Lista startowa

Coccodrillo ChampionKids Duathlon

Czempiń, 10.05.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 437


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Maja 2015 Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
2. Andrzejewska Lena 2014 Przedszkole w Starych Oborzyskach Stare Oborzyska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
3. Andrzejewska Zuzanna 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
4. Andrzejewski Filip 2010 Helios Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
5. Antoniak Helena 2018 Kościan Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
6. Antoniak Stefan 2016 Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
7. Badowski Jakub 2011 Pogoń Szczecin Prawobrzeże Szczecin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
8. Badowski Maciej 2005 ŻAKI Dąbie Szczecin Szczecin Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
9. Bagińska Rozalia 2017 Bagins team Krosno Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
10. Bajer Hania 2016 ChampionManTEAM Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
11. Bajer Jakub 2009 SP Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
12. Bajer Michał 2009 ChampionManTEAM Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
13. Bajer Stanisław 2011 ChampionManTEAM Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
14. Bajer Wojciech 2013 Przedszkole Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
15. Bajer Zosia 2014 ChampionManTEAM Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
16. Bajstok Tosia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościanie Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
17. Bajstok Zosia 2010 SP Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
18. Baranowska Kornelia 2014 Krosno Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
19. Barłożyk Antonina 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
20. Barłożyk Laura 2005 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
21. Bartkowiak Aniela 2018 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
22. Bartkowiak Antoni 2008 CKS Helios Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
23. Bartkowiak Filip 2013 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
24. Bartkowski Filip 2007 All Active Strzelce Krajenskie Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
25. Bartlakowska Zofia 2004 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 3 - bieg 300 m - rower 4500 m - bieg 300 m
26. Bauza Tomasz 2016 Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
27. Bączkiewicz Marianna 2009 SP CZEMPIŃ Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
28. Bąkiewicz Staś 2015 Wesołe Przedszkole w Koscianie Jasień Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
29. Bąkowska Nadia 2015 Przedszkole Niepubliczne Karuzela Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
30. Bąkowski Hubert 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
31. Bąkowski Szymon 2015 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
32. Bekier Aleksander 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Komornikach Komorniki Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
33. Bekier Piotr 2016 Przedszkole Artystyczne Picasso Komorniki Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
34. Berdyszak Marcin 2015 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
35. Berdyszak Marta 2008 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
36. BiaŁek Borys 2015 Przedszkole Chatka Kajtka POZNAŃ Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
37. Biegański Mateusz 2013 INTREX BIKE TEAM Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
38. Biernat Julian 2016 ChampionMan Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
39. Biliński Adrian 2013 Picasso/Akademia Urbasia Mosina Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
40. Biliński Gracjan 2010 SP Krosko/Akademia Urbasia Mosina Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
41. Błoniarz Franciszek 2007 SP 74 Szczecin Szczecin Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
42. Borowczyk Lena 2012 Przedszkole samorządowe w Czempiniu Słonin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
43. Borowczyk Wojciech 2016 Przedszkole "Karuzela" w Czempiniu Słonin Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
44. Borowiak Maria 2012 Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
45. Borowiak Zofia 2010 Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
46. Bura Aleksandra 2010 CZEMPIŃ Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
47. Bura Anna 2012 Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
48. Ceglarek Kornelia 2009 SP CZEMPIŃ PIOTRKOWICE 81 Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
49. Chełminiak Maria 2005 UKS Borowo Sportowiec Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
50. Chełminiak Zofia 2008 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
51. Chęcik Mikołaj 2017 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
52. Chraplak Emilia 2013 PRZEDSZKOLE NR 3 KOŚCIAN KOŚCIAN Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
53. Chudziak Oliwier 2016 Borowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
54. Cichocki Fryderyk 2012 AS Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
55. Ciesielska Aleksandra 2012 Coccodrillo Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
56. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Piechanin Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
57. Cybak Michał 2014 Helios Czempiń Piechanin Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
58. Daros Kacper 2014 Przedszkole Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
59. Dąbkowska Katarzyna 2011 Pro-fit-bike Włoszakowice Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
60. Dekowski Fabian 2017 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
61. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
62. Doerffer Julian 2007 Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
