Lista startowa

Festiwal Biegów Czarna Góra
Opłacenie startowego upoważnia do startu w 2 biegach:
28.07.2018 'Czarna mila' oraz 29.07.2018 'W Czarno Zmierzona Dycha'
Sienna (woj. Dolnośląskie)


Liczba zgłoszonych zawodników: 197


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Aerts Iwona 1958 niezrzeszona
2. Agnieszka Aga 1993 Byki
3. Anowski Adrian 1997 Naruszewo
4. Balcer Marcin 1979 Pleszew
5. Banaszak Tomasz 1983 KD7W
6. Baran-Gądek Ewa 1967 Kraków
7. Bartków Łukasz 1985 Ratownicy ZG RUDNA/KGHM ZG RUN
8. Bednarz Kuba 1982 DRUŻYNA SZPIKU
9. Błaszkowska Mariola 1980 MAJ.R Rawicz
10. Błaszkowski Daniel 1975 MAJ.R Rawicz
11. Bruliński Adam 1984 Bielsko-Biala
12. Budzyński Paweł 1984 Tarnowo Podgórne
13. Bukowski Edward 1969 Kluczborska Grupa Biegowa
14. Bularz Paulina 1993 Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
15. Chłap Ireneusz 1979 Husaria Race Team
16. Ciąder Jarosław 1981 Siechnice
17. Cichocki Damian 1988 Wrocław
18. Cierniak Jarosław 1978 Drużyna szpiku
19. Czarnecki Tomasz 1987 EMITT
20. Dąbrowny Łukasz 1994 Biegające Dziki
21. Dąbrowska Iza 1977 Mud Goats
22. Dębowski Krzysztof 1972 NIGHT RUNNERS WRZEŚNIA/TEAM SZIM
23. Domaradzki Wojciech 1983 Zgrupka Team
24. Droździk Paweł 1977 wkb meta lubliniec
25. Działek Dariusz 1976 Drużyna Szpiku
26. Falgier Klaudia 1988 DRUŻYNA SZPIKU
27. Falkowska Sandra 1986 Motiv Home Team/ Night Runners
28. Ficner Anna 1985 MKS Siechnice
29. Fornalik Julia Jadwiga 1987 Grupa mocnego uderzenia
30. Frąckowiak Dariusz 1983 Poznań
31. Frąckowiak Sebastian 1977 KGHM ZG RUN
32. Gadamska-Kabata Paulina 1982 Klinika Hematologii i Transplantologii w Gdańsku
33. Gaweł Agnieszka 1986 Szczyrk
34. Gmur Michał 1994 Biegające Dziki
35. Gogola Mateusz 1987 ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM
36. Goszczyk Paulina 1988 Warszawa
37. Gruźlewski Radosław 1989 11DKPanc
38. Hajdamowicz Roksana 1993 Zebrzydowa
39. Hajduga Mateusz 1987 ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM
40. Hajduk Barbara 1986 Sosnowiec
41. Hajduk Piotr 1985 Sosnowiec
42. Hałkiewicz Marcin 1983 MTS Drużyna Szpiku KGHM
43. Horęzga Dorota 1990 Husaria Race Team
44. Iwanowski Wojtek 1979 Opole
45. Jankowska Roksana 1977 Wałbrzych
46. Jarosławski Mariusz 1972 Termy Jakuba -Oławski Park Wodny
47. JaskÓlski Marcin 1972 happyfeetteam
48. Jaśkiewicz Krzysztof 1979 ZG Run
49. Jilek Krzysztof 1997 ULKS Bystrzyca Kłodzka/Bogdał Team
50. Jonientz Tomasz 1983 Stare Budkowice
51. Kaczmarczyk Przemysław 1993 Matner Running Team/Wataha
52. Kalinowska Jolanta 1969 Bielsko-Biala
53. Kaminiorz Adam 1991 BB'Sqad
54. Kamińska Ewelina 1982 Mud Goats
55. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań
56. Kardas Piotr 1971 Góra
57. Karwacki Michał 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
58. Kaszuba Ania 1989 Poznań
59. Kedziora Daniel 1977 Pro Run Wroclaw
60. Kicinska Dorota 1987 Rawicz
