Lista startowa

Coccodrillo ChampionKids Duathlon

Czempiń, 06.05.2022



Liczba zgłoszonych zawodników: 404


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Franciszek 2013 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
2. Adamczak Lenka 2014 Brodnica, Szoldry Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
3. Andrzejewska Lena 2014 Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
4. Andrzejewski Filip 2010 Chestnut Team Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
5. Andrzejewski Tymoteusz 2020 Czempiń Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
6. Angier Jacek 2012 Rycerze Rydzyna Kłoda 27 64-130 Rydzyna Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
7. Bajer Hanna 2016 Przedszkole Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
8. Bajer Wojciech 2013 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
9. Bajer Zofia 2014 sp Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
10. Bajstok Zofia 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
11. Bamber Gabrysia 2015 Bamberki Team Kokorzyn Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
12. Bamber Tomek 2010 Bamberki Team Kokorzyn Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
13. Barłożyk Antonina 2011 UKS Sportowiec Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
14. Bartkowiak Aniela 2018 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
15. Bartkowiak Filip 2013 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
16. Bartkowiak Marianna 2018 Przedszkole nr 1 Kościan Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
17. Bartkowiak Michał 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
18. Baumann Dorian 2014 GARBY Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
19. Bąkiewicz Aleksandra 2019 Wesołe Przedszkole w Kościanie Nowe Oborzyska Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
20. Bąkiewicz Stanisław 2015 Przedszkole Stare Oborzyska Nowe Oborzyska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
21. Bąkowski Hubert 2016 Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
22. Bąkowski Szymon 2015 Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
23. Berdyszak Marcin 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
24. Bernard Nel 2018 BENIU SPORT Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
25. Białek Borys 2015 Chatka Kajtka Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
26. Bisiorek Antosia 2014 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
27. Borowiak Marcelina 2014 Szkoła Podstawowa w Manieczkach Donatowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
28. Borowiak Maria 2012 Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
29. Borowiak Zofia 2010 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
30. Brzozowski Michał 2015 Przedszkole samorządowe ul. Nowa Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
31. Brzozowski Nikodem 2019 Dąbrowa Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
32. Brzozowski Szymon 2018 Przedszkole samorządowe ul. Nowa Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
33. Buchert Tymon 2020 Piechanin Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
34. Budna Barbara 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
35. Budna Małgorzata 2015 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
36. Cejza Jan 2020 Kościan Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
37. Chęcik Mikołaj 2017 Przedszkole Samorządowe Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
38. Chęcik Miłosz 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
39. Chraplak Emilka 2013 SP 4 Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
40. Chudziak Oliwier 2016 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Borowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
41. Chwierot Nikodem 2015 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
42. Cichocki Fryderyk 2012 UKS AS Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
43. Cichocki Marcel 2018 Przedszkole Samorządowe Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
44. Ciesielski Jan 2014 UKS Czwórka Kościan/Szymanowski Team Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
45. Cieśla Antoni 2014 SP w Starych Oborzyskach Stare Oborzyska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
46. Cyrulewski Krzysztof 2009 ssp6 Września Gutowo Małe Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
47. CzaiŃski Tomasz 2017 PRZEDSZKOLE PIECHANIN Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
48. CzaiŃski Wojciech 2013 SP CZEMPIŃ PIECHANIN Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
49. Czeszak Julia 2018 KOŚCIAN TEAM Nowy Lubosz Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
50. Czeszak Maja 2013 Szymanowski Team / UKS 4 Kościan Nowy Lubosz Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
51. Dembiński Julian 2012 Rycerze Rydzyna Rydzyna Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
52. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
53. Dodot Wojciech 2018 Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
54. Doerffer Wojciech 2014 SP Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
55. Dolińska Klaudia 2014 SP Czempin Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
56. Doliński Kamil 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
57. Domagała Gabriela 2010 podstawowa Czacz Czacz Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
58. Domagała Igor 2014 Szkoła Czacz Czacz Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
59. Domagała Julia 2017 Szkoła Czacz Czacz Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
