Lista startowa

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Oborniki 28.04.2018
Dystans: 12km | 39km | 67km



Liczba zgłoszonych zawodników: 804


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Artur 1992 FTI Racing Team MEGA_67km
2. Adamczak Artur 1973 Stęszew MINI_39km
3. Adamczak JarosŁaw 1973 Komorniki MTB Team MINI_39km
4. Adamczak Zbigniew 1984 KB SZAMOTUŁY MINI_39km
5. Adamiak MichaŁ 1974 OSTRÓW WLKP. MINI_39km
6. Adamkiewicz Adam 1989 REAL 64-sto MEGA_67km
7. Adamski Arkadiusz 1989 Walka Kostrzyn MINI_39km
8. Adamski Dariusz 1963 Walka Kostrzyn MINI_39km
9. Aksamit Krzysztof 1983 KKS KOLEJORZ NSNP MINI_39km
10. Andrzejczak Sebastian 1975 Kaszanka na ciepło. MINI_39km
11. Andrzejewski Jan 1981 Oborniki MINI_39km
12. Andrzejewski Michał 1987 OSP Dąbrówka Leśna MINI_39km
13. Andrzejewski Mieczysław 1952 OTC Oborniki MINI_39km
14. Anioł Marcin 1979 Anioł Team MINI_39km
15. Aniołek Rafał 1973 Oborniki TUR_12km
16. Antkowiak Szymon 1996 DT Swiss TUR_12km
17. Arcimowicz Filip 1982 Murowana Goślina MINI_39km
18. Armatys Paweł 1978 ROMET XTRABIKE Factory Team MINI_39km
19. Balawajder Joanna 1984 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_67km
20. Banach Bartosz 1986 KONKRET MINI_39km
21. Banaszak Maciej 1986 Poznań MINI_39km
22. Banecki Piotr 1987 Thule Team MINI_39km
23. Baraniak Przemysław 1975 SR Katorżnik Murowana Goślina MINI_39km
24. Baranowski Ireneusz 1968 Turek MINI_39km
25. Baranowski Krzysztof 1988 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
26. Baranowski Marcin 1979 Luboń MINI_39km
27. Barta Natalia 1985 Oborniki TUR_12km
28. Bartosik Paweł 1976 Tarnowo Podgórne MINI_39km
29. Bartoszewski Przemek 1985 FTI Racing Team MINI_39km
30. Baszyński Kamil 1983 Hardtail Chodzież MINI_39km
31. Bednarek Przemysław 1994 Niepruszewski team TUR_12km
32. Bejma Miłosz 2001 Oborniki MINI_39km
33. Bejma Tomasz 1973 DT Swiss TUR_12km
34. Bela Tomasz 2006 MTB TUR_12km
35. Berg Iwona 1985 BRENDERUP TEAM MINI_39km
36. Berłowski Grzegorz 1980 Komorniki MTB Team MINI_39km
37. Betka Maciej 1976 GILICKIBIKE TEAM MINI_39km
38. Biadasz Marcin 1976 Poznań MINI_39km
39. Białek Adam 1975 Skórzewo MINI_39km
40. Biegańska Katarzyna 1979 Biskupice Wlkp MINI_39km
41. Biegański Jacek 1975 Biskupice Wlkp MINI_39km
42. Biegański Michał 1984 INTREX bike team TUR_12km
43. Bienert Jacek 1982 Consdata Supersportowy Team MEGA_67km
44. Biernat Rafał 1976 AF MOSINA TEAM MINI_39km
45. Bilski Tomasz 1982 Thule Team MEGA_67km
46. Bizon Łukasz 1980 JANUSZE MOTORYZACJI MINI_39km
47. Bocian Mariusz 1989 Poznań MINI_39km
48. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego MINI_39km
49. Boeckmann Frank 1961 DT Swiss MINI_39km
50. Boeckmann Heidi 1967 DT SWISS MINI_39km
51. Bogucka Zuzanna 1990 POWERBIKE TEAM MINI_39km
52. Bojañski Mariusz 1980 Poznan MINI_39km
53. Bojanowski Tomasz 1983 Kościan MINI_39km
54. Borawski Jakub 1982 INTREX bike team MINI_39km
55. Borkowski Krzysztof 1983 Przecław MINI_39km
56. Borowczak Piotr 1986 FCT Chłopowiec MINI_39km
57. Borowiak Paweł 1983 Marbopur Międzychód Team Bike MEGA_67km
58. Borowiec Maciej 1992 Lewa Moja MINI_39km
59. Bratek Krzysztof 1980 ANP Team Dolsk MINI_39km
60. Brąberek Piotr 1989 ZonaOrz MINI_39km
61. Brotkiewicz Bartosz 1989 Goggle Pro Active Eyewear MINI_39km
62. Brożyński Mateusz 1987 Sierakowo MINI_39km
63. Brycki Łukasz 1985 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
64. Bryk Łukasz 1989 Luboń MINI_39km
65. Bryl Grzegorz 1976 Alfapanel MTB Team MINI_39km
66. Bryl Joanna 1976 Alfapanel MTB Team MINI_39km
67. Brzeziński Michał 1976 MM Team TUR_12km
68. Budniak Marcin 1978 Mosina TUR_12km
69. Budnik Agnieszka 1985 Abro System Team Poznań TUR_12km
70. Budny Kinga 1979 Scott Piątek Team MEGA_67km
71. Budny Marek 1978 Scott Piątek Team MEGA_67km
72. Budyła Marek 1964 OTC Oborniki TUR_12km
73. Buksakowski Łukasz 1980 Poznań MINI_39km
74. Buras Karol 1973 THULE Team MEGA_67km
75. Burchacki Marcin 1999 Walka Kostrzyn MEGA_67km
76. Burgat Bogusław 1963 Poznań MINI_39km
77. Bzdęga Maciej 1979 Poznań MINI_39km
78. Cegielski Filip 2010 Dąbrówka Leśna TUR_12km
79. Ceglarek Wojtek 1991 PołaPoła MINI_39km
80. Cenkier Julian 1976 SISU-OWB team MINI_39km
81. Chmiel Mariusz 1971 BIKE ATELIER EOBUWIE MAXIMUS URBEX TEAM MINI_39km
82. Chocholski Piotr 1976 Funclub MINI_39km
83. Chojnacki Michał 1981 POWERBIKE TEAM MINI_39km
84. Chorążyczewska Hanna 2010 PROMETPLAST Oborniki TUR_12km
85. Chorążyczewska Natalia 1986 PROMETPLAST Oborniki TUR_12km
86. Chorążyczewski Michał 1981 PROMETPLAST Oborniki TUR_12km
87. Chorążyczewski Paweł 2008 PROMETPLAST Oborniki TUR_12km
88. Chudy Kuba 1982 Poznań MINI_39km
89. Chudziak Przemysław 1999 Power Bike Team MINI_39km
90. Chudzicka Beata 1994 DT Swiss TUR_12km
91. Chudzicki Mikołaj 2003 Łukowo TUR_12km
92. Chudzicki Zbigniew 1974 Kowanówko MINI_39km
93. Chudziński Alan 1988 Leszno MINI_39km
94. Ciążkowski Tomasz 1983 Kościan MINI_39km
95. Cierpicki Tomasz 1979 Kolarz Piła MINI_39km
96. Ciesiółka Agnieszka 1976 Kowanówko TUR_12km
97. Ciesiółka Mateusz 2007 Kowanówko TUR_12km
98. CieszyŃski Łukasz 1985 BRENDERUP TEAM MINI_39km
99. Ciołek Weronika 1989 DT Swiss TUR_12km
100. Curul Agata 1980 Puta Team Gniezno TUR_12km
