Lista startowa

Coccodrillo ChampionKids Duathlon

Czempiń, 17.09.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 311


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewska Lena 2014 Zespół Szkół w Starych Oborzyskach Stare Oborzyska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
2. Andrzejewska Zuzanna 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
3. Andrzejewski Filip 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
4. Baginska Rozalia 2017 Bagins team Krosno Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
5. Bagiński Władysław 2019 Bagins team Krosno Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
6. Bajer Hanna 2016 Pingusie Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
7. Bajer Michał 2009 sp.czempin Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
8. Bajer Stanisław 2011 sp.czempin Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
9. Bajer Wojciech 2013 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
10. Bajer Zofia 2014 sp.czempin Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
11. Bajstok Zosia 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
12. Bamber Gabrysia 2015 Kokorzyn Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
13. Bartkowiak Filip 2013 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Srocko Wielkie Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
14. Bartkowiak Marianna 2018 Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Wandy Chotomskiej Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
15. Bąkiewicz Aleksandra 2019 Wesołe Przedszkole w Kościanie Nowe Oborzyska Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
16. Bąkiewicz Stanisław 2015 Przedszkole Stare Oborzyska Nowe Oborzyska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
17. Bąkowska Nadia 2015 Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
18. Bąkowski Hubert 2016 Mosina Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
19. Bąkowski Szymon 2015 Mosina Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
20. Bernard Nel 2018 BeniuSport Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
21. Białek Borys 2015 Przedszkole Chatka Kajtka Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
22. Biskup Emilia 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
23. Borowiak Maria 2012 Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
24. Borowiak Zofia 2010 Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
25. Brzozowski Michał 2015 Przedszkole samorządowe ul. Nowa Czempiń ul. Borówko Stare 4/5 Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
26. Brzozowski Szymon 2018 Przedszkole samorządowe ul. Nowa Czempiń ul. Borówko Stare 4/5 Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
27. Chęcik Mikołaj 2017 Przedszkole - Pandusie Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
28. Cichocki Marcel 2018 Przedszkole Samorządowe Czempiń Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
29. Ciesielski Jan 2014 UKS Czwórka Kościan/Szymanowski Team Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
30. Doerffer Wojciech 2014 SP Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
31. Dolińska Klaudia 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
32. Doliński Kamil 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
33. Dolski Wiktor 2007 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Nowe Borówko Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
34. Domagala Igor 2014 Czacz Czacz Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
35. Domagała Gabriela 2010 Szkoła Podstawowa w Czaczu Czacz Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
36. Domagała Julia 2017 Czacz Czacz Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
37. Domagała Maria 2011 Szkoła Podstawowa w Czaczu Czacz Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
38. Drahajm Antoni 2016 Borkowice Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
39. Drgas Oliwia 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
40. Dudziak Jan 2017 Przedszkole BoboWiercipięta RAKONIEWICE Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
41. Dykrzak Barbara 2010 SP Pecna Pecna Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
42. Dykrzak Stanisław 2013 SP Pecna Pecna Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
43. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Wolsztyn Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
44. Elsner Teresa 2014 Kotwica Kórnik Błażejewo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
45. Filipiak Adam 2015 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
46. Fudali Gabryś 2016 Łódź Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
47. Fudali Henry 2010 Łódź Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
48. Gadomska Oliwia 2011 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
49. Garczarek Alan 2009 Spójnia Strykowo Kąkolewo Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
50. Garczarek Julian 2014 Spójnia Strykowo Kąkolewo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
51. Garstecki Piotr 2014 Puszczykowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
52. Giers Emilka 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Nowy Lubosz Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
53. Gorzelanny Mikołaj 2013 Zabiegany Sulechów Obłotne Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
54. Gościniak Franek 2011 SP Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
55. Grajewska Oliwia 2017 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
56. Grajewski Ksawery 2016 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
57. Gronostaj Leon 2011 Szkoła Podstawowa 4 Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
58. Gronostaj Nadia 2008 Szkoła Podstawowa 4 Kościan Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
59. Grygier Mikołaj 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
60. Grządzielewska Emilia 2013 BE TRI Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
61. Grządzielewska Gabriela 2016 BE TRI Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
62. Gzylkowiak Julian 2019 Klub Malucha MINI OXFORD Betkowo Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
