Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 268

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 268


lp. Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. (Nie)dzielna Drużyna Zawodnik 1 [ 9795m] : Gerard Bednarek
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Augustyniak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Stasiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Arkadiusz Wiśniewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Roman Surowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Buchnat
TAK
2. 2plus2 Szkoła Matematyki Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Zgoliński
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Borowczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sylwia Roszak-Surków
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartosz Myszkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anita Kraska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Radzicka
TAK
3. A.Schulman Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Szczepaniak
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Zjawin [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Szymon Konieczny
Zawodnik 4 [ 5400m] : Sławomir Jagniątkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Przedwojski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wasif Khan
TAK
4. ACI Europe Zawodnik 1 [ 9795m] : Mikołaj Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksandre Chrikishvili
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Janecki [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rafał Krupa
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Tronowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joachim Knychała
TAK
5. ACO Domofony I Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Nowicki
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Woźniak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Miazek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Svitlana Melnychenko
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Walaszczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Nowak [Kapitan]
TAK
6. ACO Domofony II Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Grochowski
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Filip
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Czarny
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Malik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Rygorowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Nowak [Kapitan]
TAK
7. Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Monika Stefanowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karol Kazikowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Kammer
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Kęsy
Zawodnik 6 [ 5400m] : Małgorzata Sobańska
TAK
8. Alliance Technology Fehlau RUN Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Brylewski
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Fehlau [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jarosław Brodowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grzegorz Świątnicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dariusz Filipowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Gilles Greiveldinger
TAK
9. Alliance Technology Fehlau RUN Team II Zawodnik 1 [ 9795m] : Mirosław Szymczak
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Starzyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Korolkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Kaysiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Antczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sławomir Sąsiadek [Kapitan]
TAK
10. Alliance Technology Fehlau RUN Team III Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Brok [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Hanna Jaraszkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Szcześniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Papież
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patrycja Grzeszczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Florek
TAK
11. Alliance Technology Fehlau Run Team IV Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Stachowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Arkadiusz Marchwicki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Leniec
Zawodnik 4 [ 5400m] : Robert Radecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Dysarz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Kuczer
TAK
12. AMICA-WOAFCO Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Czosnowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Anna Muszyńska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Ogrodowczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Olech Bestrzyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wioleta Ścigocka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Ścigocki
TAK
13. Appchance Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Kośla
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Romanów [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tobiasz Olejnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Banaszyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Gabryszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Kniat
TAK
14. APS Team - NAS NIE DOGONIAT Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrianna Dymek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksandra Rędzińska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Czubak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Miśkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Markowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Kotkiewicz
TAK
15. Aquanet Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Okula
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Malak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Marciniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marek Bajer
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Woźniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Greser
TAK
16. Arjo Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Czumak
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Roznerski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Skotarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Damian Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Kacprzak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartłomiej Kornaszewski
TAK
17. ARPOL Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartłomiej Bzymek
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Król [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Osińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Przemysław Czereba
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Pietrukiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Kurasiński
TAK
18. Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Romuald Piechocki
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Heinrychowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Kucharski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jan Wójcik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Remigiusz Strzelczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Madejski
TAK
19. Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Koperska
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Muszkieta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Pasternak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Brygida Binek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Spleśniały
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksandra Gargol
TAK
20. Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Kuczkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Donat Zamiara
Zawodnik 3 [ 5400m] : Stanisław Binek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andre Kasztelan
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Furtak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Goliński
TAK
21. Arvato Team - Byle dobiec Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Trzcińska
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Janas
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamil Stegliński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Stanul
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Flakiewicz [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Łukowski
TAK
22. Arvato Team - S.C. REP Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Kozubski
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Golak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Maciaszek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Arkadiusz Szajek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Lednicki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Zabłocki
TAK
23. Arvato Team - SWĘDOWSKIE GAZELE Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Gęsiarz
Zawodnik 2 [10800m]: Arkadiusz Kosmalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Słaby
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Rosa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Pasternak
TAK
24. Arvato Team - SZYBKIE ŚLIMAKI Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Biała