60. Domagała Maria 2011 podstawowa Czacz Czacz Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
61. Drahajm Antoni 2016 Niepubliczne Przedszkole "Calineczka" Borkowice Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
62. Dudziak Janek 2017 Rakoniewice Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
63. Duszyńska Gabriela 2010 Podstawowa w Czempiniu Słonin Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
64. Dworanowski Feliks 2017 Tygryski do boju Piechanin Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
65. Dykrzak Barbara 2010 Szkoła Podstawowa Pecna Pecna Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
66. Dykrzak Stanisław 2013 Szkoła Podstawowa Pecna Pecna Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
67. Dymitrowski Iwo 2012 Idmar Racing Team Triathlon Division Wolsztyn Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
68. Dziaszyk Maja 2016 35 PLUS MIASTKO Miastko Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
69. Elsner Teresa 2014 Kotwica Kórnik Błażejewo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
70. Frackowiak Maria 2020 Piechanin Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
71. Franczak Maksymilian 2018 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu ul. Nowa Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
72. Frąckowiak Maria 2013 LOCO KIDS Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
73. Frąckowiak Nikola 2018 Piechanin Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
74. Frąckowiak Piotr 2012 LOCO KIDS Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
75. Fromm Bruno 2012 SP Czempiń Nowe Borówko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
76. Fromm Tomasz 2010 SP Czempiń Nowe Borówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
77. Gadomska Oliwia 2011 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
78. Gierczak Marcel 2019 Głuchowo Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
79. Giers Emilka 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Nowy Lubosz Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
80. Giers Emilka 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Nowy Lubosz Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
81. Glinicka Lena 2011 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
82. Główczyńska Aleksandra 2018 Szczecin Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
83. Główczyńska Ewa 2012 Szczecin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
84. Główczyński Jan 2015 Szczecin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
85. Golak Szymon 2011 SP Głuchowo Sierniki Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
86. Gorzelanny Mikołaj 2013 Zabiegany Sulechów Obłotne Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
87. GÓrniak Maja 2015 Rybczyński Team/SP2 Poznań Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
88. GÓrniak Maria 2013 Rybczyński Team/SP2 Poznań Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
89. Grygier Mikołaj 2015 PKS Racot Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
90. Grys Patryk 2013 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
91. Grządzielewska Emilia 2013 BE TRI Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
92. Grządzielewska Gabriela 2016 BE TRI Poznań Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
93. Grzegorek Antonina 2018 Przedszkole Karuzela Czempin Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
94. Grzegorek Borys 2019 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
95. Grzegorek Zofia 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
96. Grzelczyk Pola 2019 Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
97. Grzywarczyk Olaf 2013 Ciacho Team Triatlon Kórnik Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
98. Grzywarczyk Oliwia 2016 Ciacho Team Triathlon Kórnik Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
99. Grzywarczyk Wiktor 2016 Ciacho Team Triathlon Kórnik Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
100. Gumpert Hanna 2017 Przedszkole Borówko stare 1/2 Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
101. Gzylkowiak Julian 2019 Klub Malucha MINI OXFORD Betkowo Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
102. Habernik Aleksander 2019 Żłobek Malinka Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
103. Hała Anna 2012 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
104. Hała Olga 2012 UKS Lusowo Tarnowo Podgórne Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
105. Haryk Agata 2019 Przedszkole Zwinne Szkraby Kiełczewo Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
106. Haryk Kacper 2013 SP 4 Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
107. Haryk Zosia 2018 Przedszkole Zwinne Szkraby Kiełczewo Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
108. Hetman Aleksander 2014 SP Racot Darnowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
109. Hetman Tomasz 2017 SP Racot Darnowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
110. Hodura Filip 2013 sp 4 Leszno Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
111. Homska Zosia 2014 SP4 Kościan Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
112. Horst Adam 2019 Poznań Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
113. Horst Leon 2017 Poznań Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
114. Idziak Bartłomiej 2013 SP Czempiń Słonin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
115. Idziak Franciszek 2017 Przedszkole Edukacyjno-Sportowe Zwinne Szkraby Betkowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
116. Idziak Jakub 2018 Czempiń Słonin Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
