Lista startowa

Duathlon Radwanice

Radwanice, 07.05.2023

SPRINT: 5 km / 20 km / 2,5 km
CLASSIC: 10 km / 40 km / 5 km
LONG (DŁUGI): 10 km / 60 km / 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 67



SPRINT: 5 km biegu / 20 km roweru / 2,5 km biegu


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Baraniecka Justyna 1981 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW Głogów
2. Bąk Tymoteusz 1977 merce.com Gliwice
3. Ciapa Marcin 1990 Rajsport Active Zduńska Wola
4. Ciesielski Michał 1993 MLT Rawicz
5. Drozdek Tomasz 1981 Broniszów
6. Gierasimiuk Andrzej 1956 Polek Team Poręba
7. Gołyś Dawid 1995 Knurów
8. Graczyk Bartosz 1980 Lubasz
9. Hoczek Arkadiusz 1973 Kiedy się zmęczę? Jutro! Kolanowice
10. Jamont Przemysław 1960 KINESIS ZARY Żary
11. Janisławski Maciej 1991 Fun tri Jelenia Góra
12. Juskowiak Maciej 2003 poniec Poniec
13. Kaczmarek Mateusz 1988 Świebodzin
14. Kaźmierczak Łukasz 2005 Centrum Sportowe Głogowski Triathlon Ruszowice
15. Kimel Magdalena 2002 brak Wrocław
16. Klin Jaroslaw 1975 Lubin
17. Kołodziejczyk Tomek 1990 RajSport Active Łódź
18. Krzyzanowski Marek 1963 Wrocław
19. Kwiatkowski Piotr 1980 NOWA SÓL
20. Leśniewski Majkel 1991 MLT Rawicz
21. Łozienko Anna 1991 KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE Miłoszyce
22. Łyszczak Roman 1966 Zielona Góra
23. Michalski Marek 1992 Wrocław
24. Owczarek Jakub 1995 Myjomice
25. Polek Justyna 1977 Polek Team Opole
26. Rogowski Paweł 1994 Poznań
27. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW Gorzów Wielkopolski
28. Sroczyński Maciej 1981 Żerniki Wrocławskie
29. Sut Krzysztof 1986 Głogów
30. Suwary Malwina 1987 GORZÓW WLKP
31. Szydłowski Bartłomiej 1978 Zielona Góra
32. Szydłowski Szymon 2007 KL LUMEL Zielona Góra Zielona Góra
33. Wiśniewski Filip 1988 Szklary Górne
34. Wspaniały Leszek 1976 Team Cross Straceńców Głogów Serby
35. Wyszomirska Karolina 1977 Poznań


CLASSIC: 10 km biegu / 40 km roweru / 5 km biegu


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Cąkała Zuzanna 1992 Augustyniak Triathlon Team Lubin
2. Dąbrowski Maciej 1998 Augustyniak Triathlon Team Radwanice
3. Kamoś Witold 1992 Wrocław
4. Kapuśniak Grzegorz 1977 Opole
5. Katulski Dawid 1994 Active Team Bez Balastu Łagoszów Wielki
6. Kaźmierczak Krzysztof 1976 Ruszowice
7. Kieczur Wojciech 1985 Borówiec
8. Kowalski Aleksander 1963 Szczawno-Zdrój
9. Lenar Piotr 1997 SLAVIA POLSKA Łańcut
10. Łączny Leszek 1961 Borkowice
11. Maciejewski Piotr 1980 Poznan
12. Matysiak Karol 1974 GALAXYOG.CO Poznań
13. Okarma Dawid 1993 Grupa Treningowa Głuszyca GŁUSZYCA
14. Pałosz Tomasz 1981 JKS Weisstein Wałbrzych Wałbrzych
15. Prentki JarosŁaw 1968 HANGAR POZNAŃ Poznań
16. Ratajczak Marek 1966 Wrocław
17. Szczepański Rafał 1975 Wrocław
18. Szombierska Monika 1985 Lubsko
19. Szombierski Robert 1984 Lubsko
20. Szymarek Bartosz 1984 Smashing Pąpkins Wrocław
21. Śmichurski Krzysztof 1989 Fizjoterapia Biegacza/WLKP Mountains ULTRA Cerekwica
22. Środa Michał 1985 FunTri Trzebnica
23. Tokarski Joachim 1978 Kudowianka Run KUDOWA-ZDRÓJ
24. Wesoły Bartosz 1985 ZTPL.CC eRacing Team Kościan


LONG (DŁUGI): 10 km biegu / 60 km roweru / 10 km biegu


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Bielec Adam 1989 KcaloKilerzy Skępe
2. Buze Łukasz 1985 Kędzierzyn-Koźle
3. Domino Krystian 1975 GVT Głogów
4. Giermaziak Mateusz 1988 Team Pascal Borek Wlkp.
5. Hubaj Franciszek 2005 HUSARZ MIĘKINIA
6. Imianowski Konrad 2000 Polskie hurtownie dachowe Sieraków
7. Kesy-Kowalska Hanna 1967 Szczawno-Zdrój
8. Włodarski Piotr 1987 Zryw Parzymiechy Aleksandria