Lista startowa

SIÓDEMKA Z HACZYKIEM

Sieraków 15.08.2017
Dystans: 7,5km


Liczba zgłoszonych zawodników: 80

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 73


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. 0 Lwówek Wlkp nie
2. Bednarska Anna 1986 Poznań tak
3. Białkowska Lucyna 1973 Kaźmierz tak
4. Bijoch Sylwia 1989 Krzyż Wielkopolski tak
5. Błachut - Laskowska Marta 1985 kreatyvnie.pl tak
6. Borkowska Katarzyna 1985 Wataha Północy tak
7. Borkowski Adam 1983 SAMURAJ Konin tak
8. Bunder Justyna 1997 P.S Oborniki tak
9. Chrzan Bartosz 1988 PNIEWY tak
10. Chwirot Kazimierz 1971 KM Lwówek tak
11. Cichewicz Beata 1969 kobiety biegają / KLAS Szpot Swarzędz tak
12. Cichewicz Hubert 1998 KLAS Szpot Swarzędz tak
13. Dubas Bartosz 1987 POZNAŃ tak
14. Dylińska Monika 1985 Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie tak
15. Dyliński Bartosz 1984 Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie tak
16. Firlej Iwona 1972 Międzychód tak
17. Fornalik Sławomir 1976 Osiedle Rozalin w Lusówku tak
18. Gęsiorek Jolanta 1958 City Trail tak
19. Głuchowska Maja 1962 Sieraków tak
20. Gotfrydziak Zdzisław 1950 Bielsko tak
21. Górska Angelika 1993 Lusówko tak
22. Graj Ewa 1972 KB KATORŻNIK tak
23. Hernes Agnieszka 1986 Fitness24Seven tak
24. Hernes Łukasz 1983 Fitness24Seven tak
25. Jarząb Krzysztof 1994 Fitness24Seven nie
26. Jarząb Krzysztof 1994 Fitness24Seven nie
27. Jaworek Monika 1977 Nowy Tomyśl tak
28. Kaczmarek Joanna 1965 Drezdenko tak
29. Kaczmarek Krzysztof 1964 Drezdenko tak
30. Kaczmarek Łukasz 1985 Drezdenko tak
31. Kaczmarek Marta 1990 Drezdenko tak
32. Klapa Zbigniew 1952 Nadleśnictwo Grodzisk tak
33. Klessa Paweł 1989 Fitness24Seven nie
34. Knychała Agnieszka 1979 Zbąszyń tak
35. Korbas Mariola 1980 Za_Chartowani tak
36. Kowalewska Daria 1989 Fitness24seven tak
37. Krawczyk Małgorzata 1985 Poznań tak
38. Krawiec Sabina 1966 Jabłonna tak
39. Kwiatkowska Monika 1977 Tarnowo Podgórne tak
40. Laskowski Maciej 1984 kreatyvnie.pl tak
41. Litke Magdalena 1977 OJO TEAM tak
42. Ławniczak Izabela 1944 Poznań tak
43. Łodyga Marcin 1981 GRODZISKI KLUB BIEGACZA nie
44. Marciniak Anna 1975 Chocianów tak
45. Maślińska Paulina 1991 Drezdenko tak
46. Mazurek Sebastian 1982 Lutom tak
47. Mazurkiewicz Hanna 1971 Grodzisk Wlkp tak
48. Mencel Maciej 1982 biegam bo lubię nie
49. Nogajewski Michał 1986 Poznań tak
50. Nowak Tomasz 1979 POZNAŃ tak
51. Nowicka Joanna 1990 Poznań tak
52. Odrobny Tomasz 1984 Dublin California tak
53. Paweł Kielan Kenji 1979 Kibole w biegu/Pakieciarze Team tak
54. Piasecki Robert 1967 Biegacze PMI tak
55. Piczak Mateusz 1999 FSD RUN DREZDENKO tak
56. Pohl Arkadiusz 1976 Łanie i Byki :) tak
57. Rostkowski Zygmunt 1949 amator tak
58. Rozynek Barbara 1949 Poznań tak
59. Rutnicki Mateusz 1974 brak tak
60. Sahan Joanna 1982 Łanie i Byki tak
61. Skąpska Joanna 1977 Poznań tak
62. Skirecka Magdalena 1990 Tarnowo Podgórne nie
63. Sopata Julita 1975 Drezdenko tak
64. Sopata Sławek 1973 Drezdenko tak
65. Suwała Sebastian 1982 Fitness24Seven tak
66. Szedler Sławomir 1991 KB Gmina Czarnków tak
67. Szymankiewicz Edward 1949 Cross Straceńców Team tak
68. Szymczak Wojciech 1988 PARAGRAF tak
69. Szymot Adrian 1988 P.S Oborniki tak
70. Ścigocki Adam 1986 Niechanowo tak
71. Wargin Marcin 1981 Cerekwica tak
72. Warkocz Mateusz 1988 Nadleśnictwo Łopuchówko tak
73. Wieczorek Mariusz 1975 Grodziski Klub Biegacza tak
74. Wiśniewska Dagmara 1977 Bielsko tak
75. Wiza Ewa 1996 Pniewy tak
76. Wiza Marta 1999 Pniewy tak
77. Zamorski Łukasz 1985 Wągrowiec tak
78. Zieliński Krzysztof 1989 NADLEŚNICTWO OBORNIKI tak
79. Zieliński Mariusz 1982 Nadleśnictwo Grodzisk tak
80. Żubrowski Rafał 1990 Nadleśnictwo Turek tak