Lista startowa

Chyża Dziesiątka

Nowy Tomyśl 08.09.2018
Dystans: 10km



Liczba zgłoszonych zawodników: 605


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Małgorzata 1975 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
2. Adamczak Mariusz 1982 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
3. Adamski Robert 1967 Druzyna Szpiku NW_5km
4. Andrys Marcin 1989 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
5. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
6. Andrzejczak Łukasz 1985 Nowy Tomyśl bieg_10km
7. Antkowiak Magdalena 1991 OSP Bukowiec bieg_10km
8. Antkowiak Mirosław 1964 Krosno Odrzańskie bieg_10km
9. Arent Jacek 1977 Rakoniewice bieg_10km
10. Arndt-Kufel Alina 1959 Luboń bieg_10km
11. Badziński Adrian Dariusz 1989 Buk bieg_10km
12. Baranek Grzegorz 1972 Wielichowo bieg_10km
13. Barańska Grażyna 1971 Dream Team NW_5km
14. Barański Łukasz 2002 Dream Team NW_5km
15. Barański Mariusz 1969 Dream Team NW_5km
16. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
17. Bąk Nikodem 2001 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
18. Beder Grzegorz 1986 Nowy Tomyśl bieg_10km
19. Bednarek Aneta 1977 Kobiety Biegają bieg_10km
20. Bednarek Arkadiusz 1977 Murowana Goślina Biega/Night Runners bieg_10km
21. Bednarska Zofia 1948 Poznań NW_5km
22. Bednarski Józef 1946 Night Runners Poznań bieg_10km
23. Bendowska Aleksandra 1962 Grodzisk Wlkp. NW_5km
24. Bendowski Łukasz 1991 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
25. Bendowski Marek 1962 Grodzisk Wielkpolski bieg_10km
26. Bereszynski Sebastian 1987 Danflor Team bieg_10km
27. Bereszyńska Weronika 1988 Danflor team bieg_10km
28. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomysl bieg_10km
29. Bielawa Maciej 1979 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
30. Bielawska Magdalena 1978 Grodzisk wlkp bieg_10km
31. Bilawa Karolina 1995 Wolsztynska Akademia Biegowa bieg_10km
32. Błachowiak Dominik 1980 Swarzędz bieg_10km
33. Bober Bernadeta 1979 Nowy Tomyśl bieg_10km
34. Bogacz Łukasz 1990 Nowy Tomyśl bieg_10km
35. Bogielczyk Sławomir 1965 Siedlec bieg_10km
36. Bogucki Andrzej 1993 Poznań bieg_10km
37. Borkowski Damian 1988 Borkoś TEAM bieg_10km
38. Boroń Agnieszka 1978 Nowe Jastrzębsko bieg_10km
39. Borysiak Karolina 1988 Poznań bieg_10km
40. Brzeziński Grzegorz 1986 Pszczew bieg_10km
41. Brzoska Joanna 1984 - bieg_10km
42. Cal Elżbieta 1970 CAL TEAM ŚWIEBODZIN bieg_10km
43. Cal Piotr 1969 CAL TEAM ŚWIEBODZIN bieg_10km
44. Cebernik Maria 1984 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
45. Ceglarek Tomasz 1977 1977 bieg_10km
46. Chorążewski Łukasz 1980 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
47. Chwalisz Łukasz 1990 Night Runners bieg_10km
48. Cichowlas Paweł 1983 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
49. Cichy Krzysztof 1970 Poznań bieg_10km
50. Cichy Michał 1971 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
51. Cieczka Łukasz 1977 JOKERS TEAM bieg_10km
52. Cieśla Zuzanna 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
53. Cybal Katarzyna 1980 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
54. Cybal Michał 1974 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
55. Cygan Paulina 1989 Lwówek bieg_10km
56. Cymerman Artur 1977 Paproć bieg_10km
57. Cyprian JarosŁaw 1969 OSP OPALENICA bieg_10km
58. Cyprian Maciej 1992 KP PSP Nowy Tomyśl bieg_10km
59. Cyprian Mateusz 1989 KP PSP Nowy Tomyśl bieg_10km
60. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
61. Czapracki Mikołaj 1994 lub wybierz z listy bieg_10km
62. Czyżewski Michał 1990 PP Team bieg_10km
63. Ćwiertnia Beata 1986 Nowy Tomysl NW_5km
64. Ćwiertnia Beata 1986 Nowy Tomysl NW_5km
65. Dankowska Emilia 1983 Nowy Tomyśl bieg_10km
66. Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły bieg_10km
67. Dokowicz JarosŁaw 1973 TEAM BEROTU bieg_10km
68. Dolecka Ela 1975 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
69. Dolecka-Jankiewicz Monika 1980 Nowy Tomyśl bieg_10km
70. Dolecki Arkadiusz 1976 brak bieg_10km
71. Dolecki Maciej 1982 REDOS bieg_10km
