Lista startowa

Junior Soplicowo - crossduathlon

Cichowo (gmina Krzywiń), 13.06.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 26


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abdellaoui Nadia 2012 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
2. Ciesielski Jan 2014 UKS 4 Kościan Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
3. Czeszak Maja 2013 Szymanowski Team / Kościan Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
4. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
5. Dżumaga Julia 2011 UKS Dąb Leszno/Orienteering Leszno Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
6. Dżumaga Sara 2009 UKS Dąb Leszno/Orienteering Leszno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
7. Giers Antek 2018 Kościan Team Junior 1 - rower 50 m - bieg 50 m
8. Giers Emilka 2014 Kościan Team Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
9. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
10. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
11. Krysztofiak Franciszek 2015 ChampionMan Team / As Czempin Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
12. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
13. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
14. Marciniak Dominika 2016 Przedszkole Karuzela Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
15. Marciniak Małgorzata 2014 Przedszkole Karuzela Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
16. Michalska Karolina 2013 Szymanowski Team / Kościan Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
17. Mierkiewicz Urszula 2016 Środa Wielkopolska Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
18. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
19. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
20. Przybylak Bartosz 2016 Futsal Gostyń Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
21. Przybylak Ines 2013 Futsal Gostyń Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
22. Pudliszewski Ignacy 2007 Szymanowski Team/Koscian Team Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
23. Schwarz Zofia 2012 Szkoła Podstawowa nr. 3 w Kościanie Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
24. Smoczyk Wiktor 2013 Victoria Jarocin Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
25. Wojcieszko Jan 2013 KS GVT Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 100 m
26. Woźniak Matylda 2009 Kościan Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m