Lista startowa

V Dycha z Obkładem

Daszewice 20.01.2019
Dystans: 10,4 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 187


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Karolina 1984 Active Lifestyle
2. Andrzejak Bogumiła 1969 Ruukki
3. Andrzejak Rafał 1970 Brama w Biegu
4. Auchimowicz Jarek 1981 Mobilna Jednostka Dowodzenia Operacjami Powietrznymi
5. Balcerzak Paweł 1993 Siadło
6. Bartkowiak Rafał 1992 Daszewice
7. Bączyk Tomasz 1966 Wolny elektron
8. Bednarz Paweł 1973 Mieczewo
9. Beutler Katarzyna 1998 Poznań
10. Bilski Marcin 1987 M&M
11. Bilski Michał Hubert 1998 M&M
12. Bobecki Patryk 1983 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
13. Bocian Julian 1980 AmiBelle
14. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
15. Borowczyk Sonia 1993 1993
16. Borowski Mateusz 1993 Rogalinek
17. Brogul Agnieszka 1984 Daszewice
18. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
19. Charlęża Dobromił 1988 CZarleza
20. Charlęża Jagoda 1990 CZarleza
21. Chmiel Mariusz 1971 Wybiegani Bądzów
22. Chojniak Wiesław 1973 Poznań
23. Chyrowska Małgorzata 1974 Kibolski KS
24. Cichowlas Przemysław 1991 Active Lifestyle
25. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 Poznań
26. Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners
27. Czechowski Mateusz 1994 Poznań
28. Czub Łukasz 1978 Komorniki
29. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań
30. Darmochwał Leszek 1976 Dzikie Bobry
31. Dobosz Andrzej 1977 Koninko
32. Dopierała Sławomir 1976 W drodze do celu - KARBUD
33. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
34. Dulemba Arkadiusz 1975 KAMIONKI
35. Dymarski Robert 1980 Mosina biega
36. Falkiewicz Dorota 1984 Fordon Bronx
37. Franczak Marcin 1987 Witkowo
38. Frankowski Jarosław 1970 1970
39. Furmanek Marcelina 1991 All for Body /Wilda Biega
40. Gabrysz Agnieszka 1975 ciastki.pz
41. Gajkowski Andrzej 1973 ENDORFINY WĄSOSZ
42. Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
43. Gieda ElŻbieta 1988 MUKS SZOK BOJANOWO
44. Gorączka Wojciech 2002 Lubniewice
45. Górniak Elżbieta 1966 Gruszczyn
46. Górniak Jerzy 1965 Gruszczyn
47. Grabarczyk Monika 1981 Markowi Biegacze
48. Graf Remigiusz 1969 Runners Leszno
49. Grajzer Jacek 1966 Roweromania Team Poznan
50. Gramza Adam 1993 UKS Szybki Lopes Nekla
51. Grębicka Marta 1991 Poznań
52. Hordych Jan 1997 PCH_RUN
53. Jabour Sylwia 1993 FC Moczydlnica
54. Jackowski Adam 1980 Fogt bikes
55. Jakubczak Jarosław 1975 Borówiec
56. Janik Natalia 1992 Manufaktura Mieszkań
57. Jankowska Barbara 1975 Poznań
58. Jankowska Joanna 1973 aktywnie.fit
59. Janowski Andrzej 1982 ST RUNNERS
60. Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB
61. Jujka Jacek 1970 Watacha łączy nas bieganie
62. Juskowiak Marek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
63. Juskowiak RafaŁ 1983 ACTIVE LIFESTYLE
64. Juszczak Andrzej 1957 Borówiec
65. Karlak Małgorzata 1974 Śrem
66. Kaźmierczak Piotr 1978 Naramowice Biegają
67. Kądzielak Marek 1975 Drużyna Szpiku
68. Kieslich Mariusz 1962 Poznań
69. Koczorowski Jakub 1977 Parkrun Poznań
70. Komorowska Kinga 1987 Auto-Gaz Manieczki
71. Kotecki Paweł 1992 Night Runners Meteo Runner
72. Kowalczyk Sebastian 1984 Wataha Północy
73. Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań
74. Kownacki Paweł 1984 Świebodzin
75. Kozak Adriana 1975 ACTIVE LIFESTYLE
76. Kozerski Krzysztof 1991 UKS Szybki Lopes Nekla
77. Król Darek 1967 Hernik Team
78. KrzemieŃ Krzysztof 1980 Run Flint Run
79. Kubiak Roksana 1989 Night Runners
80. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
81. Kukurenda Natalia 1976 Wkurw_team
82. Kurzawski Jan 1995 MOCNO W PRAWO TEAM
83. Kuszak Kacper 1993 UKS Szybki Lopes Nekla
84. Lamch Marcin 1980 Poznań
85. Lewandowski Pawel 1979 Mosina
86. Lipińska Jagoda 1984 Wkurw_team
87. Łopieńska Ania 1981 Poznań
88. Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM
89. Marcinkowski Maciej 1977 ULTIMA
90. Marczyńska Marta Łucja 1988 Urząd Miasta Luboń
91. Matyja Marek 1982 Poznań
92. Mejziński Michał 1987 Swarzędz
93. Michalak Tomasz 1972 Borówiec
94. Michta Igor 1989 Poznan
95. Mika Józef 1960 Politechnika Poznańska
96. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin
97. Mikołajczak Damian 1991 Pro366
98. Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
99. Mituta Jacek 1978 KB Gmina Czarnków
100. Molak Dawid 1981 Poznań
101. Najderek Maciej 1982 NAJDERKI4
102. Nawrot Artur 1992 1992
103. Niedźwiecki Robert 1970 Świebodzin
104. Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP
105. Nowacki Michał 1979 Poznań
106. Nowak Bartosz 1988 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
107. Nowak Grzegorz Paweł 1989 parkrun poznań
108. Oldenburg Tim 1980 UKS CITYZEN_/BE3
109. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz / parkrun Poznań
110. Pankowski Norbert 1989 Kórnik
111. Pawlak Michał 1991 Środa Wielkpolska
112. Pawłowski Michał 1988 Kamionki
113. Perz Pawel 1973 Komorniki MTB Team
114. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota
115. Piątek Kamila 1989 Dąbrówka
116. Piesik Mariusz 1959 Kliny
117. Pietrasz Dagmara 1981 Poznań
118. Pietz Mikołaj 1979 Poznań
119. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
120. Przybylak Krzysztof 1973 Przybylak Team
121. Putowska Małgorzata 1962 Adrenalina Fitness Team
122. Radzik Jan 1990 Poznań
123. Raś Ryszard Marek 1950 Eko-Wod-Kan
124. Ratajczak Marek 1975 Swarzędz
125. Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
126. Razik Tadeusz 1952 -
127. Rembowska Nati 1974 DZIADY OCR
128. Rosół Anna 1969 adrenalina fitness team
129. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner
130. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
131. Rudnicki Payryk 1993 Nekla
132. Rurkowski Adrian 1995 Krawczyk Team/ Husaria Race Team
133. Schulz Beata 1969 3:33 TEAM
134. Schulz Radek 1971 3:33 TEAM
135. Sieracka Maria 1992 Poznań
136. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
137. Siwiaszczyk Paweł 2002 Poznań
138. Siwiaszczyk Tomasz 1975 Poznań
139. Skodkowski Jacek 1973 SPWL Poznań
140. Skrzypska Natalia 1997 Plewiska
141. Sobczak Marek 1973 Szczytniki
142. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły
143. Stachowska Małgorzata 1989 Czapury
144. Stasiński Krzysztof 1983 Leszno
145. Steczkiewicz Mariusz 1979 run-log.com
146. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM
147. Stryszyk Izabela 1990 Ludwikowo/Mosina
148. Swiatek Jarek 1983 Chyby
149. Szczepanek Monika 1990 Janków Zaleśny
150. Szydłowski Marek 1981 CBN
151. Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
152. Szymańska Anita 1998 Anita biega bo lubi
153. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
154. Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga
155. Szymczak Damian 1992 Poznań
156. Śmigielska Małgorzata 1979 Ciastki.pz
157. Świątek Julia 1982 IMMABEE
158. Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM
159. Tomowiak Rafał 1984 SzymanowskiTeam
160. Treć Paweł 1988 LKS Zantyr Sztum
161. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań
162. Wasielak Joanna 1984 Swarzędz
163. Waszyńska Aneta 1982 Muks Szok Bojanowo
164. Waśko Marcin 1988 Luboń
165. Wieczorkowski Władysław 1956 1956
166. Wiśniewska Anna 1982 Hernik Team
167. Wlaź Dariusz 1963 Paczkowo
168. Włodarczak Marlena 1989 Mosina Biega
169. Włodarczak - Kukla Dominika 1980 Rokietnuca
170. Wojciechowski Jakub 1985 ST RUNNERS
171. Wolańska Aleksandra 1986 Świebodzin
172. Wołyński Tomasz 1988 Consdata Supersportowy Team
173. Woźniak Jacek 1975 ACTIVE LIFESTYLE
174. Wójcik Anna 1994 KKS Victoria Stalowa Wola / AZS Uniwersytet Artystyczny Poznań
175. Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
176. Wysłużal Monika 1989 Kolejne wyzwanie
177. Wysocka- Babst Ewelina 1978 Luboński Klub Biegacza
178. Zabel Marcin 1981 Poznań
179. Zaborowski Kamil 1990 Night Runners
180. Zajączkowska Krystyna 1961 BABKI
181. Zajączkowski Tomasz 1985 PGB Sportowa Paczka
182. Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka 1986 Rokietnica Biega
183. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM
184. Zielińska Justyna 1976 Luboński Klub Biegacza
185. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska
186. Zowczak Dorota 1983 Rawa team
187. Żminkowski Paweł 1976 SW