117. Idziak Nikodem 2019 Betkowo Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
118. Jagodziński Franciszek 2017 Przedszkole Malinka Głuchowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
119. Jakubowska Jagna 2020 Kłoda Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
120. Jankowiak Wojciech 2012 UKS Lusowo Sieroslaw Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
121. Jankowska Amelka 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
122. Jaskólska Iga 2018 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
123. Jaskólski Maksymilian 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
124. Jaworski Franciszek 2019 GVT Żary Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
125. Jegliński Jakub 2015 Twister Team Mławka Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
126. Jozwiak Leon 2011 tri x kufstein Poznan Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
127. Jozwiak Maksymilian 2013 Oberaudorf Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
128. Jozwiak Matylda 2009 UKS Lusowo Poznan Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
129. Jóźwiak Oliwia 2011 SP Czempiń, UKS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
130. Jurga Gabriela 2013 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
131. Jurga Jakub 2019 Przedszkole "Malinka" w Czempiniu Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
132. Jurga Sebastian 2017 im.Tadeusza Kościuszki w Racocie Osiek Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
133. Kaczmarek Antoni 2019 Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
134. Kaczmarek Jan 2018 Karuzela Czempiń Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
135. Kaczmarek Stanisław 2015 Karuzela Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
136. Kalemba Aleksander 2018 Przedszkole w Turwi Turew Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
137. Kasprzak Igor 2012 EDUKATOR Ostrów Wielkopolski Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
138. Kaźmierczak Bartosz 2015 Dopiewiec Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
139. Kaźmierczak Jakub 2010 UKS AS Czempiń Nowe Borówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
140. Kaźmierczak Julia 2009 Sportowiec Borowo/Szkoła podstawowa Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
141. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Rogalinek Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
142. Kędzierska Jagoda 2014 Szczecin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
143. Klimaszyk Cezary 2017 Wesołe Przedszkole Kościan Kościan Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
144. Kłos Maria 2014 UKS „AS” Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
145. Kobus Aleksandra 2017 Przedszkole Karuzela Nowe Borówko Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
146. Kobus Antoni 2015 Przedszkole Karuzela Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
147. Kochanowicz Natalia 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
148. Koller Kajetan 2015 Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
149. Konieczna Maja 2015 Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
150. Konieczny Cezary 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
151. Konik Kamil 2010 Czempiń Słonin Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
152. Konik Laura 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
153. Konkol Kamil 2008 SP.Czacz Śmigiel Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
154. Konkol Nikodem 2016 35 PLUS MIASTKO Miastko Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
155. Korbik Jakub 2013 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
156. Korbik Maciej 2010 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
157. Kostańska Michalina 2017 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu - grupa Kaczusie Jarogniewice ul. Ogrodowa 27 Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
158. Kostyk Alan 2012 Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
159. Kostyk Oliwier 2014 Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
160. Kościańska Dominika 2013 Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
161. Kościański Karol 2017 Przedszkole nr 2 Kościan Kościan Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
162. Kośmider Marianna 2018 Przedszkole w Modrzu Wronczyn Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
163. Kośmider Stanisław 2016 Przedszkole w Modrzu Wronczyn Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
164. Kotas Adam 2014 GREATMAN / KOTASPORT Wrocław Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
165. Kotas Edmund 2018 GREATMAN / KOTASPORT Wrocław Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
166. Kotas Józef 2016 GREATMAN / KOTASPORT Wrocław Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
167. Kowalczyk Jakub 2013 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
168. Kramer Piotr 2017 Przedszkole Karuzela Stare Tarnowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
169. Kramer Tomasz 2020 Żłobek Malinka Stare Tarnowo Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
170. Krysztofiak Franciszek 2015 As Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
171. Kubacha Agata 2015 Helios Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
172. Kubacha Kacper 2013 Warta Poznań Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
173. Kubiak Marlena 2019 Malinka Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
174. Kuciak Antonina 2009 SP Czempiń / UKS AS Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
175. Kudlewska Emilia 2013 SP Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