63. Doerffer Wojciech 2014 Przedszkole w Starych Oborzyskach Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
64. Dolińska Anna 2005 Podstawowa Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
65. Dolińska Klaudia 2014 Przedszkole Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
66. DoliŃski Kamil 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
67. Doliński Paweł 2009 Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
68. Domagała Gabriela 2010 Czacz Czacz Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
69. Domagała Igor 2014 Czacz Czacz Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
70. Domagała Julia 2017 Czacz Czacz Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
71. Domagała Maria 2011 Czacz Czacz Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
72. Dopierała Anna 2009 Febe& Real Team Leszno Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
73. Dopierała Zofia 2005 Febe & Real Team Leszno Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
74. Drozd Roksana 2007 Stowarzyszenie ,,JASIEK'' Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
75. Dudek Alan 2009 UKS SPORTOWIEC Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
76. Dudek Wiktoria 2007 UKS SPORTOWIEC Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
77. Dudziak Franciszek 2012 Prywatne Przedszkole Koniczynka w Mosinie Krosinko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
78. Dudziak Olaf 2012 Przedszkole Czempiń ul Nowa Gluchowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
79. Duszyńska Gabriela 2010 SP Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
80. Dzieak Igor 2013 Pecna Nowy Gołębin Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
81. Dzitkowski Aleksander 2013 GOWARZEWO Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
82. Dzitkowski Milan 2015 GOWARZEWO Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
83. Fiebich Iga 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
84. Fiebich Maja 2014 Przedszkole Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
85. Filipiak Adam Wojciech 2015 Coccodrillo Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
86. Filipiak Martyna 2013 Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
87. Filipiak Milena 2016 Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
88. FrĄckowiak Nikodem 2007 SKS JANTAR RACOT RACOT Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
89. Gadomska Oliwia 2011 Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
90. Gajb Maria 2008 KS AZS AWF POZNAŃ Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
91. Garstecki Piotr 2014 POL-CAR Puszczykowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
92. Giers Antek 2018 Kościan TEAM Nowy Lubosz Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
93. Giers Emilka 2014 Kościan TEAM Nowy Lubosz Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
94. Gilowska Emilia 2006 SP 2 w Mosinie Mosina Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
95. Gilowski Franciszek 2008 SP 2 w Mosinie Mosina Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
96. Gilowski Jan 2012 Przedszkole Koniczynka w Mosinie Mosina Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
97. Gintrowska Zofia 2008 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
98. Glinicka Lena 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
99. Gosieniecki Paweł 2010 Puszczykowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
100. Grajewska Oliwia 2017 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
101. Grajewski Ksawery 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
102. Gronostaj Ernest 2014 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
103. Gronostaj Leon 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
104. Gronostaj Nadia 2008 Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
105. Gronostaj Nikodem 2010 Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
106. Grygier Martyna 2008 SP CZEMPIŃ CZEMPIŃ Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
107. Grygier Mikołaj 2015 KARUZELA CZEMPIŃ Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
108. Grys Wojtuś 2013 Piekiełko Leszno Leszno Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
109. Grządzielewska Emilia 2013 BE TRI Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
110. Grządzielewska Gabriela 2016 BE TRI Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
111. Grzelczyk Daniel 2013 Przedszkole Stary Gołebin Gorzyce 33/1 64-020 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
112. Grzelczyk Piotr 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA CZEMPIŃ/UKS AS CZEMPIŃ Nowe Borówko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
113. Grześkowiak Julia 2013 Nowy Lubosz Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
114. Gurdziołek Alicja 2009 UKS Lusowo Niepruszewo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
115. Haberland Antoni 2011 Podstawowa w Zaniemyślu Majdany Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
116. Hamrol Jakub 2007 Helios Czempiń Nowe Borówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
117. Hańczyk Martyna 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Piechanin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
118. Haremza Bogumił 2006 SP Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
119. Hetman Olek 2014 Darnowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
120. Hetman Tomasz 2017 Darnowo Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
121. Hirowska Zofia 2014 czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
122. Hirowska Zuzanna 2012 czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
123. Homska Zofia 2014 Przedszkole Samorządowe nr 2 Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
124. Idziak Bartłomiej 2013 Przedszkole w Czempiniu ul .Nowa Słonin Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
125. Ilmer Adrianna 2016 Przedszkole Małe Talenty - Plewiska Plewiska Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
126. Ilmer Anastazja 2014 Przedszkole Małe Talenty - Plewiska Plewiska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