63. Habernik Aleksander 2019 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
64. Hetman Aleksander 2014 SP Racot Darnowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
65. Hetman Tomasz 2017 SP Racot Darnowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
66. Hirowski Filip 2011 Szkoła podstawowa w Czempiniu CZEMPIŃ Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
67. Holak Szymon 2011 SP Głuchowo Sierniki Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
68. Idziak Bartłomiej 2013 SP Czempiń Słonin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
69. Idziak Jakub 2018 SP Czempiń Słonin Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
70. Ilmer Adrianna 2016 Przedszkole Małe Talenty Plewiska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
71. Ilmer Anastazja 2014 SP1 Plewiska Plewiska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
72. Jacewicz Krzysztof 2014 FITNESS PIEKARY LEGNICA Legnica Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
73. Jackowiak Staszek 2010 UKS Copernicus Torun Torun Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
74. Janik Laura 2012 SP Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
75. Jankowska Amelka 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
76. Jankowski Antoni 2015 Szkoła Podstawowa nr3 w Kościanie (odział przedszkolny) Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
77. Janyszka Bruno 2017 Przedszkole w Kokorzynie Kokorzyn Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
78. Janyszka Maks 2020 CRD Kościan Kokorzyn Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
79. Janyszka Michał 2014 Szkoła Podstawowa w Kokorzynie Kokorzyn Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
80. Jaskólska Iga 2018 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
81. Jaskólski Maksymilian 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
82. Jaworski Franciszek 2019 GVT Żary Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
83. Jędrasiak Blanka 2015 Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
84. Jurga Gabriela 2013 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
85. Jurga Jakub 2019 Przedszkole Malinka Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
86. Juskowiak Nina 2018 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
87. Kaczmarek Blanka 2014 SP Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
88. Kaczmarek Jan 2018 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
89. Kaczmarek Marianna 2016 Przedszkole Samorządowe Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
90. Kaczmarek Stanisław 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
91. Kalemba Emilia 2017 Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
92. Kasprzak Igor 2012 Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej "Edukator" Ostrów Wielkopolski Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
93. Kaźmierczak Bartosz 2015 Dopiewiec Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
94. Kaźmierczak Jakub 2010 UKS AS Czempiń Nowe Borówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
95. Kaźmierczak Julia 2009 UKS SPORTOWIEC BOROWO Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
96. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Rogalinek Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
97. Klimuntowski Artur 2017 Przedszkole Leonardo Grupa Zielona Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
98. Kliszko Jakub 2013 Szkoła Podstawowa w Głuchowie Głuchowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
99. Kliszko Zuzanna 2015 Przedszkole Samorządowe Głuchowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
100. Kobus Aleksandra 2017 Przedszkole Karuzela Czempiń Nowe Borowko Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
101. Kobus Antoni 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Nowe Borowko Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
102. Kochanowicz Michał 2009 UKS AS Czempiń Nowe Borówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
103. Kochanowicz Natalia 2014 SP Czempiń Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
104. Kokocinska Gaja 2008 SKLEPKOMET ŚREM Dąbrowa Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
105. Kolodziejczak Wojtek 2016 Przedszkole pod Topolą w Wiatrowie Wągrowiec Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
106. Konieczna Maja 2015 Przedszkole Czempiń Łąkowa 16, 64-020 Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
107. Konieczny Cezary 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Łąkowa 16, 64-020 Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
108. Konik Kamil 2010 Czempiń Słonin Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
109. Korbik Aleksandra 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu CZEMPIŃ Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
110. Korbik Jakub 2013 SP Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
111. Korbik Maciej 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
112. Korbik Maksymilian 2015 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
113. Kostańska Michalina 2017 Jarogniewice Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
114. Kostyk Alan 2012 Transpol Team Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
115. Kostyk Oliwier 2014 Transpol Team Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
116. Koszuta Filip 2011 SP SZCZODRZYKOWO DACHOWA Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
117. Kościańska Dominika 2013 SP 4 Kościan Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
118. Kościański Karol 2017 Przedszkole nr 2 Kościan Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
119. Kotas Adam 2014 Kotasport / greatman Wrocław Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
120. Kotas Edmund 2018 Kotasport / greatman Wroclaw Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
121. Kotas Henryk 2020 Kotasport / greatman Wrocław Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
122. Kotas Józef 2016 Kotasport / greatman Wrocław Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