176. Kukuczka Dominika 2011 SP Stare Oborzyska Nowe Oborzyska Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
177. Kulesza Gustaw 2018 Rakoniewice Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
178. Kulesza Łucja 2019 Rakoniewice Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
179. Kulus Antoni 2015 Kulus Team Góra Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
180. Kulus Franek 2017 Kulus Team Góra Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
181. Kuraszkiewicz Gabriela Wanda 2015 Przedszkole Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
182. Kuraszkiewicz Ignacy 2017 Przedszkole Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
183. Kurkiewicz Liliana 2014 Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
184. Kurkiewicz Szymon 2011 Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
185. Kwiatkowski Franciszek 2015 UKS AS Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
186. Legierska Zofia 2017 Wesołe Przedszkole Kościan Widziszewo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
187. Legierski Wojciech 2015 PKS Racot Widziszewo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
188. Lester Nikodem 2016 Juna-Trans Stare Oborzyska Betkowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
189. Lewandowska Liliana 2017 Przedszkole Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
190. Leżała Franciszek 2010 POLONIA ŚRODA WLKP. Środa Wlkp. Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
191. Limanski Piotr 2014 Podstawowa nr2 w Mosinie Mosina Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
192. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
193. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
194. Lorek Gabriela 2015 SP 3 Kościan Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
195. Lorek Wiktoria 2012 SP 3 Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
196. Lóssa Piotr 2015 Plewiska team Plewiska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
197. Lóssa Wojciech 2017 Plewiska team Plewiska Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
198. Łapawa Gabrysia 2015 Mocni w Gębie Poznan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
199. Łapawa Mateusz 2018 Mocni w Gębie Poznan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
200. Ławniczak Matylda 2019 Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
201. Łączna Alicja 2018 Nochowo Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
202. Łączna Milena 2017 Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
203. Łuczak Maciej 2008 Podstawowa czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
204. Maćkowiak Aleksandra 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
205. Maćkowiak Maja 2017 Przyjaciele Włóczykija Poznań Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
206. Maćkowiak Piotr 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
207. Maćkowiak Zofia 2017 Przyjaciele Włóczykija Poznań Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
208. Maik Laura 2013 Helios Czempiń Team Jarogniewice Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
209. Majchrzak Emilka 2013 SP Czempiń Nowe Borówko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
210. Majchrzak Kamil 2011 SP Czempiń Nowe Borówko Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
211. Majchrzak Mieszko 2014 Szkoła w Starym Luboszu Nowy Lubosz Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
212. Majka Kinga 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
213. Malak Antoni 2019 Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
214. Marciniak Adam 2019 KOŚCIAN Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
215. Marciniak Aleksandra 2015 ZS STARY LUBOSZ KOŚCIAN Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
216. Marciniak Dawid 2010 UKS AS Czempiń/SP Czempiń/Coccodrillo Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
217. Marciniak Fabian Antoni 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEMPINIU CZEMPIŃ Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
218. Marciniak Jan 2018 ZS STARY LUBOSZ KOŚCIAN Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
219. Marciniak Karol 2016 Uczniowski Klub Sportowy "AS" Czempiń Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
220. Marciniak Kazimierz 2018 Uczniowski Klub Sportowy "AS" Czempiń Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
221. Marciniak Małgorzata 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
222. Marciniak Zofia 2013 SP Czempiń/Coccodrillo Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
223. Markiewicz Leon 2019 Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
224. Marszał Bruno 2013 podstawowa nr8 Poznań Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
225. Marszał Leon 2016 przedszkole nr 10 Poznań Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
226. Marszałek Dominik 2016 Przedszkole Ptasie Radio Rokietnica Rokietnica Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
227. Marszałek Mateusz 2018 Przedszkole Ptasie Radio Rokietnica Rokietnica Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
228. Matuszczak Blanka 2015 Przedszkole samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
229. Matuszczak Juliusz 2013 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
230. Michalska Karolina 2013 Uks 4 Kościan/ Szymanowski Team Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
231. Mietkiewski Cyprian 2009 SP nr 77 w Poznaniu Poznań Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
232. Mietkiewski Maurycy 2013 SP nr 5 w Poznaniu Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
