Lista startowa

II Dycha na Dziko

Poznań 15.11.2020
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 96


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Antkowiak Krzysztof 1976 Ks Krotosz Krotoszyn
2. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn
3. Barszcz Ania 1986 KICIN
4. Barszcz Marcin 1985 KICIN
5. Bela Beata 1970 Wrocław
6. Bestrzyńska Joanna 1971 Człapak Robakowo
7. Bestrzyński Olech 1971 Człapak Robakowo
8. Bielecki Sławomir 1989 Naramowice Biegają
9. Bober Sebastian 1994 SPORTOWY KAŹMIERZ
10. Boroń Damian 1993 Team TERMINATORun
11. Budajczak Krzysztof 1974 Koźmin Wielkopolski
12. Bugaj Alicja 1965 KB DeBIEC
13. Burzyński Łukasz 1987 BGC Runners
14. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA - Za Życiem
15. Ciążyński Jakub 1997 Boruja
16. Ciążyński Karol 1995 Boruja
17. Czarnecka Marta 1988 Drużyna Szpiku
18. Czekalska Magda 1982 Naramowice Biegają
19. Czekalski Tomasz 1977 Naramowice Biegają
20. Czerwiński Maciej 1986 Poznań
21. Danielewicz Izabela 1969 Poznań
22. Danielewicz Magdalena 1995 Poznań
23. Di Marino Massimo 1973 Poznań
24. Fijałkowski Paweł 1981 Zabiegani Częstochowa
25. Foltyniewicz Błażej 1985 Duży Ben
26. Gaworski Filip 1988 Duży Ben
27. Geisler Marek 1959 Ogniochron
28. Gładecka Joanna 1985 Murowana Goślina
29. Golanowski Robert 1992 Poznań
30. Graf Remigiusz 1969 Turbo Run Leszno
31. Greser Artur 1974 GS Team
32. Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu !!!
33. Janas Dobrochna 1976 Poznań
34. Janiak Monika 2000 Szprotawa
35. Jarmuda Justyna 1982 Jarmudki
36. Jaroszczak Paweł 1994 Poznań
37. Juma Maciej 1981 KB LUPUS OLEŚNICA
38. Kaleta Waldemar 1972 ZARAZA 2020
39. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew
40. Kasperowicz Mateusz 1992 Poznań
41. Kaźmierczak Piotr 1978 Naramowice Biegają
42. Kędziora Magdalena 1993 strongfitwomen.pl
43. Kofel Szymon 1980 komorniki nocą
44. Kołaczkowska Katarzyna 1975 Potasze
45. Konstańczak Łukasz 1982 Komorniki
46. Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań
47. Kruczkowska-Otto Jowita 1994 #zaliniametyTEAM
48. Krych Jakub 1982 Kapitan Bomba Team
49. Kubaczyk Artur 1989 Poznań
50. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze
51. Kukułka Marek 1975 Bogucin
52. Kukułka Patrycja 1982 Bogucin
53. Kuleczka Daniel 1975 Drużyna Szpiku
54. Kurasiak Łukasz 1991 Duży Ben
55. Lijewski Tomasz 1978 AMATORSKA LIGA CHULIGANKA SWAJ
56. Liszka Anna 1985 Plewiska
57. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań
58. Łacek Zbigniew 1973 12 WBOT/K.D.
59. Łuczak Zbigniew 1986 Bogucin
60. Łukaszewicz Piotr 1984 Robakowo
61. Mackiewicz Damian 1990 Szczecin
62. Majewski Maciej 1966 Poznań
63. Majik Jacek 1993 Poznań
64. Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu !!!
65. Mejziński Michał 1987 Swarzędz
66. Meller Łukasz 1978 WieloOsobowy Klub Sportowy
67. Michta Igor 1989 Poznań
68. Mroczkowski Jakub 1984 atcomp
69. Muchajer Dawid 1978 CSWLąd Poznań
70. Musielak Piotr 1970 PGB Sportowa Paczka UP-PŃ 56
71. Naglak Hubert 1995 Hell's Gym Ocr Pepowo
72. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz
73. Pasternak Oskar 1997 Poznań
74. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka
75. Pietrzak Agnieszka 1973 KB DĘBIEC
76. Piskorski Lukasz 1983 Poznan
77. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
78. Rutkowski Piotr 1978 Poznań
79. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
80. Sienkiewicz Joanna 1981 GS Team
81. Sienkiewicz Łukasz 1997 Jabłonna
82. Słowińska Maja 1986 Szczecin
83. Soska Jacek 1979 angiodiabetica.pl
84. Stachowiak Robert 1986 Murowana Goślina
85. Stempniewicz Piotr 1987 Poznań
86. Szafrański Maciej 1987 Poznań
87. Szymanowicz Paweł 1983 Oborniki
88. Szymańska Anna 1977 Kostrzyn
89. Świtalska Natalia 1990 Poznań
90. Tyliński Krzysztof 1973 Poznań
91. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night
92. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
93. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
94. Wilczyński Krzysztof 1977 Drużyna Szpiku
95. Witek Paweł 1985 WitekTeam
96. Żarczyński Mariusz 1966 3:33 Team