101. Curul Daniel 1979 PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO MINI_39km
102. Curul Maksym 2003 Puta Team Gniezno TUR_12km
103. Cybulski Dariusz 1981 INTREX bike team MINI_39km
104. Cyra Jarosław 1976 MLKS Baszta Bytów MINI_39km
105. Cyranik Tomasz 1982 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
106. Czajka Wojciech 1975 AGROCHEST TEAM MINI_39km
107. Czapczyk Adrian 1981 Poznań MINI_39km
108. Czapliński Jarek 1971 ANP Team Dolsk MINI_39km
109. Czerwiński Bartek 1980 CrossCrew MINI_39km
110. Czerwiński Maciej 1983 Kibolski KS MINI_39km
111. Dakowski Robert 1966 Poznań MEGA_67km
112. Danielczyk Michał 2003 Oborniki TUR_12km
113. Daniłkiewicz Aleksander 2011 MTB Daniłki Team TUR_12km
114. Daniłkiewicz Aleksandra 1957 MTB Daniłki Team TUR_12km
115. Daniłkiewicz Łukasz 1980 MTB Daniłki Team TUR_12km
116. Daniłkiewicz Małgorzata 1982 MTB Daniłki Team TUR_12km
117. Dera Adrian 2006 Mistral Poznań TUR_12km
118. Dera Tomasz 1969 Mistral Poznań TUR_12km
119. Dmitrzuk Agnieszka 1976 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_12km
120. Dmitrzuk Anna 2004 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_12km
121. Dmitrzuk Cezary 1975 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_39km
122. Dolata Krystian 1988 Gniezno MINI_39km
123. Dominiczak Wiktor 2000 Mrówka Czempiń MINI_39km
124. Dominikowski Mateusz 1991 Lewa Moja MINI_39km
125. Drobniak Dariusz 1965 STREFASPORTU.PL MW INVEST MEGA_67km
126. Drost Marek 1982 Gniezno MINI_39km
127. Drzewiecki Jarosław 1972 OSP Dąbrówka Leśna TUR_12km
128. Dubiał Paweł 1975 Śmieszkowo MINI_39km
129. Duda Grzegorz 1973 Koziegłowy MINI_39km
130. Dudzińska-Górka Agnieszka 1985 FTI Racing Team MINI_39km
131. Dukat Ewa 1972 DT Swiss TUR_12km
132. Dunowska Ilona 1973 MTB4FUN MINI_39km
133. Dunowski Przemysław 1972 Gorzów Wielkopolski MEGA_67km
134. Dutkiewicz Przemysław 1971 Mrowino MINI_39km
135. Dutkiewicz Tomasz 1980 Poznań MINI_39km
136. Fajok Mariusz 1969 Oborniki MINI_39km
137. Farmonow Nodirżon 1981 Komorniki MTB Team MINI_39km
138. Filipiak Krzysztof 1986 Plewiska MINI_39km
139. Filipiak Liliana 2009 Oborniki TUR_12km
140. Filipiak Marcin 1980 Oborniki TUR_12km
141. Filipiak Paulina 1980 Oborniki TUR_12km
142. Filipiak Zuzanna 1997 Wataha Północy MINI_39km
143. Frąckowiak Tomasz 1983 Szookrower MINI_39km
144. Frelich Paulina 1990 Wataha Północy MINI_39km
145. Gaj Artur 1976 uks sportowiec piła MINI_39km
146. Galuba Przemysław 1973 Strzałkowo MINI_39km
147. Gałat Jan 2009 Oborniki TUR_12km
148. Gałat Marek 1981 Oborniki TUR_12km
149. Garbatowski Damian 1989 Kibolski KS MINI_39km
150. Garstecki Jonasz 1998 Oborniki MINI_39km
151. Gawron Marcin 1977 Szookrower MINI_39km
152. Gendera Krystian 1990 Szamotuły MINI_39km
153. Gil Mariusz 1983 Euro Bike Kaczmarek ElectricTeam MEGA_67km
154. Gładecka Joanna 1985 DT Swiss TUR_12km
155. Gogolewska Marta 1986 MERX team Wągrowiec MINI_39km
156. Gołębiewska-Kania Anna 1976 Lusówko TUR_12km
157. Gomoński Eryk 1994 DT4YOU MTB TEAM MEGA_67km
158. Gomoński Włodzimierz 1972 OTC Oborniki MINI_39km
159. Goroński Darek 1974 Łukowo MINI_39km
160. Goroński Eryk 1998 Łukowo MINI_39km
161. Gościańska Izabela 1989 DT4YOU MTB TEAM MINI_39km
162. Góral Natalia 1994 PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO TUR_12km
163. GÓrniak MichaŁ 1991 RYBCZYŃSKI BIKES Remmers TP-Link Team MINI_39km
164. Górny Bartłomiej 1980 Kaszanka na ciepło MINI_39km
165. Górski Mariusz 1981 GKKG Gniezno MINI_39km
166. Grabiarz Adam 2011 Grabky TUR_12km
167. Grabiarz Marcin 1982 Gabky TUR_12km
168. Grajser Jacek 1978 Komorniki MTB Team MINI_39km
169. Grajser Maja 2011 Komorniki MTB Team TUR_12km
170. GraŚ Daniel 1977 WIELEN TEAM KAMEX MINI_39km
171. Gronostaj Radosław 1990 OTC Oborniki MINI_39km
172. Gruchot Ilona 1987 Oborniki TUR_12km
173. Gruchot Marcin 1983 DT Swiss TUR_12km
174. Gruchot Miłosz 2010 Oborniki TUR_12km
175. Gruszewska Magdalena 1980 GRUSZKI TUR_12km
176. Gruszewska Maja 2008 GRUSZKI TUR_12km
177. Gruszewski Paweł 1979 GRUSZKI TUR_12km
178. Grzankowski Jakub 1991 INTREX bike team MINI_39km
179. Grzegorzek Maciej 1972 otc Oborniki MINI_39km
180. Grzegorzewska Aleksandra 2004 GRZEGORKI TUR_12km
181. Grzegorzewski Filip 1979 GRZEGORKI MINI_39km
182. Grzegorzewski Grzegorz 1958 GRZEGORKI TUR_12km
183. Grześkowiak Paweł 1976 THULE Team MEGA_67km
184. Grzeżułkowski Marian 1972 Suchy Las MEGA_67km
185. Gumny Grzegorz 1984 GUMIJAGODY MULTISPORT MINI_39km
186. Guziałek Jacek 1979 INTREX bike team MINI_39km
187. Hagel Rafał 1987 PSB Mrówka Czempiń MINI_39km
188. Hałajczak Magdalena 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_67km
189. Hamny Arek 1981 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
190. Hancyk Maciej 2012 SZAMOTUŁY TUR_12km
191. Hancyk Mateusz 1979 WNT Team MINI_39km
192. Hancyk MichaŁ 2006 SZAMOTUŁY TUR_12km
193. Hancyk Monika 1979 SZAMOTUŁY TUR_12km
194. Harber Dominik 1987 SECO/WARWICK MINI_39km
195. Henc Tomasz 1977 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
196. Hilbrecht Sylwester 1970 Rogoźno MINI_39km
197. Hliwa Damian 1992 FTI Racing Team MEGA_67km
198. Hoffmann Grzegorz 1982 UNIT MARTOMBIKE TEAM MEGA_67km
199. Hoffmann Katarzyna 1973 DT Swiss TUR_12km