233. Mroczek Antoni 2013 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
234. Mroczek Gabriela 2015 Przedszkole Samorządowego w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
235. Mroczek Piotr 2019 Borowo Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
236. Musiał Natan 2013 Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
237. Namiota Ignacy 2016 Plewiska Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
238. Napierała Igor 2019 Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
239. Napierała Marianna 2016 Kamieniec Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
240. Napierała Tadeusz 2019 Kamieniec Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
241. Naskręt Hanna Judyta 2010 Szkoła podstawowa Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
242. Nowacka Alicja 2012 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte Piechanin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
243. Nowacka Natasza 2011 Uks sportowiec czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
244. Nowaczyk Jan 2012 UKS Lusowo Triathlon Baranowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
245. Nowaczyk Łukasz 2007 SP 87 w ZSP 7 Poznań Poznań Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
246. Nowaczyk Stanisław 2014 UKS Lusowo Triathlon Baranowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
247. Nowak Emilia 2014 Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
248. Nowak Jakub 2013 UKS AS Nowe Borówko Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
249. Nowak Sabina 2018 Nowe Borówko Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
250. Nowak Zofia 2011 UKS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
251. Nowicki Jan 2016 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Głuchowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
252. Nyczak Gabrysia 2011 UKS CZempiń Borowo Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
253. Olaczek Dawid 2018 Tata startuje TEAM :) Mrozów Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
254. Olaczek Michał 2010 SP Iskry Wrocław Mrozów Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
255. Olaczek Nikodem 2012 SP51 Wrocław Mrozów Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
256. Olech Jan 2013 SP Stare Oborzyska Betkowo 19e 64-020 Czempin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
257. Olejnik Jan 2018 Przedszkole Misia Uszatka Kościan Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
258. Olejnik Zofia 2012 Szkoła Podctawowa nr 3 Kościan Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
259. Olkowski Oskar 2012 SP3 Oleśnica Oleśnica Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
260. Olkowski Patryk 2009 WKS Oleśniczanka Oleśnica Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
261. Ostrowska Pola 2012 Zakrzewo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
262. Ostrowski Antoni 2013 Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
263. Paczka Krzysztof 2016 Leszno Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
264. Patela Kacper 2007 SP Krosno/ KS 1920 Mosina Borkowice Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
265. Pawlak Paweł 2014 Mamy-Biegamy Kids Luboń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
266. Pertek Oliwier 2018 Komorniki Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
267. Pertek Oscar 2013 UKS LUSOWO Lusowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
268. Peszel Zofia 2012 UKS As Czempiń Słonin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
269. Piechota Gabriela 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 KOŚCIAN Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
270. Piechota Maria 2015 PODSTAWOWA NR 4 KOŚCIAN Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
271. Piotrowicz Jan 2014 Mocni w Gębie Czempin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
272. Piotrowski Kamil 2011 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
273. Plackowski Jan 2015 Przedszkole Samorządowe Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
274. Pluta Olgierd 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
275. Płociniak Jan 2015 Przedszkole Stare Borówko Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
276. Pol Maja 2016 Szymanowski Team / UKS Czwórka Kurza Góra Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
277. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
278. Polowczyk Marcel 2010 Podstawowa w Kaźmierzu Kaźmierz Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
279. Pomykała Katarzyna 2011 UKS Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
280. Poniedziałek Wojtek 2015 Plewiska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
281. Popiołkiewicz Mateusz 2013 Kamieniec Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
282. Prałat Helena 2017 Przedszkole Samorządowe Czempiń Borowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
283. Przybecki Bruno 2017 Czempin Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
284. Przybecki Tymon 2014 Czempin Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
285. Pudliszewski Ignacy 2007 Szymanowski Team Kościan Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
286. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
287. Pytlak Sebastian 2014 Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
288. Pytlak Szymon 2011 Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
289. Ratajczak Gniewko 2019 Nowy Lubosz Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
290. Ratajczak Marcel 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁUCHOWIE GŁUCHOWO Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