127. Jakubowski Ksawery 2012 SP NR 4 KOŚCIAN KOŚCIAN Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
128. Janik Laura 2012 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
129. Janik Mateusz 2009 Helios Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
130. Jaskólska Iga 2018 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
131. Jaskólski Maksymilian 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
132. Jędrasiak Blanka 2015 Karuzela Lemurki Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
133. Józefiak Klaudia 2007 Kościan Kościan Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
134. Jurga Gabriela 2013 Przedszkole Samorządowe Czempiń ul. Nowa Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
135. Jurga Zofia 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
136. Juskowiak Nina 2018 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
137. Juszczyk Filip 2005 CKS SZCZECIN Szczecin Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
138. Juszkiewicz Hania 2013 Młode orły Garzyn Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
139. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Garzyn Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
140. Kaczmarek Alicja 2012 Przedszkole samorządowe Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
141. Kaczmarek Blanka 2014 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
142. Kaczmarek Mieszko 2010 Podstawowa Czempiń Piechanin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
143. Kaczmarek Stanisław 2015 Przedszkole "Malinka" Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
144. Kaczor Alex 2016 Maksymilianowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
145. Kaczor Edwin 2013 Przedszkole Zwinne Szkraby w Kielczewie Maksymilianowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
146. Kaczor Filip 2012 Przedszkole Samorządowe Czempiń ul. Nowa Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
147. Kaczor Lidia 2011 Szkoła Podstawowa Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
148. Kapitan Agata 2007 SP 9 Leszno / AZS PWSZ Leszno Leszno Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
149. Kapitan Paweł 2009 SP 9 Leszno / AZS PWSZ Leszno Leszno Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
150. Kasprzak Aleksandra 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
151. Kazało Paulina 2009 Akademia Odkrywców Leszno Leszno Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
152. Kaźmierczak Bartosz 2015 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
153. Kaźmierczak Jakub 2010 AS Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
154. Kaźmierczak Julia 2009 HELIOS Lekkoatletyka Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
155. Kaźmierczak Wiktoria 2007 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
156. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/Kajaki2 Rogalinek Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
157. Kempińska Julia 2009 SP Racot RACOT Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
158. Kęsicka Zuzanna 2011 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie Leszno Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
159. Kęsicki Michał 2011 Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie Leszno Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
160. Kinecki Adam 2014 Przedszkole Samorządowe Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
161. Kinecki Radosław 2012 Przedszkole Samorządowe Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
162. Kłyszejko Filip 2007 PUSZCZA TEAM Szczecin Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
163. Kłyszejko Kacper 2005 PUSZCZA TEAM Szczecin Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
164. Kobus Aleksandra 2017 Przedszkole Karuzela Nowe Borówko Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
165. Kobus Antoni 2015 Przedszkole Karuzela Nowe Borówko Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
166. Kobus Mikołaj 2016 Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
167. Kobus Tymon 2013 Przedszkole Janka Wędrowniczka Śrem Śrem Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
168. Kochanowicz Michał 2009 UKS AS Czempiń Nowe Borówko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
169. Kochanowicz Natalia 2014 Przedszkole Karuzela Nowe Borówko Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
170. Kocińska Milena 2011 Jaskółki Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
171. Koller Kajetan 2015 Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
172. Koller Tytus 2010 Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
173. Kołkowska Zuzanna 2013 Chwaszczyno Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
174. Kołodziej Zuzanna 2017 Canicross Team Kołodziej Parczew Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
175. Konieczna Maja 2015 Przedszkole Czempiń Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
176. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Rosnówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
177. Konieczny Cezary 2010 AS Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
178. Konieczny Jakub 2004 Stowarzyszenie ,,JASIEK'' Czempiń Junior 3 - bieg 300 m - rower 4500 m - bieg 300 m
179. Konik Kamil 2010 Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
180. Konik Laura 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
181. Korbik Aleksandra 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
182. Korbik Maksymilian 2015 Przedszkole Czempiń Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
183. Korzelecki Cyprian 2006 Milicz Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
184. Korzelecki Julian 2015 Milicz Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
185. Kosowski Leon 2016 Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
186. Kostańska Michalina 2017 Jarogniewice Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
187. Kostyk Alan 2012 Transpol Szymon Kostyk Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
