Lista startowa

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Oborniki 27.04.2019
Dystans: 10km | 38km | 65km



Liczba zgłoszonych zawodników: 801


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Mateusz 1991 FTI Racing Team MINI_38km
2. Adamowski Jarosław 1970 STARE METALE MINI_38km
3. Adamski Arkadiusz 1989 Walka Kostrzyn MINI_38km
4. Adamski Dariusz 1963 Walka Kostrzyn MINI_38km
5. Aksamit Agnieszka 1981 NSNP TUR_10km
6. Aksamit Krzysztof 1983 NSNP TUR_10km
7. Aksamit Mikołaj 2007 NSNP TUR_10km
8. Aksamit Piotr 2011 NSNP TUR_10km
9. Andrzejewski Jan 1981 OTC MINI_38km
10. Andrzejewski Michał 1987 OSP MINI_38km
11. Andrzejewski Sławomir 1971 Poznań MINI_38km
12. Anioł Marcin 1979 Anioł Team TUR_10km
13. Anioł Michał 2014 Anioł Team TUR_10km
14. AnioŁek RafaŁ 1973 OBORNIKI TUR_10km
15. Antczak Arkadiusz 1980 Dopiewo MINI_38km
16. Bacik Grzegorz 1983 Bogdanowo TUR_10km
17. Balcerkiewicz Łukasz 1979 BALMA TEAM MINI_38km
18. Balcerzak Marcin 1979 czerminek MINI_38km
19. Banach Bartosz 1986 KONKRET MINI_38km
20. Banach Bartosz 1986 Torus - Apteka Gemini Gdańsk MEGA_65km
21. Banaszak Maciej 1986 Poznań MINI_38km
22. Banaś Sławomir 1983 Oborniki MINI_38km
23. Baranowski Ireneusz 1968 Turek MINI_38km
24. Baranowski Marcin 1979 Luboń MINI_38km
25. Barańczak Paweł 1974 Poznań MINI_38km
26. Barta Natalia 1985 Bąbliniec TUR_10km
27. Barta Zosia 2007 Bąbliniec TUR_10km
28. Baszyński Kamil 1983 Chodzież MINI_38km
29. Batura Tomasz 1975 Opalenica MEGA_65km
30. Bączkowski Michał 1982 Bogdanowo MINI_38km
31. Beczek Mateusz 1994 Consdata Supersportowy Team MEGA_65km
32. Bednarek Jakub 1979 SEZUP MTB Team MEGA_65km
33. Bednarek Michał 1984 SEZUP MTB Team MEGA_65km
34. Bednarek Przemysław 1994 Niepruszewski Team MINI_38km
35. Bednorz Maciej 1977 Świebodzin MINI_38km
36. Bedyński Adam 2011 Oborniki TUR_10km
37. Bedyński Przemysław 1974 Oborniki TUR_10km
38. Bejma Tomasz 1973 DT Swiss TUR_10km
39. Berg Iwona 1985 THULE TEAM MINI_38km
40. Biadasz Marcin 1976 BikeCity Poznań MINI_38km
41. Białek Adam 1975 Skórzewo MINI_38km
42. Białek Osses Marta 1982 Rożnowo Oborniki TUR_10km
43. Białyńska Anna 1974 OBORNIKI TUR_10km
44. Biedrzyński Maciej 1983 GOGOL MTB MINI_38km
45. Biedrzyński Sebastian 1981 Zalasewo MINI_38km
46. BiegaŃska Maja 2002 Biskupice TUR_10km
47. BiegaŃski Jacek 1975 Biskupice TUR_10km
48. Bienert Jacek 1982 Consdata Supersportowy Team MEGA_65km
49. Biernat Rafał 1976 Mosina Team MINI_38km
50. Biesiada Jonasz 1989 AGROCHEST TEAM MINI_38km
51. Bilińska Dorota 1979 Oborniki TUR_10km
52. Bilińska Milena 2009 Oborniki TUR_10km
53. Bocian Mariusz 1989 Poznań MINI_38km
54. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego MINI_38km
55. Bojanowski Tomasz 1983 Kościan MINI_38km
56. Bojański Mariusz 1980 Poznan MINI_38km
57. Borkowski Krzysztof 1983 SZOOKROWER MINI_38km
58. Borkowski Wojciech 1993 FTI Racing Team MINI_38km
59. Borowczak Piotr 1986 Zbąszyń MINI_38km
60. Borowiak Paweł 1983 Marbopur Międzychód Team Bike MEGA_65km
61. Bromber Adriana 1977 DT Swiss TUR_10km
62. Bromka Piotr 1982 KOSOX BIKE TEAM MINI_38km
63. Brotkiewicz Bartosz 1989 Goggle PAE Team MINI_38km
64. Brycki Łukasz 1985 Consdata Supersportowy Team MINI_38km
65. Bryk Łukasz 1989 Gold Cycling Złotkowo MINI_38km
66. Bryl Grzegorz 1976 Alfapanel MTB Team MINI_38km
67. Bryl Joanna 1976 Alfapanel MTB Team MINI_38km
68. Brzeziński Michał 1976 MM Team TUR_10km
69. Brzeźniak Aleksander 2006 Szamotuły TUR_10km
70. Budniak Marcin 1978 Mosina MINI_38km
71. BudyŁa Marek 1964 OTC OBORNIKI TUR_10km
72. Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki MINI_38km
73. Burchacki Marcin 1999 Walka Kostrzyn MINI_38km
74. Burlikowski Paweł 1978 Luboń MINI_38km
75. Byczyński Michał 1989 Kowanówko MINI_38km
76. Bzdęga Maciej 1979 Poznan MINI_38km
77. Cegielski Filip 2010 Dąbrówka Leśna TUR_10km
78. Ceglarek Wojtek 1991 Poła Team MINI_38km
79. Cenkier Julian 1976 SISU OWB Team MINI_38km
80. Chmiel Mariusz 1971 Bike Atelier Eobuwie Maximus Urbex Team MINI_38km
81. Chmielewska Anna 2008 Poznań TUR_10km
82. Chmielewska Bogusława 1975 Poznań TUR_10km
83. Chojnacki Michał 1981 Dobre Sklepy Motocyklowe MINI_38km
84. Chudziak Przemysław 1999 Power Bike Team MINI_38km
85. Chudzicka Beata 1994 DT Swiss TUR_10km
86. Chudzicki Janusz 1960 DT Swiss TUR_10km
87. Chudzicki Przemysław 1972 TORPOL RACING TEAM MINI_38km
88. Chudzicki Zbigniew 1974 SKS Oborniki MINI_38km
89. Chudziński Alan 1988 Astromal MINI_38km
90. Cierpicki Tomasz 1979 Piła MINI_38km
91. Ciesiółka Agnieszka 1976 Kowanówko TUR_10km
92. Ciesiółka Łukasz 1988 Ikano Industry MINI_38km
93. Ciesiółka Mateusz 2007 SP 2 Oborniki TUR_10km
94. Cieszyński Łukasz 1985 Wieleń MINI_38km
95. Cieślik Adam 2012 Poznań TUR_10km
96. Cieślik Jakub 1984 Poznań TUR_10km
97. Cieślik Marta 1992 Poznań TUR_10km
98. Cieślowski Hugo 1991 TRM MWRP TUR_10km
99. Ciołek Weronika 1989 DT Swiss TUR_10km
100. Curul Daniel 1979 PZL Sędziszów MTB Team Gniezno MINI_38km
101. Cybulska Agnieszka 1984 Rehafiz TUR_10km
102. Cybulski Dariusz 1981 INTREX Bike Team MINI_38km