291. Ratajszczak Iga 2018 Topigs Norsvin Polska Gorzyce Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
292. Ratajszczak Tomasz 2010 Topigs Norsvin Polska Gorzyce Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
293. Reczek Szymon 2019 Turew Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
294. Reszel Michał 2010 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
295. Rozmus Mateusz 2014 Szkoła podstawowa czempin Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
296. Rudnicki Kacper 2012 Ciacho Team Jarocin Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
297. Rzepczynski Jan 2014 SP Czempin Jasien Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
298. Rzońca Laura 2019 Srem Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
299. Samborska Helena 2014 Akademia GVT Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
300. Samborska Zosia 2011 Akademia GVT Poznań Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
301. Saniuta Borys 2012 Rycerze Rydzyna DĄBCZE Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
302. Saniuta Maria 2015 RYDZYNA DĄBCZE Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
303. Sarbinowski Adam 2017 Przedszkole Turew Turew Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
304. Sażalski Antoni 2016 Mali Przyrodnicy Śrem Psarskie Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
305. Schwarz Zofia 2012 UKS4 Kościan / Szymanowski Team KOŚCIAN Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
306. Silski-Woźniak Rysiu 2020 Szkółka Smykałka Komorniki Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
307. Sipurzyński Bogumił 2013 #DASHRADE Wrocław Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
308. Skałecka Olga 2018 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
309. Skałecki Radosław 2014 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
310. Skiba Zosia 2020 Nowy Gołębin Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
311. Skoracka Łucja 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
312. Skoracki Jan 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
313. Skoracki Konrad 2018 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
314. Skrzypek Barbara 2017 Samorządowe Przedszkole w Czempiniu Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
315. Słoma Maria 2012 Piotrowo Pierwsze Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
316. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO lusowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
317. Smoczyk Wiktor 2013 UKS LUSOWO lusowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
318. Socha Antoni 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
319. Socha Maciej 2018 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Karuzela Nowe Borówko Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
320. Sowa Dawid 2009 Unia Swarzedz Wolsztyn Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
321. Staniszczak Bruno 2014 SP Czempiń Nowe Borówko Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
322. Staniszczak Igor 2018 Przedszkole Karuzela Nowe Borówko Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
323. Stefaniak Ignacy 2012 Dębogóra Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
324. Stefaniak Jakub 2015 Dębogóra Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
325. Stern Igor 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
326. Stern Natasza 2009 SP Czempiń Czempiń Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
327. Stężycki Franciszek 2009 Zespół Szkół nr 3 w Kościanie Kościan Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
328. Stężycki Jakub 2016 Przedszkole Beniaminek Kościan Kościan Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
329. Strzelczyk Katarzyna 2014 Czmoń Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
330. Strzelczyk Michalina 2017 Czmoń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
331. Syguła Aleksander 2009 kolarski.eu team Warszawa Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
332. Syguła Kacper 2011 kolarski.eu team Warszawa Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
333. Synak Dominik 2015 Przedszkole Stare Oborzyska Betkowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
334. Szłapka Ludwik 2017 Kościan Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
335. Szmatuła Alicja 2015 Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
336. Szmatuła Barbara 2018 Kościan Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
337. Szulczyńska Helena 2014 PSB MRÓWKA CZEMPIŃ Kościan Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
338. Szulczyńska Natasz 2011 PSB MRÓWKA CZEMPIŃ Kościan Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
339. Szych Lena 2020 Bieczyny Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
340. Szymankiewicz Igor 2011 SP Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
341. Szymankiewicz Nikodem 2016 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
342. Szymanski Leon 2017 Przedszkole Samorządowe ul. Nowa Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
343. Szymańska Marcelina 2013 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
344. Szymański Franciszek 2017 Przedszkole Samorządowe ul. Nowa Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
345. Szymkowiak Emilia 2017 Przedszkole publiczne Borówko stare Piechanin Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
346. Szymkowiak Kacper 2012 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
347. Taisner Amelia 2014 Mosina Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
348. Tanaś Jadwiga 2020 Piechanin Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