72. Domagalski Marcin 1962 Opalenicki klub biegacza bieg_10km
73. Dreger Adam 1974 ŁOWYŃ bieg_10km
74. Drgas Andrzej 1955 MOTOR LUBOŃ TEAM bieg_10km
75. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski bieg_10km
76. Drgas Sławomir 1989 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL bieg_10km
77. Drzewiecki Damian 1986 Szybki Zenon bieg_10km
78. Drzumała Maciej 1994 Opalenica bieg_10km
79. Drzymała Adam 1987 Danflor Team bieg_10km
80. Dubiał Halina 1955 Babcie Biegają bieg_10km
81. Dulat Radosław 1989 Przyprostynia bieg_10km
82. Dybiona Łukasz 1993 Dżast Dułyt bieg_10km
83. Dymitrowski Maciej 1985 IDMAR RACING TEAM bieg_10km
84. Dysarz Przemysław 1981 Alliance Technology Fehlau Run Team bieg_10km
85. Elminowki Jacek 1976 Wągrowiec bieg_10km
86. Fabian Paweł 1977 Glinno bieg_10km
87. Fabian Radosław 1978 Nowy Tomyśl bieg_10km
88. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team bieg_10km
89. Fabijańczyk Lidia 1986 bbl zbąszynek bieg_10km
90. Feifer Bartosz 1988 AsicsFrontrunnerPOLAND/ WolsztyńskaAkademiaBiegowa bieg_10km
91. Felińska Klaudia 1997 Jastrzębsko Stare bieg_10km
92. Filipiak Jarosław 1988 Opalenica bieg_10km
93. Fimiński Bartosz 1979 TKKF "Łabędź" Zbąszyń bieg_10km
94. Fliegner Tomasz 1996 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
95. Fornalik PrzemysŁaw 1975 Lwówek Wielkopolski bieg_10km
96. Fornalik Sławomir 1976 Postęp Pniewy Team bieg_10km
97. Franz Paweł 1981 WOLSZTYN bieg_10km
98. Frański Ernest 2001 Bolewice bieg_10km
99. Frański Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
100. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski bieg_10km
101. Frejkur Karolina 1980 Nowy Tomyśl bieg_10km
102. Gaj Krzysztof 1953 - NW_5km
103. Gamrowski Grzegorz 1957 grodziski klub biegacza bieg_10km
104. Ganczatek Mateusz 1986 Zbąszyń bieg_10km
105. Garzeł Mirosław 1982 Dycha Drzymały bieg_10km
106. Gassem Monika 1977 Zbąszyń bieg_10km
107. Gawron Anna 1985 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
108. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Biegacza/ Bukowski Klub Morsa bieg_10km
109. Gierłowski Jakub 1995 INTERNET-PLUS bieg_10km
110. Gluza Radosław 1991 Pacemaker 40 - CITYZEN_ / #sztaflony bieg_10km
111. Gładziszewski Krzysztof 1975 Stary Tomyśl bieg_10km
112. Głodowicz Jacek 1980 Zabiegani Sława bieg_10km
113. Gojtka Mariusz 1990 MMA DEVIL MIEDZYCHOD bieg_10km
114. Golczak Krzysztof 1977 Pacemaker 45 bieg_10km
115. Golczak Piotr 1982 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
116. Golczak Sebastian 1976 Grzmot Komorniki bieg_10km
117. Golczak Zbigniew 1979 Kamieniec bieg_10km
118. Golec Krystian 1995 Wolsztyn bieg_10km
119. Gołek Bartosz 1980 FIGO Transport bieg_10km
120. Górczak Wojciech 1969 Opalenica bieg_10km
121. Górczyński Rafał 1976 Nowy Tomyśl bieg_10km
122. Grabski Rafał 1992 Danflor Team bieg_10km
123. Greczycho Milena 1992 Zbąszynek bieg_10km
124. Grochalski Arkadiusz 1993 OSP BORUJA KOŚCIELNA bieg_10km
125. Grocholewski Leszek 1963 MOTOR LUBOŃ TEAM bieg_10km
126. Grychta Łukasz 1981 Zbąszyń bieg_10km
127. Grzelewski Karol 1977 STADO bieg_10km
128. Grześkowiak Danuta 1960 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
129. Grześkowiak Leszek 1956 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
130. Guzik Bartosz 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
131. Guzik Joanna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
132. Gwardzik Karolina 1978 biegam bo lubię bieg_10km
133. Haliniak Marek 1977 Pacemaker 50 - NKB Chyży bieg_10km
134. Hamrol Łukasz 1977 Bliźniak Team Śmigiel bieg_10km
135. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team bieg_10km
136. Hildebrand Kacper 1993 Nowy Tomyśl bieg_10km
137. Hołyńska Zuzanna 1975 Dzikkus Rogoziniec bieg_10km
138. Hordecki Marcin 1977 PKO Bank Polski bieg_10km
139. Iks Andrzej 1983 BKB BAKCYL bieg_10km
140. Jakubczyk Anna 1986 Nowy Tomyśl bieg_10km
141. Jakubowska Anna 1976 Dream Team NW_5km
142. Jakubowska Karolina 1987 Grodzisk Wielkopolski NW_5km
143. Jakubowski Leszek 1978 Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
144. Jakubowski Patryk 1989 Opalenica bieg_10km
