Lista startowa

ŻARNOWIEC CROSS DUATHLON

Żarnowiec 27.10.2018
Dystans: 19,5 km (bieg - 3 km, rower - 12 km, bieg - 4,5 km)


Liczba zgłoszonych zawodników: 214


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> sztafeta
1. Adamczyk Marcin 1976 Gołuski
2. Adamkiewicz Katarzyna 1968 Krosno Odrzańskie Adamki
3. Adamkiewicz Waldemar 1970 Krosno Odrzańskie Adamki
4. Andersohn Małgorzata 1984 Przeźmierowo
5. Andrzejak Bogumiła 1969 Ruukki Suchy Las Ruukki
6. Andrzejewski Lech 1950 Skórzewo Lidka&Lech
7. Antczak Arkadiusz 1980 Dopiewo
8. Argasiński Mateusz 1983 Dopiewiec
9. BagiŃski Jakub 1985 Bola 06 Tri Poznań Krosno
10. Balcerzak Tomasz 1974 PASZCZAKI 3 KONARZEWO
11. Bartochowski Łukasz 1981 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
12. Bąk Paweł 1989 Poznań Kitex Team
13. Bejma Tomasz 1976 Mornel.com Dąbrówka Mornel.com
14. Biegański Michał 1984 Intrex Bike Team Poznań
15. Biernat Rafał 1976 Mosina Team Krosinko
16. Biłyk Ryszard 1976 Wysogotowo
17. Błajet Michał 1980 KIBOLSKI KS Skórzewo
18. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego Poznań
19. Boczula Krzysztof 1986 Zalasewo Mordeczki
20. Bogucki Filip 1979 Tęcza Poznań
21. Borawski Jakub 1982 Intrex Bike Team Luboń
22. Brewinska Agnieszka 1979 parkrun Dąbrówka Dąbrówka
23. Bukowski Jacek 1988 rentgenpoznan.pl Dąbrówka
24. Chojnacki Michał 1981 DSM Rogierówko
25. Ciesielska Monika 1988 Poznań
26. Ciesielski Daniel 1988 PALĘDZIE
27. Cybulski Dariusz 1981 INTREX Bike Team Poznań
28. Czerwiński Maciej 1983 Kibolski KS Skórzewo
29. Dolata Maciej 1978 Skórzewo
30. Dopierała Piotr 1978 Dopiewo
31. Drab Adrian 1983 UNIT MARTOMBIKE TEAM KALISZ
32. Dudkiewicz Wojciech 1989 Bkb Buk
33. Farmonow Nodirżon 1981 Komorniki MTB Team Komorniki
34. Feist Dawid 1991 Poznań
35. Feist Zdzisław 1967 Poznań
36. Furmanek Piotr 1979 SZNEKA RUNNERS TEAM Środa Wlkp.
37. Furmaniuk Jaromir 1972 Śmigające Ślimaki Poznań Śmigające Ślimaki
38. Gajewski Mateusz 1999 United Athletics Poznań
39. Galica Bartosz 1973 4CyberSecurity Skórzewo
40. Gałęcki Krzysztof 1980 Rzyć chyża gżegżółki i czyża Plewiska
41. Garbowski Karol 1982 KKS Komorniki
42. Glamowski Karol 1982 Poznań
43. Gluza Janusz 1964 OKB Opalenica Opalenica
44. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY / CITY ZEN_ Opalenica
45. Grajzer Jacek 1966 Rowerromania Team Poznan Poznan
46. Gramacki Paweł 1984 JEZDEM ZTOND 62-070
47. Grobelny Mariusz 1980 Dopiewo
48. Groszewska Anna 1985 Rokietnica
49. Gryczyński Adam 1971 Stęszew Adam & Stasiu Aktywny Stęszew
50. Grynia Sławomira 1981 LEKKO ZMĘCZENI Skórzewo LEKKO ZMĘCZENI
51. Grynia Szymon 1980 LEKKO ZMĘCZENI Skórzewo LEKKO ZMĘCZENI
52. Gryska Eugeniusz 1948 Konarzewo
53. Grzankowski Jakub 1991 INTREX Bike Team Poznań
54. Grześ Andrzej 1994 MOS Śrem Śrem