103. Cybulski Dominik 2012 Rehafiz TUR_10km
104. Cyra Jarosław 1976 MLKS Baszta Bytów MINI_38km
105. Cyranik Tomasz 1982 Consdata Supersportowy Team MINI_38km
106. Czajka Wojciech 1975 AGROCHEST TEAM MINI_38km
107. CzapliŃski JarosŁaw 1971 ANP TEAM DOLSK MINI_38km
108. Czerwiński Bartek 1980 CrossCrew MINI_38km
109. Czupryniak Mariusz 1975 Green Bike MEGA_65km
110. Ćwikła Sławomir 1978 LZS Skra Paterek MINI_38km
111. Dakowski Robert 1966 Poznań MINI_38km
112. Daleki Krzysztof 1967 Rogoźno MINI_38km
113. Daniłkiewicz Aleksander 2011 Oborniki TUR_10km
114. Daniłkiewicz Łukasz 1980 DT Swiss TUR_10km
115. Daniłkiewicz Małgorzata 1982 DT Swiss TUR_10km
116. Dera Tomasz 1969 Mistral Poznań MINI_38km
117. Dereń Bartosz 1981 Turyści TEAM MINI_38km
118. Dereń Marcin 1983 Ofix.pl Bike Team MINI_38km
119. Dębski Patryk 1992 Oborniki MINI_38km
120. Dmitrzuk Agnieszka 1976 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_10km
121. Dmitrzuk Anna 2004 WIELEŃ TEAM KAMEX TUR_10km
122. Dmitrzuk Cezary 1975 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_38km
123. Dobak Jerzy 1958 Murowana Goślina MINI_38km
124. Dolata Krzysztof 1979 Komorniki MINI_38km
125. DoliŃski JarosŁaw 1977 MTB Babimost MINI_38km
126. Dominiak Tomasz 1976 KS ZRYW Radziejów MINI_38km
127. Dominiczak Wiktor 2000 PSB Mrówka Czempiń MINI_38km
128. Drosik Marta 1986 Poznań MINI_38km
129. Drzewiecki Jarosław 1972 OSP Dąbrowka Leśna TUR_10km
130. Duda Grzegorz 1973 NIKOŚBIKE Koziegłowy MINI_38km
131. Dudzińska-Górka Agnieszka 1985 FTI Racing Team MINI_38km
132. Dulęba Robert 1974 KS Zryw Radziejów MEGA_65km
133. Dura JarosŁaw 1972 Drużyna Szpiku MINI_38km
134. Dzioch Krzysztof 1987 Poznań MINI_38km
135. Farmonow Nodirżon 1981 Komorniki MTB Team MINI_38km
136. Farulewski Łukasz 1979 Komorniki MTB Team MINI_38km
137. Fidurski Wiesław 1958 ZŁOTÓW MINI_38km
138. Filipiak Jacek 1982 Wieleń MINI_38km
139. Filipiak Liliana 2009 Oborniki TUR_10km
140. Filipiak Marcin 1980 Oborniki TUR_10km
141. Filipiak Paulina 1980 Oborniki TUR_10km
142. Filipiak Zuzanna 1997 Wataha Północy MINI_38km
143. Filusz Jakub 1987 Kostrzyn MINI_38km
144. Fischbach Agnieszka 1972 Sławka i ja TUR_10km
145. Formicka Agnieszka 1981 FORMICKI-BIKE.pl MINI_38km
146. Formicki Piotr 1982 FORMICKI-BIKE.pl MINI_38km
147. Franckowski Artur 1979 Stobnica MINI_38km
148. Frąckowiak Tomasz 1983 Szookrower MINI_38km
149. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski MINI_38km
150. Frąszczak Marek 1976 Astromal MINI_38km
151. Frelich Paulina 1990 Wataha Północy MINI_38km
152. Gaj Artur 1976 uks sportowiec piła MEGA_65km
153. Gajewy Zenon 1960 DT Swiss TUR_10km
154. Galuba Przemysław 1973 Strzałkowo MINI_38km
155. Gałat Dariusz 1996 Sterydiany MINI_38km
156. Garbień Damian 1987 Oborniki MINI_38km
157. Gawron Marcin 1977 Szookrower MINI_38km
158. Gąska Michał 1984 Kobylnica MINI_38km
159. Gendek Jerzy 1947 KŻ KOTWICA ROGOŹNO MINI_38km
160. Gendera Krystian 1990 Kępa TUR_10km
161. Gil Mariusz 1983 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_65km
162. Gogolewska Marta 1986 Merx Team Wągrowiec MINI_38km
163. Gołębiewska Magdalena 1983 Anioł Team TUR_10km
164. Gołębiewska-Kania Anna 1976 Lusówko TUR_10km
165. Gomoński Eryk 1994 DT4YOU MTB TEAM MEGA_65km
166. Gomoński Włodzimierz 1972 OTC MINI_38km
167. Gościańska Izabela 1989 64sto MINI_38km
168. Góral Natalia 1994 PZL Sędziszów MTB TEAM Gniezno TUR_10km
169. GÓrniak Magdalena 1992 Rybczynski-Bikes Remmers Team TUR_10km
170. GÓrniak Maria 2013 Rybczynski-Bikes Remmers Team TUR_10km
171. Górniak Michał 1991 RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM MINI_38km
172. Górski Mariusz 1981 GKKG Gniezno MINI_38km
173. Grabarek Grzegorz 1989 KS 64 STO Leszno MEGA_65km
174. Grabiarz Marcin 1982 Oborniki MINI_38km
175. Grabiński Daniel 1980 MTB BALMA TEAM MINI_38km
176. Gradzik Mikołaj 1992 Oborniki MINI_38km
177. Grajser Jacek 1978 Komorniki MTB Team MINI_38km
178. Graś Daniel 1977 Brenderup Team MINI_38km
179. Grela Piotr 1989 Wągrowiec MINI_38km
180. Groszewska Anna 1985 Rokietnica MINI_38km
181. Gruchot Ilona 1987 IMMG TUR_10km
182. Gruchot Marcin 1983 DT Swiss TUR_10km
183. Gruchot Miłosz 2010 IMMG TUR_10km
184. Gruszewska Magdalena 1980 GRUSZKI TUR_10km
185. Gruszewska Maja 2008 GRUSZKI TUR_10km
186. Gruszka Lech 1974 OMIDA Cyclo Team MINI_38km
187. Grygier Łukasz 1993 Komorniki MTB Team MINI_38km
188. Grynicz Łukasz 1988 Strzelce MINI_38km
189. Grzegorzek Maciej 1972 OTC Oborniki MINI_38km
190. Grzegorzewska Aleksandra 2004 GRZEGORKI TUR_10km
191. Grzegorzewski Filip 1979 GRZEGORKI MINI_38km
192. Grzegorzewski Grzegorz 1958 GRZEGORKI TUR_10km
193. Grześkowiak Paweł 1976 THULE TEAM MEGA_65km
194. Grzywna Sebastian 1976 TOMCHEM MINI_38km
195. Gumny Grzegorz 1984 Gumijagody MINI_38km
196. Hagel Rafał 1987 PSB Mrówka Czempiń MINI_38km
197. Hałajczak Magdalena 1979 Euro Bike Kaczmarek Elektric MTB MINI_38km
198. Hamny Aleksander 2010 Consdata Supersportowy Team TUR_10km
199. Hamny Arek 1981 Consdata Supersportowy Team MINI_38km
200. Hancyk Maciej 2012 Gąsawy TUR_10km