188. Kostyk Oliwier 2014 Transpol Szymon Kostyk Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
189. Koszuta Filip 2011 SP SZCZODRZYKOWO DACHOWA Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
190. Kościańska Dominika 2013 Przedszkole nr 2 Kościan Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
191. Kościańska Hanna 2007 UKS 4 Kościan Kościan Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
192. KoŚciaŃski Karol 2017 Kościan Kościan Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
193. Kośniewska Maria 2010 SP4 Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
194. Kośniewski Szymon 2005 SP4 Kościan Kościan Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
195. Kowalczyk Igor 2006 HELIOS CZEMPIŃ STARE TARNOWO 10, 64-020 CZEMP Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
196. Kowalczyk Jakub 2013 Przedszkole Samorządowe Czempiń ul. Nowa Piechanin Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
197. Kozal Milena 2012 FTI Kids Mosina Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
198. Kozica Aleksandra 2012 Przedszkole Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
199. Kozica Patryk 2010 Kiełczewo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
200. Kozłowska Martyna 2005 CKS Helios czempiń czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
201. Kozłowski Jakub 2008 CKS Helios czempiń czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
202. Kramer Piotr 2017 Żłobek Karuzela Stare Tarnowo Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
203. Kruszona Katarzyna 2005 UKS SPORTOWIEC BOROWO Borowo Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
204. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
205. Krysztofiak Franciszek 2015 Helios Czempiń Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
206. Krzemiński Dawid 2006 Oborzyska stare Oborzyska stare os. Pkp 18/4 Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
207. Książek Joanna 2004 Stowarzyszenie ,,JASIEK'' Czempiń Junior 3 - bieg 300 m - rower 4500 m - bieg 300 m
208. Kubacha Agata 2015 AS CZEMPIŃ Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
209. Kubacha Aleksandra 2010 Szkoła Podstawowa w Borowie Piechanin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
210. Kubacha Kacper 2013 AS CZEMPIŃ Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
211. Kubiak Bartek 2004 Stowarzyszenie ,,JASIEK'' Czempiń Junior 3 - bieg 300 m - rower 4500 m - bieg 300 m
212. Kuciak Antonina 2009 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
213. Kudlewska Emilia 2013 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
214. Kudlewski Dawid 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
215. Kulczewska Lena 2014 Przedszkole Pecna Pecna Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
216. Kulczewski Marcel 2013 Przedszkole Pecna Pecna Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
217. Kułek Aleksandra 2008 ChampionMan Team Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
218. Kurkiewicz Liliana 2014 Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
219. Kurkiewicz Szymon 2011 Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
220. Kustosz Korneliusz 2008 Podstawowa Czempiń CZEMPIŃ Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
221. Kwiatkowska Zofia 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
222. Kwiatkowski Franciszek 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
223. Lasecka Alicja 2017 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
224. Lasecka Iga 2010 Helios Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
225. Limański Piotr 2014 MOSINA Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
226. Lipa Julia 2011 Mosina Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
227. Lipa Lena 2007 Mosina Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
228. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
229. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
230. Litewka Adam 2005 MAGK Jawor Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
231. Litewka Karol 2009 MAGK Jawor Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
232. Litke Olga 2008 OJO TEAM Międzychód Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
233. Lorek Gabriela 2015 przedszkole/Coccodrillo Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
234. Lorek Wiktoria 2012 podstawowa/Coccodrillo Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
235. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w gębie Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
236. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w gębie Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
237. Łączna Milena 2017 ChampionMan Team czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
238. Łukowiak Kamil 2009 Podsawow W Czempiniu CZempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
239. Maćkowiak Amelia 2007 Wodnik Śrem Sp.6 Śrem Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
240. Maćkowiak Maja 2017 Poznań Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
241. Maćkowiak Piotr 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
242. Maćkowiak Zofia 2017 Poznań Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
243. Maik Aleksandra 2009 Helios Czempiń Team Jarogniewice Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
244. Maik Laura 2013 Helios Czempiń Team Jarogniewice Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
245. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń Team Jarogniewice Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
246. Majcher Szymon 2007 SP 74 Szczecin Szczecin Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
247. Majchrzak Emilka 2013 przedszkole samorządowe Nowe Borówko Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
248. Majchrzak Kamil 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
249. Majka Agata 2012 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
250. Majorczyk Gabriela 2013 Przedszkole oddział Jarogniewice Jarogniewice Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