55. Henschke Jacek 1981 Skórzewo Skórzewo -
56. Heymann Witold 1978 Palędzie
57. Ignaszewski Krzysztof 1979 Runner's Power Śrem
58. Ihma Artur 1978 arturihma@gmail.com konarzewo Czereśniaki
59. Iskierski Jarosław 1981 Krosno
60. Jabłoński Piotr 1980 Aktywny Steszew Granowo Asia & Piotr Aktywny Stęszew
61. Jagodzińska Joanna 1984 Team Aktywny Stęszew Stęszew Asia & Piotr Aktywny Stęszew
62. Jakubczak Andrzej 1979 Van Hooy Bike Manufaktur Robakowo
63. Janicka Natalia 1980 Konarzewo NAJ
64. Janicki Albert 1976 Konarzewo NAJ
65. Janke Katarzyna 1986 POZNAŃ
66. Jankowiak Miłosz 1987 Dąbrówka
67. Jankowski Marcin 1976 Team Aktywny Stęszew Stęszew Palacz & Janes Aktywny Stęszew
68. Janowski Dariusz 1967 DARSAT Zbąszyń
69. Jezierski Jakub 1987 Rosnowo
70. Jęczmionka Piotr 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team Stęszew Szwagrobajki
71. Jurasz Wojciech 1966 VanHooy Bike Manufaktur Puszczykowo
72. Juskowiak Michał 1993 Brave Beavers Skórzewo Szybkie Bobry
73. Kabat Krzysztof 1981 Ruukki Oborniki Ruukki
74. Kaczmarek Hubert 1973 Czarne Wiewióry Dopiewo
75. Kaczor Arkadiusz 1997 Granowo
76. Kałas Michał 1981 Poznań
77. Kardach Paweł 1980 Dopiewiec LINEA Poranek
78. Kasperski Artur 1979 Polonia Środa/Goggle PAE Team Poznań
79. Kaźmierczak Przemysław 1981 Czereśniaki Konarzewo Czereśniaki
80. Kijak Ireneusz 1985 AlleSport Poznań
81. Kochan Patrycja 1977 Speed Szuracz Poznań
82. Kochan Przemysław 1980 Speed Szuracz Zakrzewo
83. Kopczyński Waldemar 1958 Puszczykowo
84. Korczyńska Agata 1983 1983 Poznań
85. Kośmicki Jakub 2000 Sim Dopiewo Dopiewo
86. Kowal Dagmar 1976 ŚMIGAJĄCE ŚLIMAKI Dąbrówka Śmigające Ślimaki
87. Kowalski Dominik 2000 Poznań
88. Kownacka Zuzanna 1990 DSM Poznań
89. Kownacki Krzysztof 1988 Drużyna Szpiku Poznań
90. Kozielewski Antoni 1977 Rzyć chyża gżegżółki i chyża Poznań
91. Kozinoga Mateusz 1987 Natek i Matek Poznan
92. Kroma Krystian 1979 Kryhan Poznań
93. Królik Krzysztof 1981 Drużyna Szpiku Dopiewo
94. Królik Violetta 1982 Drużyna Szpiku Dopiewo
95. Królikowski Edward 1970 Posnania TRI Plewiska
96. Kruczyński Wojciech 1979 Super League poznan Skorzewo
97. Ksoń Marcin 1987 Kościan
98. KuliŃski Bogdan 1959 KGHM ZG RUN GŁOGÓW
99. Kurzyński Piotr 1980 Zajebiście Zakręceni Zbąszynek
100. Kuś Krzysztof 1976 CONNECTOR TEAM LUBOŃ CONNECTOR TEAM
101. Kużaj Sławomir 1986 Explrador Dąbrówka
102. Labrzycki Daniel 1985 DANFLOR TEAM Grodzisk Wlkp.
103. Lampka Robert 1968 Tulce
104. Lembicz Dariusz 1986 Hydac Poznań Palędzie
105. Lester-Szymańska Agnieszka 1981 Huragan Szklarka Poznań Poznań
106. Leśnik Jacek 1971 United Athletics Oborniki
107. Libera Aleksandra 1994 Poznań Kitex Team
108. Lipiński Marcin 1977 VanHooy Komorniki
109. Lisowicz Natalia 1993 Natek i Matek Poznan