123. Kowalczyk Jakub 2013 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Piechanin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
124. Kozica Patryk 2010 SP1 Kościan Kiełczewo Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
125. Kramer Piotr 2017 Przedszkole Karuzela Stare Tarnowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
126. Kramer Tomasz 2020 Żłobek Malinka Stare Tarnowo Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
127. Krysztofiak Franciszek 2015 ChampionMan Team Nowe Borówko Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
128. Kubacha Agata 2015 Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
129. Kubacha Kacper 2013 Warta Poznań Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
130. Kubiak Hanna 2010 SP CZEMPIŃ Piechanin Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
131. Kubiak Marlena 2019 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
132. Kuc Antoni 2011 Nowinki Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
133. Kuciak Antonina 2009 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
134. Kudlewski Dawid 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
135. Kukuczka Dominika 2011 Szkoła Podstawowa w Starych Oborzyskach Stare Oborzyska Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
136. Kulesza Gustaw 2018 Rakoniewice Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
137. Kulesza Łucja 2019 Rakoniewice Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
138. Kulus Antoni 2015 Gora Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
139. Kulus Franciszek 2017 Gora Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
140. Kwiatkowski Franciszek 2015 UKS AS Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
141. Lajszner Leon 2016 Przedszkole w Racocie Racot Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
142. Lange Franciszek 2009 UKS AS CZEMPIŃ Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
143. Lange Wojciech 2013 UKS AS CZEMPIŃ Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
144. Legierska Zosia 2017 Wesołe Przedszkole Widziszewo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
145. Legierski Wojciech 2015 Szkoła Przysieka Stara Widziszewo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
146. Lester Nikodem 2016 Przedszkole Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
147. Leśniak Kacper 2014 Szkoła podstawowa nr 1 Ostrów Wielkopolski Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
148. Leżała Franciszek 2010 POLONIA ŚRODA WLKP. Środa Wlkp. Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
149. LipiŃska Gabriela 2013 SP Manieczki Donatowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
150. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
151. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
152. Ławniczak Matylda 2019 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
153. Łączną Milena 2017 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
154. Łuczak Maciej 2008 Podstawowa Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
155. Maćkowiak Maja 2017 Przyjaciele Włóczykija Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
156. Maćkowiak Piotr 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
157. Maćkowiak Zofia 2017 Przyjaciele Włóczykija Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
158. Maik Aleksandra 2009 Helios Czempiń Team Jarogniewice Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
159. Maik Laura 2013 Helios Czempiń Team Jarogniewice Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
160. Majchrzak Emilka 2013 SP Czempiń Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
161. Majchrzak Kamil 2011 SP Czempiń Nowe Borówkk Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
162. Majka Kinga 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
163. Makała Oliwia 2016 Stary Lubosz Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
164. Malak Antoni 2019 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
165. Marciniak Aleksandra 2015 STARY LUBOSZ Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
166. Marciniak Dawid 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
167. Marciniak Fabian Antoni 2013 Szkoła Podstawowa w Czempiniu PIOTRKOWICE Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
168. Marciniak Karol 2016 UKS "AS" Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
169. Marciniak Kazimierz 2018 UKS "AS" Czempiń Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
170. Marciniak Zofia 2013 SP Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
171. Markiewicz Leon 2019 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
172. Marszał Bruno 2013 nr 10 Poznań Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
173. Marszał Leon 2016 Przedszkole nr 8 Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
174. Matelska Marianna 2012 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
175. Matuszczak Juliusz 2013 Szkoła podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
176. Matuszczak Wiktor 2015 Przedszkole samorządowe w Jerce Jerka Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
177. Matyja Gabriela 2008 SP6 Śrem / SklepKomet Śrem Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
178. Miętkiewski Cyprian 2009 Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznaniu Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
179. Mroczek Antoni 2013 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
180. Mroczek Gabriela 2015 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
181. Musiał Natan 2013 im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
182. Napierała Bruno 2017 Jerka Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
183. Napierała Marianna 2016 Kamieniec Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
184. Napierała Olaf 2012 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie / Promień Krzywiń Jerka Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
185. Napierała Tadeusz 2019 Kamieniec Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
186. Naskręt Anna 2014 Naskręt TEAM Betkowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
187. Naskręt Hanna 2010 S.P. czempin Czempin Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
