Lista uczestników

Skoki Cross Duathlon - Sztafety
DuoCykl Wielkopolska 2020

Skoki 09.08.2020


Liczba zgłoszonych sztafet: 21


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. 2+2 Hart Skoki Zawodnik 1 Biaganie: Monika Jerzak
Zawodnik 2 Rower: Damian Jerzak [Kapitan]
2. Adim Team Zawodnik 1 Biaganie: Roksana Dałek [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Mateusz Juskowiak
3. ANALOG team Zawodnik 1 Biaganie: Anita Szafczyk - Małecka [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Krzysztof Małecki
4. Debiutanci Zawodnik 1 Biaganie: Agnieszka Kuśmierska
Zawodnik 2 Rower: Jacek Pitkiewicz [Kapitan]
5. Eksplozja Endorfin Zawodnik 1 Biaganie: Dariusz Gorgolinski
Zawodnik 2 Rower: Natalia Gryska [Kapitan]
6. Hart Skoki Zawodnik 1 Biaganie: Marek Duduś
Zawodnik 2 Rower: Tomasz Szawuł [Kapitan]
7. InPower Zawodnik 1 Biaganie: Agnieszka Gałowska [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Jacek Najder
8. Just for fun team Zawodnik 1 Biaganie: Joanna Gładecka
Zawodnik 2 Rower: Robert Stachowiak [Kapitan]
9. KB/SR Katorżnik Zawodnik 1 Biaganie: Ewa Graj [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Dariusz Kaczor
10. Kibolski KS Zawodnik 1 Biaganie: Przemysław Kliks
Zawodnik 2 Rower: Jakub Kacprzak [Kapitan]
11. MEN'S SPEED Zawodnik 1 Biaganie: Krzysztof Sznajder
Zawodnik 2 Rower: Marcin Stroiński [Kapitan]
12. Night Runners Team Zawodnik 1 Biaganie: Aleksandra Wesołek
Zawodnik 2 Rower: Beata Lesińska [Kapitan]
13. OKB i Łyda Zawodnik 1 Biaganie: Sławomir Skotarek [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Dariusz Kaczmarek
14. Opalenicki Klub KB Zawodnik 1 Biaganie: Patryk Jakubowski [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Piotr Szukała
15. Pałuki WRC Team Zawodnik 1 Biaganie: Robert Ruda
Zawodnik 2 Rower: Piotr Grela [Kapitan]
16. Pędzące Leniwce Zawodnik 1 Biaganie: Kasia Frankowska
Zawodnik 2 Rower: Marta Smierzchała [Kapitan]
17. Radna i BEZradna Zawodnik 1 Biaganie: Marzena Wyleżała [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Paulina Zalaszewska
18. Rowerowo Zakręceni / KB Gepard Murowana Goślina Zawodnik 1 Biaganie: Marcin Grzegorzek [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Waldemar Warguła
19. Rowerowo zakręcone / KB Gepard Murowana Goślina Zawodnik 1 Biaganie: Lidia Wawrzyniak [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Katarzyna Łatyszew
20. Wrigley-Mars Zawodnik 1 Biaganie: Hanna Dalka
Zawodnik 2 Rower: Maciej Dalka [Kapitan]
21. Żwirek i Muchomorek Zawodnik 1 Biaganie: Michał Zieliński [Kapitan]
Zawodnik 2 Rower: Weronika Zielińska