251. Majorczyk Maciej 2011 Szkoła Podstawowa w Głuchowie Jarogniewice Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
252. Malicka Marcelina 2014 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
253. Małecka Aleksandra 2013 Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
254. Małecki Wojtek 2016 Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
255. MaŃkowska Laura 2007 SP CZEMPIŃ CZEMPIŃ Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
256. Marciniak Adam 2009 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
257. Marciniak Amelia 2016 Czempin Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
258. Marciniak Dawid 2010 Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
259. Marciniak Fabian 2013 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
260. Marciniak Julia 2011 Helios Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
261. Marciniak Karol 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
262. Marciniak Małgorzata 2014 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
263. Marciniak Roksana 2008 Czempiń Czempin Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
264. Marciniak Zofia 2013 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
265. Marczyński Kacper 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew Zaparcin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
266. Matelski Cyprian 2007 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
267. Matoszuk Oskar 2011 Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
268. Matyja Piotr 2009 UKS As Czempiń CZEMPIŃ Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
269. Menjli Marcelina 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
270. Miadziołko Zosia 2011 Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
271. Michakska Karolina 2013 Kościan Team Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
272. Miętkiewski Cyprian 2009 Szkoła Podstawowa nr 77 Poznań Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
273. Miętkiewski Maurycy 2013 Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
274. Mikołajczak Franek 2010 PKS Racot Racot Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
275. Mikołajczak Zosia 2013 PKS Racot Racot Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
276. Mikołajczyk Jan 2016 Nowy Dwór Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
277. Mikołajczyk Wojciech 2012 Szkoła lubiń Nowy Dwór Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
278. Miler Julian 2014 Bonikowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
279. Moskalik Aleksandra 2010 Szkoła Podstawowa nr 5 Jarocin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
280. Moskalik Marta 2012 Przedszkole Stokrotka Jarocin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
281. Mumot Franek 2007 Pomóż Tosi / SP Rogalinek Rogalinek Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
282. Mumot Tosia 2010 Pomóż Tosi / SP Rogalinek Rogalinek Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
283. Napierała Marianna 2016 Kamieniec Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
284. Naskręt Anna 2014 Betkowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
285. Naskręt Hanna 2010 Podstawowa czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
286. Naskręt Hubert 2007 Podstawowa czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
287. Nowacki Antoni 2010 PODSTAWOWA CZEMPIŃ Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
288. Nowak Jan 2011 ChampionmanTeam Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
289. Nowak Martyna 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
290. Nowak Stanisław 2009 ChampionmanTeam Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
291. Nowicka Oliwia 2014 Przedszkole Samorządowe Stare Borówko Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
292. Nowicka Sonia 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
293. Nowicki Igor 2007 SP Czempiń Słonin Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
294. Nyczak Gabriela 2011 Podstawowa borowo Borowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
295. Olaczek Michał 2010 SP51 Wrocław Mrozów Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
296. Olaczek Nikodem 2012 SP51 Wrocław Mrozów Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
297. Olaczek Patryk 2006 SP Iskry Wrocław Mrozów Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
298. Olaczek Wiktoria 2008 SP51 Wrocław Mrozów Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
299. Olejnik Jan 2018 Coccodrillo Kościan Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
300. Olejnik Zofia 2012 Coccodrillo Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
301. Oleszak Aleksandra 2009 Nowe Borówko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
302. Oleszak Marianna 2008 Szkoła Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
303. Olichwer Natan 2008 SP7 Leszno Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
304. Pachocka Natalia 2005 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
305. Pachocki Patryk 2004 Uks As Czempiń Czempiń Junior 3 - bieg 300 m - rower 4500 m - bieg 300 m
306. Pawlicki Adam 2014 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
307. Pawlicki Piotr 2017 Przedszkole Karuzela w Czempiniu Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
308. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
309. Piasecka Emilia 2005 ChampionMan Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
310. Piasek Kacper 2011 Turbosocial Darnowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
311. Piasek Oliwia 2014 Turbosocial Darnowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
312. Pieczyński Antoni 2008 Podstawowa w Czempiniu Piechanin Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
313. Pietrowski Kamil 2008 S.P Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
314. Piotrowicz Jan 2014 Mocni w gębie Nowe Borówko, Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
315. Piotrowicz Zosia 2006 Mocni w gębie Nowe Borówko, Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
