Lista startowa

IV Cross Sierakowski

Sieraków 15.08.2017
Dystans: 15km


Liczba zgłoszonych zawodników: 174

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 134


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Adamowicz Agnieszka 1971 Sopot nie
2. Andrzejewski Dominik 1984 Biegajnia Poznań tak
3. Antczak Robert 1962 Poznań tak
4. Augustyniak Grzegorz 1983 AUGUSTYNIAK TEAM tak
5. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza tak
6. Bąbelczyk Piotr 1972 ULTRA-IRONMAN BĄBEL TEAM nie
7. Biała Ewelina 1994 Lenartowo tak
8. Bieleń Bartosz 1980 Lucky LUZers tak
9. Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza tak
10. Borkowski Mateusz 1985 Wataha Północy tak
11. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
12. Budner Justyna 1997 Kleczew nie
13. Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku tak
14. Bugaj Robert 1982 Konin tak
15. Buliczak Ireneusz 1955 Sieraków tak
16. Chabros Karolina 1982 sklepbiegacza.pl Poznań tak
17. Chawawko Tomasz 1974 TC. Team tak
18. Chełkowski Bartosz 1989 Osiedle Rozalin w Lusówku tak
19. Cichos Barbara 1966 GRODZISKI KLUB BIEGACZA tak
20. Ciebielski Michał 1972 Pniewy tak
21. Cieslak Dawid 1985 KGB Grzmot Komorniki tak
22. Czechowski Waldemar 1973 PBwUK nie
23. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 WUEF CLUB TARNOWO PODGÓRNE tak
24. Dembina Andrzej 1962 UKS Gimnazjon Suchy Las tak
25. Dorożała Marta 1986 Sieraków nie
26. Dura Zofia 1997 Kwilcz tak
27. Dymek Urszula 1980 BIEGACZE JÓZEFA NOJI nie
28. Fornalik Przemysław 1975 KM Lwówek Wielkopolski tak
29. Franaszczyk Marcin 1975 Bucharzewo Team tak
30. Francuzowicz Piotr 1978 KB.Zawał nie
31. Francuzowicz Piotr 1978 ROSTWOROWO nie
32. Głubisz Bartosz 1988 Poznań tak
33. Gotfrydziak Zdzisław 1950 Bielsko nie
34. Grzempowski Jakub 1981 Czapury nie
35. Grześkowiak Danuta 1960 Grodziski Klub Biegacza tak
36. Grześkowiak Leszek 1956 Grodziski Klub Biegacza tak
37. Huryń Ewa 1973 Polmotor Subaru Team tak
38. Imianowski Eryk 2001 Sieraków nie
39. Imianowski Konrad 2000 Sieraków nie
40. Iwanowski Arkadiusz 1975 KB PENTO Strzelce Krajeńskie tak
41. Izydorek Mateusz 1992 Night Runners Poznań tak
42. Janiszewski Waldemar 1963 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU tak
43. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży tak
44. Jaroni Tomasz Marcin 1977 HANDEX POZNAŃ tak
45. Jaroni Tomasz Marcin 1977 Handex Poznań nie
46. Jarząb Krzysztof 1994 Fitness24Seven tak
47. Jessa Andrzej 1971 Pęckowo tak
48. Jozefowicz Edyta 1974 Koscian Team tak
49. Jóźwiak Tomasz 1993 SIERAKÓW tak
50. Kaczmarek Krzysztof 1970 GKB Grodzisk Wlkp. - karebud tak
51. Kaczmarek Przemysław 1980 Parafia rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie tak
52. Kaczmarek Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze tak
53. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa nie
54. Kajzer-Polaszek Magdalena 1985 MAFiJA tak
55. Kapuściński Zbigniew 1972 Polmotor Subaru Team nie
56. Kasprowicz Marta 1991 gRUNwald team Poznań tak
57. Kaszkowiak Bogumil 1978 WRONKI tak
58. Kaźmierczak-Molik Anna 1988 Sieraków tak
59. Kąkol Artur 1974 Duszniki nie
60. Kąkol Katarzyna 1977 Duszniki nie
61. Kiliarska Valentyna 1990 Lkb Rudnik nie
62. Klapa Zbigniew 1952 Nadleśnictwo Grodzisk tak
63. Klapczyński Michał 1982 Redneck Runners tak
64. Klessa Anna 1989 Fitness24Seven tak
65. Klessa Paweł 1989 Poznań tak
66. Knychała Agnieszka 1979 Zbąszyń nie
67. Konieczny Marcin 1981 15bUP tak
68. Korbas Mariusz 1976 Za_Chartowani tak
69. Koroński Tadeusz 1970 Parkrun Poznań tak
70. Kosiorek Darek 1967 amator tak
71. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega tak
72. Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega tak
73. Kotecki Paweł 1992 #DrużynaM tak
74. Kowalewska Daria 1989 fitness 24/7 nie
75. Krysztofiak Slawomir 1965 1965 tak
76. Krzymiński Piotr 1982 Apetytnasport.pl tak
77. Krzysztoszek Marcin 1977 Slezak Team nie
78. Kucharski Sebastian 1972 KOŚCIAN TEAM tak
79. Kujawa Tomasz 1969 Oborniki tak
80. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ tak
81. Kwiatkowski Krzysztof 1978 Zgrupka Team tak
82. Lewicka-Płaczek Beata 1964 malta-poznań tak
