Lista startowa

VI Dycha z Obkładem

Daszewice 19.01.2020
Dystans: 10,4 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 143


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Abramowicz Damian 1971 REKSIO TEAM
2. Andrzejewski Przemysław 1980 WK Poznań / Rataje Dream Team
3. Bartkowiak Norbert 1995 Środa Wielkopolska
4. Bednarz Paweł 1973 Mieczewo
5. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
6. Biniaś Paweł 1981 Poznań
7. Błaszczyk Robert 1982 Kamionki
8. Błochowiak Magdalena 1982 1982
9. Błochowiak Tomasz 1980 1982
10. Bocian Zbigniew 1967 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
11. Bogdański Radosław 1986 Poznań
12. Borowiec Karol 1977 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
13. Borowiec Kinga 1982 Sexy mamas
14. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
15. Budzicz Magdalena 1978 Free Run
16. Budzicz Pawel 1982 Free Run
17. Bugaj Sylwia 1991 Poznań
18. Chlebowski Krzysztof 1984 BEST TEAM ŚREM
19. Cichowlas Przemysław 1991 Acitve Lifestyle
20. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM
21. Czarnkowska Anna 1986 MENAS
22. Dembina Andrzej 1962 Gorzkie Pole
23. Drgas Andrzej 1955 Motor Luboń Team
24. Dymarski Robert 1980 Mosina biega
25. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team
26. Falkiewicz Dorota 1984 Fordon Bronx
27. Fórman Daniel 1974 LODOŻERCY_CHODZIEŻ
28. Franek Hanka 1978 Franki
29. Frankowska Renata 1974 Granowo
30. Gòrlaga Tomasz 1976 Szczytniki
31. Gawęcka Paulina 1975 PZU SPORT TEAM
32. Gierka Michał 1987 Czapury
33. Górniak Elżbieta 1966 Gruszczyn
34. Górniak Jerzy 1965 Gruszczyn
35. Grabarczyk Monika 1981 MARKOWI BIEGACZE
36. Grec Michal 1980 Luboń
37. GrypczyŃski Marek 1984 ŚREM
38. Jabour-Pach Sylwia 1993 Organic Race Team
39. Jackowski Adam 1980 FogtBikes
40. Jankowska Joanna 1973 aktywnie. fit
41. Jankowski Marek 1987 Luboń
42. Jankowski Marek 1982 LIPTON
43. Jaworski Wojciech 1970 Poznań
44. Juszczak Andrzej 1957 Borówiec
45. Kaczmarek Tomasz 1984 GB Wielkopolscy Biegacze
46. Kalinowski Krystian 1993 AGR Podlasie/SA PSP Poznań
47. Kapczynska Sylwia 1983 Studio Euforia Sylwia Kapczynska
48. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew
49. Kaszak Dawid 1996 Koziegłowy
50. Kaźmierczak Piotr 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
51. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
52. Koczorowski Jakub 1977 Poznań
53. Kołb Jarosław 1965 OloRunner
54. Kondratenko Vladyslav 1996 Straight Edge
55. Konstańczak Łukasz 1982 Komorniki
56. Korycki Szymon 1985 Żona mi kazała!
57. Kosiorek Darek 1967 Poznań
58. Kosmecki Robert 1966 night runners
59. Kowalski Bartosz 1981 parkrun Poznań
60. Krauze Maria 1981 Komorniki
61. Krauze Michał 1975 Komorniki
62. Król Darek 1967 HERNIK TEAM
63. Krzyżaniak Agnieszka 1984 Night Runners
64. Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
65. Kukuła Waldemar 1980 Stah&Ala Team
66. Kuzak Bożena 1983 Poznań
67. Latawiec Wojciech 2000 Suchy Las
68. Lipińska Jagoda 1984 wkurw_team
69. Lisiak Karina 1990 Kostrzyn wlkp