188. Naskręt Hubert 2007 Szkoła podstawowa Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
189. Naskręt Monika 2017 Naskręt TEAM Betkowo Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
190. Nowaczyk Łukasz 2007 SP 87 w ZSP 7 Poznań Poznań Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
191. Nowak Stanisław 2009 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
192. Nowicki Igor 2007 Szkoła podstawowa Czempiń Słonin Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
193. Nyczak Gabrysia 2011 Sp czempiń Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
194. Ogrodowczyk Iga 2015 Przedszkole Samorzącowe Czempiń Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
195. Olaczek Dawid 2018 Tata startuje TEAM Mrozów Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
196. Olaczek Nikodem 2012 SP51 Wrocław Mrozów Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
197. Olaczek Wiktoria 2008 SP Zdrój Wrocław Mrozów Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
198. Olech Jan 2013 SP STARE OBORZYSKA BETKOWO Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
199. Olejnik Jan 2018 Przedszkole nr 4 Misia Uszatka Kościan Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
200. Olejnik Zofia 2012 Szkoła Podstawowa nr 3 Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
201. Oleszak Aleksandra 2009 Szkoła Podstawowa Czempiń Nowe Borówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
202. Paczka Krzysztof 2016 Ważne Jest Tu i Teraz LESZNO Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
203. Patela Kacper 2007 SP Krosno Borkowice Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
204. Patela Michał 2015 SP Krosno/UKS Orlik Mosina Borkowice Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
205. Patela Paweł 2010 SP Krosno/UKS Orlik Mosina Borkowice Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
206. Pawlak Paweł 2014 Mamy-Biegamy Kids Luboń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
207. Peszel Zosia 2012 Czempin Słonin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
208. Piasek Kacper 2011 Team Piasek, SP Racot Darnowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
209. Piasek Oliwia 2014 Team Piasek, SP Racot Darnowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
210. Piechota Garbiela 2012 Podstawowa NR.4 Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
211. Piechota Maria 2015 Podstawowa NR.4 Kościan Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
212. Piekarz Maksymilian 2014 PUSZCZYKOWO Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
213. Piotrowicz Jan 2014 Mocni w Gębie Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
214. Plackowski Jan 2015 Przedszkole samorządowe czempiń Czempiń ul Słowackiego 15 Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
215. Pol Maja 2016 Szymanowski Team Kurza Góra Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
216. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
217. Potocki Miłosz 2009 Szkoła podstawowa Racot Choryń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
218. Prałat Helena 2017 Przedszkole Samorządowe Czempiń BOROWO Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
219. Prętka Laura 2015 Przedszkole samorządowe Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
220. Przybecki Bruno 2017 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
221. Przybecki Tymon 2014 Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
222. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM Kościan Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
223. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
224. Rajewicz Tymon 2015 Przedszkole w Jarogniewicach Głuchowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
225. Ratajszczak Iga 2018 Topigs Norsvin Gorzyce Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
226. Ratajszczak Tomasz 2010 Topigs Norsvin Gorzyce Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
227. Reczek Szymon 2019 Tur Turew Turew Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
228. Reszel Michał 2010 Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
229. Rozmus Mateusz 2014 SP Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
230. Rusiniak Kamil 2012 Podstawowa w Czempiniu Borowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
231. Ruzik Antoni 2008 RURA TEAM Warszawa Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
232. Ruzik Tomasz 2013 RURA TEAM Warszawa Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
233. Rzepczyński Jan 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
234. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich Dąbcze Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
235. Saniuta Maria 2015 Przedszkole Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie Dąbcze Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
236. Sarbinowski Adam 2017 Przedszkole Turew Turew Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
237. Sawicki Antek 2012 SP PRONOVO Bogaczow Nowogród Bobrzański Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
238. Sawicki Franek 2014 SP Bogaczów Nowogród Bobrzański Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
239. Sawicki Michał 2009 SP 2 Nowogród Bobrzański Nowogród Bobrzański Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
240. Schwarz Zofia 2012 UKS4 Kościan / Szymanowski Team KOŚCIAN Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
241. Sikora Julia 2008 KU AZS UAM TRIATHLON POZNAŃ Poznań Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
242. Skałecki Radosław 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
243. Skoracki Jan 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
244. Skoracki Konrad 2018 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
245. Skrzypczak Leon 2018 MORSY MROZOODPORNII KRZYWIN Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
246. Skrzypek Alan 2011 Pianowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
247. Sobkowiak Alan 2013 AS- Czempiń Piotrkowice51 Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
248. Socha Antoni 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