200. Hurysz Mikołaj 1990 DT Swiss MINI_39km
201. Ignaczak Amelia 2010 Euro Bike Kaczmarek Electric Team TUR_12km
202. Ignaczak Anita 1980 Euro Bike Kaczmarek Electric Team TUR_12km
203. Ignaczak Bartłomiej 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team TUR_12km
204. Ignaczak Olivia 2008 Euro Bike Kaczmarek Electric Team TUR_12km
205. Ilmer Jacek 1987 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link TEAM MINI_39km
206. Imbryczkowski Dawid 1982 Kibolski KS MINI_39km
207. Iracka Paulina 1993 Oborniki TUR_12km
208. Iskrzak Adam 1979 E.M.T Flori-Med MINI_39km
209. Izydorczyk Mateusz 1990 Oborniki Boxing Team MINI_39km
210. Jackowski Andrzej 1964 Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl MINI_39km
211. Janas Rafał 1987 Poznań MINI_39km
212. Janiszewski Rafał 1983 Leszno MINI_39km
213. Januchowski Hubert 1986 PZL Sędziszów MTB Team Gniezno MINI_39km
214. Janur Wiesława 1980 Volkswagen Group polska MINI_39km
215. Januszak Gosia 1969 TEAM JANO TUR_12km
216. Januszak Przemysław 1974 ROOWEROMANIA OBORNIKI MINI_39km
217. Janyga Iwo 2006 OBORNIKI TUR_12km
218. Janyga Karolina 1978 OBORNIKI TUR_12km
219. Janyga Zenon 1946 OBORNIKI TUR_12km
220. Jarmuszkiewicz Pawel 1983 NETeter S.C. MEGA_67km
221. JarzĄbek Tomasz 1966 EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM MINI_39km
222. Jarzina Piotr 1973 Poznań TUR_12km
223. Jarzyna Artur 1977 Przecław MINI_39km
224. Jaskuła Michał 1984 FotoMTB Racing Tean MINI_39km
225. Jaśkowiak Marta 1986 MERX team Wągrowiec MINI_39km
226. Jaśkowiak Paweł 1983 MERX team Wągrowiec MINI_39km
227. Jażdżewska Agnieszka 1982 DT Swiss MINI_39km
228. Jażdżewski Michał 1982 OBORNIKI MEGA_67km
229. Jędraszyk Bartosz 1989 Swarzędz MINI_39km
230. Jędrzejczak Bartosz 1988 Rooweromania Team Poznań MINI_39km
231. Jurga Sebastian 1981 Poznań TUR_12km
232. Juskowiak Bolesław 1970 Skórzewo TUR_12km
233. Juskowiak Tymoteusz 2006 Skórzewo TUR_12km
234. Kabat Krzysztof 1981 Oborniki TUR_12km
235. Kabat Oliwier 2007 Oborniki TUR_12km
236. Kachel Agnieszka 1992 Marbopur Team Międzychód MEGA_67km
237. Kaczmarek Karolina 1970 Oborniki TUR_12km
238. Kaczmarek Mateusz 1993 DECATHLON Swadzim MINI_39km
239. Kaczmarek Tomasz 1961 THULE Team MINI_39km
240. Kaczyński Wojciech 1978 RetroMTB MINI_39km
241. Kahl Hubert 1990 Szamotulski klub rowerowy MINI_39km
242. Kaiser Andrzej 1973 Eurobike Kaczmarek Elkectric Team MEGA_67km
243. Kaliszewski Mariusz 1977 Ostróda MINI_39km
244. Kalupa Damian 1988 PołaPoła MINI_39km
245. Kamieniarczyk Tomasz 1978 Oborniki TUR_12km
246. Kamińska Anna 1981 Kamińscy TUR_12km
247. Kamińska Wiktoria 2007 EkoPingwiny TUR_12km
248. Kamiński Aleks 2007 Kamińscy TUR_12km
249. Kamiński Rafał 1977 Rooweromania Oborniki MINI_39km
250. Kania Antonina 1978 Plewiska TUR_12km
251. Kania Iwona 1980 Kicin MINI_39km
252. Kania Jakub 2008 Lusówko TUR_12km
253. Kapłon Krzysztof 1975 Pamiątkowo MINI_39km
254. Karalus Przemysław 1976 Poznań MINI_39km
255. Karólski Dawid 1985 Parkowo MINI_39km
256. Karpienia Ewa 1969 Szczecin MINI_39km
257. Karwasiński Karol 1984 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
258. Kasperczak Maciej 1985 THULE Team MINI_39km
259. Kasperek Antoni 2010 Oborniki TUR_12km
260. Kasperek Jakub 2007 Kowanówko TUR_12km
261. Kasperek Kamila 1983 Ruukki TUR_12km
262. Kasperek Katarzyna 1978 Kowanówko TUR_12km
263. Kasseja Marek 1964 Wągrowiec MINI_39km
264. Kasztarynda Daria 1988 CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl MEGA_67km
265. Kasztelan Sławomir 1975 Oborniki MINI_39km
266. Kawicka Grażyna 1982 Poznań TUR_12km
267. Kawicki Dariusz 1980 Poznań TUR_12km
268. Kawicki Michał 1988 Szamotuly MINI_39km
269. Kąkol Kamila 1983 Oborniki MINI_39km
270. Kąkol Leszek 1980 RUUKKI MINI_39km
271. Kęcik Adrian 1990 Poniatowa MINI_39km
272. Kiechl Olivier 1963 DT SWISS MINI_39km
273. Kieljan Justyna 1982 Oborniki TUR_12km
274. Klauza Krzysztof 1971 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA_67km
275. Klauza Magdalena 1972 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MINI_39km
276. Klich Krzysztof 1971 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM MEGA_67km
277. Kłosowicz Aleksandra 2007 Oborniki TUR_12km
278. Kłosowicz Dagmara 1980 Oborniki TUR_12km
279. Kłosowicz Izabela 1972 Oborniki TUR_12km
280. Kłosowicz Łukasz 1973 Oborniki MINI_39km
281. Kłosowicz Rafał 1980 Oborniki TUR_12km
282. Kłosowicz Wiktor 2011 Oborniki TUR_12km
283. Kmieciak Olga 2008 Cargo-Tech TUR_12km
284. Kmiotek Kajetan 1987 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
285. Knasiak Krzysztof 1998 Kłecko MINI_39km
286. Kociałkowski Robert 1968 Green Bike MINI_39km
287. Kołodziej Adam 1985 Sieroszewice MINI_39km
288. Kołodziejczak Karolina 1990 Swarzędz MINI_39km
289. Kołodziejczyk Jakub 2006 Extreme Team Oborniki TUR_12km
290. Kołodziejczyk Krzysztof 1976 Oborniki MEGA_67km
291. Kołotusza Jakub 1970 Oborniki MINI_39km
292. Komorowski Paweł 1981 8ATM MINI_39km
293. Konieczny Bartosz 1985 Kon-Tech TEAM TUR_12km
294. Konieczny Franciszek 2010 Kon-Tech TEAM TUR_12km
295. Konstańczak Joanna 1983 Night Runners MINI_39km
296. Kopec Jacek 1966 Kowanowko TUR_12km
297. Kopeć Iwona 1970 DT Swiss TUR_12km
298. Koralewski Waldemar 1973 Mosina MEGA_67km
299. Kordylewska Wiktoria 1996 Niepruszewski team TUR_12km
300. Korek Marcin 1980 VGP - TEAM MINI_39km
301. Kornacki Jacek 1969 Poznań MEGA_67km
302. Korytowski Sebastian 1977 Motiv Home Team MINI_39km
303. Kosicka Elwira 1976 BRENDERUP TEAM MINI_39km
304. Kosicki Bartosz 1980 Rogoźno MINI_39km
305. Kosicki Piotr 1975 BRENDERUP TEAM MINI_39km
306. Kosicki Szymon 1984 ROGOŹNO MINI_39km
307. Kosmala Arkadiusz 1972 Peugeot DEJON&DĄBROWSKI MTB Team Zielona Góra MINI_39km
308. Kosmowski Paweł 1968 Rooweromania Oborniki MINI_39km
309. Kośla Przemysław 1984 Poznań MINI_39km
310. Kotarski Piotr 2008 DT4YOU MTB Team TUR_12km
311. Kotarski Waldemar 1977 DT4YOU MTB TEAM TUR_12km
312. Kotowicz Krzysztof 1991 Consdata Supersportowy Team MEGA_67km
313. Kowalczyk MikoŁaj 1982 STREFASPORTU.PL MW INVEST MINI_39km
314. Kowalski Karol 1981 FTI Racing Team MEGA_67km
315. Kowaluk Sławomir 1977 SamDlaSiebie MINI_39km
316. Kozal Julia 1990 FTI Racing Team MINI_39km
317. Kozal Radosław 1992 FTI Racing Team MEGA_67km
318. KozŁowski Piotr 1972 LUBOŃ MINI_39km
319. Kraft Bartosz 1998 Oborniki MINI_39km
320. Krawiec Mariusz 1969 Plewiska MINI_39km
321. Król Agnieszka 1981 AF MOSINA TEAM MINI_39km
322. KrÓlczyk Adam 2004 Rożnowo TUR_12km
323. KrÓlczyk Jakub 2001 Rożnowo TUR_12km
324. KrÓlczyk Luiza 1974 Rożnowo TUR_12km
325. Królik Filip 1982 FTI Racing Team MEGA_67km
326. Krzewina Maciej 1981 Kicin MINI_39km
327. Krzysztof Maciej 1990 Przytoczna MINI_39km
328. Krzywy Krzysztof 1978 NEXUS Team MEGA_67km
329. Kucharska-Siedlecka Małgorzata 1987 UKS sportowiec TUR_12km
330. Kucharski Krzysztof 1982 TULCE MINI_39km
331. Kucharski Mateusz 1985 Seco/Warwick MINI_39km
332. Kuczyński Mateusz 1994 Szamotuły MINI_39km
333. Kuczyński Robert 1975 cellfast mtb team MEGA_67km
334. Kula Anna 1985 Oborniki TUR_12km
335. Kula Blanka 2010 Oborniki TUR_12km
336. Kula Błażej 1985 Oborniki TUR_12km
337. Kula Tymon 2008 Oborniki TUR_12km
338. Kulpiński Sławomir 1989 JW 1523 MINI_39km
339. Kurek Michał 1998 Thermoexpress.pl MINI_39km
340. Kurpisz Zygmunt 1968 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Tp-Link Team MINI_39km
341. Kurzawska Magdalena 1982 Poznań TUR_12km
342. Kurzawski Adam 1980 Goggle Pro Active Eyewear MINI_39km
343. Kurzawski Marcel 2008 FC Marcel TUR_12km
344. Kuśnierczak Damian 1977 Stęszew TUR_12km
345. Kuśnierczak Kacper 2008 Stęszew TUR_12km
346. KwaŚniewska Wiktoria 2006 OBORNIKI TUR_12km
347. KwaŚniewski SŁawomir 1970 OBORNIKI TUR_12km
348. Kwiatkowska Patrycja 1990 OPP Poznań MINI_39km
349. Kwiatkowski Grzegorz 1972 Oborniki TUR_12km
350. Kwiatkowski Krzysztof 1990 OPP Poznań MINI_39km
351. Lampa Przemysław 1997 Kołobrzeg MINI_39km
352. Lange Lucyna 1971 DT Swiss TUR_12km
353. Laskowska Joanna 1984 Oborniki TUR_12km
354. Lektarski Krzysztof 1957 Pomarańczarnia MINI_39km
355. Lembicz Łukasz 1985 Kibolski KS MINI_39km
356. Lenckowski Rafał 1982 Scott Piątek Team MEGA_67km
357. Leśniak Łukasz 1983 Niezależni Rowerzyści MEGA_67km
358. Lewandowski Damian 1985 JANUSZE MOTORYZACJI MINI_39km
359. Lewandowski Dariusz 1975 Merx Team Wągrowiec MINI_39km
360. Lewandowski Łukasz 1988 JANUSZE MOTORYZACJI MINI_39km
361. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM MEGA_67km
362. Lewandowski Robert 1979 MRÓWKA CZEMPIŃ MINI_39km
363. Linka-Wasyniak Paulina 1978 DT Swiss TUR_12km
364. Lipecki Grzegorz 1989 Wiry MINI_39km
365. Lipecki Tomasz 1961 Bydgoszcz MINI_39km
366. Lis Grzegorz 1974 CST Trzemeszno MINI_39km
367. Lubawy Daniel 1983 Otc Oborniki MINI_39km
368. Ludwiczak Mariusz 1971 SERIKON TEAM MINI_39km
369. Ludzkowski Andrzej 1969 SR Katorżnik Murowana Goślina MINI_39km
370. Ludzkowski Krzysztof 1991 SR Katorżnik Murowana Goślina MINI_39km
371. Lutomska Dorota 1982 Oborniki MINI_39km
372. Lutomski Szymon 1979 Oborniki MINI_39km
373. Łazarenko Maciej 1981 GReeN Bike MTB TEAM MINI_39km
374. Łączniak Anna 1983 EkoPingwiny TUR_12km
375. Łączniak Marek 1977 EkoPingwiny MINI_39km
376. Łęgowski Adam 1970 Rooweromania Oborniki Wlkp MINI_39km
377. Łontka Sebastian 1977 Jakś-Bud Stowarzyszenie Biedrusko MEGA_67km
378. Łosko-Kwiatkowska Katarzyna 1984 Oborniki TUR_12km
379. Łuczak Krzysztof 1972 Inowrocław Team MTB MINI_39km
380. Łysak Przemysław 1977 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM MINI_39km
381. Macheta SŁawomir 1966 JANUSZE MOTORYZACJI MINI_39km
382. Maciaszczyk Marek 1965 M&M BIKE ROGOŹNO MINI_39km
383. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team MEGA_67km
384. Maciejewski Michał 1977 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
385. Maćkowiak Artur 1978 Kibolski KS MEGA_67km
386. Maćkowiak Dorota 1985 MTB TUR_12km
387. Maćkowiak Jakub 1987 Czarni Czerniejewo MINI_39km
388. Maćkowiak Monika 1990 Depeche Mode on the bike TUR_12km
389. Madoń Martyna 1994 DT Swiss TUR_12km
390. Majchrzak Dariusz 1968 LAK-TECH OBORNIKI MINI_39km
391. Majzner Adam 1986 Poznań MINI_39km
392. Malik Juliusz 1978 NIKOŚBIKE Koziegłowy MINI_39km
393. Mańczak Mateusz 1982 Poznań MINI_39km
394. Marciniak Szymon 1998 ANP Team Dolsk MINI_39km
395. Marcinkowski Dominik 2006 Szkoła Podstawowa nr 2 TUR_12km
396. Marcinkowski Marcin 1979 DT4YOU MTB TEAM TUR_12km
397. Marczak Maciej 1979 MTB PARKOWE TEAM MINI_39km
398. Markiewicz Jakub 1986 Poznań MINI_39km