145. Jandy Justyna 1980 Sątopy NW_5km
146. Jandy Krzysztof 1950 Nowy Tomyśl NW_5km
147. Janelt Sylwia 1984 Nowy Tomyśl bieg_10km
148. Janicka-Tomiak Eliza 1973 Sulechów bieg_10km
149. Jankowski Arkadiusz 1996 KB Wartko NW_5km
150. Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza / Matner Running Team bieg_10km
151. Janowicz Romualda 1965 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
152. Janowicz Zbigniew 1958 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
153. Jańczak Ewelina 1983 Wielichowo bieg_10km
154. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomyśl NW_5km
155. Jarnut Łukasz 1989 LB TEAM LWÓWEK bieg_10km
156. Jarnut PaweŁ 1992 LB TEAM LWÓWEK bieg_10km
157. Jarosz Krzysztof 1986 GKB bieg_10km
158. Jarzembowski Tomasz 1980 WYBIEGANI TEAM bieg_10km
159. Jaworek Monika 1977 Nowy Tomyśl bieg_10km
160. Jekiel Sylwia 1977 Grodzisk wlkp bieg_10km
161. Jena Jadwiga 1958 TEAM POSTĘP PNIEWY NW_5km
162. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY bieg_10km
163. Jendruch Mateusz 1988 Michorzewko bieg_10km
164. Jerzewski Bartosz 1987 Zbąszyń bieg_10km
165. Jeżak Zuzanna 1986 Pięć minut dystansu bieg_10km
166. JĘczmionka Andrzej 1952 Wolsztyński Klub Biegowy bieg_10km
167. Jędrzejczak Renata 1982 Rakoniewice bieg_10km
168. Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team bieg_10km
169. Jopek Dawid 1977 Nowy Tomyśl bieg_10km
170. Kacprzak Michał 1980 Poznań bieg_10km
171. Kaczmarek Aneta 1988 Nowy Tomyśl bieg_10km
172. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD bieg_10km
173. Kaczmarek Łukasz 1990 Kuźnia Talentów Kamieniec bieg_10km
174. Kaczmarek Maciej 1990 Myślę stopami bieg_10km
175. Kaczmarek Mirosław 1983 Wolsztyn bieg_10km
176. Kaczmarek Zbigniew 1960 Grodzisk bieg_10km
177. Kalinowski Marcin 1985 Niepruszewo bieg_10km
178. Kamińska-Kuraś Magdalena 1985 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
179. Kamiński Łukasz 1988 KM Lwówek bieg_10km
180. Kaniuk Sławomir 1970 GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
181. Kańduła Damian 1977 Phoenix Contact bieg_10km
182. Kańduła Iwona 1974 Phoenix Contact NW_5km
183. Kańduła Rajmund 1983 Drużyna szpiku bieg_10km
184. Kardach Kardi 1988 Nowy Tomyśl bieg_10km
185. Kasica Renata 1978 rownowaznia.pl bieg_10km
186. Kasperczak Małgorzata 1978 nowy tomyśl NW_5km
187. Kasperska Lidia 1977 przemet bieg_10km
188. Kasperski Tomasz 1978 przemet bieg_10km
189. Kasprzak Beata 1981 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
190. Kawa Hubert 1989 Pacemaker 50 - NKB Chyży bieg_10km
191. Kawa Marcin 1994 Nowy Tomyśl bieg_10km
192. Kawa Tomek 1998 Nowy Tomyśl bieg_10km
193. Kaźmierczak Jan 1998 Opalenica bieg_10km
194. Kaźmierczak Tomasz 1975 Lusówko bieg_10km
195. Kędzia Kamila 1975 Aesculap Chifa Sp. zo.o NW_5km
196. Kiersztan Leszek 1973 FILMOWA Lwówek bieg_10km
197. Kinecki Konstanty Marek 2000 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
198. Klecha Sławek 1988 Poznań bieg_10km
199. Kleszcz Robert 1974 ORANGE POLSKA bieg_10km
200. Kleszka Przemysław 1979 KPPSP NOWY TOMYŚL bieg_10km
201. Klimczyk Roman 1973 NKB CHYZY NOWY TOMYSL bieg_10km
202. Kloc Magdalena 1988 Nowy Tomyśl NW_5km
203. Klupczyńska Karolina 1995 UE Poznań bieg_10km
204. Kmiecik Kacper 2004 Danflor Team bieg_10km
205. Kmiecik Marek 1981 Danflor Team bieg_10km
206. Kmiecik Radosław 1980 Rakoniewice bieg_10km
207. Kolańczyk Krystyna 1946 POZNAŃ bieg_10km
208. Kolańczyk Maciej 1948 Wąsowo bieg_10km
209. Kolecka Sylwia 1977 KolecTEAM Zbąszynek bieg_10km
210. Kolecki Damian 1976 Pacemaker 40 - KolecTEAM Zbąszynek bieg_10km
211. Kondracka Agata 1986 KOLEC TEAM bieg_10km
212. Konieczna Magdalena 1989 Nowy Tomyśl bieg_10km
213. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży/Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
214. KoŃka Magdalena 1985 TEAM BEROTU bieg_10km
215. KoŃka Tomasz 1980 TEAM BEROTU bieg_10km
216. Kosiorek Darek 1967 Poznań bieg_10km
217. Kostrzewska Agata 1984 Gubin bieg_10km
218. Kotlarski Paweł 1983 Dream Team NW_5km
219. Koza Mariusz 1970 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