201. Hancyk Mateusz 1979 Gąsawy TUR_10km
202. Hancyk Michał 2006 Gąsawy TUR_10km
203. Hancyk Monika 1979 Gąsawy TUR_10km
204. Harber Dominik 1987 SECO/WARWICK MINI_38km
205. Henc Borys 2011 BAJT TUR_10km
206. Henc Joanna 1976 BAJT TUR_10km
207. Henc Tomasz 1977 BAJT TUR_10km
208. Hilbrecht Sylwester 1970 ROGOZNO MINI_38km
209. Hliwa Damian 1992 FTI Racing Team MEGA_65km
210. Hoffmann Grzegorz 1982 UNIT MARTOMBIKE Team MEGA_65km
211. Hoppel Krzysztof 1970 Caparol Team MINI_38km
212. Hurysz Mikołaj 1990 DT SWISS MINI_38km
213. Ilnicka Iwona 1982 Oborniki TUR_10km
214. Imbryczkowski Dawid 1982 Kibolski KS MINI_38km
215. Inczewski Sebastian 1970 Komorniki MTB Team MINI_38km
216. Iskrzak Adam 1979 KIBOLSKI KS MINI_38km
217. Izydorczyk Mateusz 1990 Oborniki Boxing Team MINI_38km
218. Izydorek Rafał 1984 Poznań MINI_38km
219. Jachnik Natalia 1983 Luboń TUR_10km
220. Jachnik Paweł 1957 Consdata Supersportowy Team TUR_10km
221. Jackowiak Michał 1985 i-Sport MINI_38km
222. Jakubowski Maciej 1977 Grass Mania MTB Team MINI_38km
223. Jakubowski Robert 1961 Poznań MINI_38km
224. Jamry-Kozłowska Karolina 1979 Poznań MINI_38km
225. Janas Rafał 1987 Poznań MINI_38km
226. Janiszewski Rafał 1983 Morsy Yeti Leszno MINI_38km
227. Jankowski Krzysztof 1982 Koziegłowy MINI_38km
228. Jankowski Robert 1988 4K Gniezno MINI_38km
229. Jankowski Tomasz 1986 ARKA BHP Daria Krzyżaniak MINI_38km
230. Janowska Żaneta 1983 NW Włóczykije Oborniki TUR_10km
231. Januchowska Agnieszka 1986 Ikano Industry TUR_10km
232. Januszak Gosia 1969 TEAM JANO TUR_10km
233. Januszak Przemysław 1974 VEZUVIO TEAM MINI_38km
234. Jany Artur 1996 Sterydiany MINI_38km
235. Janyga Iwo 2006 OBORNIKI TUR_10km
236. Janyga Karolina 1978 OBORNIKI TUR_10km
237. Janyga Zenon 1946 OBORNIKI TUR_10km
238. Jarysz Aleksandra 1999 DT Swiss TUR_10km
239. Jarząbek Jarek 1976 Zielona Góra MINI_38km
240. JarzĄbek Tomasz 1966 euro bike kaczmarek electric t MINI_38km
241. Jarzyna Artur 1977 Przecław MINI_38km
242. Jasek Roman 1979 PKO Bank Polski MINI_38km
243. Jaśkowiak Marta 1986 MERX Team Wągrowiec MINI_38km
244. Jaśkowiak Paweł 1983 MERX Team Wągrowiec MINI_38km
245. Jażdżewska Agnieszka 1982 DT Swiss TUR_10km
246. Jażdżewska Michalina 2011 Oborniki TUR_10km
247. Jażdżewski Michał 1982 Oborniki MEGA_65km
248. Jażdżewski Stanisław 2012 Oborniki TUR_10km
249. Jędraszyk Bartosz 1989 Swarzędz MINI_38km
250. Jóźwiak Leszek 1961 OTC OBORNIKI MINI_38km
251. Jujka Jacek 1970 Kościan MINI_38km
252. Kabaciński Tomasz 1983 Wronki MINI_38km
253. Kacprzak Jakub 1985 Kibolski KS MINI_38km
254. Kaczmarczyk Sebastian 1975 Kosox Bike Team MEGA_65km
255. Kaczmarczyk Tomasz 1980 Kosox Bike Team MEGA_65km
256. Kaczmarek Bartosz 1995 Pniewy MEGA_65km
257. Kaczmarek Eugeniusz 1983 Trzcianka MINI_38km
258. Kaczmarek Grzegorz 1976 Wolne Miasto Gdańsk VGP TEAM MINI_38km
259. Kaczmarek Grzegorz 1988 Zgrupka MINI_38km
260. Kaczmarek Paweł 1979 Oborniki MINI_38km
261. Kaczmarek Tomasz 1961 Thule Team MINI_38km
262. Kahl Hubert 1990 Poznań MINI_38km
263. Kaiser Andrzej 1973 EUROBIKE KACZMAREK ELKECTRIC TEAM MEGA_65km
264. Kaliszewski Mariusz 1977 Ostróda MINI_38km
265. Kalupa Damian 1988 Stobnica MINI_38km
266. Kamińska Anna 1981 DT4YOU MTB TEAM TUR_10km
267. Kamińska Wiktoria 2007 Eko Pingwiny TUR_10km
268. Kamiński Aleks 2007 DT4YOU MTB TEAM TUR_10km
269. Kamiński Rafał 1977 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
270. Kania Antonina 1978 Poznań MINI_38km
271. Kania Iwona 1980 Kosox Bike Team MINI_38km
272. Kania Jakub 2008 Lusówko TUR_10km
273. Kanoniczak Mateusz 1989 AGROCHEST TEAM MINI_38km
274. Kapciak Mateusz 1990 Walka Kostrzyn MINI_38km
275. Karalus Przemysław 1976 Poznań MINI_38km
276. Karólski Dawid 1985 DT SWISS MINI_38km
277. Kasperczak Maciej 1976 Hernik Team MINI_38km
278. Kasperek Antoni 2010 Oborniki TUR_10km
279. Kasperek Jakub 2007 Kowanówko TUR_10km
280. Kasperek Kacper 2000 Słonawy TUR_10km
281. Kasperek Kamila 1983 RUUKKI TUR_10km
282. Kasprowiak Karol 1966 EuroBikeKaczmarekElectricTeam MINI_38km
283. Kasprowicz Krzysztof 1985 OBORNIKI MINI_38km
284. Kasprzak Michał 1989 Poznań MINI_38km
285. Kasseja Marek 1964 Wagrowiec MINI_38km
286. Kasztarynda Daria 1988 CELLFAST MTB TEAM MEGA_65km
287. Kasztelan Sławomir 1975 Lecho-Trans MINI_38km
288. Kawicka Grażyna 1982 Poznań TUR_10km
289. Kawicka Lena 2008 Poznań TUR_10km
290. Kawicki Dariusz 1980 Poznań TUR_10km
291. Kąkol Artur 1974 Duszniki MEGA_65km
292. Kąkol Kamila 1983 SKS Oborniki MINI_38km
293. Kąkol Leszek 1980 Ruukki MINI_38km
294. Kępa Błażej 1983 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team MINI_38km
295. Kępa Marek 1985 Poznań TUR_10km
296. Kicerman Jan 2009 Oborniki TUR_10km
297. Kicerman Małgorzata 1980 Oborniki TUR_10km
298. Kieljan Beata 1984 Oborniki TUR_10km
299. Kieljan Justyna 1982 Oborniki TUR_10km
300. Kieljan Krzysztof 1979 Oborniki TUR_10km
301. Kieljan Patryk 2007 Oborniki TUR_10km
302. Kiszczak Radosław 1978 Straduń MINI_38km
303. Klemt Jagoda 1995 Ikano Industry TUR_10km
304. Klose Magdalena 1978 KOWANÓWKO TUR_10km
305. Klose Teresa 1955 KOWANÓWKO TUR_10km