70. Lisiecka Beata 1986 Poznań
71. Łuszczak Emilia 1982 Plewiska
72. Malinowski Marcin 1978 MY LIFE MY WAY
73. Maniak Grzegorz 1983 Wrocław
74. Matysiak Dariusz 1961 5 Minut Dystansu
75. May Marcelina 1986 HERNIK TEAM
76. Mazur Katarzyna 1980 UMLAUT
77. Mejziński Michał 1987 Swarzędz
78. Michta Igor 1989 Poznań
79. Miernik Ewelina 1989 Triton Konin
80. Mieszkowski PrzemysŁaw 1963 Zmęczeni już przed biegiem
81. Mika Józef 1960 100 Marathon Club Polska
82. Mszanowski Jędrzej 1982 3:33 Team
83. Muszyński Przemysław 1996 Kurduple
84. Najderek Michał 1984 Chodzież
85. Nikodemiak Jarosław 1976 MJDOP
86. Nowak Marcin 1995 Poznań
87. Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners Poznań
88. Osiurak Łukasz 1985 Syn lasu
89. Pach Tomasz 1990 Organic Race Team
90. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz
91. Pasiecznik Miłosz 1986 miloszpasiecznik.run / Muay Running Team
92. Pawłowska Karolina 1982 Kobiety Górą
93. Pawłowski Kamil 1995 Kurduple
94. Pawłowski Michał 1988 Ignex.pl
95. Pięta Tomek 1977 Topfarm
96. Piętka Daniel 1977 Zgrupka Team
97. Pisarczyk Grzegorz 1989 Poznań
98. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team
99. Podlas Bogusław 1982 Kamionki
100. Polaczek Andrzej 1989 Jastrowie
101. Poloch Bartosz 1997 Active lifestyle
102. Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica Biega
103. Przybytkowski Krzysztof 1974 Drużyna Jezusa
104. Razik Tadeusz 1952 brak
105. Robakowski Adrian 1993 Pogorzela
106. Rogowski Tomasz 1983 UMLAUT
107. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner
108. Rozmiarek Łukasz 1992 WKS Gryżyna Runner
109. Rusiecki Tomasz 1977 Czapury
110. Rybakowska Katarzyna 1980 Poznań
111. Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
112. Rzepczyńska Marta 1981 Plewiska
113. Smolibocki Bartosz 1998 Wronki
114. Sobańska Paulina 1982 Tarnowo Podgórne Biega
115. Sobański Marcin 1978 ZGRUPKA TEAM
116. Sobański Roman 1980 Tarnowo Podgórne Biega
117. Sobczak Marek 1973 Szczytniki
118. Stefaniak Maciej 1988 Poznań
119. Sternal Piotr 1984 Drużyna
120. Stryjakowska Marta 1981 Bula Team
121. Szott Piotr 1958 Le-biega
122. Szymańska Anita 1998 Anita biega bo Lubi
123. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega
124. Teodorowicz Alina 1972 Borówiec
125. Teretyka Dorota 1974 Poznań
126. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
127. Wegner Adrian 1991 Poznan
128. Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM
129. Wiśniewski Daniel 2000 Suchy Las
130. Wlaź Dariusz 1963 Paczkowo
131. Wojciechowski Krystian 1991 Jarocin
132. Wojtaszak Łukasz 1984 SULĘCINEK
133. Wysłużal Elżbieta 1965 Poznań
134. Wysłużal Monika 1989 Poznań
135. Zagozda Tomasz 1961 Tomasz Biega
136. Zajączkowska Krystyna 1961 Babki
137. Zajączkowski Tomasz 1985 PGB Sportowa Paczka
138. Zaremba Paweł 1982 Bula Team
139. Zawodna Natalia 1989 Poznań
140. Zielińska-Czerbniak Izabela 1977 Tarnowo Podgórne Biega
141. Zimniewicz Jacek 1978 Szczytniki
142. Zowczak Dorota 1983 Rawa team
143. Zowczak Maciej 1983 Rawa team