220. Kóska Sławomir 1978 ChampionMan Team bieg_10km
221. Krawczyk Natalia 1992 INTERNET-PLUS bieg_10km
222. Krawczyk Robert 1992 Obra bieg_10km
223. Krawiec Sabina 1966 Jabłonna bieg_10km
224. Kreft Małgorzata 1987 Zbąszyń bieg_10km
225. Kreft Marcin 1981 Zbąszyń bieg_10km
226. KrÓl Sebastian 1993 Danflor Team bieg_10km
227. KrÓlik Krzysztof 1959 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL bieg_10km
228. Krym Joanna 1983 BŁOŃSKO bieg_10km
229. Krym RadosŁaw 1980 BŁOŃSKO bieg_10km
230. Krynojewski Waldemar 1975 AGRO-HAUS bieg_10km
231. Krysmalski Damian 1984 Wolsztyn bieg_10km
232. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn bieg_10km
233. Krzymińska Maria 1957 Babcie Biegają bieg_10km
234. Kucz Jakub 1998 Glinno bieg_10km
235. Kucz Sławomir 1974 KM Lwówek bieg_10km
236. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
237. Kukawa Hubert 1983 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
238. Kukawa Izabela 1983 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
239. Kulus Przemysław 1977 PxCW bieg_10km
240. Kunysz Łukasz 1996 KolecTEAM bieg_10km
241. Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
242. Kupczyński Dawid 1984 Opalenica bieg_10km
243. Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
244. Kurcewicz Michał 1992 KP PSP Nowy Tomyśl bieg_10km
245. Kurek Tomasz 1977 Opalenica bieg_10km
246. Kurzyński Piotr 1980 TEAM BEROTU bieg_10km
247. Kuska Rafał 1993 Rakoniewice bieg_10km
248. Kwiatek Sylwia 1992 KolecTEAM Zbąszynek bieg_10km
249. Kwiatek Wojciech 1989 KolecTeam Zbąszynek bieg_10km
250. Kwiatkoski Tadeusz 1951 wolsztynski klub biegowy bieg_10km
251. Kwinto Lidia 1972 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
252. Labrzycki Daniel 1985 DANFLOR TEAM bieg_10km
253. Lachman Katarzyna 1979 Nowe Jastrzębsko bieg_10km
254. Lech Jerzy 1958 Grodzisk Wielkopolski NW_5km
255. Lech Maria 1967 Grodzisk Wielkopolski NW_5km
256. Lechniak Łukasz 1992 1992 bieg_10km
257. Lehmann Paweł 1975 Pacemaker 55 bieg_10km
258. Lemański Marcin 1991 Poznań bieg_10km
259. Lester-Szymańska Agnieszka 1981 Huragan Szklarka Poznań bieg_10km
260. Leśniczak Artur 1989 Stęszew bieg_10km
261. Lewandowski Marek 1972 TKKF Łabędź Zbąszyń-KOLEJE Wielkopolskie bieg_10km
262. Liberkowski Marcin 1979 nowy tomysl bieg_10km
263. Lis Piotr 1982 Nationale Nederlanden bieg_10km
264. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU bieg_10km
265. Lisiewicz Adam 1976 Wolsztyn bieg_10km
266. Loba Maciej 1988 Nowy Tomyśl bieg_10km
267. Lorenc Joanna 1988 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
268. Lotka Izabela 1983 TEAM BEROTU NW_5km
269. Lotka Jakub 1983 TEAM BEROTU NW_5km
270. Ludwiczak Jarosław 1976 Napachanie bieg_10km
271. ŁĄczyŃski Henryk 1951 1951 bieg_10km
272. Łeszyk Marlena_ 1977 N/z bieg_10km
273. Łopata Anna 1987 Wolsztyński Klub Biegowy bieg_10km
274. Łopata Witold 1978 Wolsztyński Klub Biegowy bieg_10km
275. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl bieg_10km
276. Łukawski Marcin 1984 Poznań bieg_10km
277. MaciĄg Iwona 1988 Klub Biegacza Bolewice bieg_10km
278. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU bieg_10km
279. Maciejewski Paweł 1994 INTERNET-PLUS bieg_10km
280. Maciejewski Ryszard 1975 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
281. MaĆkowiak Ewa 1979 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
282. Maćkowiak Marek 1979 OSP Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
283. MaĆkowski PaweŁ 1982 NIEZRZESZONY bieg_10km
284. Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina bieg_10km
285. Majorczyk Bartosz 1992 Kamieniec bieg_10km
286. Maklakiewicz Marek 1989 INTERNET-PLUS bieg_10km
287. Malinowska Loba Kamila 1988 Nowy Tomyśl bieg_10km
288. Malowana Katarzyna 1983 Zbąszyń bieg_10km
289. Malowany Ksawery 1986 Zbąszyń bieg_10km
290. Mańczak Bogdan 1956 Kuślin bieg_10km
291. Mańkowska Daria 1983 Zbąszyń bieg_10km
292. Mańkowski Marcin 1981 Zbąszyń bieg_10km
293. Marchewka Marek 1959 NKB Chyży nowy Tomyśl bieg_10km
294. Marciniak Błażej 1956 Marcinak Team bieg_10km