306. Kłobuszyński Sebastian 1979 Kamionki MINI_38km
307. Kłosowicz Izabela 1972 Oborniki TUR_10km
308. Kłosowicz Łukasz 1973 Oborniki MINI_38km
309. Kmiotek Arkadiusz 1961 Ciemierów MINI_38km
310. Kmiotek Kajetan 1987 Consdata Supersportowy Team MINI_38km
311. Knasiak Krzysztof 1998 Kłecko Cycling Team MINI_38km
312. Kołodziejczyk Jakub 2006 Sparta Oborniki TUR_10km
313. Kołodziejczyk Krzysztof 1976 Oborniki MEGA_65km
314. Kołotusza Jakub 1970 SKS Oborniki MINI_38km
315. Komorowski Paweł 1981 8ATM MINI_38km
316. Konieczny Bartosz 1985 Bol-met TUR_10km
317. Konieczny Franciszek 2010 Bol-met TUR_10km
318. Kopeć Iwona 1970 DT Swiss TUR_10km
319. Koralewski Marceli 1950 Poznan MINI_38km
320. Kordylewska Joanna 1983 Niepruszewski team TUR_10km
321. Kordylewska Wiktoria 1996 Niepruszewski team TUR_10km
322. Korek Marcin 1980 VGP - TEAM MINI_38km
323. Kornacka Cyranik Karolina 1983 Consdata Supersportowy Team MINI_38km
324. Korytowski Sebastian 1977 Motiv Home Team MINI_38km
325. Korzep Leszek 1959 Czerwonak MEGA_65km
326. Kosciuszko Dawid 1987 FTI Racing Team MINI_38km
327. Kosicki Bartosz 1980 Grupa Krotoski-Cichy MINI_38km
328. Kosicki Szymon 1984 Grupa Krotoski-Cichy MINI_38km
329. Kosmowski Mateusz 1990 Kosox Bike Team MINI_38km
330. Kosmowski Pawel 1968 VEZUVIO TEAM MINI_38km
331. Kostrzewski Krzysztof 1980 Luboń MINI_38km
332. Kośla Przemysław 1984 BikeCity Poznań MINI_38km
333. Kotarski Piotr 2008 DT4YOU MTB TEAM TUR_10km
334. Kotarski Waldemar 1977 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
335. Kowalski Karol 1981 FTI Racing Team MEGA_65km
336. Kowalski Krzysztof 1978 UKS Sportowiec Piła MEGA_65km
337. Kowalski Roman 1976 Kórnickie Bractwo Rowerowe MINI_38km
338. Kowaluk Sławomir 1977 ZATORZE Wieleń MINI_38km
339. Kownacka Zuzanna 1990 Dobre Sklepy Motocyklowe MINI_38km
340. Kozal Radosław 1992 FTI Racing Team MINI_38km
341. Kozica Miłosz 1993 DT Swiss TUR_10km
342. Kozłowski Arkadiusz 1979 Poznań MINI_38km
343. Kozłowski Piotr 1972 Luboń MINI_38km
344. Kraft Bartosz 1998 Oborniki MINI_38km
345. Królczyk Jakub 2001 Rożnowo TUR_10km
346. Królik Filip 1982 FTI Racing Team MEGA_65km
347. Krukowski Joachim 1970 Jarocin MINI_38km
348. Kruszona Daniel 1982 Armia Krajowa MINI_38km
349. Krzeminiewski Piotr 1985 Suchy Las MINI_38km
350. Krzesiński Błażej 1973 4K Gniezno MINI_38km
351. Krzewina Maciej 1981 Kosox bike team MINI_38km
352. Kubińska Sławomira 1969 Oborniki TUR_10km
353. Kuboń Agnieszka 1979 DT Swiss TUR_10km
354. Kucharski Mateusz 1985 Seco/Warwick MINI_38km
355. Kuczyński Mateusz 1994 SWS MINI_38km
356. Kuflewski Bartosz 2002 MLKS Baszta Bytów MINI_38km
357. Kuhn Maciej 1985 Rogoźno MEGA_65km
358. Kuhn Marek 1960 Rogoźno MEGA_65km
359. Kujawa Andrzej 1968 - MEGA_65km
360. Kuliberda Piotr 1980 KOSOX BIKE TEAM MINI_38km
361. Kurkiewicz Agata 1985 Poznań MINI_38km
362. Kurkiewicz Jarosław 1984 Poznań MEGA_65km
363. Kurzawski Adam 1980 MRÓZROWERY TEAM MINI_38km
364. Kuśmierczak Jakub 1980 Mogilno Team MINI_38km
365. Kuźlak Michał 1990 Buk MINI_38km
366. Kwaśniewski Sławomir 1970 Oborniki MINI_38km
367. Landowski Grzegorz 1975 Borant MINI_38km
368. Lange Lucyna 1971 DT Swiss TUR_10km
369. Laszczak Michał 1987 Poznań MEGA_65km
370. Lektarski Krzysztof 1957 Pomarańczarnia MINI_38km
371. Lembicz Łukasz 1985 Kibolski KS MINI_38km
372. Lesisz Maciej 1977 FTI Racing Team MINI_38km
373. Lewandowski Michał 1988 MROZBIKE.PL MINI_38km
374. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM MEGA_65km
375. Lewandowski Robert 1979 MRÓWKA CZEMPIŃ MINI_38km
376. Linka-Wasyniak Paulina 1978 DT Swiss TUR_10km
377. Linke Marcin 1980 FTI Racing Team MINI_38km
378. Lipecki Tomasz 1961 Bydgoszcz MINI_38km
379. Lis Filip 1999 Kowanówko MINI_38km
380. Lubawy Daniel 1983 OTC Oborniki MINI_38km
381. Ludzkowska Edyta 1968 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_10km
382. Ludzkowska Klaudia 1999 SR Katorżnik Murowana Goślina MINI_38km
383. Ludzkowski Andrzej 1969 SR Katorżnik Murowana Goślina MEGA_65km
384. Ludzkowski Krzysztof 1991 SR Katorżnik Murowana Goślina MINI_38km
385. Lutomska Dorota 1982 Ofix.pl Bike Team MINI_38km
386. Lutomski Szymon 1979 Oborniki MINI_38km
387. Łaski Zuzanna 2008 Niepruszewski team TUR_10km
388. Łączniak Anna 1983 Poznań MINI_38km
389. Łączniak Marek 1977 Poznań MINI_38km
390. Łech Mariusz 1976 Brenderup Team MINI_38km
391. Łontka Sebastian 1977 JakśBud Biedrusko MEGA_65km
392. Łuczak Krzysztof 1972 Inowrocław Team MTB MINI_38km
393. Łykowska Angelika 2003 Walerianowo TUR_10km
394. Maciejewski Michał 1982 FTI Racing Team MEGA_65km
395. Maciuszek Rafał 1974 GeoPyra MINI_38km
396. Maćkowiak Artur 1978 KIBOLSKI KS MEGA_65km
397. Maćkowiak Oktawia 1991 DT Swiss TUR_10km
398. Madoń Martyna 1994 DT Swiss TUR_10km
399. Majchrzak Dariusz 1968 LAK-TECH OBORNIKI MINI_38km
400. Majewski Łukasz 1980 Nissens MINI_38km
401. Małecki Adam 1976 KS ZRYW Radziejów MINI_38km
402. Małecki Michał 1963 KS ZRYW Radziejów MINI_38km
403. Małkowski Zbigniew 1973 Komorniki MTB Team MINI_38km
404. Maniszewski PaweŁ 1979 OTOROLETY MINI_38km
