Lista startowa

Junior Soplicowo - crossduathlon

Cichowo (gmina Krzywiń), 15.06.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 128


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamski Ksawery 2014 Przedszkole w Jerce Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
2. Adamski Olivier 2011 Szkola Podstawowa w Jerce Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
3. Andrzejewski Filip 2010 Helios Czempiń Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
4. Bałczewska Małgorzata 2013 icarus team Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
5. Berus Jan 2013 Góra Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
6. Bończek Antonina 2009 SP 9 Leszno Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
7. Bończek Michał 2013 Przedszkole nr 3 Leszno Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
8. Bukowski Jan 2012 Orkan Objezierze Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
9. Ciesielski Jan 2014 Samorządowe Przedszkole nr 2 w Kościanie Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
10. Cybak Michał 2014 Helios Czempiń Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
11. Czeszak Maja 2013 Nowy Lubosz Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
12. Dąbkowska Katarzyna 2011 PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
13. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
14. Dudziak Franciszek 2012 Prywatne Przedszkole Koniczynka w Mosinie Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
15. Dym Aleksandra 2010 SP 4 Rawicz Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
16. Dżumaga Julia 2011 Orienteering Leszno Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
17. Dżumaga Sara 2009 Orienteering Leszno Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
18. Feledziak Marcin 2007 Leszno Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
19. Fiebich Iga 2011 szkoła podstawowa w czempiniu Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
20. Fiebich Maja 2014 przedszkole samorządowe w czempiniu Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
21. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa w Czempiniu Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
22. Giers Antek 2018 Kościan TEAM Junior 1 - rower 50m - bieg 50m
23. Giers Emilka 2014 Kościan TEAM Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
24. Graduszewska Łucja 2014 fotoakademickie.pl Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
25. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie.pl Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
26. Gryś Kazimierz 2016 Kościan Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
27. Hańczyk Martyna 2011 Szkola Podstawowa Bohaterów Westerplatte w Czempinu Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
28. Hetman Aleksander 2014 Darnowo Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
29. Hetman Tomasz 2017 Darnowo Junior 1 - rower 50m - bieg 50m
30. Janik Laura 2012 ChampionMan Czempiń Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
31. Janik Mateusz 2009 ChampionMan Czempiń Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
32. Jaszczyk Oliwia 2016 Kierowcy Dzieciom Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
33. Jaszczyk Oskar 2013 Kierowcy Dzieciom Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
34. Jędrowiak Witold 2009 Jerka Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
35. Kałmuczak Emilia 2011 Rydzyna Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
36. Kamińska Kaja 2014 LESZNO Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
37. Kapitan Agata 2007 SP 9 / AZS PWSZ LESZNO Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
38. Kapitan Paweł 2009 SP 9 / AZS PWSZ LESZNO Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
39. Kasperska Emilia 2016 Przedszkole Krzywiń Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
40. Kasperski Kamil 2011 Podstawowa Krzywiń Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
41. Kaźmierczak Hanna 2010 Radosław Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
42. Kaźmierczak Jan 2012 Radosław Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
43. Kobus Aleksandra 2017 Przedszkole Karuzela Junior 1 - rower 50m - bieg 50m
44. Kobus Antoni 2015 Przedszkole Karuzela Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
45. Kokot Paulina 2015 Klub Fajnej Zabawy Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
46. Kokot Zuzanna 2013 Klub Fajnej Zabawy Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
47. Konieczniak Mateusz 2008 KS AZS AWF Poznań Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
48. Koszel Olek 2017 ACTIVE LIFESTYLE Junior 1 - rower 50m - bieg 50m
49. Kowalczyk Igor 2006 HELIOS CZEMPIŃ Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
50. Kozal Milena 2012 FTI Kids Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
51. Kozica Patryk 2010 SP nr 1 w Kościanie Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
52. Kruś Bartosz 2008 Pomóż Tosi Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
53. Kruś Lena 2013 Pomóż Tosi Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
54. Krysztofiak Franciszek 2015 ChampionMan Team Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
55. Kuchta Krzysztof 2010 Flash Radomia Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
56. Kulczewska Lena 2014 Szkoła Pecna Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
57. Kulczewski Marcel 2013 Szkoła Pecna Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
58. Kwiasowski Borys 2016 Kościan Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
59. Lalik Tymoteusz 2010 SP 4 Rawicz Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
60. Langner Filip 2014 Stary Lubosz Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
61. Langner Nadia 2013 Nowy lubosz Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
62. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
63. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
