Lista uczestników

Murowana Goślina Cross Duathlon - Sztafety
DuoCykl Wielkopolska 2020

Murowana Goślina 27.09.2020


Liczba zgłoszonych sztafet: 29


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. 2+2 Hart Skoki Zawodnik 1 Biaganie: Monika Jerzak
Zawodnik 2 Rower: Damian Jerzak [Kapitan]
2. Alvo Racing Team Zawodnik 1 Biaganie: Robert Maćkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Paweł Styziński
3. Alvo Racing Team 3 Zawodnik 1 Biaganie: Tadeusz Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Marcin Koszarek
4. Analog Team/Night runners Września Zawodnik 1 Biaganie: Anita Szafczyk-Małecka [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Krzysztof Małecki
5. Debiutanci Zawodnik 1 Biaganie: Agnieszka Kuśmierska
Zawodnik 2 Rower: Jacek Pitkiewicz [Kapitan]
6. Decathlon Gniezno Zawodnik 1 Biaganie: Leszek Hęś [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Grzegorz Smoczyk
7. Decathlon Komorniki Zawodnik 1 Biaganie: Fryderyk Kaczmarek
Zawodnik 2 Rower: Marcin Figiel [Kapitan]
8. Dream Team Zawodnik 1 Biaganie: Janusz Woźniak
Zawodnik 2 Rower: Marek Panowicz [Kapitan]
9. DT4YOU MTB TEAM Zawodnik 1 Biaganie: Gracjan Stankiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Eryk Gomoński
10. Eksplozja Endorfin Zawodnik 1 Biaganie: Dariusz Gorgolinski
Zawodnik 2 Rower: Natalia Gryska [Kapitan]
11. Galibier Bikefun Leszno Team Zawodnik 1 Biaganie: Arkadiusz Piętka
Zawodnik 2 Rower: Bartosz Skrzypczak [Kapitan]
12. HEROSI Zawodnik 1 Biaganie: Hanna Dalka [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Daniel Piwecki
13. Just for fun team Zawodnik 1 Biaganie: Joanna Gładecka
Zawodnik 2 Rower: Robert Stachowiak [Kapitan]
14. KB/SR Katorżnik Zawodnik 1 Biaganie: Ewa Graj [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Dariusz Kaczor
15. KKFP / Wolsztyńska Akademia Biegowa Zawodnik 1 Biaganie: Piotr Piwecki
Zawodnik 2 Rower: Mateusz Szewczyk [Kapitan]
16. Kosox&AKB Team Zawodnik 1 Biaganie: Jakub Napierała [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Dawid Kompiel
17. KTK ImageCyclingTeam Zawodnik 1 Biaganie: Mikołaj Protasiewicz
Zawodnik 2 Rower: Piotr Protasiewicz [Kapitan]
18. MASZKA TEAM Zawodnik 1 Biaganie: Beata ŚlataŁa
Zawodnik 2 Rower: Marzena Kaczmarek [Kapitan]
19. Night Runners Września Zawodnik 1 Biaganie: Katarzyna Nowikowska [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Tomasz Kordy
20. Nowak-Run Zawodnik 1 Biaganie: Adrian Drews [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Irena Nowak
21. Pałuki WRC Team Zawodnik 1 Biaganie: Robert Ruda
Zawodnik 2 Rower: Piotr Grela [Kapitan]
22. Pędzące Leniwce Zawodnik 1 Biaganie: Katarzyna Frankowska [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Marta Smierzchała
23. Sisters Zawodnik 1 Biaganie: Justyna Jacek
Zawodnik 2 Rower: Beata Lesińska [Kapitan]
24. Syndis Team Zawodnik 1 Biaganie: Krzysztof Kołoch [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Leszek Wawrzyniak
25. Szybki i Wściekły Zawodnik 1 Biaganie: Jarosław Chruścicki
Zawodnik 2 Rower: Tomasz Szawuła [Kapitan]
26. Team Bielawiak Zawodnik 1 Biaganie: Dariusz Bielawiak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Dawid Bielawiak
27. Timiniaki Zawodnik 1 Biaganie: Agnieszka Thiem
Zawodnik 2 Rower: Adam Thiem [Kapitan]
28. Wikings on board Zawodnik 1 Biaganie: Mateusz Lipiński
Zawodnik 2 Rower: Piotr Jadczak [Kapitan]
29. Żwirek i Muchomorek Zawodnik 1 Biaganie: Michał Zieliński [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Weronika Zielińska