Zawodnik 2 [10800m]: Magdalena Biernacka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Donabinowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Jaśkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominik Moskal
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Drzycimska
TAK
25. Arvato Team - Wsioryba Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Górska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Carlos Hilario Navas Montilla
Zawodnik 3 [ 5400m] : Konrad Masłowiec
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alona Sladkova
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Łuczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Efrem Opulski
TAK
26. Arvato Team - Zalando Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Kawka
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Dolatowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Trzuskolas
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Walentowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Zejdlewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Kawka
TAK
27. B.Free Sport Zawodnik 1 [ 9795m] : Waldek Jankowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Krzywda
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dorota Kubiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lidia Radeberg
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Staisz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Bączyk
TAK
28. BBF By być w Formie I Zawodnik 1 [ 9795m] : Sławomir Adamczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Weronika Hedzielska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Staniszewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Batura
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Krysiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Hedzielski [Kapitan]
TAK
29. BBF By Być w Formie II Zawodnik 1 [ 9795m] : Barbara Sławińska
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Bartosik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Ratajczak-Kałas
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mariusz Adamczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Picz [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Jączyński
TAK
30. BBF By Być w Formie III Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Kosiewicz
Zawodnik 2 [10800m]: Robert Łopatka [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Kaczmarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Jaksza
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Bajus
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Nackoski
TAK
31. Bejot Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Joanna Bojarojć
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Jakubczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Meissner [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Durzyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Justyna Gołąb
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Zygmunt
TAK
32. BESTIE BKB BAKCYL Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Łysiak
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wiesław Pajchrowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Rudnicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Arkadiusz Mnich
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dominik Dziku Dzikowski
TAK
33. Biegając do tyłu robię szum Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Prusinowski
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Urbański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartosz Kiałka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Kiałka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Kiałka [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Izabela Ostrowska
TAK
34. Biegająca Egzekucja Zawodnik 1 [ 9795m] : David Ziojła
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Pater
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sebastian Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dominik Piaskowski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Rojewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Kozierska
TAK
35. BIEGAJĄCE BELFERKI Zawodnik 1 [ 9795m] : Aneta Matysiak-Gicala
Zawodnik 2 [10800m]: Anna Jarczyńska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Magdalena Budzicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Pohl
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Groszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Elżbieta Fudala
TAK
36. Biegam na luzie Zawodnik 1 [ 9795m] : Marzena Buchnat [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Elżbieta Wojtkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Augustyniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Surowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ola Stankiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Surowiak
TAK
37. BIURO PLUS Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Oszczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Zbigniew Jakubczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ania Wyzuj [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Edyta Sztengert
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kalina Kubiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Gacek
TAK
38. BO TAK! Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Włodarczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Patryk Weiss
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Kmieciak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Przybylska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Iwona Wiśniewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Kupś
TAK
39. Britenet Zawodnik 1 [ 9795m] : Aleksandra Ołdak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Olga Kamińska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dominik Jasiczek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dymitr Kuczyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Adamek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Pogorzelski
TAK
40. Brodex Team Swarzędz Zawodnik 1 [ 9795m] : Damian Żerko
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Jaśniewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Narożny
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Skubiszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wiesław Brodziszewski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Fajfer
TAK
41. BROEN Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Mańkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Gomulec
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jędrzej Binek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartłomiej Kowalski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jarosław Czajkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Ratajczak
TAK
42. Bukowski Klub Biegacza Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Fliegner
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Drzymała [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krystian Błaszczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Waldemar Łakomy
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Woźny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Boiński
TAK
43. Burzowa Street Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Kowal
Zawodnik 2 [10800m]: Jedrzej Bekas [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Pol
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Hofman
Zawodnik 5 [ 5400m] : Izabela Janowska-Ścibisz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Bekas
TAK
44. Cap team 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Firlej
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Łagoda
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Gościniak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Radosław Grzybowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamil Jancy
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Jakubowski
TAK
45. Capgemini Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Karol Linnik
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Jankowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Kosobucki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Kubiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariusz Ślipko
Zawodnik 6 [ 5400m] : Philipp Susło
TAK
46. Caspar Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Jeske
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Moskal
Zawodnik 3 [ 5400m] : Barbara Górna
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Świstoń
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Janicki
TAK
47. Charty z CMS Zawodnik 1 [ 9795m] : Ewa Stykowska
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Wosiek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Andruszkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Żurkowska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adrianna Jakimiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Koczara
TAK
48. Chata Polska Lokalnie Mocni Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Jamroż
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Mrozek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Piechota
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Rybarczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Donaj
TAK
49. Ciastki.pz Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Śmigielska
