Lista startowa

1. CROSSDUATHLON Pobiedziska

Stęszewko (Gmina Pobiedziska) 04.11.2017
Dystans: 28 km (bieg - 5 km, rower - 20 km, bieg - 3 km)


Liczba zgłoszonych zawodników: 62


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Baran Jacek 1967 KB Wartko
2. Baraniak Przemysław 1975 SR Katorżnik Murowana Goślina
3. Barczewski Marek 1989 Dadelo.pl
4. Bąkowska Magdalena 1983 LEWA WOLNA
5. Błajet Michał 1980 CCR Sport Poznań Ptasia 10
6. Bogucki Filip 1979 Bób Ogór Włoszczyzna
7. Bulzacki Maciej 1978 Promienko
8. Czerwiński Maciej 1983 Zardzewialy.pl
9. Grygorowicz Bogdan 1949 KS METRACO POLKOWICE
10. Grześ Piotr 1988 GekonMTB
11. Hajduk-Nowicka Agnieszka 1983 Pobiedziska Running Team
12. Hoffmann Grzegorz 1982 Biskupice
13. Idkowiak Łukasz 1979 Idmar Racing Team
14. Jakubowski Andrzej 1980 Kaźmierz
15. Jarych Jarosław 1972 Poznań
16. Jurkiewicz Mariusz 1979 Kobylarnia triathlon team
17. Juskowiak Jakub 1977 Image Cycling Team
18. Kammer Krzysztof 1986 PRO366
19. Kasprzak Maciej 1983 Poznań
20. Kaszyński Tomasz 1978 Luboń
21. Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT
22. Klimaszyk Szymon 1968 CITYZEN
23. Kopczynski Waldemar 1958 Puszczykowo
24. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega
25. Kübler Remigiusz 1992 Twister Team
26. Labrzycki Daniel 1985 Danflor Team
27. Lampka Robert 1968 Tulce
28. Lubiatowski Ireneusz 1966 Gubin
29. Machyński Marcin 1980 Kancelaria prawna radca prawny Marcin Machyński
30. Maciejewski Michał 1977 Supersportowy TEAM
31. Madej Agata 1987 FABRYKA MAZAKOW
32. Małecki Przemysław 1990 FTI Racing Team
33. Mańczak Filip 1979 Czerwonak Biega
34. Michalski Mateusz 1989 Pobiedziska
35. Michałowski Dominik 1988 SuperSportowy TEAM
36. Nowak Dawid 1981 Poznań
37. Nowak Łukasz 1983 Virtual Runner Club
38. Nowicki Dariusz 1982 Stęszewko
39. Orsztynowicz Roland 1988 Pobiedziska
40. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
41. Pieczyński Patryk 1987 Poznań
42. Pietz Mikołaj 1979 parkrun Poznań, biegi wlkp.
43. Pilak Jacek 1963 Poznań
44. Piotrowska Natalia 1984 Bike&Run Friends
45. Podborożny Karol 1985 LEWA WOLNA
46. Protasiewicz Piotr 1970 KTK ImageCyclingTeam
47. Przybylski Adam 1985 Poznań
48. Przysiek Rafał 1981 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
49. Rozmiarek Marek 1981 KIBOLSKI KS
50. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends
51. Skotnicki Dariusz 1970 BzWBK RUNNERS TEAM
52. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez spiny
53. Stolinski Dominik 1976 Vege Runners
54. Stryczyński Jakub 2001 AZS AWF Poznań
55. Stwora Dawid 1977 POLICJA BIELSKO-BIAŁA
56. Wacko Marcin 1985 OLX GROUP TEAM
57. Walkowiak Justyna 1997 Walkołajak Team
58. Walkowiak Paweł 1970 Walkołajak Team
59. Wicher Romuald 1956 Swarzędz/Jasin
60. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team
61. Zawadzka Dagmara 1985 Komorniki
62. Zbonik-Majchrzak Joanna 1984 InfoConsulting