Lista startowa

I Dycha na Dziko

Poznań 05.09.2020
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 136


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Martyna 1992 Pawłowice
2. Andryszczak Łukasz 1985 BMW Klub Poznań
3. Bielecki Sławomir 1989 Naramowice Biegają
4. Boiński Bartosz 1992 DużyBen
5. Borusewicz Przemysław 1978 Poznań
6. Brodziszewski Wiesław 1959 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
7. Chwiałkowski Cyprian 1994 Machliny
8. Cierniak Jarosław 1978 Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij ze mną
9. Czarnecka Marta 1988 Drużyna Szpiku
10. Czerwiński Maciej 1986 Poznań
11. Dembina Andrzej 1962 Smażalnia ryb u biegaczy Poznań
12. Dziedzic Julita 1986 Drużyna od serca
13. Dzikowski Piotr 1994 Akademia Wojsk Lądowych
14. Eder Violetta 1969 Zalasewo
15. Filipiak Anna 1977 Września
16. Filipiak Marcin 1978 Września
17. Foltyniewicz Błażej 1985 DużyBen
18. Gabryelewicz Katarzyna 1983 Winna
19. Gac Danuta 1979 Ryczywół
20. Gaworski Filip 1988 DużyBen
21. Gieniusz Marek 1984 Naramowice Biegają
22. Glazer Anna 1969 KAMA Run Czarnków
23. Gładecka Joanna 1985 Uchorowo
24. Golińska Barbara 1987 DyżyBen
25. Gos Piotr 1976 Naramowice Biegają
26. Góralski Piotr 1980 Piaski
27. Grabowiecka Julia 1980 Września
28. Graczykowski Bartłomiej 1983 Zalasewo
29. Graf Remigiusz 1969 Turbo Run Leszno
30. Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu !!!
31. Hernik Klaudia 1990 Poznań
32. Hernik Piotr 1987 Poznań
33. Ignaszewska Marta 1980 Drużyna Szpiku
34. Jach Krystian 1984 Wroniecki Klub Biegacza
35. Jaroszczak Paweł 1994 Poznań
36. Jarysz Piotr 1984 Drużyna Szpiku
37. Juma Maciej 1981 KB LUPUS OLEŚNICA
38. Kabała Bartosz 1995 #teambiegiwlkp
39. Kaczmarek Aleksandra 1989 Poznań
40. Kaczor Marcin 1991 Kościan
41. Kajdan Hanna 1968 kobiety w biegu
42. Kamrowski Dawid 1989 Poznań
43. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner
44. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew
45. Kasprzak Adam 1990 Biegaj z pasją
46. Kasprzak Ewelina 1981 Gruszczyn
47. Kasprzak Maciej 1981 Krzemieniewo
48. Kaźmierczak Piotr 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
49. Kaźmierczak Piotr 1978 Naramowice Biegają
50. Kleiber Bartek 1975 Drużyna Szpiku
51. Kleiber Kasia 1975 Drużyna Szpiku
52. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
53. Kliks Iwona 1973 Zmęczeni już przed biegiem
54. Kliks Jakub 1998 Zmęczeni już przed biegiem
55. Klimasek Przemek 1981 Stefanowicz Running Academy/Maratończyk Poznań
56. Kłoda Dariusz 1975 Drużyna Szpiku
57. Kobyliński Piotr 1979 Warszawa
58. Konstańczak Łukasz 1982 Komorniki
59. Kordylasińska Justyna 1978 Drużyna Szpiku
60. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku
61. Krawiec Damian 1999 Biskupice
62. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze
63. Kuczyńska Adrianna 1985 Poznań
64. Kukuła Wojciech 1982 Ryczywół
65. Kulczycki Emanuel 1983 Poznań
66. Kurasiak Łukasz 1991 DużyBen
67. Kuśnierz Michał 1983 Biegam Bo Lubię - to nie klub:)
68. Lach Krzysztof 1972 Night Runners Września
69. Łabędzka - Bugaj Alicja 1965 KB DęBIEC
70. Majchrzak Magdalena 1985 Dąbrówka
71. Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu !!!
72. Mejziński Michał 1987 Swarzędz
73. Mieszkowski PrzemysŁaw 1963 Zmęczeni już przed biegiem
74. Mituta Jacek 1978 KAMA Run Czarnków
75. Mleczak Artur 1973 Poznań
76. Mroziak Maciek 1970 --------------
77. Mroziak Maciek 1970 --------------
78. Murawska Małgorzata 1970 Warszawa
79. Murawski Przemysław 1970 Warszawa
80. Naglak Hubert 1995 RUNAWAY TEAM
81. Nejman Mariola 1973 Komorniki
82. Nowacka MaŁgorzata 1986 Poznań
83. Nowak Adam 1976 Śrem
84. Nowak-Wieczorek Elwira 1988 Bydgoszcz
85. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wlkp.
86. Obara Żaneta 1976 Nekla
87. Olszewska Anetta 1974 Poznań
88. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz
89. Pasternak Oskar 1997 Poznań
90. Pawlak Sławomir 1970 Poznań
91. PawŁowska Agnieszka 1981 DRUŻYNA SZPIKU
92. Pietrzak Agnieszka 1973 KB DĘBIEC
93. Pietrzak Dawid 1991 ACTION TEAM
94. Piskorski Lukasz 1983 Poznan
95. Przybylska Agata 1994 Poznań
96. Rybacka Katarzyna 1975 RBL Team
97. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
98. Sitnik Agnieszka 1972 Otwock
99. Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań
100. Sordon Tomasz 1993 Poznań
101. Sośniak-Kamińska Monika 1987 Poznań
102. Stachowiak Robert 1986 Uchorowo
103. Stafiniak Marek 1982 Poznan
104. Staszewski Mikołaj 1986 Swarzędz
105. Stryczynska Karolina 1978 eFitness
106. Stryszyk Izabela 1990 Nowe Oborzyska
107. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają
108. Sznajder Yahu 1972 Komornicka Grupa Biegowa "Grzmot"
109. Szymanowicz Paweł 1983 Oborniki
110. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
111. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
112. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga
113. Szymański Filip 1987 Poznań
114. Szymczak Katarzyna 1969 Poznań
115. Techner Magdalena 1979 Dąbrówka
116. Tomaszewska Agnieszka 1981 Drużyna Szpiku
117. Tomaszewski Marek 1978 Flexlink Running Team
118. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH
119. Walkowiak Tomasz 1984 AdRunaLine Team
120. Wasiak Sławomir 1990 Poznań
121. Wicenty Joanna 1994 Obrzycko
122. Wieczorek Sebastian 1990 Bydgoszcz
123. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
124. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
125. Wilczyński Krzysztof 1977 Drużyna Szpiku
126. Winnik Marek 1983 Szczecin
127. Witkowski Andrzej 1967 1967
128. Witkowski Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku
129. Witkowski Piotr 1970 Gorzów Wielkopolski
130. Wojciechowska Katarzyna 1992 Pidgor-Team
131. Wojciechowski Mateusz 1992 Pidgor-Team
132. Wrocinski Wojciech 1983 ReklamowyGadzet.pl
133. Zając Mateusz 1990 ALBANNERS
134. Zbyszewska Izabela 1975 Biegne dla Oli/Zmeczeni Już Przed Biegiem
135. Zbyszewski Krzysztof 1975 Biegnę dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem
136. Zieliński Krzysztof 1983 12Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej