Lista startowa

DuoCykl Wielkopolska 2021

Czerwonak Cross Duathlon - 26.09.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 121


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamowicz Adam 1971 Rowerowy Rzepin
2. Baraniak Przemyslaw 1975 Martynka i Niedzwiedz
3. Baturo Artur 1968 FTI Racing Team
4. Białczyk Marcin 1987 CARLSBERG SHARED SERVICES
5. Bojanowski Marcin 1980 Oborniki
6. Bratko Dawid 1993 Września
7. Brączkowski Damian 1996 Poznań
8. Budziszewska Katarzyna 1984 Bolechówko
9. Czerwińska Arleta 1959 Czerwonak
10. Czerwińska-Belanger Agnieszka 1982 Murowana Goślina
11. Czerwiński Dominik 1981 Alvo Racing Team
12. Czerwiński Jarosław 1959 Czerwonak
13. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
14. Dąbek Tomasz 1994 Strzałkowo
15. Deckert Beata 1983 ----------------
16. Duda Roman 1981 Dudersy
17. Dudek Rafał 1971 solista
18. Dudziak Grzegorz 1987 Night Runners
19. Dziamski Bartosz 1993 Murowana Goślina
20. Dziedzic Monika 1976 CARLSBERG SHARED SERVICES
21. Ekner Alicja 1983 Dąbrówka
22. Eleganczyk Bartosz 1982 Mafia T
23. Elegańczyk Michał 1979 Mafia T
24. Filipowski Zenon 1973 SCIM / WTriTeam
25. Gil Mirosław 1977 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA
26. Gołda Tycjan 1983 Koziegłowy
27. Grajek-Kaczmarek Monika 1974 Czerwonak biega
28. Groszewska Anna 1985 Pamiątkowo
29. Gudapati Ankith 1991 CARLSBERG SHARED SERVICES
30. Gudapati Ankith 1991 CARLSBERG SHARED SERVICES
31. Guzik Bartosz 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
32. Guzik Joanna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl
33. Hałupka Magdalena 1984 Mamy Biegamy loco sport
34. Jabłońska Izabela 1981 Kliny
35. Jabłoński Sebastian 1979 Huragan Szklarka Poznań
36. Janas Dariusz 1975 Czerwonak Biega
37. Jasińska Lidia 1970 Strzeszyn biega
38. Jasiński Paweł 1993 Night Runners Poznań
39. Jeziorski Wojciech 1994 CARLSBERG SHARED SERVICES
40. Jeziorski Wojciech 1994 Carlsberg Shared Services
41. Kaźmierczak Marcin 1989 Damasławek
42. Kierzek Magdalena 1993 Czerwonak Biega
43. Klawiński Maciej 1985 Przysieczyn
44. Klichowicz Piotr 1984 Koziegłowy
45. Klupczynski Piotr 1992 Merx Team Wągrowiec
46. Kobierski Szymon 1989 PCH_RUN / CHTR
47. Kolenda Mirek 1972 ks Kłodawa
48. Kosiński Tomasz 1985 Drużyna Absurdalnego Humoru
49. Królikowski Edward 1970 KS Posnania
50. Kucharski Tomasz 1980 Alvo Racing Team
51. Lewandowski Mateusz 1987 Pink Flamingos
52. Lewandowski Michał 1995 OFIX.PL BIKE TEAM
53. Lipczyński Jacek 1978 kozieglowy
54. Lurka Tomasz 1977 Szamotuły
55. Łopatka Bartłomiej 1984 Września
56. Łowicka Maja 1993 Mamy Biegamy
57. Łużny Bartosz 1992 Murowana Goślina
58. Machoński Bartosz 1974 Hitcena.pl
59. Majchrzak Marcin 1990 CARLSBERG SHARED SERVICES
60. Mańczak Filip 1979 Kicin
61. Marciniak Mariusz 1985 Krosno
62. Marciniak Mariusz 1975 Marwin
63. Marciniak Roman 1976 Czerwonak
64. Matecka Barbara 1977 Czerwonak Biega
65. Matecki Tomasz 1976 Czerwonak Biega
66. Matuszewski Nikodem 1989 CARLSBERG SHARED SERVICES
67. Michalak Izabela 1979 KOMORNIKI MTB TEAM
68. Michalak Tomasz 1978 KOMORNIKI MTB TEAM
69. Michalska Oktawia 1980 CARLSBERG SHARED SERVICES
70. Mudlaff Katarzyna 1988 Aktywni Razem
71. NapieraŁa Agnieszka 1983 AKB Team
72. NapieraŁa Bartosz 1983 AKB Team
73. Nowaczyk Przemysław 1980 Best Drive Mosina
74. Nowak Kacper 1996 Łanie i Byki ;)
75. Panowicz Marek 1963 Potasze
76. Pauszek Marlena 1968 Lucky Team
77. Pauszek Roman 1962 Lucky Team
78. Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM
79. Pluciński Grzegorz 1973 Luboń
80. Pohl Arkadiusz 1976 ŁANIE i BYKI ;)
81. Polimirski Łukasz 1972 Wągrowiec
82. Pradzynski Jacek 1981 Sławica
83. Radomski Jędrzej 2005 KS STOMIL POZNAŃ
84. Rakowska Gizela 1984 Northtec Bike Team
85. Rapke Andrzej 1966 ZASAPANI -HYDRO Trzcianka
86. Ratajczak Hubert 1981 Alvo Racing team
87. Rogaliński Marcin 1978 Mafia T
88. Ruel Vincent 1986 CARLSBERG SHARED SERVICES
89. Ryglowski Włodzimierz 1985 Gostyń
90. Sahan Joanna 1982 Łanie i Byki ;)
91. Sajnaj Sławomir 1978 Bolechowo
92. Siatecki Paweł 1992 Poznań
93. Sikora Milena 1984 Poznań
94. Sioma Konrad 1983 Rokietnica Biega
95. Skrzypczak Andrzej 1977 ŁANIE I BYKI ;)
96. Sobisiak Kura 1971 Bez Spiny
97. Solarek Krzysztof 1987 DZIKIE DZIKI GORZÓW
98. Sowiński Jakub 1979 Kicin
99. Stawny Rafał 1996 BATBOYS WRZEŚNIA
100. Stoś Paweł 1987 Wągrowiec
101. Straśko Agnieszka 1982 Luboń
102. Straśko Łukasz 1982 Łukasz Straśko
103. Strucka Aleksandra 1986 DomData Run Team
104. Strzelczyk Marlena 1989 WITO Labels
105. Sułkowski Wojciech 1988 WITO Labels
106. Szczap Rafał 1993 CARLSBERG SHARED SERVICES
107. Szczap Rafał 1993 CARLSBERG SHARED SERVICES
108. Szyszka Adam 1965 Kicin
109. Śmidowicz Sławomir 1984 Kibole w biegu
110. Talukder Rashel 1982 Mafia T
111. Trzciołek Andrzej 1989 Dąbrówka
112. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night
113. Walentowski Maciej 1982 Poznań
114. Walkowiak Stanisław 1983 Unit
115. Waszak Łukasz 1983 Czerwonak Biega
116. Wawrzyniak Lidia 1974 Owińska
117. Wewiór Krzysztof 1975 Drużyna szpiku
118. Wiśniewska Marta 1984 Poznań
119. Zajączkowska Joanna 1981 Komorniki
120. Zajączkowski Zbigniew 1981 Komorniki
121. Zener Mateusz 1989 MSport Team Lubin