405. Marciniak Romuald 1974 Brenderup Team MINI_38km
406. Marciniak Szymon 1998 ANP Team Dolsk MINI_38km
407. Marcinkowski Marcin 1979 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
408. Marczak Maciej 1979 Komorniki MTB Team MINI_38km
409. Markowski Michał 1978 Poznań MINI_38km
410. Maslanka Bartosz 1975 Grupa Krotoski - Cichy MINI_38km
411. Matysiak Krzysztof 1975 Poznań MINI_38km
412. Mazurek Michał 1993 DT Swiss TUR_10km
413. Mełnicki Wojtek 1992 Green Bike MTB Team MINI_38km
414. Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM MINI_38km
415. Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM MINI_38km
416. Michalski Adam 1981 TORPOL Racing Team MEGA_65km
417. Michałowski Dominik 1988 Consdata SuperSportowy Team MINI_38km
418. Miga Magdalena 1984 Gąsawy TUR_10km
419. Miga Marcin 1984 Gąsawy TUR_10km
420. Miklas Konrad 1968 Janikowo MINI_38km
421. Miklejewski Tomasz 1979 Kibolski KS MINI_38km
422. Mikołajczyk Przemysław 1970 AGROCHEST TEAM MINI_38km
423. Milkamanowicz Marek 1976 Zalasewo MINI_38km
424. Millert Robert 1966 8ATM MINI_38km
425. Misiak Michał 1990 INTREX bike team MINI_38km
426. Mnich Daniel 1977 Rogoźno MINI_38km
427. Mocek Kinga 1988 Fotografia MM-FOTO.eu MINI_38km
428. Mocek Mateusz 1984 Fotografia MM-FOTO.eu MINI_38km
429. Modrzejewski Piotr 1966 4K Gniezno MINI_38km
430. Mokrogulski Bartłomiej 1977 Rostworowo MINI_38km
431. Molinski Filip 2007 JDS Oborniki TUR_10km
432. Mołda Krystian 1987 Psary Małe MINI_38km
433. Mortek Norbert 1975 PZL Sędziszów MTB TEAM Gniezno MINI_38km
434. Moskalik Adam 2005 Suchy Las TUR_10km
435. Moskalik Krzysztof 1975 Suchy Las MINI_38km
436. Mrugas Mariusz 1976 Motiv Home Team MINI_38km
437. Mrugas Mikołaj 2002 Motiv Home Team MINI_38km
438. Muller Patryk 1979 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
439. Musiał Jolanta 1984 GeoPyra MINI_38km
440. Musiał Rafał 1988 GeoPyra MINI_38km
441. Muszak Krzysztof 1983 DT Swiss TUR_10km
442. Nadstaga Marcin 1979 Caparol Team MINI_38km
443. Nadstaga Piotr 2006 JDS TEAM TUR_10km
444. Nakoneczna Alicja 1987 Oborniki TUR_10km
445. Naparty Paweł 1991 DT Swiss TUR_10km
446. Napierała Wojciech 1992 Niepruszewo MINI_38km
447. Naryniecki Tomasz 1979 Wrocław MINI_38km
448. Naskręt Maciej 1979 (-; C Z T E R D Z I E S T O L A T E K ;-) TUR_10km
449. Nawrot Krzysztof 1973 Młodasko MINI_38km
450. Niemierko Michał 1969 Góra MINI_38km
451. Nocuń Marek 1973 consdataSupersportowy TEAM MINI_38km
452. Nogalski Jan 2012 Oborniki TUR_10km
453. Nogalski Maciej 2011 Oborniki Wielkopolskie TUR_10km
454. Nogalski Mateusz 1996 DT Swiss TUR_10km
455. Nogalski Rafał 1971 Oborniki Wielkopolskie TUR_10km
456. Nogalski Sebastian 1981 Oborniki TUR_10km
457. Nowacki Włodzimierz 1954 Oborniki TUR_10km
458. Nowak Janusz 1965 BORANT Team MINI_38km
459. Nowak Łukasz 1985 Abro System Team Poznań MINI_38km
460. Nowak Sabina 1990 Owińska MINI_38km
461. Nowak Sebastian 1977 Ikano Industry MINI_38km
462. Nowakowski Karol 1976 GOLD CYCLING MINI_38km
463. Nowakowski Michał 1997 GOLD CYCLING MINI_38km
464. Nowakowski Michał 1989 THULE TEAM MEGA_65km
465. Nowicka Agnieszka 1987 BAJT TUR_10km
466. Nowicka Dorota 1968 DT Swiss TUR_10km
467. Nowicki Maciej 1983 Krotoszyn TUR_10km
468. Nowicki Przemysław 1991 OrsonWorkshop MINI_38km
469. Nowicki Roman 1966 Catarol TUR_10km
470. Nożewnik Mikołaj 1984 Połajewo MTB MINI_38km
471. Nurczyński Tomasz 1984 Trek Rowery Małgośka MINI_38km
472. Obst Szymon 1978 POZNAN MINI_38km
473. Ogórowicz Jakub 1984 Oborniki TUR_10km
474. Ogórowicz Jan 2011 Oborniki TUR_10km
475. Okupniarek Patryk 1985 Oborniki MINI_38km
476. Olechowska Monika 1982 Poznań MINI_38km
477. Olenderek Alicja 1981 Oborniki TUR_10km
478. Olenderek Emilia 2009 Oborniki TUR_10km
479. Olenderek Gabrysia 2011 Oborniki TUR_10km
480. Olenderek Tomasz 1984 DT Swiss TUR_10km
481. Olenko Bartosz 1986 PZL Sedziszów MTB Team Gniezno MINI_38km
482. Olszewski Łukasz 1996 Kłecko Cycling Team MINI_38km
483. Orlik Krzysztof 1983 Agrochest Team MINI_38km
484. Orłowska Anna 1982 DT Swiss TUR_10km
485. Osses Antoni 2011 Oborniki Rożnowo TUR_10km
486. Osses Grzegorz 2009 Oborniki Rożnowo TUR_10km
487. Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko TUR_10km
488. Ostrowski Marek 1971 BORANT MINI_38km
489. Ostrowski Radek 1980 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team MEGA_65km
490. Otto Rafał 1974 MTB Balma Team MINI_38km
491. Owczarz Damian 1987 VEZUVIO TEAM MINI_38km
492. Pankowski Filip 1993 Ryczywół MINI_38km
493. Partyka Roksana 1995 DT Swiss TUR_10km
494. Pastor Przemysław 1979 Oborniki MINI_38km
495. Paszkowski Lukasz 1981 mtb parkowe team MINI_38km
496. Paulus Jakub 2009 Oborniki TUR_10km
497. Paulus Katarzyna 1979 Oborniki TUR_10km
498. Paulus Tomasz 1979 Oborniki TUR_10km
499. Pawełczyk Adam 1983 DZIKI NOTECKIE MINI_38km
500. Pec Anna 1972 Oborniki TUR_10km
501. Pec Dariusz 1982 DT Swiss TUR_10km
502. Peksa Michał 1987 PołaPoła MINI_38km
503. Perska Monika 1997 DT Swiss TUR_10km
504. Piasecka Joanna 1990 DT Swiss TUR_10km
505. Piątek Jakub 1990 Poznań MINI_38km
