Lista startowa

Biegi Dzieci Podczas IV CROSSU SIERAKOWSKIEGO

Sieraków 15.08.2017


Liczba zgłoszonych zawodników: 74

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzon± płatno¶ci±: 52


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Banas Janusz 2002 WRONIECKI KLUB BIEGACZA 800m. tak
2. Bartkowiak Jan 2009 podstawowa Sieraków 200m. nie
3. Doroba Bartosz 2007 Warta Międzychód 400m. tak
4. Doroba Zuzanna 2006 Międzychód 400m. tak
5. Dubkiewicz Ashley 2011 London 100m. tak
6. Dubkiewicz Dyllan 2008 podstawowa 200m. tak
7. Dubkiewicz Sandra 2007 Cork 400m. tak
8. Dubkiewicz Sebastian 2009 Cork 200m. tak
9. Dziewiel Wiktoria 2012 Pniewy 100m. tak
10. Fornalik Natasza 2009 S.P.Lwówek 200m. tak
11. Fornalik Tatiana 2005 S.P.Lwówek 400m. tak
12. G±bka Roksanka 2011 Przedszkole 100m. nie
13. Górna Emilia 2009 SZ.P. PRZE¬MIEROWO 200m. tak
14. Górny Tymoteusz 2011 PRZEDSZKOLE PRZE¬MIEROWO 100m. tak
15. Jandy Joanna 2012 Przedszkole nr 1 Międzychód 100m. tak
16. Jaroni Oliwia 2006 HANDEX POZNAŃ 400m. nie
17. Jaroni Oskar 2014 HANDEX POZNAŃ 100m. nie
18. JóĽwiak Bianka 2013 Lusówko 100m. tak
19. Kałużyńska Aleksandra 2010 ZS CHrzypsko Wielkie 200m. tak
20. Kałużyńska Maja 2009 ZS Chrzypsko Wielkie 200m. tak
21. Kałużyńska Nela 2013 Przedszkole "U Reksia" Chrzypsko W 100m. tak
22. Kasprzak Kajetan 2008 Zespół Szkół JEDYNKA 200m. tak
23. Kasprzak Oliwier 2009 Zespół Szkół JEDYNKA 200m. tak
24. Kasprzak Samanta 2004 Zespół Szkół JEDYNKA 800m. tak
25. Kiziorek Natalia 2010 Pniewy 200m. tak
26. Kolanowski Damian 2012 Kubu¶ Puchatek 100m. tak
27. Kopańska Maja 2002 Gimnazjum 31 Poznań 800m. tak
28. Kosiorek Antonina 2011 Przedszkole w Nojewie 100m. nie
29. Kroma Arkadiusz 2007 OPALENICA 400m. tak
30. Kroma Grzegorz 2009 OPALENICA 200m. tak
31. Krzyminska Lilianna 2009 kobylnica 200m. tak
32. Krzyminska Vivianna 2009 Kobylnica 200m. tak
33. Krzymińska Wiktoria 2007 Kobylnica 400m. tak
34. Krzysztoszek Aleksander 2005 Duszniki 400m. nie
35. Krzysztoszek Jakub 2009 Slezak Team 200m. nie
36. Kubiak Jakub 2013 Poznań 100m. nie
37. Lańczak Zuzanna 2008 KB PENTO Strzelce Krajeńskie 200m. tak
38. Litke Olga 2008 OJO TEAM 200m. tak
39. Łańska Nicola 2009 KO¦CIAN TEAM 200m. tak
40. Łodyga Igor 2014 Grodzisk Wielkopolski 100m. nie
41. Maciejewska Julia 2010 Przedszkole nr 191 200m. tak
42. Maciejewska Zuzia 2014 poznań 100m. tak
43. Maciejewski Jakub 2007 Szkoła podstawowa nr 34 400m. tak
44. Maciejewski Maciej 2009 szkoła nr 35 200m. tak
45. Marciniak Igor 2010 Legnica, Sp nr 9 200m. tak
46. Mencel Dawid 2010 przedszkole 200m. nie
47. Michalak Helena 2011 Rogalinek 100m. nie
48. Michalak Karolina 2007 Rogalinek 400m. nie
49. Mleczak Kamil 2005 Zespół Szkół Dwójka Międzychód 400m. tak
50. Mleczak Natalia 2009 Zespół Szkół Dwójka Międzychód 200m. tak
51. Nowak Faustyna 2011 Piekarnia Wiejska w Zębowie 100m. nie
52. Odrobny Filip 2010 Przedszkole 200m. nie
53. Pałkowska Julka 2011 Skacz±ce Żabki 100m. tak
54. Piasecka Lena 2009 ZS Jedynka 200m. tak
55. Podolska Anna 2008 SP 1 200m. tak
56. Podolski Jan 2008 Chrzypsko Małe 200m. nie
57. Podolski Stefan 2012 Chrzypsko Małe 100m. nie
58. Polaszek Aleksander 2012 MAFiJA 100m. tak
59. Polaszek Franciszek 2013 MAFiJA 100m. tak
60. Siejakowska Michalina 2003 P.S Oborniki 800m. tak
61. Slinger Jack 2010 Rotherham 200m. tak
62. Sobótka Bartosz 2008 Szkoła Podstawowa Kwilcz 200m. nie
63. Sołtysik Joanna 2011 przedszkole w Sierakowie 100m. nie
64. Sołtysik Wiktor 2006 Szkoła POdstawowa w Sierakowie 400m. nie
65. Szymczak Adam 2008 S.P. nr 1 Czarnków 200m. tak
66. Tomaszewska Joanna 2012 KOMORNIKI 100m. nie
67. Tomaszewski Alan 2008 Dawid Tomaszewski 200m. nie
68. Wachowiak Gustaw 2013 Przedszkole nr 3 Międzychód grupa I 100m. tak
69. Wachowiak Nikodem 2011 Przedszkole nr 3 Międzychód grupa V 100m. tak
70. Wicenty Damian 2010 Akademia Piłkarska Warty Międzychód 200m. tak
71. Wicenty Hanna 2013 Przedszkole Nr 3 w Międzychodzie 100m. tak
72. Wilk Julia 2010 ? 200m. nie
73. Wolf Adrianna 2011 Przedszkole Kubu¶ Puchatek 100m. tak
74. Wolf Szymon 2013 Żłobek Miejski 100m. tak