316. Piotrowska Emilia 2015 Przedszkole Czempiń Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
317. Piotrowski Kamil 2011 Sp. Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
318. Pol Maja 2016 Kurza Góra Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
319. Poniedziałek Wojciech 2015 Plewiska Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
320. Postaremczak Antoni 2008 Kościan Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
321. Postaremczak Piotr 2013 Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
322. Prałat Helena 2017 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
323. Prałat Wojciech 2014 KARUZELA CZEMPIŃ Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
324. Przybecki Tymon 2014 Przedszkole Samorządowe Stare Borówko Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
325. Przybylska Oliwia 2011 Puszczykowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
326. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM Kościan Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
327. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM Kościan Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
328. Puszkarek Julia 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
329. Pytlak Sebastian 2014 Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
330. Pytlak Szymon 2011 Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
331. Ratajczak Gabrysia 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
332. Ratajski Adrian 2006 SKS JANTAR RACOT RACOT Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
333. Ratajszczak Tomasz 2010 Topigs Norsvin Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
334. Reszel Michał 2010 AS Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
335. Rozmus Mateusz 2014 KARUZELA CZEMPIŃ Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
336. Ruszkowska Liliana 2013 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE CZEMPIŃ ODDZIAŁ BORÓWKO STARE CZEMPIŃ Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
337. Rybacka Małgorzata 2008 KS AZS AWF POZNAN Szczytniki Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
338. Rychter Antonina 2012 Bonikowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
339. Samulski Kacper 2010 Pecna Nowy Gołębin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
340. Saniuta Borys 2012 Przedszkole Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie Dąbcze Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
341. Siejak Lena 2008 Ciacho Team Triathlon Kórnik Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
342. Sikora Julia 2008 KS UAM Triathlon Poznań Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
343. Skałecki Radosław 2014 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
344. Skoracki Jan 2014 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
345. Skrzypczak Emilia 2010 Szkoła Podstawowa w Głuchowie Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
346. Skrzypczak Jakub 2007 Szkoła Podstawowa w Głuchowie Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
347. Skrzypek Barbara 2017 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
348. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
349. Sobieraj Antoni 2015 Kalisz Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
350. Sobieraj Wiktor 2009 Akademia Piłkarska Reissa Kalisz Kalisz Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
351. Socha Antoni 2014 Przedszkole Karuzela Czempiń Nowe Borówko Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
352. Socha Maciej 2018 Nowe Borówko Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
353. Sowa Dawid 2012 Sp3 Wolsztyn Wolsztyn Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
354. Sowiński Kacper 2006 Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
355. Sowiński Patryk 2010 Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
356. Sroka Hanna 2010 Sp 2 Puszczykowo Puszczykowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
357. Sroka Jędrzej 2012 Sp 2 Puszczykowo Puszczykowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
358. Sroka Maria 2007 Sp 2 Puszczykowo Puszczykowo Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
359. Stanisławski Sebastian 2010 Sng Wild Ducks Łódź Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
360. Staniszczak Bruno 2014 Przedszkole Karuzela Słonin Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
361. Stańczak Filip 2011 SZP nr 7 Leszno Leszno Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
362. Stelmaszyk Antonina 2010 SP Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
363. Stelmaszyk Hubert Jan 2014 Przedszkole Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
364. Stern Natasza 2009 SP Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
365. Sulejewski Mateusz 2015 ChampionMan Team Nowe Borówko Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
366. Sworowski Adam 2014 Przedszkole nr 3 Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
367. Sworowski Maksymilian 2012 SP nr 4 Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
368. Synak Dominik 2015 Przedszkole nr 1 Kościan Betkowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
369. Szałaga Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
370. Szczepaniak Dominik 2011 Stowarzyszenie ,,JASIEK'' Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
371. Szmatuła Alicja 2015 Czempin Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
372. Szymankiewicz Igor 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
373. Szymankiewicz Nikodem 2016 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
374. Szymański Jakub 2012 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
375. Szymczak Julia 2013 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
376. Świątek Lena 2010 Chyby Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
377. Tacij Ula 2017 SCIM Komorniki Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
378. Talarowski Mateusz 2009 SP3 Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