249. Socha Maciej 2018 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Karuzela Nowe Borówko Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
250. Socha Piotr 2009 WKS Śląsk Wrocław Iwiny Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
251. Sowa Dawid 2009 OLIMPIJCZYK POZNAN Wolsztyn Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
252. Staniszczak Bruno 2014 SP Czempiń Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
253. Staniszczak Igor 2018 Przedszkole Karuzela Czempiń Nowe Borówko Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
254. Stern Igor 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
255. Stern Natasza 2009 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
256. Stępień Michał 2017 Warszawa Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
257. Sulejewski Mateusz 2015 Przedszkole Samorządowe ul. Stare Borówko Nowe Borówko Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
258. Synak Dominik 2015 Przedszkole Stare Oborzyska Betkowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
259. Szrejder Emilia 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Głuchowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
260. Szulc Ignaś 2019 - Choryń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
261. Szulc Maksiu 2019 Choryń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
262. Szulc Wojciech 2016 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Borowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
263. Szymański Jakub 2012 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
264. Szymczak Julia 2013 Szkoła Podstawowa Czempiń Nowe Borówko /Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
265. Tanaś Jadwiga 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
266. Tanaś Zofia 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
267. Targowski Bartek 2007 Spójnia Strykowo Strykowo Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
268. Teszner Alicja 2018 Karuzela Spytkowki Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
269. Tomaszewska Julia 2011 Podstawowa Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
270. Tomaszewski Adam 2017 Przedszkole Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
271. Tomaszewski Krzysztof 2019 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
272. Tomczak Mikołaj 2018 Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
273. Trociewicz Mateusz 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
274. Tuga Andrzej 2016 Przedszkole w Starych Oborzyskach Betkowo Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
275. Urban Franciszek 2016 LZS JUNA TRANS Stare oborzyska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
276. Urban Stanisław 2018 LZS JUNA TRANS STARE OBORZYSKA Stare oborzyska Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
277. Utracki Kajtek 2012 Sp 3 Sulechów Obłotne Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
278. Wajnert Natasza 2010 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
279. Walkowiak Jerzy 2011 KS Posnania Plewiska Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
280. Walkowiak Maria 2016 KS Posnania Plewiska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
281. Walkowski Jan 2016 Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
282. Wańska Julia 2014 Mocni w gębie Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
283. Waszak Zuzanna 2014 Szkoła Podstawowa im.Bochaterów Westerplatte Iłówiec Wielki Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
284. Wawrzyniak Dominik 2019 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
285. Weber Michał 2017 Green Bike Śrem Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
286. Werwiński Tomek 2012 SP 12 Leszno Leszno Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
287. Wieczorek Jeremi 2012 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
288. Wilczek Kacper 2011 Sp Oborzyska Betkowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
289. Wilk Alek 2018 KS Auuuuuu Poznań Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
290. Wilk Nikola 2008 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
291. Witkowski Stanisław 2013 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
292. Wizerkaniuk Filip 2011 SP 4 Kościan Pianowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
293. Włodarczak Jan 2011 SP CZEMPIŃ/UKS AS Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
294. Włodarczak Maja 2011 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
295. Włodarczyk Oliwia 2015 F84 team Plewiska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
296. Wolny Wojciech 2010 UKS AS CZEMPIŃ Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
297. Wołk Adam 2010 Podstawowa w Rakoniewicach Rakoniewice Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
298. Woroch Maksymilian 2018 Przedszkole Malinka Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
299. Wosiek Wojciech 2014 SPTS Leszno Leszno Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
300. Wrzosek Nadia 2017 Przedszkole w Kokorzynie Kokorzyn Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
301. Zabłocka Oliwia 2013 Plewiska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
302. Zabłocki Franciszek 2015 Plewiska Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
303. Zakrzewska Oliwia 2017 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - rower 150 m - bieg 100 m
304. Zaparty Błażej 2011 Szkoła podstawowa w Jerzykowie Jerzykowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
305. Zaparty Tymoteusz 2007 Posnania Jerzykowo Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
306. Zawiasinska Olga 2010 Topigs Norsvin Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
307. Zawiasinski Tymon 2016 Topigs Norsvin Poznań Kids 3 - rower 150 m - bieg 100 m
308. Zielinska Ewa 2011 KKFP Wolsztyn Wolsztyn Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
309. Żabiuk Ksawery 2012 Ostrów Wielkopolski Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
310. Żabiuk Natasza 2012 Ostrów Wielkopolski Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
311. Żak Filip 2011 Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m