399. Markiewicz Marek 1969 MM MEGA_67km
400. Markowski Michał 1978 Poznań MINI_39km
401. Martenka Danuta 1963 Piła TUR_12km
402. Martenka Natalia 1987 Kamionki TUR_12km
403. Martenka Paweł 1984 Consdata MEGA_67km
404. Martenka Wojciech 1963 Piła MINI_39km
405. Matela Mariusz 1955 Euro Bike Kaczmarek Electric Team TUR_12km
406. Matłoka Jarosław 1961 Komorniki Mtb Team MINI_39km
407. Matysiak Krzysztof 1975 Poznań MINI_39km
408. Mazurek Michał 1993 DT Swiss TUR_12km
409. Mellen Paweł 1989 Gebrunn Gebrunn MINI_39km
410. Miazga Mateusz 1992 Poznań MINI_39km
411. Micek Przemysław 1973 Rooweromania Oborniki MINI_39km
412. Michalak Izabela 1979 MTB PARKOWE TEAM MINI_39km
413. Michalak Tomasz 1978 MTB PARKOWE TEAM MINI_39km
414. Michalski Patryk 1990 POWERBIKE TEAM MINI_39km
415. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy TEAM MINI_39km
416. Micorek Dawid 1991 PZL Sędziszów MTB Team Gniezno MEGA_67km
417. Mierzwiczak Marek 1956 Rooweromania Oborniki MINI_39km
418. Miętkiewski Miłosz 1982 ChampionMan Team MEGA_67km
419. Miklejewski Tomasz 1979 Kibolski KS MINI_39km
420. Mikołajczyk Przemysław 1970 AGROCHEST TEAM MINI_39km
421. Millert Robert 1966 8atm MINI_39km
422. Mnich Daniel 1977 Rogoźno Wlkp. MINI_39km
423. Mocek Kinga 1988 Fotografia Ślubna MM-FOTO.eu MINI_39km
424. Mocek Mateusz 1984 Fotografia Ślubna MM-FOTO.eu MINI_39km
425. Mołda Krystian 1987 Psary Małe MINI_39km
426. Mortek Norbert 1975 PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO MINI_39km
427. Moskalik Krzysztof 1975 Poznań MINI_39km
428. Mrugas Mariusz 1976 Wiktorowo MINI_39km
429. Musialik Kamil 1979 Dąbrówka MINI_39km
430. Musiał Rafał 1988 Poznań MINI_39km
431. Muszak Krzysztof 1983 DT Swiss TUR_12km
432. Nadstaga Marcin 1979 Caparol Team MINI_39km
433. Nadstaga Piotr 2006 OBORNIKI TUR_12km
434. Naskręt Maciej 1979 Simon Team Poznań TUR_12km
435. Naskręt Szymon 2008 Simon Team Poznań TUR_12km
436. Niemierko Michał 1969 Góra MINI_39km
437. Niestrawski Marek 1982 Jarocin MEGA_67km
438. Nocuń Marek 1973 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
439. Nogalski Mateusz 1996 DT Swiss TUR_12km
440. Nowacki Damian 1993 Szamotulski Klub Rowerowy MINI_39km
441. Nowacki Sebastian 1990 Kibolski KS MINI_39km
442. Nowacki Włodzimierz 1954 Oborniki TUR_12km
443. Nowaczyk Bartosz 1974 1974 MINI_39km
444. Nowak Janusz 1965 Borant Team MINI_39km
445. Nowak Łukasz 1985 Abro System Team Poznań MINI_39km
446. Nowak Piotr 1992 Zgrupka Team MINI_39km
447. Nowakowski Michał 1989 Thule Team MEGA_67km
448. Nowicka Dorota 1968 DT Swiss TUR_12km
449. Nowicki Maciej 1983 Krotoszyn TUR_12km
450. Nowicki Roman 1966 BGR Deweloper TUR_12km
451. Nożewnik Joanna 1992 Oborniki TUR_12km
452. Nożewnik Łukasz 1988 PołaPoła TUR_12km
453. Nożewnik Mikołaj 1984 Poła Team MINI_39km
454. Ogrodnik Monika 1982 Poznań TUR_12km
455. Ogrodnik Tomasz 1988 Poznań MINI_39km
456. Okupniak Karol 1975 MOTO-CAR TUR_12km
457. Okupniak Marianna 2010 MOTO-CAR TUR_12km
458. Olenko Bartosz 1986 PZL Sedziszow MTB TEAM GNIEZNO MINI_39km
459. Oleszczuk Bartłomiej 1992 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA_67km
460. Olszewska Patrycja 1990 1990 MINI_39km
461. Olszewski Bartosz 1992 Karczewko MINI_39km
462. Olszewski Łukasz 1996 Carbon Kłecko MINI_39km
463. Osses Grzegorz 2009 Kuna Kowanówko TUR_12km
464. Osses Wojciec 1981 Kuna Kowanówko TUR_12km
465. Ostrowski Marek 1971 BORANT MINI_39km
466. Otto Rafał 1974 MTB Balma Team MINI_39km
467. Owczarz Damian 1987 Rooweromania team Poznań MINI_39km
468. Pastor Przemyslaw 1979 Oborniki MINI_39km
469. Paszkowski Lukasz 1981 MTB PARKOWE TEAM MINI_39km
470. Patallas Artur 1976 Mlynkowo TUR_12km
471. Paulus Dominik 2009 SKF KPR Sparta Oborniki TUR_12km
472. Paulus Konrad 2003 SKF KPR Sparta Oborniki TUR_12km
473. Paulus Monika 1984 SKF KPR Sparta Oborniki TUR_12km
474. Paulus Rafał 1981 Oborniki TUR_12km
475. Pawlik Arkadiusz 1982 JANUSZE MOTORYZACJI MINI_39km
476. Pawłowski Michał 1977 Poznań MEGA_67km
477. Pawłowski Stanisław 1969 Lumac Like Bike WTR Włocławek MINI_39km
478. Paździora Mirosław 1975 Romet Factory Team MEGA_67km
479. Pec Anna 1972 Oborniki TUR_12km
480. Pedda Anita 1984 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_12km
481. Pedda Fabian 2010 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_12km
482. Pedda Krystian 1979 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_39km
483. Pedda Oliwier 2007 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_12km
484. Peksa Michał 1987 PołaPoła MINI_39km
485. Perlicjan Jakub 1987 OTC Oborniki MINI_39km
486. Pertek Damian 1976 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM MEGA_67km
487. Peryt Krzysztof 1985 GOŁAŃCZ MEGA_67km
488. Petka Arek 1992 Klub kolarski LEW LĘBORK MEGA_67km
489. Piaścik Łukasz 1984 DT Swiss MINI_39km
490. Piątek Marcin 1987 Poznań MINI_39km
491. Piątek Robert 1975 Czarnków MINI_39km
492. Piątkowski Bartosz 1980 FTI Racing Team MINI_39km
493. Pichur Krzysztof 1975 Skórzewo TUR_12km
494. Pichur Michelle 2010 Skórzewo TUR_12km
495. Piechocka Agnieszka 1984 DT Swiss TUR_12km
496. Piechowiak Julia 2009 Golęczewo TUR_12km
497. Piechowiak Paweł 1981 Golęczewo TUR_12km
498. Piechuła Michał 1973 Chludowo MINI_39km