506. Piątek Marcin 1987 Komorniki MTB Team MINI_38km
507. Piątek Michał 1988 Poznań MINI_38km
508. Piątkowski Bartosz 1980 FTI Racing Team MINI_38km
509. Piątkowski Robert 1994 Poznań MEGA_65km
510. Pichur Krzysztof 1975 MasterBit TUR_10km
511. Pichur Michelle 2010 MasterBit TUR_10km
512. Piechocka Agnieszka 1984 DT Swiss TUR_10km
513. Piechuła Michał 1973 STARE METALE MINI_38km
514. Pieczyńska Anna 2012 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_10km
515. Pieczyńska Paulina 1983 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_10km
516. Pieczyński Aleksander 1954 Murowana Goślina TUR_10km
517. Pieczyński Jacek 1980 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_10km
518. Pieczyński Piotr 2012 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_10km
519. Pieczyński Stanisław 2008 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_10km
520. Pierwocha Tomasz 1978 Bike.Store Bielsko MEGA_65km
521. Piestrzyński Wojciech 1973 Popówko MINI_38km
522. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM MINI_38km
523. Pietkun Norbert 1997 Hernik Team MINI_38km
524. Pilarczyk Elżbieta 1979 DT Swiss TUR_10km
525. Pisarski Łukasz 1980 Piła MEGA_65km
526. Pituch Sławek 1985 Ta Ko Team MINI_38km
527. Plewa Natalia 1982 OBORNIKI TUR_10km
528. Plewa Szymon 1974 OBORNIKI TUR_10km
529. Plewa Zofia 2008 OBORNIKI TUR_10km
530. Podgórski Grzegorz 1984 bikeatelier eobuwie.pl maximus urbex team MINI_38km
531. Podgórski Jacek 1987 TOMCHEM MINI_38km
532. Podkowiński Adam 1988 Suchy Las MINI_38km
533. Podzerek Jerzy 1943 Poznań TUR_10km
534. Pogorzelski Mariusz 1973 SZOOKROWER MINI_38km
535. Pokładecki Krzysztof 1991 Poznań MINI_38km
536. Polusik Radosław 1984 Kawęczyn MINI_38km
537. Połuch Artur 1984 JakśBud Biedrusko MINI_38km
538. Połuch Joanna 1983 JAKŚ-BUD Biedrusko MINI_38km
539. Powelski Jędrzej 1989 Consdata MINI_38km
540. Prościński Jarosław 1971 Sport Serwis T.Miklas Bydgoszcz MINI_38km
541. Przybylski Karol 1990 Trzemeszno MINI_38km
542. Przybył Przemysław 1962 Oborniki TUR_10km
543. Przybyła Dariusz 1991 Poła Team MINI_38km
544. Przybyła Patryk 1982 VEZUVIO TEAM MEGA_65km
545. Przybyłek Piotr 1982 Ikano Industry MINI_38km
546. Przybyłowicz Katarzyna 1977 DT Swiss TUR_10km
547. Przypis Łukasz 1986 PKO Bank Polski MINI_38km
548. Przysiek Rafał 1981 Goggle Pro Active Eyewear MINI_38km
549. Ptaszek Jarosław 1981 Grass Mania MTB Team MEGA_65km
550. Puszcz Paweł 1981 Skórzewo MEGA_65km
551. Puziak Bartosz 2010 Lulin TUR_10km
552. Puziak Kacper 2007 Lulin TUR_10km
553. Puziak Łukasz 1982 Lulin TUR_10km
554. Puziak Małgorzata 1983 Lulin TUR_10km
555. Pyssa Dorota 1978 OBORNIKI TUR_10km
556. Pyssa Patrycja 2010 OBORNIKI TUR_10km
557. Pyssa Robert 1973 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
558. Radke Edward 1945 PRO-FIT-BIKE TUR_10km
559. Radziszewski Łukasz 1986 Ząbkowice Śląskie MINI_38km
560. Rajczak Jakub 1991 DuoRaj MINI_38km
561. Rajczak Mariusz 1983 Scania MTB Team Poznań MINI_38km
562. Rakowski Kacper 2000 Ryczywół TUR_10km
563. Rakowski Szymon 1977 Ryczywół MINI_38km
564. Ratajczak Andrzej 1964 ANP Team Dolsk MINI_38km
565. Ratajczak Damian 1987 ANP Team Dolsk MINI_38km
566. Ratajczak Kazimierz 1966 ANP Team Dolsk MINI_38km
567. Ratajczak Radosław 1977 Kamionki MINI_38km
568. Rąpała Mariusz 1983 Szamotuły MINI_38km
569. Reich Bartek 2011 Dąbrówka Leśna TUR_10km
570. Reich Natalia 2004 Dąbrówka Leśna TUR_10km
571. Reich Piotr 1978 Dąbrówka Leśna TUR_10km
572. Reke Sergiusz 1987 Wągrowiec MINI_38km
573. Rembek Miłosz 1994 Biedrusko MINI_38km
574. Repiński Tomasz 1987 Ase Trek Gdynia MEGA_65km
575. Rezlewicz-Frąckowiak Nikodem 1994 DT Swiss TUR_10km
576. Rogowski Jacek 1971 KSR Kościerzyna MINI_38km
577. Rojewski Marek 1980 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_38km
578. Rojewski Szymon 1974 WIELEŃ TEAM KAMEX MINI_38km
579. Rok Arkadiusz 1972 Poznań MINI_38km
580. Rokosik Krystian 1992 GReeN BIKE MTB Team MINI_38km
581. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM MINI_38km
582. Roszyk Agnieszka 1975 Luboń TUR_10km
583. Rozits Sandis 1986 BRENDERUP TEAM MINI_38km
584. Rozwalka Przemysław 1994 Strefasportu.pl MW Invest MEGA_65km
585. Ruks Helena 2010 Oborniki TUR_10km
586. Ruks Szymon 1984 OTC Oborniki MINI_38km
587. Ruta Damian 1981 Ikano Industry MINI_38km
588. Rydlewski Przemysław 1979 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_65km
589. RypiŃski Łukasz 1984 STALIGMA RACING TEAM MINI_38km
590. Rzepińska Justyna 1977 BikeCity Poznań TUR_10km
591. Rzepiński Bartosz 2006 BikeCity Poznań TUR_10km
592. Rzepiński Leszek 1977 BikeCity Poznań MINI_38km
593. Rzepka Adam 2009 Oborniki TUR_10km
594. Rzepka Agata 1980 Oborniki TUR_10km
595. Rzepka Bartosz 1982 Oborniki TUR_10km
596. Rzepka Filip 2012 Oborniki TUR_10km
597. RzymiaŃski Paweł 1977 AGMAR SERWIS ROWEROWY ROKIETNICA MINI_38km
598. Samol Paweł 1969 parkiety-Samol MINI_38km
599. Sawada Maciej 2007 Oborniki TUR_10km
600. Sawada Rafal 1976 Oborniki TUR_10km
601. Schaefer Artur 1969 Borant MINI_38km
602. Schaumkessel Adam 1986 Oborniki TUR_10km
