Lista startowa

XIV Chrustowski Bieg Zimowy

Oborniki 14.01.2023
Dystans: 12 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 184


lp. nazwisko -> imię klub/miasto ->
1. Adamczak Adrian KĘSY TEAM
2. Adamczyk Małgosia Kęsy Team
3. Andrzejewski Michał Dąbrówka Leśna
4. Antosiak Krzysztof Chodzież
5. Bacik Monika Oborniki
6. Bandur Grzegorz Kaźmierz
7. Baurycza Mateusz Kolibabki
8. Bednarczyk Tomasz Trzcianka
9. Białek Maciej OF07
10. Biedna Dorota Kiszewo
11. Bielawiak Darek Biegus Oborniki
12. Brodziszewski Wiesław Brodex Team Swarzędz
13. Brożek Sławomir Oborniki
14. Bylewska Ewa 3:33 Team
15. Chmiel Dawid Rabowice
16. Chorążyczewski Michał Obornicki Klub Lekkoatletyczny
17. Chudziński Wojciech Oborniki
18. Czajkowski Stefan Obornicki Klub Lekkoatletyczny
19. Czechowski Artur Czarnkow
20. Czekalska Daria Chodzież
21. Czekalski Piotr Chodzież
22. Deckert Beata ----
23. Di Marino Massimo Poznań
24. Dobrychłop Łukasz PCH_RUN
25. Dołgoruki Karolina Bogdanowo
26. Dombrowski Catherine SKS Oborniki
27. Dymek Gniewomir Obornicki Klub Lekkoatletyczny
28. Dziurla Adam Poznań
29. Feliksiak Łukasz Obornicki Klub Lekkoatletyczny
30. Fórman Daniel PCH_RUN/ FURIA_TEAM
31. Frąszczak Jacek WICHROWA STOPA
32. Gadomski Piotr CZERWONAK
33. Garsztka Łukasz Wieleń
34. Gehrke Robert Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
35. Gilewski Dariusz Obornicki Klub Lekkoatletyczny
36. Gładecka Anna Oborniki
37. Gładecka Joanna DT SWISS
38. Gładecki Sebastian Kęsy team
39. Głów Tomasz Szamotuly
40. Gokiert Michał IKANO INDUSTRY
41. Górna Aleksandra Zakrzewo
42. Grdeń Natalia Obornicki Klub Lekkoatletyczny
43. Gronowski Piotr Team Curie
44. Grupiński Michał Lubasz
45. Grypczyński Robert Kuna Kowanówko
46. Grzegorzek Maciej Kęsy Team
47. Grzemski Marcin Wroniecki Klub Biegacza
48. Grześ Tomasz ATG TEAM
49. Grzyl Edmund Chrustowo
50. Helak Karol KB Aktywni Krzyż WLKP
51. Hermaszczuk Paweł Budzyńskie dziki
52. Hurysz Radosław Oborniki
53. Janasiak Krzysztof Szamotuły
54. Janasiak Magdalena Szamotuły
55. Jankowski Marek TEAM LIPTON
56. Janowicz Honorata Opalenicki Klub Biegacza
57. Jaroszko Małgorzata DT SWISS
58. Jarysz Daria Parkowo
59. Jezierska Karolina Rogoźno
60. JuŚkowiak Mariusz SWARZĘDZ
61. Kabat Anna BAR
62. KamiŃski Jerzy Magdalena
63. Kasperek Kamila RUUKKI
64. Kaźmierski Marcin PCH_RUN
65. Kątowski Artur Sławienko
66. Kęsy Ania KĘSY TEAM
67. Kłaczkiewicz Magdalena KB Szamotuły
68. Kolebuk Marek Mg RUNNING TEAM
69. Kolibabka Sebastian Kolibabki
70. Kołecka Patrycja Piątkowo na Biegowo
71. Konieczny Krzysztof AMZ Szamotuły
72. Kończal Karolina Walerianowo
73. Koper Adam Skórka
74. Koralewska Daria Oborniki
75. Koralewski Dariusz Oborniki
76. Kosiorek Darek Poznań
77. Kosmowska-Kaczmarek Agata Kowanówko
78. Kośmicka Natalia Kęsy Team
79. Kośmicki Przemysław SIM Dopiewo
80. Kotliński Tomasz KB SZAMOTUŁY
81. Kowalczuk Adam AKART SERVICE ADAM KOWALCZUK
82. Kryk Miroslaw Aktywny Margonin
83. Kucharski Jacek Oborniki
84. Kujawa Joanna Oborniki
85. Kutka Krzysztof Budzyńskie dziki
86. Kuźniak Justyna KB SZAMOTUŁY
87. Liberski Michał DT Swiss
88. Lis Wojciech Fox Runners
89. Lorenc Patryk Oborniki
90. Ludek Sebastian Objezierze
91. Lutomska Dorota Ofix.pl Bike Team
