Lista startowa

DuoCykl Wielkopolska 2021

Skoki Cross Duathlon - 15.08.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 73


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamowicz Adam 1971 Rowerowy Rzepin
2. Baturo Artur 1968 FTI Racing Team
3. Białczyk Marcin 1987 CARLSBERG SHARED SERVICES
4. Błaszczyk Mikołaj 1981 Skoki
5. Czerwiński Dominik 1981 Alvo Racing Team
6. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
7. Dąbek Tomasz 1994 Strzałkowo
8. Duda Roman 1981 Dudersy
9. Dziamski Bartosz 1993 Murowana Goślina
10. Gortat Bogumił 1979 Norda Active Team
11. Gudapati Ankith 1991 CARLSBERG SHARED SERVICES
12. Guzik Bartosz 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
13. Guzik Joanna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl
14. Habaj Piotr 1981 Norda Active Team
15. Hałupka Magdalena 1984 Mamy Biegamy loco sport
16. Jans MiŁosz 1988 Kuślin
17. Jasiński Paweł 1993 Night Runners Poznań
18. Jezierski Jakub 1987 Komorniki MTB TEAM
19. Jeziorski Wojciech 1994 CARLSBERG SHARED SERVICES
20. Kaminski Tomasz 1971 Poznan
21. Klawiński Maciej 1985 Przysieczyn
22. Klichowicz Piotr 1984 Koziegłowy
23. Klupczynski Piotr 1992 Merx Team Wągrowiec
24. Kłos Tadeusz 1959 Team kłos
25. Kobierski Szymon 1989 PCH_RUN / CHTR
26. Kobus Mariusz 1977 Suboka Team
27. Kolenda Mirek 1972 ks Kłodawa
28. Kopacz Rafał 1983 koszalin
29. Kucharski Tomasz 1980 Alvo Racing Team
30. Kuraszyk Aleksandra 1992 Skoki
31. Lewandowski Mateusz 1987 Pink Flamingos
32. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM
33. Łużny Bartosz 1992 Murowana Goślina
34. Mańczak Filip 1979 Kicin
35. Marciniak Mariusz 1975 Marwin
36. Matecka Barbara 1977 Czerwonak Biega
37. Matecki Tomasz 1976 Czerwonak Biega
38. Michalak Izabela 1979 Komorniki MTB Team
39. Michalak Tomasz 1978 Komorniki MTB Team
40. NapieraŁa Agnieszka 1983 AKB Team
41. NapieraŁa Bartosz 1983 AKB Team
42. NaskrĘt SŁawomir 1974 #biegajzeslawkiem
43. Niedbała Mateusz 1977 Snowdog TrailTeam
44. Nowaczyk Przemysław 1980 Best Drive Mosina
45. Nowak Kacper 1996 Łanie i Byki ;)
46. Patelska Katarzyna 1988 Łosiniec
47. Pauszek Marlena 1968 Lucky Team
48. Pauszek Roman 1962 Lucky Team
49. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM
50. Pohl Arkadiusz 1976 ŁANIE i BYKI ;)
51. Pradzynski Jacek 1981 Sławica
52. Przybysławska Beata 1989 Działyń
53. Puszcz Paweł 1981 Skórzewo
54. Rapke Andrzej 1966 ZASAPANI -HYDRO Trzcianka
55. Rogowski Paweł 1994 Poznań
56. Ryglowski Włodzimierz 1985 Gostyń
57. Sahan Joanna 1982 Łanie i Byki ;)
58. Sikora Milena 1984 Poznań
59. Skrzypczak Andrzej 1977 ŁANIE I BYKI ;)
60. Skrzypczak Justyna 1981 ŁANIE I BYKI ;)
61. Smoliński Jakub 1988 NUTRY
62. Sobisiak Kura 1971 Bez Spiny
63. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW
64. Stawny Rafał 1996 BATBOYS WRZEŚNIA
65. Stoś Paweł 1987 Wągrowiec
66. Stróżyk Artur 1983 Bartodzieje
67. Szczap Rafał 1993 CARLSBERG SHARED SERVICES
68. Szczudło Emilia 1992 Dachowa
69. Walentowski Maciej 1982 Poznań
70. Wewiór Krzysztof 1975 Drużyna szpiku
71. Zajączkowska Joanna 1981 Komorniki
72. Zajączkowski Zbigniew 1981 Komorniki
73. Zener Mateusz 1989 MSport Team Lubin