Lista startowa

Junior Soplicowo - crossduathlon

Cichowo (gmina Krzywiń), 13.06.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 100


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abdellaoui Nadia 2012 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
2. Andrzejewski Filip 2010 Czempiń Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
3. Bamber Gabriela 2015 KOKORZYN Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
4. Bernard Nel 2018 Beniu Sport Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
5. Ciesielski Jan 2014 UKS 4 Kościan Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
6. Czeszak Julia 2018 Nowy Lubosz Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
7. Czeszak Maja 2013 Szymanowski Team / Kościan Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
8. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
9. Dopierała Anna 2009 UKS Achilles Leszno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
10. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR Racing Team - Triathlon Division / KKFP Wolsztyn Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
11. Dżumaga Julia 2011 UKS Dąb Leszno/Orienteering Leszno Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
12. Dżumaga Sara 2009 UKS Dąb Leszno/Orienteering Leszno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
13. Gadomska Oliwia 2011 UKS Sportowiec Borowo Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
14. Garcia Antoni 2013 Leszno Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
15. Garcia Marina 2018 Leszno Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
16. Giers Antek 2018 Kościan Team Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
17. Giers Emilka 2014 Kościan Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
18. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
19. Graduszewski Łucja 2014 fotoakademickie Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
20. Graduszewski Teodor 2018 fotoakademickie.pl Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
21. Gryczka Iwo 2018 Beniu Sport Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
22. Grys Wojtus 2013 Piekiełko Leszno Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
23. Gryś Kazimierz 2016 Kościan Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
24. Gryś Mieszko 2018 Kościan Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
25. Gurdziołek Alicja 2009 UKS LUSOWO Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
26. Gurdziołek Liliana 2014 UKS LUSOWO Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
27. Hała Anna 2012 UKS Lusowo Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
28. Hała Olga 2012 UKS Lusowo Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
29. Hetman Aleksander 2014 Darnowo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
30. Hetman Tomasz 2017 Darnowo Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
31. Hytry Borys 2018 Przedszkole Samorządowe w Jerce Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
32. Hytry Bruno 2017 Przedszkole Samorządowe w Jerce Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
33. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
34. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
35. Jarmuszkiewicz Jacek 2017 UKS Lusowo Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
36. Jarmuszkiewicz Jan 2013 UKS Lusowo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
37. Jedynak Wiktor Jan 2013 SP8 Skarzysko Kamienna Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
38. Kapitan Agata 2007 SP9 Leszno / AZS PWSZ Leszno Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
39. Kapitan Paweł 2009 SP9 Leszno / AZS PWSZ Leszno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
40. Kazało Paulina 2009 Achilles Leszno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
41. Kmiećkowiak Franciszek 2013 AP DĄBCZE Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
42. Kokot Paulina 2015 DOBRA ENERGIA Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
43. Kokot Zuzanna 2013 DOBRA ENERGIA Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
44. Kotas Adam 2014 GREATMAN / KOTASPORT Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
45. Kotas Edmund 2018 GREATMAN / KOTASPORT Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
46. Kotas Józef 2016 Wrocław Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
47. Krawetkowski Cyprian 2012 Wroclaw Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
48. Krysztofiak Franciszek 2015 ChampionMan Team / As Czempin Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
49. Kuczyński Mikołaj 2017 IPS Playschool Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
50. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
51. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
52. Lisieckia Nina 2020 Czempiń Junior 1 - rower 50 m - bieg 50 m
53. Lubryczyński Igor 2015 Przedszkole Norlandia Sulechów Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
54. Marciniak Dominika 2016 Przedszkole Karuzela Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
55. Marciniak Małgorzata 2014 Przedszkole Karuzela Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
56. Matuszczak Blanka 2015 Czempiń Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
57. Matuszczak Juliusz 2013 Czempiń Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
58. Michalska Karolina 2013 Szymanowski Team / Kościan Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
59. Mierkiewicz Urszula 2016 Środa Wielkopolska Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
60. Miętkiewski Cyprian 2009 Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznaniu Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
61. Miętkiewski Maurycy 2013 Szkoła Podstawowa nr 5 w Poznaniu Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
62. Natorski Aleksander 2014 KRZYWIŃ Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
63. Nowak Zofia 2008 Zespół Szkół Krzywiń Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
64. Olichwer Natan 2008 SP 7 Leszno Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
65. Orlicka Zofia 2013 UKS Lusowo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
66. Pakuła Mateusz 2012 Sp 2 Gostyń Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
67. Pawlicka Kamila 2010 SP Pięczkowo Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
68. Pawłowski Michał 2008 Go-Swim Team Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
69. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
70. Piotrowski Aleksander 2017 Koscian Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
71. Piskorek Kuba 2017 KORONA Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
72. Podraza Olaf 2015 Borówiec Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
73. Podraza Pola 2009 SP51 Poznań Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
74. Pol Maja 2016 Szymanowski Team Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
75. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
76. Przybylak Bartosz 2016 Futsal Gostyń Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
77. Przybylak Ines 2013 Futsal Gostyń Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
78. Pudliszewski Ignacy 2007 Szymanowski Team/Koscian Team Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
79. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
80. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa w Rydzynie Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
81. Saniuta Maria 2015 Przedszkole "Kolorowy Wiatraczek" Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
82. Schwarz Zofia 2012 Szkoła Podstawowa nr. 3 w Kościanie Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
83. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO TRIATHLON Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
84. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
85. Smoczyk Wiktor 2013 UKS Lusowo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
86. Szombierska Gabriela 2010 Giant Żary Team Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
87. Szombierski Aleksander 2014 Giant Żary Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
88. Szymczak Aniela 2009 UKS Lusowo Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
89. Ślebioda Antoni 2019 Głogów Junior 1 - rower 50 m - bieg 50 m
90. Turla Oliwier 2016 Leszno Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
91. Tycner Rayan 2010 Kościan Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
92. Walczak Kajetan 2013 UKS Lusowo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
93. Werwiński Tomek 2012 SP 12 Leszno Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
94. Węclewska Martyna 2014 Przedszkole Calineczka Luboń Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
95. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
96. Węgielewski Jan 2019 Bydgoszcz Junior 1 - rower 50 m - bieg 50 m
97. Wojcieszko Jan 2013 KS GVT Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
98. Woźniak Matylda 2009 Kościan Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
99. Zamelska Oliwia 2018 Leszno Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
100. Zamelski Michal 2013 Podstawowa nr.7 Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m