Lista uczestników

Czerwonak Cross Duathlon - Sztafety
DuoCykl Wielkopolska 2020

Czerwonak 25.10.2020


Liczba zgłoszonych sztafet: 36


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. #FafikTeam Zawodnik 1 Biaganie: Anna Gdula
Zawodnik 2 Rower: Waldemar Olkiewicz [Kapitan]
2. #rusz4litery Zawodnik 1 Biaganie: Szymon Mikołajczak
Zawodnik 2 Rower: Wojciech Mikołajczak [Kapitan]
3. 2+2 Hart Skoki Zawodnik 1 Biaganie: Monika Jerzak
Zawodnik 2 Rower: Damian Jerzak [Kapitan]
4. 5 Strefa Zawodnik 1 Biaganie: Jakub Michalak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Arkadiusz Hamny
5. Alvo Racing Team 1 Zawodnik 1 Biaganie: Tadeusz Olszewski
Zawodnik 2 Rower: Marcin Koszarek [Kapitan]
6. Alvo Racing Team 2 Zawodnik 1 Biaganie: Robert Maćkowiak
Zawodnik 2 Rower: Paweł Styziński [Kapitan]
7. ANALOG team Zawodnik 1 Biaganie: Anita Szafczyk-Małecka [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Krzysztof Małecki
8. Bagins Team Zawodnik 1 Biaganie: Jakub Baginski [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Magdalena Bagińska
9. BraciaT Zawodnik 1 Biaganie: Bartosz Tarnawski [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Marcin Tarnawski
10. CERDACH Team Zawodnik 1 Biaganie: Michał Leśniak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Damian Spychała
11. DS Team Zawodnik 1 Biaganie: Przemysław Gorczakowski
Zawodnik 2 Rower: Agata Nowaczyk [Kapitan]
12. DT4YOU MTB TEAM Zawodnik 1 Biaganie: Gracjan Stankiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Eryk Gomoński
13. Dziki z Puszczy Zawodnik 1 Biaganie: Jarosław Broniszewski
Zawodnik 2 Rower: Dariusz Janas [Kapitan]
14. Eksplozja Endorfin Zawodnik 1 Biaganie: Dariusz Gorgolinski
Zawodnik 2 Rower: Natalia Gryska [Kapitan]
15. Galibier Bikefun Leszno Team Zawodnik 1 Biaganie: Arkadiusz Piętka
Zawodnik 2 Rower: Bartosz Skrzypczak [Kapitan]
16. Huragan Szklarka Poznań Zawodnik 1 Biaganie: Łukasz Szymański
Zawodnik 2 Rower: Sebastian Jabłoński [Kapitan]
17. IZABELA TOMASZ MICHALAK Zawodnik 1 Biaganie: Izabela Michalak
Zawodnik 2 Rower: Tomasz Michalak [Kapitan]
18. Just for fun team Zawodnik 1 Biaganie: Joanna Gładecka
Zawodnik 2 Rower: Robert Stachowiak [Kapitan]
19. KB/SR Katorżnik Zawodnik 1 Biaganie: Ewa Graj [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Dariusz Kaczor
20. KKFP / Wolsztyńska Akademia Biegowa Zawodnik 1 Biaganie: Piotr Piwecki
Zawodnik 2 Rower: Mateusz Szewczyk [Kapitan]
21. Komorniki MTB Team Zawodnik 1 Biaganie: Bobur Farmonow
Zawodnik 2 Rower: Nodirżon Farmonow [Kapitan]
22. Kosox&AKB Team Zawodnik 1 Biaganie: Jakub Napierała
Zawodnik 2 Rower: Adrian Prymowicz [Kapitan]
23. KTK ImageCyclingTeam Zawodnik 1 Biaganie: Mikołaj Protasiewicz
Zawodnik 2 Rower: Piotr Protasiewicz [Kapitan]
24. Maratończyk Poznań Zawodnik 1 Biaganie: Daniel Jóźwiak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Dariusz Cybulski
25. mikołaje Zawodnik 1 Biaganie: Jaromir Mikołajczak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Ewa Mikołajczak
26. Nieokiełznane Dziki Zawodnik 1 Biaganie: Maciej Żak
Zawodnik 2 Rower: Łukasz Tokarski [Kapitan]
27. Nowak-run Zawodnik 1 Biaganie: Adrian Drews
Zawodnik 2 Rower: Irena Nowak [Kapitan]
28. Pałuki WRC TEAM Zawodnik 1 Biaganie: Robert Ruda
Zawodnik 2 Rower: Piotr Grela [Kapitan]
29. PAW team Zawodnik 1 Biaganie: Bartosz Filipowiak
Zawodnik 2 Rower: Krzysztof Kostrzewski [Kapitan]
30. Pędzące Leniwce Zawodnik 1 Biaganie: Katarzyna Frankowska
Zawodnik 2 Rower: Marta Smierzchała [Kapitan]
31. Pędzące Żółwie Zawodnik 1 Biaganie: Seweryn Socha
Zawodnik 2 Rower: Michał Kołacki [Kapitan]
32. PowerBĄKI Zawodnik 1 Biaganie: Artur Bąk
Zawodnik 2 Rower: Justyna Karolczak [Kapitan]
33. Reacing team Zawodnik 1 Biaganie: Łukasz Siwkowski
Zawodnik 2 Rower: Jarek Nowaczyk [Kapitan]
34. Team Wesołych Tetryków Zawodnik 1 Biaganie: Katarzyna Nowikowska [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Tomasz Kordy
35. Waszki z Czerwonak Biega Zawodnik 1 Biaganie: Łukasz Waszak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Kamila Malengowska-Waszak
36. Żwirek i Muchomorek Zawodnik 1 Biaganie: Michał Zieliński [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Weronika Zielińska