295. Marciniak Mariusz 1985 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
296. Marciniak Roma 1998 Marciniak Team bieg_10km
297. Marciniak Waldemar 1960 Marciniak Team bieg_10km
298. Marcinkowski Radosław 1975 Nowy Tomyśl bieg_10km
299. Marek Anita 1977 Jabłonna bieg_10km
300. Markiewicz Jagoda 1997 OSP Kamieniec bieg_10km
301. Markiewicz Joanna 1993 OSP Kamieniec/Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
302. Matysiak Adam 1988 5 minut dystansu bieg_10km
303. Maziec Dariusz 1980 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL bieg_10km
304. Mazur Agnieszka 1986 KolecTEAM Zbąszynek bieg_10km
305. Mazurek Szymon 1993 Nowy Tomyśl bieg_10km
306. Mazurek Zbigniew 1970 BIEGAM BO LUBIE bieg_10km
307. Mazurkiewicz Hanna 1971 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
308. Mejer Magdalena 1971 Dąbrowa bieg_10km
309. Michalczak Grzegorz 1995 Kamieniec bieg_10km
310. Michalik Konrad 1985 NKB Chyzy bieg_10km
311. Michalska Monika 1996 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
312. Michalska Renata 1977 granowo bieg_10km
313. Michalska Sylwia 1977 Siedlec bieg_10km
314. Michałowicz Filip 1987 BORUJA NOWA bieg_10km
315. Michałowicz Jagoda 1988 BORUJA NOWA bieg_10km
316. Michałowicz Jakub 1983 Bech Packaging Team bieg_10km
317. Michałowicz Maja 1997 Nowy Tomyśl bieg_10km
318. Michałowski Paweł 1979 Pacemaker 55 bieg_10km
319. Mierzyński Szymon 1977 Zbąszyń bieg_10km
320. MigdaŁ Jan 1959 zbąszynek bieg_10km
321. Mikołajczyk Jakub 1982 Nowy Tomyśl bieg_10km
322. Miler Rafał 1972 Boruja Kościelna bieg_10km
323. Miler Wiktoria 2000 Boruja Kościelna bieg_10km
324. Minta SŁawek 1972 SYRENA ZBĄSZYNEK bieg_10km
325. Miszta Agata 1984 Zbąszyń bieg_10km
326. Miszta Karol 1985 KolecTeam bieg_10km
327. Miszta Marcin 1981 Zbąszyń bieg_10km
328. Miszta Milena 1992 KolecTeam bieg_10km
329. Miś Jarosław 1995 OBY PEPE BIEGŁ bieg_10km
330. Mocek Marek 1998 Danflor Team bieg_10km
331. Molenda Mateusz 1996 Balda bieg_10km
332. Molicki Daniel 1975 boczniakarnia.pl bieg_10km
333. Mortka Elżbieta 1971 OSP Opalenica bieg_10km
334. Mól Kazimiera 1956 Babcie Biegają NW_5km
335. Mroczkiewicz Przemysław 1987 Lwówek bieg_10km
336. Mrozik Paweł 1993 Nowy Tomyśl bieg_10km
337. Murkowska Marta 2000 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
338. Musielak Piotr 1970 PGB UP-P-N 56 bieg_10km
339. Mysio Lech 1956 Lech Mysio bieg_10km
340. Naboka Serhii 1994 Nowy Tomyśl bieg_10km
341. Nagucki Karol 1993 Opalenica bieg_10km
342. Naporowski Damiano 1977 NKB Chyży bieg_10km
343. Nawracała Anna 1979 Nowy Tomyśl bieg_10km
344. Nawracała Maciej 1978 Nowy Tomyśl bieg_10km
345. Niewiadomski Grzegorz 1981 Nowy Tomyśl bieg_10km
346. Nowak Agata 1974 Glinno Majowa Club bieg_10km
347. Nowak Jerzy 1950 Chludowo bieg_10km
348. Nowak Krystian 1993 Kuslin bieg_10km
349. Nowak Michal 1980 Kaczmar Project bieg_10km
350. Nowak Paweł 1981 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
351. Nowak Przemysław 1976 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
352. Nowak Tomasz 1980 Glinno Majowa Club bieg_10km
353. Nowik PaweŁ 1992 GTM VeloAktiv bieg_10km
354. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU bieg_10km
355. Nyga Emilia 1985 Bech Packaging Team bieg_10km
356. Obst Agnieszka 1980 Zbąszyń bieg_10km
357. Obst Jarek 1984 Zbąszyń bieg_10km
358. Okonek Izabela 1971 Gorzów Wlkp. bieg_10km
359. Okonek Kazimierz 1949 Gorzów Wlkp. bieg_10km
360. Olechnowicz Patryk 2002 Opalenica bieg_10km
361. Olejniczak Andrzej 1974 PxCW bieg_10km
362. Osękowski Michał 1988 Puerto Rico bieg_10km
363. Osses Małgorzata 1986 Nowy Tomyśl NW_5km
364. Pajchrowski RafaŁ 1970 OPALENICA bieg_10km
365. PakuŁa Dawid 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
366. Pankowski Amadeusz 2002 Nowy Tomyśl bieg_10km
367. Pankowski Owidiusz 2000 Nowy Tomyśl bieg_10km
368. Pańczak Honorata 1982 NOWY TOMYŚL bieg_10km
369. Pańczak Szymon 1982 EXTALER LOGISTICS bieg_10km
370. Paszke Michał 1974 - bieg_10km
371. Patan Krzysztof 1985 Opalenicki klub biegacza bieg_10km
372. Patelka Sławek 1975 Suchy Las bieg_10km