499. Pieczyńska Anna 2012 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_12km
500. Pieczyńska Paulina 1983 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_12km
501. Pieczyński Aleksander 1954 Murowana Goślina TUR_12km
502. Pieczyński Jacek 1980 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_12km
503. Pieczyński Piotr 2012 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_12km
504. Pieczyński Stanisław 2008 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_12km
505. Piekarska Anna 1979 Oborniki TUR_12km
506. Piekarski Dariusz 1980 Oborniki TUR_12km
507. Piekarski Filip 2006 Oborniki TUR_12km
508. Piestrzyński Wojciech 1973 INTREX bike team MINI_39km
509. Pietek Katarzyna 1977 Unilever Poznań MINI_39km
510. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM MINI_39km
511. Pietrzak Łukasz 1982 FC... piczok... MINI_39km
512. Pietrzak Michał 1981 Oborniki TUR_12km
513. Pietrzak Stasiu 2013 Oborniki TUR_12km
514. Pisarski Łukasz 1980 PIŁA MINI_39km
515. Pituch Sławomir 1985 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MINI_39km
516. Plewa Natalia 1982 OTC Oborniki TUR_12km
517. Plewa Szymon 1974 OTC Oborniki TUR_12km
518. Plewa Zosia 2008 OTC Oborniki TUR_12km
519. Pocentek Filip 2002 Oborniki TUR_12km
520. Pocentek Krzysztof 1990 Oborniki MINI_39km
521. Pochylski Bartosz 1990 Bike'owe Wyprawy MINI_39km
522. Podgórski Grzegorz 1984 Poznań MINI_39km
523. Podzerek Jerzy 1943 EkoPingwiny TUR_12km
524. Pogorzelski Mariusz 1973 RGR MINI_39km
525. Pokorna Natalia 1992 dietetyka_dla_laika-facebook MINI_39km
526. Polcyn Wojciech 1994 Poznań MINI_39km
527. Połuch Artur 1984 JakśBud Biedrusko MINI_39km
528. Połuch Joanna 1983 JakśBud Biedrusko MINI_39km
529. Powelski Jędrzej 1989 Poznań MINI_39km
530. Predoń-Walch Agnieszka 1973 DT Swiss TUR_12km
531. PrĘtki Hubert 2007 MOTO-CAR TUR_12km
532. Protasewicz Robert 1981 DT Swiss MINI_39km
533. Przestacki Jarosław 1984 Wolfsgruppe Team MINI_39km
534. Przewoźna Inga 2000 Szamotuły TUR_12km
535. Przewoźny Damian 1971 Szamotuły TUR_12km
536. Przybylski Adam 1985 Poznań MINI_39km
537. Przybylski Karol 1990 CST Trzemeszno MINI_39km
538. Przybyła Aleksandra 2010 Stęszew TUR_12km
539. Przybyła Anna 1982 Stęszew TUR_12km
540. Przybyła Dariusz 1991 Połajewo MINI_39km
541. Przybyła Karina 1975 Komorniki MTB Team TUR_12km
542. Przybyła Łukasz 1979 Stęszew TUR_12km
543. Przybyła Patryk 1982 Akumar Team MEGA_67km
544. Przybyłek Piotr 1982 Rogoźno MINI_39km
545. Przysiek Rafał 1981 Goggle Pro Active Eyewear MINI_39km
546. Ptaszek Jarosław 1981 Colex Racing Team MEGA_67km
547. Pufal Michał 1991 KAC RUDA MINI_39km
548. Puziak Bartosz 2010 Lulin TUR_12km
549. Puziak Kacper 2007 Lulin TUR_12km
550. Puziak Łukasz 1982 Lulin TUR_12km
551. Puziak Małgorzata 1983 Lulin TUR_12km
552. Puziak Tomasz 1977 Lulin TUR_12km
553. Pyssa Dorota 1978 Oborniki TUR_12km
554. Pyssa Patrycja 2010 Oborniki TUR_12km
555. Pyssa Robert 1973 DT4YOU MTB TEAM MINI_39km
556. Pytlas Dariusz 1977 Mosina MINI_39km
557. Radecki Bartosz 1983 Bieniasz Rowerownia Team MINI_39km
558. Radziszewski Łukasz 1986 Ząbkowice Śląskie MINI_39km
559. Rajczak Mariusz 1983 Scania Poznań MINI_39km
560. Rakowski Kacper 2000 OSK Casper TUR_12km
561. Rakowski Szymon 1977 OSK Casper MINI_39km
562. Rapke Andrzej 1966 zaSAPAni - Trzcianka MINI_39km
563. Rasztorf Adam 1980 Konarzewo MINI_39km
564. Ratajczak Andrzej 1964 ANP Team Dolsk MINI_39km
565. Ratajczak Damian 1987 ANP Team Dolsk MINI_39km
566. Ratajczak Kazimierz 1966 ANP Team Dolsk MINI_39km
567. Ratajczak Radosław 1977 Kamionki MINI_39km
568. Ratajczyk Rafał 1975 Strzałkowo MINI_39km
569. Ratajski Kacper 2004 Dąbrówka Leśna TUR_12km
570. Ratajski Rafał 1974 Dąbrówka Leśna TUR_12km
571. Rausz Tomasz 1982 Scott Piątek Team MEGA_67km
572. Reich Bartek 2011 Dąbrówka Leśna TUR_12km
573. Reich Natalia 2004 Dąbrówka Leśna TUR_12km
574. Reich Piotr 1978 Dąbrówka Leśna TUR_12km
575. Reichel Liliana 1987 DT Swiss TUR_12km
576. Repiński Tomasz 1987 ASE Trek Gdynia MEGA_67km
577. Retzlaff Mirosław 1971 Poznań MINI_39km
578. Rewoliński Hubert 1990 kawaKamp MINI_39km
579. Rochowiak Rafał 1983 Gniezno MINI_39km
580. Rodak Julia 2009 Rożnowo TUR_12km
581. Rodak Maria 1979 Rożnowo TUR_12km
582. Rodak Waldemar 1976 Rożnowo TUR_12km
583. Rogowski Jacek 1971 KSR Kościerzyna MINI_39km
584. Rojewski Marek 1980 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_39km
585. Rojewski Szymon 1974 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_39km
586. Rok Arkadiusz 1972 Poznań MINI_39km
587. Romiński Szymon 1979 Poznań TUR_12km
588. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM MINI_39km
589. Rozwalka Przemysław 1994 Strefasportu.pl MW Invest MEGA_67km
590. Ruks Helena 2010 Zgrana Paka TUR_12km
591. Ruks Szymon 1984 OTC Oborniki MINI_39km
592. Ruszkowski Krzysztof 1974 Kiączyn MINI_39km
593. Ruta Damian 1981 Czarnków MINI_39km
594. Rybak Mateusz 1989 INTREX bike team MINI_39km
595. Rybiński Marcin 1973 marcin rybiński MINI_39km
596. Rzepińska Justyna 1977 Poznań TUR_12km
597. Rzepiński Bartosz 2006 Poznań TUR_12km
598. Rzepiński Leszek 1977 Poznań MINI_39km
599. Rzepka Adam 2009 Oborniki TUR_12km
600. Rzepka Bartosz 1982 Oborniki TUR_12km