110. Lubiatowski Ireneusz 1966 BIKE BROTHERS GIANT GUBIN Gubin
111. Ludek Tomasz 1984 Dash Digital Cash Przeźmierowo
112. Łapawa Dariusz 1983 Mocni w gębie Poznań
113. Łocman Alicja 1980 CONNECTOR TEAM Luboń CONNECTOR TEAM
114. Maciejewski Artur 1970 Nowy Tomyśl
115. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU Nowy Tomyśl
116. Maciejewski Michał 1977 Poznań Flip i Flap
117. Maik Piotr 1978 SPRINT Dopiewo Dopiewo
118. Maniszewski Bartosz 1983 Kobylniki
119. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega Kicin
120. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka Team Palędzie
121. Markiewicz Łukasz 1981 GLS Dopiewo
122. Markowski Michał 1978 Poznań
123. Matuszewska Małgorzata 1975 Runner's Power Śrem
124. Matuszewski Krzysztof 1981 BRAK Buk
125. Matuszewski Marek 1975 Runner's Power Śrem
126. Michalak Sebastian 1980 Gepardy Dąbrówka Gepardy
127. Michalik Michał 1978 Van Hooy Bike Manufaktur Poznań
128. Migdałek Piotr 1986 . 62-066
129. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
130. Mikołajczyk Tomasz 1979 explorador Dopiewiec
131. Morański Marcin 1984 Skórzewo
132. Mrowińska Marta 1974 Mosina Na Luzie
133. Nelke Tomasz 1977 Poznań
134. Nietresta Artur 1990 Inowrocław Mordeczki
135. Niewiada Maciej 1981 eXplorador Dopiewo
136. Nowaczyk Krzysztof 1983 Gepardy Murowana Goślina Gepardy
137. Nowak Andrzej 1975 Dopiewiec
138. Nowak Mariusz 1967 Dąbrówka
139. Nowak Mateusz 1984 Skórzewo
140. Ogrodnik Tomasz 1988 Poznań WŚCIEKŁE KOTY
141. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Puszczykowo
142. Pajchrowski Szymon 1982 Aktywny Stęszew GRANOWO Daria&Szymon Aktywny Stęszew
143. Palacz Łukasz 1981 Team Aktywny Stęszew Stęszew Palacz & Janes Aktywny Stęszew
144. Paschke Lidia 1981 Poznań Lidka&Lech
145. Pawlicki Patryk 2001 Brave Beavers Dopiewo Szybkie Bobry
146. Pawłowski Dariusz 1974 Speed Szuracz Siekierki Wielkie
147. Pierszalski Leszek 1966 Grodzisk Wlkp.
148. Piestrzyński Wojciech 1973 INTREX Bike Team Popówko
149. Pietek Katarzyna 1977 Unilever Bolechowo Piękna i Bestia
150. Pietz Mikołaj 1979 CBN Poznań
151. Piotrowicz Hubert 1979 Mocni w gębie Czempiń
152. Piotrowska Natalia 1984 Bike& Run Friends Kobylnica
153. Płócieniczak Maciej 1973 Team Aktywny Stęszew Stęszew Pucek & Zyta Aktywny Stęszew
154. Polaczyk Dawid 1983 Team Aktywny Stęszew Stęszew Artur & Dawid Team Aktywny Stęszew
155. Potrawiak Stanislaw 1951 Team Aktywny Stęszew Stęszew Adam & Stasiu Aktywny Stęszew
156. Przewoźna Jolanta 1975 Buk Buk
157. Przewoźny Krzysztof 1968 Buk Buk
158. Przybyła Marcin 1974 Komorniki MTB Team Szreniawa
159. Puszcz Paweł 1981 Skórzewo
160. Rajczak Jakub 1991 Koziegłowy
161. Ratajczak Piotr 1983 Sheriff Team Przeźmierowo
162. Ratajczak Sebastian 1979 Buk
163. Ratajczak Tomasz 1980 paleteam Palędzie