603. Scheffs Miroslaw 1961 PARKOWO MINI_38km
604. Semczuk Hubert 1995 Rybczyński Bikes Remmers TP-Link Team MEGA_65km
605. Serafin Adam 1952 Oborniki MINI_38km
606. Serbin Szymon 1994 Kłecko Cycling Team MINI_38km
607. Sędłak Łukasz 1979 CELLFAST MTB TEAM MEGA_65km
608. Siedlecka Alicja 2007 UKS Oborniki TUR_10km
609. Siejak Mateusz 1998 Consdata Supersportowy TEAM MINI_38km
610. Siejak Tomasz 1970 Kiekrz MINI_38km
611. Siekierski Michał 1985 Kibolski KS MINI_38km
612. Siemaszkiewicz Agnieszka 1972 DT Swiss TUR_10km
613. Sieradzki Adam 1982 Inowrocław Team MTB MINI_38km
614. Siodła Maciej 1975 Czerwonak MINI_38km
615. Siodła Michał 2001 Bike&Run Friends MINI_38km
616. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends MINI_38km
617. Skiba Rafał 1975 TEAMSzamocin TUR_10km
618. Skiba Roman 1968 Jare TEAM MINI_38km
619. Skowron Jacek 2002 SZOOKROWER MINI_38km
620. Skrzypczak Bartosz 1981 Astromal MINI_38km
621. Skrzypczak Maksymilian 2009 Łanie i Byki ;) TUR_10km
622. Skrzypczak Tomasz 1980 Alfapanel MTB Team MINI_38km
623. Skrzypczak Wojciech 2007 Łanie i Byki ;) TUR_10km
624. Skupniewicz Paulina 1977 Poznań MINI_38km
625. Słomski Michał 1982 Consdata supersportowy team MINI_38km
626. Słowik Adam 1988 Bike.Store Bielsko MINI_38km
627. Smorąg Zbigniew 1966 Lewa Wolna MINI_38km
628. SobaŃski Marcin 1978 SkS Oborniki MEGA_65km
629. Sobaszek Arletta 1972 Oborniki TUR_10km
630. Sobaszek Sergiusz 2005 Oborniki TUR_10km
631. Sobczyński Grzegorz 1977 AGROCHEST TEAM MINI_38km
632. Sobczyński Michał 1980 Dynamit TUR_10km
633. Sobczyński Mikołaj 2010 Dynamit TUR_10km
634. Sochacki Zbigniew 1973 MTB4FUN MEGA_65km
635. Solarczyk Mateusz 1995 Promnice TUR_10km
636. Solarczyk Wioletta 1973 Promnice TUR_10km
637. Sołenczew Patrycjusz 1984 FTI Racing Team MINI_38km
638. Spychalski PaweŁ 1977 FTI Racing Team MINI_38km
639. Spychała Damian 1986 Inea MINI_38km
640. Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki TUR_10km
641. Stachowiak Piotr 1983 TORPOL RACING TEAM MINI_38km
642. Stachowiak Robert 1986 DT Swiss TUR_10km
643. Stachowiak Sandra 1988 SR Katorżnik Murowana Goślina TUR_10km
644. Stachowiak Sylwia 1971 ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ MINI_38km
645. Stachowiak Tomasz 1970 ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ MINI_38km
646. Stanisławska Klaudia 1991 Kępa TUR_10km
647. Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
648. Stańczewski Andrzej 1978 31BLT MINI_38km
649. Stawna Hanna 1980 DT Swiss TUR_10km
650. Stawna Maja 2007 Stawni TUR_10km
651. Stawny Tobiasz 1980 Stawni TUR_10km
652. Stawny Tymoteusz 2008 Stawni TUR_10km
653. Stefaniak Dariusz 1969 Lubin MINI_38km
654. Stefański Marcin 1983 64 STO MINI_38km
655. Stefański Szymon 1972 Oborniki MINI_38km
656. Stocka Anna 1987 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
657. Strug Ewa 1984 Poznań TUR_10km
658. Struzik Sebastian 1985 FTI Racing Team MINI_38km
659. Strzelczyk Anna 1980 DT Swiss TUR_10km
660. Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team TUR_10km
661. Strzępka Anna 1985 DT Swiss TUR_10km
662. Studnicki Rafał 1977 Poznań MINI_38km
663. Suszyński Borys 1972 PKO Bank Polski MINI_38km
664. Szaban Bartosz 1985 Oborniki MINI_38km
665. Szajstek Igor 2005 OBORNIKI TUR_10km
666. Szczechowicz Andrzej 1970 Zryw Radziejów MINI_38km
667. Szczygieł Michał 1977 M-40 Pro Racing MINI_38km
668. Szot Ewa 1980 Daszewice MINI_38km
669. Szperlik Wojciech 1978 AIRPOL COMPRESSORS MTB TEAM MEGA_65km
670. Szpot Łukasz 1988 Poznań MINI_38km
671. Szpulewska-Larek Sylwia 1980 sks oborniki MINI_38km
672. Szramski Szymon 1977 Grupa Krotoski-Cichy MINI_38km
673. Szubiński Arkadiusz 1993 Murowana Goślina MINI_38km
674. Szulczyk Adam 2007 SZULA HERO RACING TEAM TUR_10km
675. Szulczyk Jarek 1975 Ludomki TUR_10km
676. Szulczyk Paweł 1980 SZULA HERO RACING TEAM TUR_10km
677. Szulczyk Szymon 2008 Ludomki TUR_10km
678. Szumski Krzysztof 1981 Walka Kostrzyn MINI_38km
679. Szymańska Agnieszka 1981 Oborniki TUR_10km
680. Szymański Andrzej 1974 ANP Team Dolsk MINI_38km
681. Szymański Jarek 1981 oborniki MINI_38km
682. Szymański Krzysztof 1968 CST Trzemeszno MINI_38km
683. Szymański Michał 2007 Oborniki TUR_10km
684. Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne MINI_38km
685. Szymaś Łukasz 1986 OPP Poznań MINI_38km
686. Szymborski Robert 1976 BTS BUDZYŃ MINI_38km
687. Ścigacz Tomasz 1986 Biedrusko MINI_38km
688. Śledzik Sebastian 1968 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
689. Ślęzak Angelika 1994 Poznań MINI_38km
690. Śmiłowski Jan 1961 Tygrys z Trzcianki MINI_38km
691. Śniegowska-Żak Agnieszka 1981 Gniezno MINI_38km
692. Świejkowski Radosław 1969 Biskupice MINI_38km
693. Taciak Michał 1975 MichuExtreme MINI_38km
694. Talarek Maciej 1975 Oborniki MINI_38km
695. Targosz Jakub 1995 DT SWISS MINI_38km
696. Tarko Bartosz 1983 Oborniki MINI_38km
697. Tarko Filip 1986 Oborniki MINI_38km
698. Tarnowski Paweł 1981 Restauracja Trzy Smaki Pobiedziska MINI_38km
699. Terlecki Paweł 1979 Komorniki MTB team MINI_38km
700. Tokarski Łukasz 1989 Poznań MINI_38km
