Lista startowa

Junior Soplicowo Crossduathlon 2022

Cichowo (gmina Krzywiń), 18.06.2022



Liczba zgłoszonych zawodników: 95


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewski Filip 2010 Chestnut Team Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
2. Bamber Gabrysia 2015 Bamberki Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
3. Bamber Tomek 2010 Bamberki Team Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
4. Bączyk Wojciech 2020 TB SERVICE PLUS Junior 1 - rower 50 m - bieg 50 m
5. Bączyk Zofia 2015 TB SERVICE PLUS Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
6. Berdychowski Bartosz 2015 Przedszkole Bielewo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
7. Bernard Nel 2018 BENIU SPORT Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
8. Bojańska Amelia 2010 GTT Diament Budex Gniezno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
9. Cwojdzińska Maja 2011 Uks Czwórka Kościan Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
10. Czeszak Julia 2018 KOŚCIAN TEAM Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
11. Czeszak Maja 2013 Szymanowski Team / UKS 4 Kościana Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
12. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
13. Dodot Wojciech 2018 Przedszkole Montessori Kościan Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
14. Dudziak Nikodem 2019 Czacha dymi Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
15. Dudziak Olga 2017 Czacha dymi Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
16. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
17. Elsner Teresa 2014 KS Kotwica Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
18. Gbur Krzysztof 2007 GTT DIAMENT GNIEZNO Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
19. Giers Emilka 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
20. Główczyńska Aleksandra 2018 Głowa Turbo Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
21. Główczyńska Ewa 2012 Głowa Turbo Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
22. Główczyński Jan 2015 Głowa Turbo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
23. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie.pl Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
24. Graduszewska Łucja 2014 fotoakademickie.pl Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
25. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie.pl Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
26. Gryczka Iwo 2018 AMBIT RACING TEAM Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
27. Gurdziołek Liliana 2014 UKS Lusowo Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
28. Guzikowska Matylda 2017 Przedszkole Akademia Pana Kleksa w Osiecznej Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
29. Haryk Agata 2019 Przedszkole Zwinne Szkraby Kościan Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
30. Haryk Kacper 2013 SP 4 Kościan Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
31. Haryk Zofia 2018 Przedszkole Zwinne Szkraby Kiełczewo Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
32. Hohensee Kaja 2020 BeniuSport Junior 1 - rower 50 m - bieg 50 m
33. Jankowiak Wojciech 2012 UKS Lusowo Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
34. Jankowski Antoni 2010 GTT Diament Gniezno Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
35. Jarmuż Jan 2018 Kasztanowe Ludki Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
36. Jarosz Ksawery 2017 Chrząstowo 84 Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
37. Jarosz Urszula 2019 Chrząstowo 84 Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
38. Kaźmierczak Jacek 2019 Jerka Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
39. Kaźmierczak Jerzy 2017 Jerka Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
40. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
41. Kondras Kalina 2013 SP nr.1 w Kościanie Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
42. Konkol Kamil 2008 35 PLUS PRO-FIT-BIKE Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
43. Konkol Nikodem 2016 35 PLUS PRO-FIT-BIKE Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
44. Kotas Adam 2014 GREATMAN / KOTASPORT Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
45. Kotas Edmund 2018 GREATMAN / KOTASPORT Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
46. Kotas Józef 2016 GREATMAN / KOTASPORT Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
47. Krysztofiak Franek 2015 As Czempiń Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
48. Kubiak Aniela 2021 Trzebnica Junior 1 - rower 50 m - bieg 50 m
49. Kubiak Julia 2017 Trzebnica Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
50. Kuczyński Mikołaj 2017 IPS / GT RAT Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
51. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
52. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
53. Ławniczak Adam 2017 Przedszkole Miejskie nr 10 Zieliny Świąt w Lesznie Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
54. Majchrzak Mieszko 2014 Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
55. Marciniak Feliks 2017 Rogierówko Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
56. Marciniak Małgorzata 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
57. Matuszczak Wiktor 2015 Przedszkole w Jerce Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
58. Matyjaszczyk Bartosz 2010 Jerka Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
59. Matyjaszczyk Marcin 2012 Jerka Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
60. Matyjaszczyk Mateusz 2018 Jerka Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
61. Michalska Karolina 2013 UKS 4 Kościan Szymanowski Team Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
62. Mikuła Mikołaj 2008 Gtt Diament Budex Gniezno Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
63. Nowak Inka 2018 Przedszkole Miejsce nr 19 Leśna Kraina w Lesznie Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
64. Olech Jan 2013 SP Stare Oborzyska Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
65. Peszel Zofia 2012 UKS Sportowiec Borowo Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
66. Piskorek Kuba 2017 Zakrzewo Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
67. Pol Maja 2016 Szymanowski Team Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
68. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
69. Popiołkiewicz Mateusz 2013 Kamieniec Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
70. Praiss Leon 2013 Promień Krzywiń Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
71. Przybylak Bartosz 2016 Futsal Gostyń Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
72. Przybylak Ines 2013 Futsal Gostyń Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
73. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
74. Radziemski Leszek 2018 Wojnowice Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
75. Radziemski Radosław 2015 Wojnowice Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
76. Roszkiewicz Monika 2012 Krzywiń Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
77. Saniuta Borys 2012 Rycerze Rydzyna Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
78. Schmidt Jolanta 2014 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Osiecznej Junior 4 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
79. Schmidt Leon 2016 Akademia Pana Kleksa Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
80. Schwarz Zofia 2012 UKS4/Szymanowski Team Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
81. Strugała Jakub 2008 Poznań Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
82. Strugała Rafał 2011 Poznań Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
83. Szymankiewicz Nikodem 2016 Przedszkole Karuzela Czempiń Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
84. Tomczak Mieszko 2012 UKS Czwórka/Szymanowski Team Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
85. Tomczak Weronika 2009 GTT DIAMENT GNIEZNO Junior 7 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 300 m
86. Walkowiak Mateusz 2018 Jerka Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
87. Walkowiak Mikołaj 2013 Zespół Szkół w Jerce Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
88. Wasielewski Kosma 2016 Suchy Las Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
89. Wasielewski Tymon 2013 Suchy Las Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m
90. Węgielewski Filip 2017 Bydgoszcz Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
91. Węgielewski Jan 2019 Bydgoszcz Junior 2 - rower 150 m - bieg 100 m
92. Węglarz Natasza 2017 Przedszkole Zielona Zatoka w Gostyniu Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
93. Wróblewski Jeremi 2016 Zgrupka Team Junior 3 - rower 150 m - bieg 100 m
94. Zawartowska Liliana 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 Junior 6 - bieg 300 m - rower 3000 m - bieg 150 m
95. Zawartowski Alan 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 Junior 5 - bieg 150 m - rower 1500 m - bieg 150 m