373. Pawelec Alex 2000 NOWY TOMYŚL bieg_10km
374. Pawelec Łukasz 1989 NOWY TOMYŚL bieg_10km
375. Pawelec Paweł 1977 GLINNO bieg_10km
376. Pawlak Hanna 1982 Opalenica bieg_10km
377. Pawlak Jeremiasz 1977 TEAM BEROTU bieg_10km
378. Pawłowska Agnieszka 1981 Drużyna Szpiku bieg_10km
379. Pawłowska Magdalena 1983 ŁOWYŃ bieg_10km
380. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice bieg_10km
381. Pazgrat MichaŁ 1983 Polska bieg_10km
382. Perz Emilia 1990 Aesculap Chifa Sp. z o.o. bieg_10km
383. Perz Marzenna 1968 Bukowiec bieg_10km
384. Perz Szymon 1986 Danflor TEAM bieg_10km
385. Peters Daria 1979 Grodzisk wlkp bieg_10km
386. Piaskowa Justyna 1981 Dream Team NW_5km
387. Piątas Krzysztof 1979 Nowy Tomyśl bieg_10km
388. Piątas Mariusz 1983 Nowy Tomyśl bieg_10km
389. Piątas Wiesław 1957 Otusz bieg_10km
390. Piątek Agnieszka 1993 OSP CHROŚNICA bieg_10km
391. Piątek Marta 1991 Siedlec NW_5km
392. Piduch Jan 1949 Przybylak Team NW_5km
393. Piechocka Beata 1975 STADO bieg_10km
394. Piechocki Dawid 1974 STADO bieg_10km
395. Piechocki Stanisław 1974 Piechocki Team bieg_10km
396. Piechota Bartek 1993 Rakoniewice bieg_10km
397. Pieczyński Robert 1970 1970 bieg_10km
398. Piesik Marek 1977 Opalenicki Klub Biegacza bieg_10km
399. Pietrzyk Maciej 1987 KolecTeam Zbąszynek bieg_10km
400. Piosik Anna 1979 Glinno NW_5km
401. Piosik Justyna 1971 BOLEWICE NW_5km
402. Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
403. Piwosz Andrzej 1960 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
404. Piwosz Piotr 1986 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
405. Plewa Łukasz 1994 Międzychód bieg_10km
406. Plis Tadeusz 1945 Babcie Biegają NW_5km
407. Płoczyński Arkadiusz 1985 Cicha Góra bieg_10km
408. Podgórny Paweł 1993 INTERNET-PLUS bieg_10km
409. Podwójci Michał 1981 Dąbrówka bieg_10km
410. Polański Adam 1978 Nowy Tomyśl bieg_10km
411. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA bieg_10km
412. Połka Błażej 1988 Zbąszyń bieg_10km
413. Pospieszny Robert 1974 1974 bieg_10km
414. Potocka Magdalena 1978 Ceradz Kościelny bieg_10km
415. Prewicz Piotr 1977 Wybiegani Team bieg_10km
416. Prządka Michał 1979 OPALENICKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
417. Prządka Wojciech 1982 Nowy Tomyśl bieg_10km
418. Przewoźna Jolanta 1975 TEAM PRZEWOŹNIAKI bieg_10km
419. Przewoźny Krzysztof 1968 TEAM PRZEWOŹNIAKI bieg_10km
420. Przewoźny Piotr 1983 1983 bieg_10km
421. Przybylak Dorota 1950 Przybylak Team NW_5km
422. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team NW_5km
423. Przybylska Wioleta 1978 Żodyń NW_5km
424. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl bieg_10km
425. Przybyłek Marysia 1974 Marsz Po Zdrowie NW_5km
426. Przydrożny Patryk 1993 JARKOWI NIE ODMÓWIĘ bieg_10km
427. Pucicki Mirosław 1968 Kąkolewo bieg_10km
428. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony bieg_10km
429. Raczkowiak Anna 1993 Boruja Kościelna bieg_10km
430. Radajewska Agata 1970 Radar-Team bieg_10km
431. Radajewski Krzysztof 1960 Radar-Team bieg_10km
432. Radoła Marta 1985 Pacemaker 60 bieg_10km
433. Radziejewski Jacek 1987 INTERNET-PLUS bieg_10km
434. Raginia Tomasz 1977 Nowy Tomyśl bieg_10km
435. Raszke Łukasz 1984 REAL TEAM bieg_10km
436. Ratajczak Beata 1963 Kościan Team bieg_10km
437. Ratajczak Kazimierz 1956 Kościan Team bieg_10km
438. Ratajski Mateusz 1992 Lwówek bieg_10km
439. Redlich Arleta 1985 Nowy Tomyśl bieg_10km
440. Redziak Janusz 1970 SIKORKI RUN bieg_10km
441. Rerus Dagmara 1980 Obłotne bieg_10km
442. Robakowski Bartosz 1991 INTERNET-PLUS bieg_10km
443. Roesler Magdalena 1991 Lubiechowo bieg_10km
444. Rogoziński Henryk 1976 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
445. Romas Czesław 1950 Gorzów bieg_10km
446. Rostkowski Zygmunt 1949 Pniewy bieg_10km
447. Różycka Kamila 1977 Dream Team NW_5km
448. Rubczyński Mateusz 1989 Marciniak Team bieg_10km
449. Rucioch Monika 1990 KolecTEAM bieg_10km
450. Rupa Sławomir 1979 Grodzisk Wlkp bieg_10km
451. Ruszkiewicz Krzysztof 1989 Nowy Tomyśl bieg_10km
452. Ruta Dariusz 1971 NOWY TOMYŚL bieg_10km
453. Rybarczyk Maciej 1991 Szamotuły bieg_10km