164. Reluga Maciej 1974 Lębork
165. Rosiński Przemysław 1985 www.pasioo.com Zielonka
166. Rosół Paweł 1980 Mornel.com Palędzie Mornel.com
167. Rydlewski Przemysław 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team Koziegłowy Szwagrobajki
168. Siodła Michał 2001 Bike&Run Friends Stęszewko
169. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends Stęszewko
170. Sip Marcin 1985 Dopiewo Sztacheta
171. Sip Sławomir 1989 BRO Team Poznań Sztacheta
172. Skrzypek Katarzyna 1980 Dąbrówka
173. Skrzypek Piotr 1979 Dąbrówka
174. Słomiński Artur 1981 Team Aktywny Stęszew Stęszew Artur & Dawid Team Aktywny Stęszew
175. Solarek Paweł 1977 0,36g Bike Team Dopiewo
176. Sroka Karol 1984 WLKA "TYLKO NIE MÓW NIKOMU" Konarzewo
177. Stachowiak Hubert 1992 Boruja Kościelna
178. Stanke Łukasz 1979 4Fiter/Velocity Dąbrówka
179. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM Oborniki
180. Starczyński Tomasz 1981 Team Aktywny Stęszew Gowarzewo JTeaM2 Aktywny Stęszew
181. Stefanowicz Maciej 1991 INTREX Bike Team Trzcianka
182. Stolinski Dominik 1976 radosny chmiel Poznan
183. Surma Jacek 1964 Dopiewo
184. Szalczyński Mateusz 1996 Rogoźno Rogoźno
185. Szczepaniak Michał 1988 On The move Mosina Piękna i Bestia
186. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS Komorniki
187. Szwebów Dariusz 1972 M4plus DĄBRÓWKA
188. SzymaŃski Łukasz 1980 Huragan Szklarka Poznań Poznań
189. Śliwa Krzysztof 1981 erowery.pl / ODLOtowi Częstochowa
190. Śliwa Maciej 1983 Sliva Team/FGPE Team Bolesławiec
191. Tomaszewski Adam 1989 Sportowy ŻUBR Kurza Góra
192. Trómińska-Starczyńska Joanna 1981 Team Aktywny Stęszew Gowarzewo JTeaM2 Aktywny Stęszew
193. Urbaś Magdalena 1985 Dąbrówka
194. Urbaś Stefan 1985 Leśne Ludki Dąbrówka
195. Wachowska Patrycja 1986 Zajebiście Zakręceni Grójec Mały
196. Walocha -Żmuda Ewelina 1983 Poznań Tydzień na działce
197. Waśniowski Paweł 1975 Dabrowka
198. Wawrzyniak Łukasz 1988 Dopiewo
199. Wencel Jarek 1979 eXplorador Dopiewiec
200. Wędrychowicz Adam 1976 Dopiewiec LINEA Poranek
201. WĘsierski Mariusz 1977 TEAM AKTYWNY STĘSZEW STĘSZEW Daga&Maniek Aktywny Stęszew
202. Wiśniewski Mariusz 1955 Dąbrówka
203. Wojciechowski Mariusz 1984 INTREX BIKE TEAM Września
204. Wojnowski Piotr 1982 Piotr Wojnowski Dopiewiec
205. Woźniak Daria 1985 Team Aktywny Stęszew Stęszew Daria&Szymon Aktywny Stęszew
206. Wrona Józef 1999 Wieluń
207. Wróblewski Paweł 1978 Czerwonak Flip i Flap
208. Zając Krystian 1988 Poznań WŚCIEKŁE KOTY
209. Zaremba Tomasz 1975 Skórzewo
210. Zawadzka Dagmara 1985 Aktywny Steszew Komorniki Daga & Maniek Aktywny Stęszew
211. Zawal Zdzisław 1954 Mosina Na luzie
212. Zboralski Michał 1975 POZNAŃ
213. Zyta Piotr 1976 Team Aktywny Stęszew Środa Wlkp. Pucek & Zyta Aktywny Stęszew
214. Żmuda Tomasz 1982 Poznań Tydzień na działce