379. Tanaś Zofia 2011 Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
380. Tomczyk Marcel 2017 Czempin Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
381. Trefoń Alicja 2013 Racot Wławie Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
382. Trefoń Amelia 2011 Racot Wławie Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
383. Trefoń Stanisław 2017 Wławie Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
384. Trociewicz- Jankowski Mateusz 2011 PODSTAWOWA CZEMPIŃ CZEMPIŃ Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
385. Tuga Andrzej 2016 betkowo betkowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
386. Turek Amelka 2009 ChampionMan Team / UKS Sportowiec Borowo Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
387. Urban Franciszek 2016 Mini oxford Kościan Pianowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
388. Utecht-Bajer Igor 2007 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
389. Wajnert Natasza 2010 Helios Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
390. Walkowiak Jerzy 2011 Www.studio-motiv.com Plewiska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
391. Waszak Zuzanna 2014 Przedszkole Samorządowe Borowko Stare Ilowiec Wielki Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
392. Wendziński Dawid 2008 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Piechanin Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
393. Wendziński Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Piechanin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
394. Werwiński Tomasz 2012 PRZEDSZKOLE NR 21 W LESZNIE Leszno Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
395. Wieczorek Aleksandra 2012 Przedszkole Samorządowe Czempiń Piechanin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
396. Wieczorek Piotr 2009 Polonia Śmigiel / ŚTC Śmigiel Śmigiel Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
397. Wieczorek Tymoteusz 2014 Polonia Śmigiel Śmigiel Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
398. Wieczorek Zuzanna 2011 Polonia Śmigiel Śmigiel Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
399. Wierzbinski Maurycy 2017 Puszczykowo Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
400. Wierzejewska Zuzanna 2011 TGV Club Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
401. Wierzejewski Jakub 2006 TGV Club Kościan Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
402. Wieszczeczyńska Zofia 2011 Ciacho Team Triathlon Doliwiec Leśny Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
403. Wilczek Kacper 2011 Szkoła podstawowa w Starych Oborzyskach Słonin 5 Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
404. Witkowski Antoni 2011 SP nr 4 w Kościanie Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
405. Wizerkaniuk Filip 2011 SP nr 4 w Kościanie Pianowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
406. Wleklik Aleksander 2007 Bracia W Leszno Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
407. Wleklik Antoni 2014 Bracia W Leszno Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
408. Wleklik Jakub 2009 Bracia W Leszno Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
409. Włodarczak Jasiu 2011 SP CZEMPIŃ CZEMPIŃ Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
410. Włodarczak Józiu 2016 CZEMPIŃ Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
411. Włodarczak Maja 2011 SP CZEMPIŃ Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
412. Włodarczak Marianna 2010 Helios Czempiń Team Nowe Borówko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
413. Włodarczak Stasiu 2008 SP CZEMPIŃ CZEMPIŃ Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
414. Wojciak Gabriela 2005 UKS Sportowiec Borowo Borowo Junior 2 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
415. Wojciak Laura 2011 Borowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
416. Wojciechowski Bartosz 2009 Czacz Brońsko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
417. Wojtaszek Antosia 2013 Niepubliczne Przedszkole Karuzela Wyskoć Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
418. Wojtkowiak Karol 2012 Przedszkole Jarogniewice Głuchowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
419. Wojtkowiak Krzysztof 2010 Sp Głuchowo Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
420. Wojtkowiak Nikodem 2012 Przedszkole Jarogniewice Głuchowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
421. Wolny Aleksander 2008 UKS AS CZEMPIŃ Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
422. Wolny Wojciech 2010 UKS AS CZEMPIŃ Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
423. Zabłocka Martynka 2012 Przedszkole Samorządowe Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
424. Zabłocka Oliwia 2013 przedszkole niebieski balonik plewiska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
425. Zabłocki Franciszek 2015 przedszkole niebieski balonik plewiska Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
426. Zakrzewska Oliwia 2017 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
427. Zapart Zuzanna 2004 Stowarzyszenie ,,JASIEK'' Czempiń Junior 3 - bieg 300 m - rower 4500 m - bieg 300 m
428. Zapłata Gabriela 2007 Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
429. Zapłata Jan 2010 Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
430. Zawiasińska Olga 2010 Topigs Norsvin Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
431. Zerba Aleksandra 2009 SP Pecna Pecna Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
432. Zerba Marta 2011 SP Pecna Pecna Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
433. Zielińska Maja 2016 Mosina Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
434. Zieliński Oliwier 2008 Ciacho Team Triathlon Konarskie Junior 1 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
435. Żabiuk Ksawery 2012 Ostrów Wielkopolski Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
436. Żabiuk Natasza 2012 Ostrów Wielkopolski Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m
437. Żak Filip 2011 Podstawowa w Czempiniu Ul. Kasztanowa 2/12 Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 100 m