454. Rychter Piotr 1981 opalenicki klub biegacza bieg_10km
455. Rzepa Karolina 1996 TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ bieg_10km
456. Rzepa Roman 1970 TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ bieg_10km
457. Rzeszutek Joanna 1995 Lwówek bieg_10km
458. Sadowski Michał 1988 1988 bieg_10km
459. Samelska Monika 1975 Rumianek bieg_10km
460. Sedlaczek Anna 1984 Gorzów Wielkopolski bieg_10km
461. Sedlaczek Rafał 1984 Gorzów Wlkp. bieg_10km
462. Serwata Tomasz 2000 Wronki bieg_10km
463. Sienkiewicz Grzegorz 1984 Szybcy i wściekli :) bieg_10km
464. SieroŃ Kamil 1991 TEAM BEROTU bieg_10km
465. Sikorska Kamila 1985 Małgośka Rowery bieg_10km
466. Sikorski Grzegorz 1980 SIKORKI RUN bieg_10km
467. Sikorski Krzysztof 1980 SIKORKI RUN bieg_10km
468. Sikorski Wojciech 1985 Małgośka Rowery bieg_10km
469. Simon Igor 2002 The Simons bieg_10km
470. Simon Rafał 1975 The Simons bieg_10km
471. Sinkiewicz Sławomir 1976 NOWY TOMYŚL bieg_10km
472. Sip Wojciech 1977 FSD Run Drezdenko bieg_10km
473. Skałecka Milena 1987 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
474. Skierecka-Maciuszonek Natalia 1985 Glinno/ Nowy Tomyśl bieg_10km
475. Skorupinski Dariusz 1988 Rakoniewice bieg_10km
476. Skrzypczak Hanna 1967 Browar Fortuna bieg_10km
477. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
478. Sobczak Mikołaj 1977 Wybiegani Team bieg_10km
479. Socha Aleksandra 1986 Zgrupka Team bieg_10km
480. Soliwoda Andrzej 1976 KB Maniac Poznań bieg_10km
481. Sołtysik Jarosław 1972 TKKF ŁABĘDŹ Zbąszyń bieg_10km
482. Spławski Cezary 1973 Wielichowo bieg_10km
483. Spychała Aleksandra 1999 Run to the Hills bieg_10km
484. SpychaŁa Łukasz 1982 TEAM BEROTU bieg_10km
485. Sroka Piotr 1983 Berzyna bieg_10km
486. Stachowiak MichaŁ 1977 WOJNOWICE bieg_10km
487. Stachowiak Tomek 1992 JG bieg_10km
488. Stachowski Marek 1966 Handbike-Zielona Góra bieg_10km
489. Stanicki Dominik 1998 Sątopy bieg_10km
490. Starosta Marlena 1983 Nowy Tomyśl NW_5km
491. Stasiak Adrian 1988 Obrzycko bieg_10km
492. Steinbock Wojciech 1975 Skórzewo bieg_10km
493. Stermula Agata 1982 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
494. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
495. Strugała Dorota 1979 Grodzisk Wlkp bieg_10km
496. Strugała Mariusz 1980 Grodzisk Wlkp bieg_10km
497. Strzelecka Ewelina 1984 - bieg_10km
498. Szadach Aldona 1975 1975 bieg_10km
499. Szaferska Marta 1996 Zbąszyń bieg_10km
500. Szaferska Monika 1987 lub wybierz z listy bieg_10km
501. Szaferski Karol 1989 Zbąszyń bieg_10km
502. Szaferski Maciej 1981 Zbąszyń bieg_10km
503. Szaferski Wiktor 1990 lub wybierz z listy bieg_10km
504. Szaroleta Zofia 1937 Przybylak Team NW_5km
505. Szczepaniak Konrad 1980 wielichowo bieg_10km
506. Szczerbal Marta 1991 KOŚCIAN TEAM bieg_10km
507. Szeszuła Michał 1975 Night Runners bieg_10km
508. Szmańda Katarzyna 1977 1977 bieg_10km
509. Szofer Adam 1984 Pacemaker 60 - NKB Chyży bieg_10km
510. Szopka Katarzyna 1976 NOWY TOMYŚL bieg_10km
511. Szott Krzysztof 1957 Zbąszynek bieg_10km
512. Szpakowski Maciej 1992 Nowy Tomyśl bieg_10km
513. Szulc Jarosław 1975 Danflor team bieg_10km
514. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl bieg_10km
515. Szutta Natalia 1976 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
516. Szymankiewicz Andrzej 1975 Mariankowo bieg_10km
517. SzymaŃska Donata 1971 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
518. Szymański Łukasz 1980 Huragan Szklarka Poznań bieg_10km
519. Szymański Roman 1966 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA bieg_10km
520. Szymkowiak Andrzej 1962 niezrzeszony bieg_10km
521. Szymkowiak Bartosz 1989 Zbąszynek bieg_10km
522. Szymkowiak Katarzyna 1988 Zbąszynek NW_5km
523. Szymkowiak Paweł 1986 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
524. Szypura Karol 2001 Opalenica bieg_10km
525. Szypura Katarzyna 1972 Opalenica bieg_10km
526. Szypura Robert 1970 Opalenica bieg_10km
527. Śledzinski Dawid 1979 Wybiegani Team bieg_10km
528. Śmierzchalska Dagmara 1990 Zbąszyń bieg_10km
529. Śron Justyna 1989 Biegowy klub Phoenix Contact bieg_10km