601. RzymiaŃski PaweŁ 1977 AGMAR Serwis Rowerowy MINI_39km
602. Sadek Dawid 1995 DT Swiss TUR_12km
603. Sarbaczewski Sebastian 1981 Oborniki MINI_39km
604. Sawiński Michał 1991 Drone&More Sport Team MINI_39km
605. Schaefer Artur 1969 Borant Team MINI_39km
606. Schaefer Małgorzata 1970 Borant Team MINI_39km
607. Schoener Łukasz 1980 Pogromcy Singltreków MINI_39km
608. Schroeder Jacek 1972 CityZen Poznań MINI_39km
609. Schwaller Patrick 1992 DT SWISS MINI_39km
610. Serafin Adam 1952 Oborniki MINI_39km
611. Serafinowicz Joanna 1980 Dąbrówka Leśna TUR_12km
612. Serafinowicz Lena 2009 Dąbrówka Leśna TUR_12km
613. Serbin Szymon 1994 Carbon Kłecko MINI_39km
614. SĘdŁak Łukasz 1979 CELLFAST MTB TEAM /Rowerplus.pl MEGA_67km
615. Siedlecka Alicja 2007 UKS sportowoec TUR_12km
616. Siejak Mateusz 1986 Poznań MEGA_67km
617. Siejak Tomasz 1998 Kiekrz MINI_39km
618. Siekierka Dariusz 1980 Oława MEGA_67km
619. Siekierski Michał 1985 Kibolski KS MINI_39km
620. Sieradzki Adam 1982 Inowrocław Team MTB MINI_39km
621. Sieszchulski Rafał 1980 Janowiec Wielkopolski MINI_39km
622. Siodła Maciej 1975 Czerwonak MINI_39km
623. Siodła Michał 2001 Bike&Run Friends MINI_39km
624. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends MINI_39km
625. Siwczak Agnieszka 1989 Wkurw_Team MEGA_67km
626. Skiba Rafał 1975 SKIBUŚ TEAM TUR_12km
627. Skrzypczak Bartosz 1981 ASTROMAL MINI_39km
628. Skrzypczak Łukasz 1985 Poznań MINI_39km
629. Skrzypczak Tomasz 1980 Gostyń MINI_39km
630. Skrzypczak Wojciech 2007 Ocieszyn TUR_12km
631. Skrzypek Damian 1984 Gorzewo TUR_12km
632. Skrzypek Filip 2008 Gorzewo TUR_12km
633. Skrzypek Monika 1984 Gorzewo TUR_12km
634. Skupniewicz Paulina 1977 Poznań MINI_39km
635. Słomski Michał 1982 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
636. Słupiński Maciej 1975 Pozytywnie Zakręceni MEGA_67km
637. Smorąg Zbigniew 1966 LEWA WOLNA MINI_39km
638. Smuga Zosia 2012 Oborniki TUR_12km
639. Smykowski Maksymilian 1998 Skoki Team MINI_39km
640. Sniatowska Anna 1970 MTB TUR_12km
641. Sobaszek Arletta 1972 Oborniki TUR_12km
642. Sobaszek Sergiusz 2005 Oborniki TUR_12km
643. Sobczak Marcin 1991 Walka Kostrzyn MINI_39km
644. Sobczyk Mikołaj 1992 ŚTC Śmigiel MINI_39km
645. Sobczyński Michał 1980 Błyskawice TUR_12km
646. Sobczyński Mikołaj 2010 Błyskawice TUR_12km
647. Sochacki Zbigniew 1973 MTB4FUN MEGA_67km
648. Soczka Patrycjusz 1984 Połajewo MINI_39km
649. Solarczyk Wioletta 1973 Promnice TUR_12km
650. Sołecki Sebastian 1977 MTB PARKOWE TEAM MINI_39km
651. Springer Maria 2009 Jaracz TUR_12km
652. Stachowiak Patryk 1996 Oborniki MINI_39km
653. Stachowiak Robert 1986 Uchorowo MINI_39km
654. Stachowiak Sylwia 1971 Rooweromania Team Poznań MINI_39km
655. Stachowiak Tomasz 1970 Rooweromania Team Poznań MINI_39km
656. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM MEGA_67km
657. Stankiewicz Patrycja 1994 DT Swiss TUR_12km
658. Stawicki Łukasz 1981 Oborniki MINI_39km
659. Stawna Hanna 1980 DT Swiss TUR_12km
660. Stawna Maja 2007 1980 TUR_12km
661. Stawny Tobiasz 1980 StawniTeam TUR_12km
662. Stawny Tymoteusz 2008 StawniTeam TUR_12km
663. Stefaniak Karolina 1977 Skoki Team MINI_39km
664. Stefański Arkaiusz 1998 OTC Oborniki MINI_39km
665. Stefański Krzysztof 2005 Oborniki TUR_12km
666. Stefański Szymon 1972 OTC Oborniki TUR_12km
667. Stocka Anna 1987 DT4YOU MTB TEAM MINI_39km
668. Struzik Sebastian 1985 FTI Racing Team MINI_39km
669. Stryszowski Piotr 1973 Poznań MINI_39km
670. Strzelczyk Anna 1980 DT Swiss TUR_12km
671. Studnicki Rafał 1977 29 MTB Maraton Team Poznań MINI_39km
672. Styczyńska Kinga 1988 Gniezno MINI_39km
673. Sudoł Robert 1965 Botant Team MINI_39km
674. Szaban Bartosz 1985 Oborniki MINI_39km
675. Szafliński Maciej 1991 Depeche Mode on the bike TUR_12km
676. Szafran Marcin 1983 M&M MINI_39km
677. Szafran Michał 1981 M&M MINI_39km
678. Szczechowiak Tomasz 1987 Szamotuły TUR_12km
679. Szczepanek Piotr 1977 Koronowo MINI_39km
680. Szczygieł Michał 1977 AF MOSINA TEAM MINI_39km
681. Szefler Rafał 1974 JDB MINI_39km
682. Szmit Maciej 1982 OTC Oborniki MINI_39km
683. Szpulewska-Larek Sylwia 1980 DT4YOU MTB TEAM MINI_39km
684. Szramski Szymon 1977 Grupa Krotoski-Cichy MINI_39km
685. Szturemska Beata 1994 Poznań MINI_39km
686. Szubert Bartosz 1984 gniezno MINI_39km
687. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS MINI_39km
688. Szulczyk Adam 2007 Oborniki TUR_12km
689. Szulczyk Jarosław 1975 Ludomki TUR_12km
690. Szulczyk Paweł 1980 Oborniki TUR_12km
691. Szulczyk Szymon 2008 Ludomki TUR_12km
692. Szumski Krzysztof 1981 Walka Kostrzyn MINI_39km
693. Szweykowski Janusz 1968 Niezależni Rowerzyści MEGA_67km
694. Szymanowska Karolina 1986 swarzędz TUR_12km
695. Szymański Andrzej 1974 ANP Team Dolsk MINI_39km
696. Szymański Jarek 1981 Oborniki MINI_39km
697. Szymański Krzysztof 1968 CST Trzemeszno MINI_39km
698. Szymaś Łukasz 1986 OPP Poznań MINI_39km
699. Szymczyk Zbigniew 1961 Wrocławski Teatr Pantomimy MINI_39km
700. Ścigacz Tomek 1986 Biedrusko MINI_39km
701. ŚmiŁowski Jan 1961 Trzcianka_- MINI_39km
702. Światlak PaweŁ 1977 SEVEN - Perceptus Team MEGA_67km
703. Talarek Maciej 1975 Oborniki MINI_39km
704. Tałanda Dominik 1981 XTRaBike Ensila Bolesławiec MINI_39km
705. Tarko Bartosz 1983 Oborniki MINI_39km
