Lista startowa

IV Czerwonacka Czołówka

Owińska 27.04.2019
Dystans: 5km


Liczba zgłoszonych zawodników: 121


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Andrzejewski Dominik 1984 KB Gepard Murowana Goślina
2. Banach Karolina 1980 Mamy Biegamy
3. Błachowiak Małgorzata 1968 Morsy Murowana Goślina
4. Bodych Marcin 1982 Plewiska
5. Bubacz Anna 1983 Gniezno
6. Budziszewska Katarzyna 1984 Bolechówko
7. Bylewska Ania 1983 Kobiety Biegają
8. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER
9. Czerwińska Agnieszka 1982 Night Runners
10. Czerwińska Arleta 1959 CZERWONAK
11. CzerwiŃski JarosŁaw 1959 CZERWONAK
12. Daszkiewicz Anna 1978 Rakownia
13. Dąbrowski Dawid 1990 Czerwonak Biega
14. Dominiak Cezary 1996 Suchy Las
15. Dopierała Łukasz 1983 brak klubu
16. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo
17. Drwęska-Michalska Julia 1988 Biegacze Juniora - Runners Team
18. Dudziak Damian 1997 Poznań
19. Dukat Patrycja 1975 KB Katorżnik Murowana Goślina
20. Dymarski Mariusz 1973 Czerwonak Biega
21. Eleganczyk Bartosz 1982 Mafia T
22. Filipowski Zenon 1973 SCIM/W TRITEAM
23. Friebe Bogusława 1986 Murowana Goślina
24. Gacek Katarzyna 1982 Costa Blanca
25. Garstka Krzysztof 1981 Kicin
26. Glica Piotr 1979 Owińska
27. Godek Piotr 1964 KB Maniac Poznań
28. Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega
29. Gryka Dariusz 1995 Bolechówko
30. Grzegorzek Marcin 1978 KB Gepard Murowana Goślina
31. Grzybowski Błażej 1993 Koziegłowy
32. Habelska Lucyna 1976 Czerwonak
33. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team
34. Janas Maria 1975 Biegacze Juniora - Runners Team
35. Jaroszczak Paweł 1994 Suchy Las
36. Jazikowski Paweł 1972 1972
37. Karaśkiewicz-Majchrzak Karolina 1972 KB Katorżnik Murowana Goślina
38. Kierzek Magdalena 1993 Poznań
39. Klaja Katarzyna 1958 SCIM
40. KŁos Natalia 1991 KOZIEGŁOWY
41. Kołaczkowska-Szcześniak Katarzyna 1975 Potasze
42. Kołodziej Marzena 1978 Murowana Goślina
43. Kościelniak Maciej 1997 Czerwonak Biega
44. Kotkowska Karolina 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM
45. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM
46. Królikowska Joanna 1987 Poznań
47. Kruk Maksymilian 1991 Poznań
48. Kuc Katarzyna 1976 Biedrusko
49. Kuc Konrad 1975 Biedrusko
50. Kujawa-Marcinczak Anita 1976 brak klubu
51. Lehwark Marcin 1978 Drużyna szpiku
52. Leszkowicz Mateusz 1978 How how design
53. Majchrzak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
54. Majchrzycki Marcin 1979 Kórnik
55. Malengowska-Waszak Kamila 1983 CZERWONAK BIEGA
56. Meyer Patryk 1998 Czerwonak
57. Michalak Karolina 1981 How how design
58. Michalak Mateusz 1988 1988
59. Milanowski Marek 1976 Potasze
60. Mirka Rafał 1977 Poznań
61. Nawrocka Jolanta 1958 KB Katorżnik Murowana Goślina
62. Nowacki Michał 1981 Poznań
63. Nowaczyk Agata 1987 Komorniki
64. Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań
65. Owczarzak Małgorzata 1969 NIGHT RUNNERS Poznań
66. Paszkiet Karolina 1980 Wągrowiec
67. Pawlak Michał 1991 Środa Wielkopolska
68. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka
69. Piecha Ewa 1967 Biedrusko
70. Piecha Piotr 1969 Biedrusko
71. Pietrzyński Krzysztof 1979 Bolechówko
72. Piotrowski Robert 1976 Poznań
73. Płaczek Dawid 1976 Biskupice
74. Potempa Natalia 1991 Kicin
75. Półtorak Marek 1994 Potasze
76. Przybyła Wioleta 1979 Czerwonak Biega
77. Rajska Liliana 1979 Maratończyk
78. Ratajczak Beata 1977 niezrzeszony
79. Robak Beata 1971 KATORŻNIK
80. Rogaliński Marcin 1978 Mafia T
81. Rosolska Weronika 1996 Poznań
82. Rowiński Daniel 2001 Costa Blanca
83. Rowiński Tomasz 1976 Costa Blanca
84. Siodła Maciej 1975 Czerwonak
85. Siodła Michał 2001 Bike&Run Friends
86. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends
87. Skoczylas Marcin 1992 Sulechów
88. Skoczylas Monika 1995 Balkan Travel Koziegłowy
89. Skubel Karolina 1984 Thermo King
90. Smukalski Wojciech 1977 Czerwonak
91. Sobczak Dorota 1977 Mamy Biegamy
92. Sobczak Tomasz 1974 Reborn Team Gniezno
93. Stachowska Hanna 1984 Koziegłowy
94. Stachowski Przemyslaw 1981 Kozieglowy
95. Stockfisch Norbert 1976 Koziegłowy
96. Stróżyński Dawid 1986 Koziegłowy
97. Śliwicka Ewa 1982 Biegacze Juniora-Runners Team
98. Trudzińska Justyna 1971 Czerwonak
99. Trudziński Marcin 1998 Czerwonak
100. Turek Karolina 1977 1977
101. Tyczyńska Joanna 1980 Mamy-Biegamy
102. Tyczyński Dariusz 1992 Poznań
103. Tyczyński Krzysztof 1980 Czerwonak Biega
104. Walkowiak Marcin 1995 Czerwona Biega
105. Waszak Łukasz 1983 CZERWONAK BIEGA
106. Wawrzyniak Lidia 1974 KB Gepard Murowana Goślina
107. Weyna Anna 1974 Biały Domek Biega
108. Weyna Rafał 1973 Biały Domek Biega
109. Wilcząb Jacek 1967 sm
110. Witkowska Daria 1996 Koziegłowy
111. Witkowska Jagoda 1995 Koziegłowy
112. Witkowska Joanna 1989 Czerwonak Biega
113. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
114. Wójcik Robert 1975 Koziegłowy
115. Zajączkowska Alicja 1995 Wacławów
116. Zielińska Lidia 1971 Biegajacy Wągrowiec
117. Zieliński Michał 1974 Koziegłowy
118. Żmuda-Trzebiatowska Iwona 1970 zakręceni biegacze na 103
119. Żurawska Magdalena 1978 Poznań
120. Żurawski Jakub 1974 Poznań
121. Żurek Sławomir 1970 forest-camp.pl