64. Łukaszyk Maksymilian 2006 SP 13 Leszno Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
65. Maćkowiak Miłosz 2014 Leszno Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
66. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
67. Marciniak Małgorzata 2014 Przedszkole Karuzela Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
68. Matoszuk Oskar 2011 Kościan Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
69. Matuszczak Wiktor 2015 Jerka Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
70. Michakska Karolina 2013 Kościan Team Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
71. Miętkiewski Cyprian 2009 Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznaniu Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
72. Miętkiewski Maurycy 2013 ChampionMan Team Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
73. Molska Anna 2015 Wolsztyn Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
74. Molska Julia 2013 Wolsztyn Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
75. Molski Marceli 2017 Wolsztyn Junior 1 - rower 50m - bieg 50m
76. Natorski Aleksander 2014 Krzywiń Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
77. Nawrot Bruno 2016 Rawicz Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
78. Nawrot Kazimierz 2014 Przedszkole nr 1 Kościan Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
79. Nawrot Zosia 2013 Przedszkole Muminków Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
80. Olichwer Natan 2008 Sp 7 Leszno Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
81. Piotrowska Emilia 2015 Przedszkole Czempiń Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
82. Piotrowski Antoni 2014 FONZIE TEAM Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
83. Piotrowski Kamil 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
84. Płatek Paulina 2007 SP 12 / Achilles Leszno Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
85. Podraza Olaf 2015 Borówiec Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
86. Podraza Pola 2009 SP nr 51 Poznań Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
87. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
88. Pudliszewski Ksawery 2006 Kościan Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
89. Saniuta Borys 2012 Dąbcze Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
90. Skrzypczak Jakub 2006 Drobnin Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
91. Skrzypczak Zuzanna 2008 Garzyn Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
92. Stachowiak Ewa 2005 Rokietnica Biega Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
93. Stachowiak Szymon 2008 Rokietnica Biega Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
94. Stawiński Mikołaj 2007 SP 7 Leszno Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
95. Szarszewski Krzysztof 2007 Sp 7 Leszno Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
96. Szoplik Blanka 2009 Sp 12 Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
97. Szoplik Henryk 2013 Kolorowy Świat Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
98. Szymankiewicz Igor 2011 Szkoła Podstawowa Czempiń Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
99. Szymankiewicz Nikodem 2016 Czempiń Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
100. Szymańska Ewa 2015 Mg Running Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
101. Szymański Grzeegorz 2006 MG Running SP2 Trzcianka Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
102. Szyper Franciszek 2012 sensor Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
103. Szyper Stanisław 2016 sensor Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
104. Talarowska Aleksandra 2015 Przedszkole przy SP nr 2 Kościan Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
105. Talarowski Mateusz 2009 SP3 Kościan Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
106. Tokarek Stanislaw 2013 instytut malego dziecka poznan Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
107. Tomczak Weronika 2009 GTT DIAMENT GNIEZNO Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
108. Tycner Rayan 2010 Kościan Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
109. Tyczyńska Amelia 2007 SP7 Achilles Leszno Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
110. Werwiński Mateusz 2007 MKP ASTROMAL Leszno Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
111. Werwiński Tomek 2012 PRZEDSZKOLE NR 21 W LESZNIE Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
112. Wieczorek Piotr 2009 Polonia Śmigiel / ŚTC Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
113. Wierzejewski Jakub 2006 TGV Club Junior 7 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
114. Wieszczeczyńska Zofia 2011 Ciacho Team Triathlon Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
115. Wiśniewski Dominik 2009 SP nr 1 GOSTYŃ Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
116. Wiśniewski Piotr 2013 Przedszkole BAJKA Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
117. Witkowski Antoni 2011 SP nr 4 w Kościanie Junior 4 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
118. Witte Jonathan 2009 Kasten Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
119. Witte Valentin 2013 Kasten Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
120. Włodarczak Marianna 2010 Helios Czempiń Team Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
121. Wojcieszko Jan 2013 Wrocław Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
122. Wojtczak Adaś 2017 Wrocław Junior 1 - rower 50m - bieg 50m
123. Wojtczak Michał 2016 Wrocław Junior 2 - rower 150m - bieg 100m
124. Wojtczak Pola 2013 Wrocław Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
125. Wojtczak Wiktoria 2013 Jerka Junior 3 - rower 150m - bieg 100m
126. Wosiak Mikołaj 2007 Krzywiń Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m
127. Woźniak Matylda 2009 Sp2 Kościan Junior 5 - bieg 150m - rower 1500m - bieg 100m
128. Zieliński Oliwier 2008 Ciacho Team Triathlon Junior 6 - bieg 300m - rower 3000m - bieg 300m