Lista startowa

III Czerwonacka Czołówka

Owińska 21.04.2018
Dystans: 5km


Liczba zgłoszonych zawodników: 135

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 113


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Bartłomiejczak Kamil 1994 Kicin tak
2. Blejczak Michał 1986 Gniezno tak
3. Borucka Daria 1987 Swarzędz tak
4. Budziszewska Katarzyna 1984 Bolechówko tak
5. Bulak Mateusz 1991 Parkowo tak
6. Czerwińska Agnieszka 1982 Night Runners tak
7. Czerwińska Arleta 1959 Czerwonak tak
8. Czerwiński Jarosław 1959 Czerwonak tak
9. Dewo Ewa 1985 Poznań tak
10. Dukat Patrycja 1975 Katorżnik tak
11. Dymarski Mariusz 1973 Czerwonak Biega tak
12. Dymarski Michał 1997 Czerwonak Biega tak
13. Dziubak Paulina 1990 Biedrusko tak
14. Eleganczyk Bartosz 1982 Ryanair Flying Team tak
15. Filipowski Zenon 1973 SCIM tak
16. Frąckowiak Jacek 1973 Przebędowo tak
17. Frontczak Marcin 1976 Koziegłowy tak
18. Gacek Katarzyna 1982 Promnice tak
19. Gajewski Krzysztof 1973 Owinska tak
20. Gajewy Szymon 1993 Oborniki tak
21. Glabiszewski Seweryn 2001 2001 tak
22. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega tak
23. Gryka Dariusz 1995 Bolechówko tak
24. Habelska Lucyna 1976 Czerwonak tak
25. Handkiewicz Robert 1965 Kostrzyn Wielkopolski tak
26. Homa Marek 1965 Samodzielna jednostka biegająca tak
27. Jabłońska Iza 1981 BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM tak
28. Janicka Justyna 1977 Koziegłowy tak
29. Jasik Wojciech 1970 Poznań tak
30. Jaśkowiak Katarzyna 1982 Koziegłowy tak
31. Jazikowski Paweł 1972 strzeszyn tak
32. Jaździkowska Agnieszka 1979 Koziegłowy tak
33. Jaździkowski Arkadiusz 1976 Koziegłowy tak
34. Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega tak
35. Karaśkiewicz-Majchrzak Karolina 1972 Katorżnik tak
36. Karpińska Emilia 1980 Fitbrothers tak
37. Kierzek Magdalena 1993 Poznań tak
38. Klak Joanna 1983 Słodziaki tak
39. Klich Sylwia 1985 KB Katorżnik Murowana Goślina tak
40. Kmita Grzegorz 1970 VegeRunners tak
41. Kołodziej Marzena 1978 Murowana Goślina tak
42. Kostrubiec Maciej 1996 Rokietnica Biega tak
43. Kościelniak Dagmara 1977 Czerwonak Biega tak
44. Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega tak
45. Kościelniak Szymon 1973 Czerwonak tak
46. Kotkowska Karolina 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie PL tak
47. Kotkowski Bartosz 2002 Drużyna Szpiku tak
48. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie PL tak
49. Kowalewski Mateusz 1984 Koziegłowy tak
50. Krakowska Honorata 1973 Czerwonak biega tak
51. Kutzner Natalia 1986 KB Katorżnik Murowana Goślina tak
52. Lange Agata 1987 Koziegłowy tak
53. Leniec Michał 1979 Świat Biegacza Fehlau Run Team tak
54. Łakomy Piotr 1982 Murowana Goślina Biega tak
55. Maciejewski Michał 1977 Supersportowy Team tak
56. Malengowska-Waszak Kamila 1983 Czerwonak Biega tak
57. Meyer Patryk 1998 Czerwonak tak
58. Mirka Daniel 1979 Czerwonak tak
59. Mirka Rafał 1977 Poznań tak
60. Miśko Magdalena 1983 Poznań tak
61. Miśko Michał 1983 Idę jak dzik w pokrzywy! To nie jest 5 km! tak
62. Musiał Anna 1991 Rokietnica Biega tak
63. Nowacki Paweł 1993 Poznań tak
64. Pawlicki Piotr 1992 Czerwonak Biega tak
65. Pawłowski Łukasz 1984 FITBROTHERS.PL tak
66. Pietek Katarzyna 1977 Unilever tak
67. Pikuła Marcin 1988 Skoki tak
68. Piotrowska Natalia 1984 Bike&Run Friends tak
69. Półtorak Marek 1994 Potasze tak
70. Półtorak Monika 1994 Potasze tak
71. Rajska Liliana 1979 Poznań tak
72. Romanowska Ewelina 1988 Poznań tak
73. Rosa Zbigniew 1959 Szkoła dla psów Argo tak
74. Roszak Hanna 1996 Borkowice tak
75. Roszczenko Krzysztof 1976 NOGI DO GÓRY I DO PRZODU tak
76. Rowiński Daniel 2001 Promnice tak
77. Rowiński Tomasz 1976 Promnice tak
78. Rutkowski Tomasz 1990 Poznań tak
79. Siankiewicz Marzena 1973 Czerwonak Biega tak
80. Siodła Maciej 1975 Czerwonak tak
81. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends tak
82. Skubel Karolina 1984 Plewiska tak
83. Smukalski Wojciech 1977 Czerwonak tak
84. Sonnenberg Natalia 1987 Rakownia tak
85. Spachacz Bartosz 1995 Fc Owińska tak
86. Stawicki Maciej 1973 Janikowo tak
87. Strzelczyk Katarzyna 1983 kobiert tak
88. Suchorski Sebastian 1980 Kostrzyński Klub Biegowy tak
89. Suszka Marcin 1976 Poznań tak
90. Szczepankiewicz Krzysztof 1981 Rakownia tak
91. Ślęzak Wiesław 1977 Biegający Wągrowiec tak
92. Świadek Krzysztof 1984 Czerwonak tak
93. Świątek Remik 1976 MB Motors Team tak
94. Targoński Sławomir 1980 Poznań tak
95. Tonn Tomasz 1980 Swarzędz tak
96. Troszczyńska Izabela 1991 Oborniki tak
97. Tyczyńska Joanna 1980 Mamy-Biegamy tak
98. Tyczyński Dariusz 1992 Poznań tak
99. Tyczyński Krzysztof 1980 Czerwonak Biega tak
100. Walkowiak Marcin 1995 Czerwonak Biega tak
101. WarguŁa Waldemar 1980 KIBOLSKI KS tak
102. Waszak Łukasz 1983 Czerwonak Biega tak
103. Weyna Anna 1974 Biały Domek Biega tak
104. Weyna Rafał 1973 Biały Domek Biega tak
105. Wielowiejski Michał 1981 Koziegłowy tak
106. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań tak
107. Wojciechowski Kamil 1999 Czerwonak tak
108. Wojciechowski Krzysztof 1971 Czerwonak tak
109. Wróblewska Monika 1978 Czerwonak tak
110. Wróblewski Jarosław 1978 Czerwonak tak
111. Zawidzki Dariusz 1984 Czerwonak Biega tak
112. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy tak
113. Zięba Anna 1977 Murowana- Goślina tak