61. Kiefer Klaudia 1995 Brzeg
62. Kobierski Sławomir 1965 Stajnia Koagra
63. Komornicki Michał 1980 Gliwice
64. Komorzycki Robert 1989 husaria race team
65. Koniecko Łukasz 1983 Jaskowice Rulez:)
66. Konopacki Krzysztof 1977 Aby do Mety
67. Korczak Sebastian 1972 Crossandactive Nysa
68. Korobij Krzysztof 1993 X-TEAM Special Forces
69. Kozak Rafał 1980 Ząbkowice Śląskie
70. Krasoń Robert 1991 Piotrków Trybunalski
71. Kravchuk Vitalii 1987 Wroclaw
72. Kroczak Grzegorz 1984 Krotoszyn
73. Królak Margarita 1999 Husaria Race Team
74. Kruk Tomasz 1982 Athletics Nysa
75. Kubanek Paweł 1986 Potępa
76. Kuczyńska Adrianna 1985 Drużyna Szpiku
77. Kukla Janusz 1993 Kraków
78. Kurek Ewa 1980 ZLB Złotoryja
79. Kuszela Hubert 1988 Biegnę żeby Bartek mógł biegać
80. Lalka Artur 1987 Drużyna Szpiku
81. Laskowska Aneta 1970 Cross Straceńców Team Głogów
82. Lubaszka Kinga 1995 Siennica
83. Ludwikowska Marta 1992 Speed feet'16
84. Makowska Joanna 1976 Choszczno
85. Makowski Dariusz 1968 KB HERMES GRYFINO
86. Malik Agnieszka 1977 Zumba Aga Malik Team
87. Malinowska Magdalena 1967 WKS Wilczyce
88. Malinowski Konrad 1985 Grodzisk Mazowiecki
89. Mariańska Katarzyna 1997 Naruszewo
90. Markiewicz Karolina 1979 Biegowa Świdnica/GLKS Żelazna Świdnica
91. Materna Daria 1994 Karpicko
92. Mazur Michał 1983 KB Sobótka
93. Mazurczak Ewa 1977 WKS Wilczyce
94. Mazurczak Karolina 1980 Wrocław
95. Mądrzak Sławomir 1974 ZIAJA TEAM
96. Meissner Mikołaj 1994 Poznań
97. Mejer Jacek 1982 Drużyna Szpiku / Asics Frontrunner
98. Miazga Andrzej 1987 Siedlce
99. Michalik Krzysztof 1991 Zakopane
100. Misiak Artur 1965 Stronie Slaskie
101. Misiak Bartosz 1987 Cieszyńskie Pogotowie Ratunkowe/ Stronie Śląskie
102. Moritz Rafał 1976 Ślimaki Barcin
103. Mościcki Piotr 1985 Warszawa
104. Mośkiewicz Anna 1990 Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera
105. Mumot Magdalena 1984 Wieleń
106. Murzyn Krysia 1975 DKB
107. Musielak Teresa 1983 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
108. Myk Izabela 1992 Mud Goats
109. Nochowski Michał 1983 kd7w
110. Nowak Bartosz 1979 Jelenia Góra
111. Odwazny Dariusz 1963 OdwaznyTeam.pl
112. Odważny Magdalena 1979 OdwaznyTeam.pl
113. Odważny Mariusz 1989 Kuźnia talentów Kamieniec
114. Okoński Rafał 1994 Nowa Ruda
115. Oliwa Zbigniew 1967 Wrocław
116. Ostropolski Henryk 1957 Bielawska Akademia Biegania
117. Ożóg Wojciech 1984 Bystrzyca Kłodzka
118. Pacion Radoslaw 1984 Staruszki
119. Pasierski Mateusz 1986 ZAKWAS KOLKA SKURCZ TEAM
120. Pastuszka Pawel 1987 Ziebice
121. Pawluk Grzegorz 1990 Wrocław
122. Pełechata Julita 1991 Kołobrzeg Biega/ pseudoultraski
123. Perzyńska Kinga 1983 Greymouseland
124. Pietruszczak Lech 1980 Lechowo
125. Piskorowska Danuta 1980 TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW
126. Plesiński Mariusz 1981 Staruszki
127. Plewa Katarzyna 1984 nordic16.com