701. Tomaszewski Dawid 1984 QBIAK Transport Team MINI_38km
702. Tomczak Dawid 1979 DT Swiss TUR_10km
703. Trzaska Sebastian 1977 Dąbrówka MINI_38km
704. Trzeciak-Dubert Katarzyna 1985 Szamocin TUR_10km
705. Tujdowski Andrzej 1958 Omida Cyclo Team MEGA_65km
706. Turostowski Wojciech 1965 Oborniki MEGA_65km
707. Tyloch Waldemar 1974 Złotów MINI_38km
708. Urbaniak Angelika 1982 Oborniki TUR_10km
709. Urbaniak Kamil 2010 Oborniki TUR_10km
710. Urbaniak Leszek 1981 Oborniki MINI_38km
711. Urbaniak Remigiusz 1981 Oborniki MINI_38km
712. Wachowiak Paweł 1998 Power Bike Team MINI_38km
713. Wachowiak Tomasz 1972 TOMCHEM MINI_38km
714. Walczewski Rafał 1998 EUROROWER.PL MINI_38km
715. Waleriańczyk Dariusz 1974 Bogdanowo MINI_38km
716. Walicki Michał 2009 MM Team TUR_10km
717. Walkowiak Kosma 1985 Oborniki TUR_10km
718. Walkowiak Marta 1986 Oborniki TUR_10km
719. Walkowiak Tymoteusz 2011 Oborniki TUR_10km
720. Warguła Waldemar 1980 Kibolski KS MEGA_65km
721. Wawer Michał 1999 Walka Kostrzyn MINI_38km
722. Wawrzyniak Katarzyna 1965 Oborniki TUR_10km
723. Wawrzynkiewicz Joanna 1982 POLANKA ZA STRZELNICĄ TUR_10km
724. Wawrzynkiewicz Marek 1954 POLANKA ZA STRZELNICĄ TUR_10km
725. Wawrzynkiewicz Przemysław 1980 POLANKA ZA STRZELNICĄ MINI_38km
726. Wąs Marcin 1976 Rożnowo MINI_38km
727. Wątor Agnieszka 1980 Oborniki TUR_10km
728. Wencel Artur 1976 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
729. Wenski Andrzej 1964 Jakś-Bud Biedrusko MINI_38km
730. Wesołowski Jacek 1976 Poznań MINI_38km
731. Wicherek Kasia 1985 Oborniki TUR_10km
732. Wichowski Łukasz 1979 GORZÓW WLKP MINI_38km
733. Wieland Maciej 1985 Jelonek MTB Squad MINI_38km
734. Wieszczeczyński Krzysztof 1986 Czerwonak MINI_38km
735. Wieszczeczyński Marek 1960 Czerwonak MINI_38km
736. Winkel Arkadiusz 2001 Chrustowo MINI_38km
737. Winkel Gracjan 1995 Chrustowo MINI_38km
738. Wiorek Justyna 1974 DT Swiss TUR_10km
739. Wiśniewski Alan 2008 oborniki TUR_10km
740. Wiśniewski Maciej 1981 oborniki TUR_10km
741. Wiśniewski Wojciech 1977 4K Gniezno MINI_38km
742. Witek Rafał 1985 Dąbrówka Leśna MINI_38km
743. Witkiewicz Marek 1958 Volkswagen Samochody Użytkowe Mtb Team MEGA_65km
744. Witkowski Tomasz 1980 OBORNIKI MTB TEAM MINI_38km
745. Witt Emilian 1997 Oborniki MINI_38km
746. Witt Jakub 1997 Oborniki MINI_38km
747. Wituła Blanka 2010 REHAU Crosactive TUR_10km
748. Wituła Iwo 1974 REHAU Crosactive TUR_10km
749. Wituła Nadia 2010 REHAU Crosactive TUR_10km
750. Włodarczyk Maja 1995 DT Swiss TUR_10km
751. Włudarczak Maciej 1986 DT4YOU MTB TEAM MINI_38km
752. Wnuk Sławomir 1976 CELLFAST TEAM MEGA_65km
753. Wojciechowska Liliana 1993 Połajewo TUR_10km
754. Wojciechowski Krzysztof 1976 Brak MINI_38km
755. Wojcieszyński Jacek 1981 Dziki Noteckie MINI_38km
756. Wojdyło Piotr 1974 Cellfast MTB Team-Rowerplus.pl MEGA_65km
757. Wojnar Tomasz 1970 Poznań MINI_38km
758. Wojtczak Paweł 1988 TOMCHEM MINI_38km
759. Wolniewicz Jakub 1990 Walka Kostrzyn MINI_38km
760. Wolniewicz Mateusz 1987 Consdata SuperSportowy Team MINI_38km
761. Wolniewicz Michał 1992 Consdata SuperSportowy Team MINI_38km
762. Wolski Marek 1989 Opalenica MINI_38km
763. Woźniak Tomasz 1976 GEOpyra MINI_38km
764. Woźniak Tomasz 1972 Rogoźno MINI_38km
765. Wrona Maciej 1982 31BLT MINI_38km
766. Wróbel Tomasz 1979 Komorniki MTB team MEGA_65km
767. Wróblewska Mariola 1981 1981 TUR_10km
768. Wróblewski Dariusz 1966 Poznań MINI_38km
769. Wróblewski Paweł 1978 Czerwonak MINI_38km
770. Zabrocka Aleksandra 1984 MLKS Baszta Bytów MINI_38km
771. ZachciaŁ Borys 2011 XXL-ki TUR_10km
772. ZachciaŁ Justyna 1984 XXL-ki TUR_10km
773. ZachciaŁ Krystian 1975 XXL-ki TUR_10km
774. ZachciaŁ RadosŁaw 2008 XXL-ki TUR_10km
775. Zagórski Dariusz 1966 Dezu MTB Team Gorzów MINI_38km
776. Zając Krystian 1988 Consdata Supersportowy TEAM MINI_38km
777. Zajder Marcin 1983 Poznań MINI_38km
778. Zajdowicz Paweł 1977 Stowarzyszenie BAZA PCT MINI_38km
779. Zalaszewska Paulina 1988 CONSDATA SuperSportowy Team MINI_38km
780. Zamłynny Jacek 1975 FSD sport MINI_38km
781. Zaporowski Zbigniew 1949 Swarzędz MINI_38km
782. Zaranek Bartosz 2003 ZUR Rogoźno TUR_10km
783. Zaranek Krzysztof 1974 ZUR Rogoźno MINI_38km
784. Zawiślak Artur 2004 Oborniki TUR_10km
785. Zawiślak Tomasz 1971 Oborniki TUR_10km
786. Zaworski Tomasz 1989 GOLD CYCLING Złotkowo MINI_38km
787. Zborała Bartłomiej 1978 OPP Poznań MINI_38km
788. Zdziabek Konrad 1980 EURO-ROWER.PL MINI_38km
789. Zellner Małgorzata 1975 Euro Bike Kaczmarek Electric Team MEGA_65km
790. Zgrzebniak Mikołaj 1991 DT Swiss TUR_10km
791. Zielińska Weronika 2001 Kosox Bike Team MINI_38km
792. Zieliński Radosław 1986 Bydgoszcz MINI_38km
793. Zieloniecki Tomasz 1984 Poznan MINI_38km
794. Ziemska Wioletta 1975 DT Swiss TUR_10km
795. Zugehoer Zbigniew 1974 Goggle Pro Active Eyewear MINI_38km
796. Zwierski Miłosz 2001 UKS Sportowiec Piła MINI_38km
797. Zych Albert 1972 Poznań MINI_38km
798. Żak Eryk 1991 Poznań MINI_38km
799. Żak Piotr 1975 OPP Poznań MINI_38km
800. Żminkowski Tomasz 1983 BikeCity Poznań MINI_38km
801. Żurawicz Daniel 1979 Oborniki MINI_38km