83. Lisek Mieczysław 1959 KM Lwówek wielkopolski tak
84. Litke Rafał 1974 OJO TEAM tak
85. Ludwiczak Jarosław 1980 KOŚCIAN TEAM tak
86. Łaganowski Błażej 1990 Hernik Team tak
87. Łączny Paweł 1983 ChampionMan Team tak
88. Łączyński Henryk 1951 AMATOR tak
89. Łodyga Magdalena 1989 GRODZISKI KLUB BIEGACZA tak
90. Łodyga Milena 1991 Hernik Team tak
91. Maciąg Karol 1991 HILTON TEAM tak
92. Maciejewski Michal 1977 KB KATORZNIK MG tak
93. Madajczak Jarosław 1973 time tak
94. Matysiak Rafał 1972 Biegacze PMI tak
95. Melonek Paweł 1966 Grodziski Klub Biegacza tak
96. Michalak Sławek 1976 Rogalinek tak
97. Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań / Smashing PĄpkins tak
98. Michalska Sylwia 1977 SIEDLEC nie
99. Miszta Sławomir 1960 Poznań tak
100. Mucha Robert 1969 FSD RUN DREZDENKO tak
101. Musiał Adam 1958 ? tak
102. Musiał Tomasz 1974 1974 tak
103. Musiał Tomasz 1986 Pniewy nie
104. Nahaczewski Grzegorz 1975 Stary Tomyśl tak
105. Niewczas-Stefańska Agnieszka 1971 kobietybiegają.pl nie
106. Nolka Wojciech 1973 Grodziski Klub Biegacza / PSP Grodzisk tak
107. Nowak Damian (dimas) 1981 Piekarnia Wiejska w Zębowie nie
108. Nowak Dariusz 1973 Biegacze PMI tak
109. Nowak Marcin 1980 Lost Runner tak
110. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań tak
111. Ostajewski Tomasz 1975 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU tak
112. Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków tak
113. Paluszak Rafał 1980 1980 tak
114. Pawlak Krzysztof 1958 Poznań tak
115. Piczak Łukasz 1992 FSD RUN DREZDENKO tak
116. Piczak Mateusz 1999 FSD RUN DREZDENKO nie
117. Pietruszyński Gerard 1958 BIELSKO tak
118. Pitracha-Michalak Agata 1981 Rogalinek tak
119. Podolski Jacek 1981 Chrzypsko Małe tak
120. Polaszek Paweł 1985 MAFiJA tak
121. Przybysz Dorota 1966 Grodziski Klub Biegacza tak
122. Pucicki Mirosław 1968 Kąkolewo tak
123. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony tak
124. Rak Waldemar 1986 gRUNwald team Poznań tak
125. Ratajczak Konrad 1978 Trochę już biegam tak
126. Retkowski Adam 1978 Poznań tak
127. Rosiński Artur 1993 NewsMap.pl nie
128. Rozynek Małgorzata 1978 Poznań tak
129. Ruta Dariusz 1971 - tak
130. Rychter Piotr 1981 OPALENICKI KLUB BIEGACZA tak
131. Rychter Piotr 1981 OPALENICKI KLUB BIEGACZA nie
132. Sahan Joanna 1982 Łanie i Byki ;) nie
133. Sas Aldona 1961 Piastów tak
134. Skąpska Joanna 1977 Poznań nie
135. Skąpski Marek 1974 Przeźmierowo tak
136. Skrzypczak Andrzej 1977 Łanie i Byki :) tak
137. Skrzypkowiak Paweł 1970 Poznań tak
138. Smorawski Ireneusz 1981 Active Nekla nie
139. Sopata Patryk 1995 Salon Fryzjerski Styl Drezdenko tak
140. Sójka Kamil 1989 KM PSP POZNAŃ tak
141. Stachowiak Damian 1985 MMA Devil Międzychód tak
142. Starosta Sławomir 1973 Ostroróg nie
143. Stawski Mateusz 1992 lub wybierz z listy tak
144. Studnicka Joanna 1981 Drużyna Szpiku tak
145. Szafer Łukasz 1981 Szamotuły tak
146. Szczepański Maciej 1999 Sieraków tak
147. Szostak Marcin 1988 OSOM RUNNERS tak
148. Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza tak
149. Szymankiewicz Jakub 1990 Wronki tak
150. Szymczak Jacek 1973 Śmieszkowo tak
151. Szymkowiak Dariusz 1957 Poznań tak
152. Tatarynowicz Marian 1948 NIEZRZESZONY tak
153. Tilla Lantan Bazooka 2001 Za_Chartowani nie
154. Tomaszewski Dawid 1976 KOMORNIKI tak
155. Uchmanowicz Bogusław 1964 Legnica nie
156. Ugorek Jarosław 1975 Team Kopeć tak
157. Veretskyi Pavlo 1985 Lkb Rudnik nie
158. Wawrzyniak Agnieszka 1988 Drużyna Szpiku tak
159. Wegner Stachu 1983 Poznań tak
160. Wesoły Piotr 1963 Klub Biegacza Bolewice tak
161. Wieczorek Magdalena 1982 Łanie i Byki :) tak
162. Wiśniewski Kuba 1993 NATURAL BORN RUNNERS Team nie
163. Wiśniewski Rafał 1971 Bielsko tak
164. Witczak Flajszer Agnieszka 1986 MIEDZYCHOD tak
165. Witkowska Paulina 1987 PAULA - PO PROSTU BIEGNIJ ! nie
166. Wolf Dariusz 1987 MIĘDZYCHÓD nie
167. Wójcik Marcin 1986 1986 nie
168. Wrona Józef 1938 PORTO-BRYGIER-KRZYŻ tak
169. Wroński Bogusław 1970 KB POWOLNIAK tak
170. Zaremba Janusz 1957 Biegajnia Poznań tak
171. Zataj Zdzisław 1956 Poznań tak
172. Zerbst Jacek 1974 niezrzeszony tak
173. Zieliński Mariusz 1982 Nadleśnictwo Grodzisk nie
174. Żmija Liliana 1990 KB PENTO Strzelce Krajeńskie tak