92. Ławicki Kasjusz Dąbrowka leśna
93. Maćkowski Kamil Dziewcza Struga
94. Majchrzak Przemysław Ruukki
95. Manszewska Joanna Oborniki
96. Mantyk Katarzyna Oborniki
97. Marchlewski Tomasz KAMA Run Czarnków
98. Marcińczak Zbigniew Zajączki biegną
99. Matelski Karol Rokietnica Biega
100. Matuszewski Szymon Piątkowo na Biegowo
101. Michaluk Krzysztof Oborniki
102. Mituta Jacek KAMA RUN Czarnków
103. Morka Karolina Kęsy Team
104. Mrowiński Sławomir Wronki
105. Musiał Zbigniew Cold Jet
106. Myszkowski Jan 1958
107. Najderek Michał Chodzież
108. Nakoneczna Alicja Kęsy Team
109. Nowacki Krzysztof Polskie Stowarzyszenie Maczug i Sportów Atletycznych
110. Nowak Andrzej Kęsy Team
111. Nowak Tomasz Oborniki
112. Nowicki Bartłomiej Centrum Ogrodnicze Bogdanowo
113. Nowicki Sebastian Obornicki Klub Lekkoatletyczny
114. Nowik Mateusz Kęsy team
115. Nożewnik Patryk TOB-MAJ-LEN
116. Odwrot Hubert 3:33 Team
117. Ohrym Olga Oborniki
118. Oleksy Radosław Wronki
119. Olęderek Maciej Kuna Kowanówko
120. Opaczyk Paweł Poznań
121. Orzoł Krzysztof BAR
122. Pacholski Remigiusz 🚒🚒 OSP OCIESZYN 🚒🚒
123. Palinkiewicz Justyna Oborniki
124. Paziewski Andrzej Kuna Kowanówko
125. Piaskowski Łukasz SIM DOPIEWO
126. Pidek Marcin Team Hernalife
127. Piechalak Jacek Kuna Kowanówko
128. Pieszak Damian Oborniki
129. Plewa Natalia Oborniki
130. Posłuszny Przemek Oborniki
131. Przybylska Katarzyna Leśna 19
132. Przybylski Hubert Leśna 19
133. Ratajewski` Daniel Bogdanowo
134. Rewers Katarzyna Budzyń
135. Roztajewska Patrycja Kaźmierz
136. Rożkowski Roman Śrem
137. Różycki Jarosław Obornicki Klub Lekkoatletyczny
138. Rutkowski Lucjan 3:33 Team
139. Rybarski Rafał Murowana Goślina
140. Ryczak Tomasz Marta&Michał Team
141. Schoener Łukasz Poznań
142. Schulz Radek 3:33 Team
143. Sieradzon Damian Puzoners:)
144. Siwek Paweł Poznań
145. Skibińska Aldona KB Gmina Czarnków
146. Skibińska Justyna PCH_RUN
147. Skorwider Daniel 🚒🚒 Osp Ocieszyn 🚒🚒
148. Sobański Leszek Soban TEAM
149. Sobkowiak Bartosz BANITA TEAM
150. Sobol Anna .
151. Soczka Patrycjusz Poła Poła Run Team
152. Soloch Maciej @wronieckibiegacz
153. Soto David 3:33 Team
154. Springer Krzysztof Nordec
155. Spychała Jacek Rokietnica
156. Stańko Krystian OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
157. Stawicki Adam Obornicki Klub Lekkoatletyczny
158. Steinke Dariusz Rożnowo
159. Swoboda Michał Oborniki
160. Szafrański Dominik Obornicki Klub Lekkoatletyczny
161. Szafrański Maciej Oborniki
162. Szanecki Grzegorz Kiszewo
163. Szrama Dariusz Fire Angel/Obornicki Klub Lekkoatletyczny
164. Szymczak Jacek KB Gmina Czarnków
165. Śwital Leszek Morsy Margonin
166. Tecław-Pychyńska Julita Kęsy Team
167. Tonder Jakub BKB/MKS Patria
168. Turek Marcin Kęsy Team
169. Waliszewska Daria Kibolski KS
170. Wawrzyniak Ania 3:33 TEAM
171. Wawrzyniak Przemo 3:33 TEAM
172. Wencka Anna Kęsy Team
173. Wicher Jolanta Nordic Walking Lubasz
174. Wieczorek Filip Piła
175. Wietrzyńska Magda Bogdanowo
176. Witkowski Bartosz Koziegłowy
177. Zaranek Barbara Kęsy Team
178. Zdanowski Marian Poznań
179. Zgoda Tomasz 3:33 Team
180. Zieliński Piotr No name
181. Zielsdorf Aleksandra Oborniki
182. Zimny Rafał WKB
183. Zmysłowski Zygmunt Nordic Walking Lubasz
184. Żołyniak Katarzyna Nordec