530. Świątczak Ewa 1983 zalatane.mcz bieg_10km
531. Świątek Agata 1993 OSP OPALENICA bieg_10km
532. Świergiel Paulina 1985 Nowy Tomyśl bieg_10km
533. Świtalski Robert 1973 Nowy Tomyśl NW_5km
534. Świtała Alicja 1972 Nowy Tomyśl NW_5km
535. Taciak Sebastian 1981 -------------- bieg_10km
536. Tamborska Anna 1992 #MILITARFITNESS bieg_10km
537. Tanona Dariusz 1982 Nowy Tomyśl bieg_10km
538. Targosz Wojciech 1976 Opalenica bieg_10km
539. Terka Maciej 1998 AZS AWF Gorzów WLKP. bieg_10km
540. Teusz Bartek 1991 KOWALSKI TEAM bieg_10km
541. Tkaczewski Szymon 2001 Opalenica bieg_10km
542. Tobys Łukasz 1987 TKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃ bieg_10km
543. Tokarski Karol 1979 Poznań bieg_10km
544. Tomiak Paulina 1984 Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg_10km
545. Tomiak-Krawczyk Karolina 1992 Obra NW_5km
546. Tomys Jakub 1993 Siedlec bieg_10km
547. Torchała Marek 1972 Nowy Tomysl bieg_10km
548. Tratwal Ilona 1990 NOWY TOMYŚL bieg_10km
549. Trawińska Edyta 1982 Wiry bieg_10km
550. Tyczewska Agnieszka 1989 Nowy Tomysl bieg_10km
551. Urbański Marcin 1987 Grodziski Klub Biegacza bieg_10km
552. Utmańczyk Mateusz 1999 Michorzewo bieg_10km
553. Walentynowicz Klaudiusz 1973 Honey Stinger Runners bieg_10km
554. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński Klub Biegowy bieg_10km
555. Waliszewski Dominik 1981 DRUŻYNA SZPIKU bieg_10km
556. WaŁĘsa MiŁosz 1986 Nowy Tomyśl bieg_10km
557. Wargoś Aleksandra 1977 Zbąszyń bieg_10km
558. Warzych Magdalena 1977 KB Wartko bieg_10km
559. Wasiek Łukasz 1983 Drużyna Szpiku/KP PSP Grodzisk Wlkp bieg_10km
560. Wawrzyniuk Mariusz 1979 Pacemaker 40min ALGRAF RACE TEAM bieg_10km
561. Wawrzynska Justyna 1978 Dream Team NW_5km
562. Wawrzyńska Emilia 1982 Emi Fit-Studio bieg_10km
563. Wesoły Piotr 1963 Klub Biegacza Bolewice bieg_10km
564. Wieczorek Maria 1984 Smashing Pąpkins bieg_10km
565. Wiejak Mariusz 1971 Śrem bieg_10km
566. Wiejak Mikołaj 1993 Książ Wielkopolski bieg_10km
567. Wikierski Łukasz 1979 Pacemaker 45 - GB Wielkopolscy Biegacze bieg_10km
568. Winckiewicz Marek 1976 Poznań bieg_10km
569. Wiśniewska Małgorzata 1974 Chojniki bieg_10km
570. Wita Elżbieta 1974 Dream Team NW_5km
571. Witkowski Tomasz 1972 ALTO Kamionki bieg_10km
572. Wittholz Filip 1978 Phoenix Contact Wielkopolska bieg_10km
573. Wnuk Marcin 1994 KP PSP Nowy Tomyśl bieg_10km
574. Wojciechowski Jakub 1986 Nowy Tomyśl bieg_10km
575. Wojciechowski Robert 1971 Opalenica bieg_10km
576. Wojtalak Daniel 1990 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
577. Wojtalak Weronika 1992 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
578. Wolsztyński Wojciech 1991 Danflor Team bieg_10km
579. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice bieg_10km
580. Wozniak Wiktoria 2001 TEAM POSTĘP PNIEWY NW_5km
581. Woźniak Justyna 1988 Zbąszyń bieg_10km
582. Woźniak-Szymankiewicz Ewa 1976 Mariankowo NW_5km
583. Woźny Przemysław 1990 Bukowski Klub Biegacza bieg_10km
584. Wróbel Filip 2001 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
585. Wróbel Leszek 1975 Grodzisk Wlkp. bieg_10km
586. WrÓbel Marcin 1982 Zbąszyń bieg_10km
587. Wróbel Martyna 2000 Brak bieg_10km
588. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona bieg_10km
589. Wrzos Agnieszka 1984 Kaszczor bieg_10km
590. Zagozda Tomasz 1961 TOMASZ BIEGA bieg_10km
591. Zaleski Piotr 1981 Poznań bieg_10km
592. Zawarta Paulina 1983 Nowy Tomyśl NW_5km
593. Zdziarski Tomasz 1978 Kopanki bieg_10km
594. Zeidler Adrian 1998 Grodzisk Wielkopolski bieg_10km
595. Zerbst Jacek 1974 Nowy Tomyśl bieg_10km
596. Zerbst Sławek 1986 Nowy Tomyśl bieg_10km
597. Zielinski Marcin 1975 Nowy Tomyśl bieg_10km
598. Zieliński Radosław 1988 INTERNET-PLUS bieg_10km
599. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU bieg_10km
600. Ziętarski Bogusław 1972 DRUŻYNA SZPIKU bieg_10km
601. Zimna Marta 1993 Michorzewo bieg_10km
602. Ziółkowski Damian 1980 Sulechów bieg_10km
603. Zywert Mateusz 1987 Rokitnica bieg_10km
604. Żakowski Piotr 1974 team insect bieg_10km
605. Żurek Krzysztof 1979 Wolsztyński Klub Biegowy bieg_10km