Lista startowa

VIII CROSS DZIEWICZA GÓRA im. Januarego
CROSS WALKING – rekreacyjny marsz terenowy Nordic Walking

Owińska 25.06.2017
Dystans: 12,8 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 132

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 115


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań bieg_12,8km tak
2. Bartkowska Aneta 1991 BOLT Trzemeszno bieg_12,8km tak
3. Binkowski Marcin 1973 mosina bieg_12,8km tak
4. Błoszyk Małgorzata 1973 Biegacze Juniora - Runners Team NW_12,8km tak
5. Bocheński Łukasz 1984 Hedgehog Runners Team bieg_12,8km tak
6. Borowiak Urszula 1973 Czerwonak NW_12,8km tak
7. Borzymowski Przemyslaw 1981 MUROWANA GOSLINA bieg_12,8km tak
8. Burdajewicz Magdalena 1980 mosina bieg_12,8km tak
9. Czerwińska Agnieszka 1982 Night Runners bieg_12,8km tak
10. Czerwińska Arleta 1959 Czerwonak bieg_12,8km tak
11. Czerwiński Jarosław 1959 Czerwonak bieg_12,8km tak
12. Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
13. Dekiert Amelia 1993 Running Wombats! bieg_12,8km tak
14. Dekiert Artur 1969 Running Wombats bieg_12,8km tak
15. Dekiert Irena 1966 Running Wombats NW_12,8km tak
16. Dworzyńska Anna 1988 Koziegłowy bieg_12,8km tak
17. Eleganczyk Bartosz 1982 Ryanair Flying Team bieg_12,8km tak
18. Flejszman Marek 1972 Poznań bieg_12,8km tak
19. Flisikowska-Wojciechowska Magdalena 1974 Biegacze Juniora - Runners Team NW_12,8km tak
20. Frąckowiak Jacek 1973 Murowana Goślina NW_12,8km tak
21. Frąckowiak Michał 1978 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
22. Gatniejewski Karol 1992 Koziegłowy bieg_12,8km tak
23. Głowacka Agnieszka 1985 Owińska bieg_12,8km tak
24. Gos Piotr 1976 SAN ESCOBAR RUNNING TEAM bieg_12,8km tak
25. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
26. Grajek-Kaczmarek Monika 1974 Czerwonak Biega NW_12,8km tak
27. Grzelka Agata 1987 Poznań bieg_12,8km tak
28. Habelska Lucyna 1976 Czerwonak bieg_12,8km tak
29. Hanysz Magdalena 1978 Koziegłowy bieg_12,8km tak
30. Hęś Tomasz 1972 BOLT TRZEMESZNO bieg_12,8km tak
31. Hoffmann Przemysław 1976 Złotkowo bieg_12,8km tak
32. Homa Marek 1965 Samodzielna jednostka biegająca bieg_12,8km tak
33. Jabłońska Iza 1981 BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM bieg_12,8km tak
34. Jagiełło Rafał 1974 Sady bieg_12,8km tak
35. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_12,8km tak
36. Jezierski Grzegorz 1964 Unilever Poznań bieg_12,8km tak
37. Kaczmarek Grzegorz 1973 TICON bieg_12,8km tak
38. Kaczmarek Zbigniew 1973 Kicin NW_12,8km tak
39. Kalemba Daniel 1978 Arctos bieg_12,8km tak
40. Kamiński Krzysztof 1985 Bolechowo Osiedle bieg_12,8km tak
41. Kapler Tegowska Karina 1976 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
42. Kaproń Sebastian 1974 rakownia bieg_12,8km tak
43. Kasprowicz Szymon 1970 amator bieg_12,8km tak
44. Kliczbor Jacek 1960 K.B \"Gepard\" bieg_12,8km tak
45. Kołacki Hubert 1992 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
46. Konieczny Paweł 1993 Września bieg_12,8km tak
47. Kościelak Michał 1977 Koziegłowy bieg_12,8km tak
48. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
49. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / Maratony Polskie TEAM bieg_12,8km tak
50. Kowalewska Marta 1988 Środa Wlkp. bieg_12,8km tak
51. Krobski Jarosław 1981 Biskupice Wlkp bieg_12,8km tak
52. Krukowski Jarosław 1983 AZS UAM Judo Poznań bieg_12,8km tak
53. Łuczak Katarzyna 1980 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
54. Majewska Beata 1976 MSICS Pozań bieg_12,8km tak
55. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
56. Marciniak Roman 1976 Czerwonak bieg_12,8km tak
57. Marciniak Tomasz 1968 Czerwonak bieg_12,8km tak
58. May-Adamek Katarzyna 1975 rakownia bieg_12,8km tak
59. Mielcarek Paulina 1986 Hedgehog Runners Team bieg_12,8km tak
60. Miśko Michał 1983 Paraliż Racer Team bieg_12,8km tak
61. Mroskowiak-Wylegała Agnieszka 1975 Poznań NW_12,8km tak
62. Niemir Maciej 1979 Poznań bieg_12,8km tak
63. Nowaczyk Zygmunt 1963 BOLT Trzemeszno bieg_12,8km tak
64. Nowicka Monika 1975 Gowarzewo NW_12,8km tak
65. Nowicki Mariusz 1978 Koziegłowy bieg_12,8km tak
66. Nowicz Konrad 1987 ŻYCHLIN bieg_12,8km tak
67. Olszewski Kajetan M. 1979 Szybcy i (nie)Wściekli bieg_12,8km tak
68. Orlik Marek 1992 Szybcy i (nie)Wściekli bieg_12,8km tak
69. Pawlak Anna 1952 Owińska NW_12,8km tak
70. Pawlak Radosław 1988 Wilda Biega bieg_12,8km tak
71. Pawłowski Łukasz 1984 FITBROTHERS.PL bieg_12,8km tak
72. Piesik Mariusz 1959 Maniek Biegalski Individuell bieg_12,8km tak
73. Plackowski Mikołaj 1979 Poznań bieg_12,8km tak
74. Radczak Marcin 1982 Maratończyk Poznań bieg_12,8km tak
75. Radtke Jarosław 1963 Czerwonak bieg_12,8km tak
76. Ratajczak Marek 1975 Swarzedz bieg_12,8km tak
77. Rogaliński Marcin 1978 Owińska bieg_12,8km tak
78. Ronowicz Dariusz 1970 -------- bieg_12,8km tak
79. Roszkiewicz Agnieszka 1979 Koziegłowy bieg_12,8km tak
80. Rowiński Tomasz 1976 Promnice bieg_12,8km tak
81. Sajnaj Jarosław 1979 Lucky LUZers bieg_12,8km tak
82. Siankiewicz Marzena 1973 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
83. Siberna Marcin 1976 Nekielka bieg_12,8km tak
84. Siwek Natalia 1984 Poznań NW_12,8km tak
85. Skrzypkowiak Paweł 1970 Poznań bieg_12,8km tak
86. Skubel Karolina 1984 Thermo King Poznań bieg_12,8km tak
87. Smukalski Wojciech 1977 Czerwonak bieg_12,8km tak
88. Sobańska Paulina 1982 Wuef Club Decathlon Swadzim bieg_12,8km tak
89. Steczko Szymon 1969 Poznań bieg_12,8km tak
90. Strzemkowski Jan 1977 Bogucin bieg_12,8km tak
91. Szarlik Przemysław 1970 Poznań bieg_12,8km tak
92. Szczepanska Anna 1979 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
93. Szczepańska Katarzyna 1987 Vege runners bieg_12,8km tak
94. Szcześniak Robert 1965 Potasze bieg_12,8km tak
95. Szmania Jakub 1981 HKT AZYMUT bieg_12,8km tak
96. Szulczewski Tomek 1984 krus kruszewnia bieg_12,8km tak
97. Świtała Dominik 1998 Pobiedziska Running Team bieg_12,8km tak
98. Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_12,8km tak
99. Tomczyk Stanisław 1962 Puszczykowo bieg_12,8km tak
100. Turowicz Piotr 1975 Pitu-Pitu bieg_12,8km tak
101. Walkowiak Marcin 1995 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
102. Wandel Agnieszka 1974 Face Nordic Walking Team NW_12,8km tak
103. Wawrzyniak Małgorzata 1979 Parkrun Poznań bieg_12,8km tak
104. Weyna Anna 1974 Biały Domek Kicin bieg_12,8km tak
105. Weyna Rafał 1973 Biały Domek Kicin bieg_12,8km tak
106. Węglarz Kamil 1991 Strzelce Krajeńskie bieg_12,8km tak
107. Wichłacz Paweł 1983 KB Maniac Poznań bieg_12,8km tak
108. Więckowska Dagmara 1988 Szybcy i (nie)Wściekli bieg_12,8km tak
109. Wojciechowski Paweł 1976 Biegacze Juniora - Runners Team bieg_12,8km tak
110. Woźniak Adam 1983 Kibole w biegu bieg_12,8km tak
111. Wójciak Joanna 1985 Środa Wielkopolska bieg_12,8km tak
112. Wydymus Szymon 1986 Swarzędz bieg_12,8km tak
113. Zaremba Janusz 1957 Biegajnia Pozna bieg_12,8km tak
114. Zawidzki Dariusz 1984 Czerwonak Biega bieg_12,8km tak
115. Zawilski Leszek 1984 Poznań bieg_12,8km tak