706. Tarnowski Paweł 1981 TRZY SMAKI POBIEDZISKA MEGA_67km
707. Terlecka Ewa 1953 Poznań TUR_12km
708. Terlecki Adam 1951 Poznań MINI_39km
709. Tietz-Kmieciak Kinga 1980 Cargo-Tech TUR_12km
710. Tokarski Łukasz 1989 Poznań MINI_39km
711. Tomkowiak Kamilla 1975 Poznań TUR_12km
712. Torzewska Małgorzata 1971 AMSports Bydgoszcz MTB TEAM MINI_39km
713. Torzewski Jacek 1974 AMSports Bydgoszcz MTB TEAM MEGA_67km
714. Torzewski Sebastian 1996 AMSports Bydgoszcz MTB TEAM MEGA_67km
715. Trojnacki Daniel 1982 Komorniki MINI_39km
716. Trzaska Sebastian 1977 Dąbrówka MINI_39km
717. Trzciński Waldemar 1979 GardenFlora MTB Team MINI_39km
718. Tschanz Andreas 1981 DT SWISS MINI_39km
719. Urbaniak Angelika 1982 Oborniki TUR_12km
720. Urbaniak Kamil 2010 Oborniki TUR_12km
721. Urbaniak Leszek 1981 Oborniki MINI_39km
722. Urbaniak Remigiusz 1981 Oborniki MINI_39km
723. Walicki Michał 2009 MM Team TUR_12km
724. WarguŁa Waldemar 1980 KIBOLSKI KS MEGA_67km
725. Wasielewski Albert 1986 Poznań MINI_39km
726. Wasilewski Łukasz 1992 Poznań MINI_39km
727. Wawer Michał 1999 Walka Kostrzyn MINI_39km
728. Wawrzyniewski Marcin 1986 ŚRODA RACING TEAM MINI_39km
729. Wąs Marcin 1976 Kuna Kowanówko MINI_39km
730. Wąsowski Maciej 1982 KB Szamotuły MINI_39km
731. Wątor Anieszka 1980 0BORNIKI TUR_12km
732. Wencel Artur 1976 MAZ-BRAM MTB TEAM MINI_39km
733. Wenta Krzysztof 1978 Klub Kolarski Lew Lębork MINI_39km
734. Wesołowski Jacek 1976 Poznań MINI_39km
735. Wiąz Tomasz 1976 Dąbrówka MINI_39km
736. Wicherek Kasia 1985 Zgrana Paka TUR_12km
737. wieliński Wojciech 1986 Bydgoszcz MINI_39km
738. Wieszczeczyński Krzysztof 1986 Czerwonak MINI_39km
739. Wieszczeczyński Marek 1960 Czerwonak MINI_39km
740. Winkel Arkadiusz 2001 OSP Chrustowo MINI_39km
741. Winkel Gracjan 1995 Oborniki MINI_39km
742. Wiorek Justyna 1974 DT Swiss TUR_12km
743. Wiśniewski Jan 2002 Koronowo TUR_12km
744. Witaszyk Anna 1983 Swarzędz TUR_12km
745. Witek MaŁgorzata 1987 STREFASPORTU.PL MW INVEST MINI_39km
746. Witek Rafał 1985 OTC Oborniki MINI_39km
747. Witkiewicz Marek 1958 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team MINI_39km
748. Witkowski Tomasz 1980 Oborniki MINI_39km
749. Wituła Blanka 2008 REHAU Cycling Team TUR_12km
750. Wituła Iwo 1974 REHAU Cycling Team TUR_12km
751. Wituła Nadia 2010 REHAU Cycling Team TUR_12km
752. Włudarczak Maciej 1986 Oborniki MINI_39km
753. Wojciechowski Krystian 1987 WSKG Rowery Jamróz Kenda Team MINI_39km
754. Wojciechowski Michał 1982 OPP - Poznań MINI_39km
755. Wojnar Tomasz 1970 Poznań MINI_39km
756. Wojtczak Paweł 1988 TOMCHEM MINI_39km
757. Wolniewicz Jakub 1990 Walka Kostrzyn MINI_39km
758. Wolniewicz Mateusz 1987 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
759. Wolniewicz Michał 1992 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
760. Wołyński Tomasz 1988 Consdata Supersportowy Team MEGA_67km
761. Woźniak Jarosław 1989 Gniezno MINI_39km
762. Woźniak Michał 1979 złotkowo MINI_39km
763. Woźniak Monika 1991 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_12km
764. Woźniak Robert 1980 Goślinowo MINI_39km
765. Woźniak Sebastian 1989 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_39km
766. Woźniak Tomasz 1976 GEOpyra MINI_39km
767. WoŹnicki SŁawomir 1965 Satpol GKKG MINI_39km
768. Woźnicki Witold 1965 Satpol GKKG MINI_39km
769. Wójciak Łukasz 1986 Akumar Team MEGA_67km
770. Wójcikiewicz Kamila 1991 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team MEGA_67km
771. Wrona Maciej 1982 31 Baza Lotnictwa Taktycznego MINI_39km
772. Wronka Justyna 1977 DT Swiss TUR_12km
773. Wróbel Tomasz 1979 Komorniki MTB Team MINI_39km
774. Wróblewska Mariola 1981 Miękowo TUR_12km
775. Wróblewski Dariusz 1966 Poznań MINI_39km
776. Wyleżała Marzena 1974 Skoki Team MINI_39km
777. Zabrocka Aleksandra 1984 MLKS Baszta Bytów MINI_39km
778. Zachciał Borys 2011 XXL - SERWIS KOMPUTEROWY TUR_12km
779. Zachciał Justyna 1984 XXL - SERWIS KOMPUTEROWY TUR_12km
780. Zachciał Krystian 1975 XXL - SERWIS KOMPUTEROWY TUR_12km
781. Zachciał Radosław 2008 XXL - SERWIS KOMPUTEROWY TUR_12km
782. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
783. Zakrzewski Sławomir 1999 PZL Sędziszów MTB Team Gniezno MINI_39km
784. Zalaszewska Paulina 1988 Consdata Supersportowy Team MINI_39km
785. Zamojski Łukasz 1992 Xtra bike Bolesławiec MINI_39km
786. Zaranek Krzysztof 1974 Rogozno MINI_39km
787. Zawiślak Artur 2004 Oborniki TUR_12km
788. Zawiślak Tomasz 1971 Oborniki TUR_12km
789. Zaworski Tomasz 1989 Złotkowo MINI_39km
790. Zborała Bartłomiej 1978 OPP Poznań MINI_39km
791. Zborała-Orlińska Magdalena 1977 OPP Poznań MINI_39km
792. Zelius Piotr 1984 Poznań MINI_39km
793. Zgrzebniak Mikołaj 1991 DT Swiss TUR_12km
794. ZieliŃska Weronika 2001 Strefarowery Superior Team MINI_39km
795. Zieliński Krzysztof 1989 Oborniki MINI_39km
796. Zieloniecki Tomasz 1984 Poznań MINI_39km
797. Zielonka Witold 1987 Kibolski KS MINI_39km
798. Zugehoer Zbigniew 1974 Goggle Pro Active Eyewear MINI_39km
799. Zwierski Miłosz 2001 UKS Sportowiec Piła MINI_39km
800. Zyber Marlena 1989 DT Swiss TUR_12km
801. Żerebecka Ewa 1980 Bystrzyca MINI_39km
802. Żukiewicz Mikołaj 1996 Luboń MINI_39km
803. Żurawicz Daniel 1979 Oborniki MINI_39km
804. Żurek Slawomir 1981 Skórzewo MINI_39km