128. Pokojowa Anna 1969 PGNiG Obrót Detaliczny
129. Popiela Sebastian 1989 Leszno
130. Proboll Paulina 1993 Poznań
131. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław
132. Puchalska Joanna 1978 Szczawno Zdrój
133. Pudlik Paweł 1977 W pogoni za duchem
134. Purczyńska Anna 1981 Zielona Góra
135. PurczyŃski Grzegorz 1979 DRZONKOWIANKA
136. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony
137. Rajda Radosław 1978 Racibórz
138. Rekowski Karol 1984 Chojnice
139. Reślińśki Zbigniew 1991 Drużyna Szpiku
140. Rudzińska Dorota 1979 Zielona Góra
141. Rychliński Marcin 1991 Nowe Proboszczewice
142. Rydzewski Witold 1975 Ustanow
143. Sadowski Roman 1968 Ślęzak Team
144. Sander Renata 1982 Run Wars
145. Sandrzyk Krzysztof 1985 Piła
146. Skuratko Adrian 1987 RONAL POLSKA RUN
147. Sługocki Marcin 1980 Karwiany
148. SmĘtek MichaŁ 1973 ZIAJA TEAM
149. Smusz Grzegorz 1976 Stronie Slaskie
150. Sobota Kamil 1989 Husaria Race Team
151. Spera Magdalena 1982 Wrocław
152. Stasiewicz Emilia 1993 Białystok
153. Stasiewicz Magdalena 1995 Białystok
154. Suchenia Daniel 1971 Wałbrzych
155. Szadkowska Anna 1980 Mud Goats
156. Szarafin Sławomir 1965 Biegamy na Koksie
157. Szpilarewicz Basia 1978 Radio Wrocław/Aby do Mety
158. Szymankiewicz Edyta 1973 CROSS STRACEŃCÓW TEAM
159. Szymankiewicz Marcin 1974 Cross Straceńców Team
160. Szyrocki Krzysztof 1984 Ks forma Wodzisław śląski
161. Szywalski Alan 1988 MultiFit
162. Ślęzak Paulina 1991 WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE
163. Tomków Robert 1972 FAST FOOT OPOLE
164. Travz Łukasz 1995 Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu
165. Tyczyński Jakub 1991 Biegające Dziki
166. Walaszczyk Anna 1994 SDS
167. Walewski Marcin 1985 WARSZAWA
168. WaligÓra Michalina 1990 KROTOSZYN
169. Wawrzyniak Agnieszka 1988 Drużyna Szpiku
170. Wąsowicz Magdalena 1995 Husaria Race Team
171. Węgrzynowska - Nowak Anna 1981 Jelenia Góra
172. Widera Piotr 1984 Staruszki
173. Wilgos Ewelina 1985 Bielsko-Biała
174. Wilk Radosław 1981 Drużyna Szpiku
175. Wiśniewska Maria 1991 Brudzeń Duży
176. Wiśniewski Jacek 1976 NOWA RUDA BIEGA
177. Witek Kamil 1994 Husaria Race Team
178. Wojczuk Paweł 1985 Lądek Zdrój
179. Wojrach Marcin 1986 Wildcat Team
180. Wojtanowicz Jacek 1987 Dopiewiec
181. Wojtaszek Artur 1986 KB Sukces
182. Wojtko Rafał 1989 wkurw_team
183. Wojtycha Konrad 1993 Wrocław
184. Wolski Kamil 1986 Poznań
185. Wozna Dorota 1972 Brodnica
186. Wozny Rafał 1971 1971
187. Wróbel Marzena 1980 niezrzeszona
188. Wysłobocki Mateusz 1991 LKS ISKRA Jaszkowa
189. Wytwer BŁaŻej 1988 PęDZIKIEM do METTY
190. Zakrzewska Bernadetta 1995 Gniezno
191. Zakrzewska Joanna 1999 Naruszewo
192. Zapłata Anna 1985 Dąbrowa
193. Zasada Marcin 1984 Kluczewsko
194. Ziętarski Bogusław 1972 DRUŻYNA SZPIKU
195. Zub Arkadiusz 1974 KB SOBÓTKA
196. Zurkowska Karolina 1980 Ziaja Team
197. Zygner Sławomir 1971 Rydzyna