Lista startowa

VI Cross Marcowy

Puszczykowo 17.03.2019
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 129


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adel Agnieszka 1977 Poznan
2. Balcerek Alicja 1993 Czerwonak
3. Bednarz PaweŁ 1973 Mieczewo
4. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
5. Błochowiak Magdalena 1982 Miejska Górka
6. Błochowiak Tomasz 1980 Miejska Górka
7. Bocian Julian 1980 AmiBelle
8. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
9. Bogucka Emilia 1978 MOSINA
10. Borowska Aleksandra 1994 Puszczykowo
11. Bosiacki Tomasz 1981 Szamotuły
12. Budna Izabela 1973 Lucky LUZers
13. Burdajewicz Katarzyna 1971 Dolsk
14. Chmielewski Bartosz 1990 33 BLTr
15. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
16. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
17. Dymarski Robert 1980 Mosina biega
18. Galek Marcin 1997 LESZNO
19. Galewski Mariusz 1966 Kotlin
20. Glapa Beata 1990 PRO366
21. Głuchowska Agata 1989 Poznań
22. Gorgoń Kacper 1994 Lesna Leszno
23. Gościański Mateusz 1991 Goggle PAE TEAM
24. Graf Remigiusz 1969 Turbo Run Leszno
25. Hajkowicz Paweł 1973 Puszczykowo
26. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team
27. Horla Tomasz 1990 Poznań
28. Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM
29. Janaszek Weronika 1981 Puszczykowo
30. Janc Piotr 1982 Puszczykowo
31. Janc Rafał 1980 GRUPA BIEGOWA WIELKOPOLSCY BIEGACZE
32. Janicka Magda 1980 Mosina
33. Jankowiak Kasia 1979 kb orange
34. Jankowska Joanna 1973 aktywnie.fit
35. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna
36. Jaroszczak Paweł 1994 Suchy Las
37. Jurga Adam 1989 Kościan Team
38. Kaczmarek Jakub 1991 1991
39. Kaczmarek Magdalena 1981 Międzychód
40. Kaczmarek Natalia 1990 GRODZISK WIELKOPOLSKI
41. Kaniewski Michał 1975 Orange Polska
42. Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci
43. Kasprowicz Szymon 1970 jestem z Puszczy.. :)
44. Kasprzak Paweł 1989 Poznań
45. Kaźmierczak Tomasz 1975 Tarnowo
46. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl
47. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
48. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
49. Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem
50. Kolendo Filip 1976 Yanosik Team
51. Kolendo Justyna 1977 Yanosik Team
52. Kołda Krzysztof 1991 Sunday Terrorist
53. Komasa Anna 1977 Puszczykowo
54. Konopa Angelika 1995 Ceków
55. Kowalski Marcin 1979 Team Chomęcice
56. Krakowski Piotr 1990 Szymanowski Team
57. Krzyżek Michał 1983 SanFilippo Team
58. Kubiak Anna 1985 Poznań
59. Kwaśna Marzena 1971 Luboń
60. Labrzycki Daniel 1985 DANFLOR TEAM
61. Laufer Magdalena 1984 Dąbrówka
62. Lembicz Ewa 1972 Lubon
63. Lembicz Maciej 1972 Drużyna Mocarzy/Cityzen_BE3
64. Leśniewski Tomasz 1962 Poznań
65. Lewandowski Andrzej 1974 Luboński Klub Biegacza
66. Lewandowski Dariusz 1990 Kościan Team
67. Lewardowski Konrad 1970 KTB KUNY
68. Lewartowska Agnieszka 1975 KUNY
69. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team
70. Łukasik Michał 1989 Poznań
71. Machonski Bartosz 1974 HitCena.pl
72. Mazana Justyna 1978 Biegacze Pmi
73. Michalak Mateusz 1988 Bolechówko
74. Michta Igor 1989 Poznań
75. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin
76. Müller Andrzej 1958 Puszczykowo
77. Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo
78. Niedzielski Paweł 1985 31.brt
79. Niewiada Maciej 1981 eXplorador
80. Ogórkiewicz Michał 1974 Łeczyca
81. Ogórkiewicz Sylwia 1975 Łęczyca
82. Olęderek Maciej 1969 Poznań
83. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM
84. Osiurak Łukasz 1985 Pamięci Michała Gajownika
85. PiĄtkowski Tomasz 1974 ST RUNNERS
86. Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa
87. Pogorzelska Monika 1967 Olki biegają
88. Pogorzelski Aleksander 1965 Olki biegają
89. Radke Tomasz 1984 Babki
90. Ramski Krzysztof 1995 Kalisz
91. Ratajszczak Dominik 1988 Sepienko
92. Rembowska Natalia 1974 Mosina
93. Rojek Agnieszka 1982 W pogoni z Ogarem
94. Rosół Anna 1969 adrenalina fitness team
95. Rossa Łukasz 1982 Wilki z Wildy
96. Skrzypek Andrzej 1969 Kaźmierz
97. Skrzypek Beata 1978 Kaźmierz
98. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły
99. Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
100. Spychała Damian 1986 Inea
101. Spychała Marek 1988 Obrzycko
102. Stanek Bartosz 1988 Plewiska Biegają
103. Starkiewicz Patryk 1995 Śrem
104. Stelmaszewski Sławomir 1977 Kwilcz
105. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
106. Szczęch Bartosz 1981 Poznań
107. Szott Piotr 1958 Le-biega
108. Szpakowski Marcin 1982 Poznań
109. Szymaniak Sebastian 1999 Kórnik
110. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga
111. Szymoniak Artur 1982 Poznań
112. Tomaszewski Dawid 1976 Komorniki
113. Tyl Maciej 1969 QUAY POZNAŃ
114. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
115. Wasiakowski Norbert 1974 Orange Polska
116. Wąsowski Mateusz 1995 Maro Tur
117. Wilk Bartłomiej 1990 Poznań
118. Wojciechowska Agnieszka 1978 Biegam bo lubię
119. Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
120. Wołowicz Hanna 1988 Poznań
121. Wołowicz Krzysztof 1989 Poznań
122. Wrąbel Tomek 1978 Poznań
123. Wrąbel Tomek 1978 1978
124. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
125. Wysłużal Monika 1989 Znowu w biegu
126. Wysocka-Babst Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza
127. Zaborowski Maciej 1974 Fundacja Ogród Marzeń
128. Zielińska Justyna 1976 Luboński Klub Biegacza
129. Ziółkowski Patryk 1994 Witkowo Biega