349. Tanaś Zofia 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Piechanin Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
350. Terzyk-Kaczmarek Nadia 2016 Przedszkole Poznań Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
351. Terzyk-Kaczmarek Zoja 2019 Poznań Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
352. Teszner Alicja 2018 KARUZELA SPYTKÓWKI Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
353. Tomczak Mikołaj 2018 Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
354. Tomkowiak Szymon 2013 Poznań Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
355. Trociewicz Mateusz 2011 Podstawowa Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
356. Trzaska Stanisław 2015 Inwald Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
357. Tuga Andrzej 2016 Przedszkole Stare Oborzyska Betkowo Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
358. Urban Franciszek 2016 LZS Juna-Trans Stare Oborzyska Stare Oborzyska Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
359. Urban Maria 2016 Triclub Warszawa Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
360. Urban StanisŁaw 2018 LZS Juna-Trans Stare Oborzyska Pianowo Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
361. Urbaniak Kacper 2012 Szkoła Podstawowa w Głuchowie Zadory Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
362. Urbaniak Oliwia 2019 Zadory Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
363. Wajnert Natasza 2010 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
364. Walczak Asia 2017 Plewiska Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
365. Walkowiak Jerzy 2011 KS Posnania Plewiska Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
366. Walkowiak Maria 2016 Plewiska Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
367. Wańska Julia 2014 Mocni w gębie Poznań Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
368. Wawrzyniak Dominik 2019 Przedszkole i Żłobek Karuzela Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
369. Weber Michal 2017 GreenBike Śrem Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
370. Werwiński Antoni 2018 Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
371. Werwiński Wojciech 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
372. WiĄzania Jakub 2011 SKKS Kołownik Włoszakowice Włoszakowice Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
373. WiĄzania MichaŁ 2009 SKKS Kołownik Włoszakowice Włoszakowice Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
374. Wieczorek Jeremi 2012 UKS AS Czempiń Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
375. Wierzejewska Zuzanna 2011 SP 4 Kościan Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
376. Wilczek Kacper 2011 Szkoła Podstawowa w Starych Oborzyskach Betkowo Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
377. Wilk Alek 2018 KS Auuuuuu Poznań Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
378. Wilkowska Michalina 2019 Racot Nowy Dębiec Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
379. Wilkowski Antoni 2015 Racot Nowy Dębiec Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
380. Wleklik Aleksander 2007 SP 13 Leszno Dąbcze Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
381. Wleklik Antoni 2014 Sp 13 Leszno Dąbcze Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
382. Wleklik Jakub 2009 Sp 13 Leszno Dąbcze Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
383. Włodarczak Jan 2011 SP CZEMPIŃ/UKS AS Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
384. Włodarczak Józef 2016 Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
385. WŁodarczak Maja 2011 UKS SPORTOWIEC BOROWO CZEMPIŃ Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
386. Włodarczyk Oliwia 2015 Plewiska team Plewiska Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
387. Wojciak Laura 2011 UKS Sportowiec Borowo Borowo Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
388. Wolny Aleksander 2008 AKS SMS ŁÓDŹ ŁÓDŹ Junior 2 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 300 m
389. Wolny Wojciech 2010 UKS AS CZEMPIŃ CZEMPIŃ Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
390. Woroch Maksymilian 2018 Malinka Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
391. Woroch Maksymilian 2018 Malinka Czempiń Kids 2 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
392. Woźna Zuzanna 2016 Sportowy Kaźmierz Kaźmierz Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
393. Woźny Piotr 2012 Sportowy Kaźmierz Kaźmierz Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
394. Zablocka Martyna 2012 Szkola Podstawowa w Czempiniu Czempiń Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
395. Zabłocka Oliwia 2013 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne Wysogotowo Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
396. Zabłocki Czesław 2020 Czempiń Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
397. Zabłocki Franciszek 2015 Wysogotowo Kids 4 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
398. Zakrzewska Oliwia 2017 Przedszkole Karuzela Czempiń Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
399. Zalesinski Igor 2016 Poznań Kids 3 - bieg 100 m - rower 150 m - bieg 50 m
400. Zawartowska Iga 2020 Nacław Kids 1 - rower 50 m - bieg 50 m
401. Zielinska Ewa 2011 KKFP Wolsztyn Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m
402. Żabiuk Ksawery 2012 Ostrów Wielkopolski Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
403. Żabiuk Natasza 2012 Ostrów Wielkopolski Kids 5 - bieg 200 m - rower 1500 m - bieg 150 m
404. Żak Filip 2011 Podstawowa Czempiń Czempiń Junior 1 - bieg 300 m - rower 2500 m - bieg 150 m