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Niewczas-Stefańska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Gabrysz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ewa Łaganowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zuzanna Kwiatkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zuza Szyc
TAK
50. Ciotki PC Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamila Januszewska
Zawodnik 2 [10800m]: Magdalena Młynarczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Milena Szymańska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Ignasiak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agata Jurewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Czaja
TAK
51. Colian Na Start! Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Chajduk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Daniel Nowicki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bożena Krzyszkowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Monika Rychter
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamila Chałupka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Szymanowski
TAK
52. Colian Na Start! II Zawodnik 1 [ 9795m] : Arkadiusz Gawianowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Szuława
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Barczewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kamila Kmieciak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Honorata Sieroń
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Chenczke-Narewska
TAK
53. Colian Na Start! III Zawodnik 1 [ 9795m] : Tadeusz Kosik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Rupnicki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Justyna Szuleta
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Rybarczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jakub Buczkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Sadok
TAK
54. CONCORDIA RUNNERS TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Rydzkowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Ellmann
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Proniuk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Paciej
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewelina Sobczyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Górczewski
TAK
55. CONCORDIA RUNNERS TEAM 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Muślewski
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Kośmicki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Mensfeld
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Lewandowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Myśliwy
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Robakowski [Kapitan]
TAK
56. CONSTRAVIA1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemo Baron [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Gazda
Zawodnik 3 [ 5400m] : Natalia Sobczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Jankowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Lilianna Muchel
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maria Frąckowiak
TAK
57. CONSTRAVIA2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mariusz Wdzięczny
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Kozanecki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Byczkowski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Harasimowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Majewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Zaborny
TAK
58. CREATON Polska Zawodnik 1 [ 9795m] : Paulina Marchelek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Grek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Szuminski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Nowak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marzena Pawlak
TAK
59. Czarny Wyszczupla // BENUS Zawodnik 1 [ 9795m] : Dariusz Hantz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Piątek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Damian Dudziak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Eckert
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jarosław Sprenger
Zawodnik 6 [ 5400m] : Arek Jasicki
TAK
60. CZIPI UAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Karol Sokalski
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Jasiński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Jung [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Natalia Jacek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Remigiusz Ciemiński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Eugeniusz Pokora
TAK
61. Dachser Team I Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Konieczny
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Krystkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Hańczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Gorzkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Kaczmarek
TAK
62. Dachser Team II Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Goliwąs
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Wojna
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adrian Mielcarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Gmurowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Radosław Haenel
Zawodnik 6 [ 5400m] : Filip Kluba [Kapitan]
TAK
63. Damki z pedałami Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Puszka [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Tomaszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jolanta Śmigiel
Zawodnik 4 [ 5400m] : Angelika Roj
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Herman
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Maciejewski
TAK
64. Dawn Foods Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Glonek
Zawodnik 2 [10800m]: Anna Urbańska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Bartoszek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Filip Kwiatkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adam Kruczkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Szymański
TAK
65. Decathlon Komorniki Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Figiel
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Andrzejewski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dawid Siuda
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Kurek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jean Paul Fortuna
Zawodnik 6 [ 5400m] : Arkadiusz Grzechowiak
TAK
66. Deloitte Adventure Team 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Karol Ciszak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Pięta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patryk Kleparski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Guzek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wojciech Łyszczarz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Lechna
TAK
67. Deloitte Adventure Team 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Gilgenast [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksandra Musiał
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Partyka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Sawicka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Martyna Prasek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Dwornik
TAK
68. DFDS Polska Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Jędrzejek
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Białczyk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamil Barańczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Bukowiecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Wyndrowny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tadeusz Witecki
TAK
69. Dom Inwestycyjny Xelion Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Klorek
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Mazurek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Piechocka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Szafrańska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Dumańska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Witold Wojtkowiak
TAK
70. Drużyna Zenka Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Czub
Zawodnik 2 [10800m]: Andrzej Czub [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Czub
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karol Czub
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jakub Czub
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marian Czub
TAK
71. Duni EFF Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Lewandowska
Zawodnik 2 [10800m]: Miłosz Bambrowicz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Swiech
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Woźniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Jeliński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Czaczyk
TAK
72. DUNI POLAND Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Popko
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Stoiński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Dolata
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Jaruga
Zawodnik 5 [ 5400m] : Martyna Sołtysik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Dolata [Kapitan]
TAK
73. Easy Run Zawodnik 1 [ 9795m] : Grzegorz Grześnik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Toman
Zawodnik 3 [ 5400m] : Izabela Szygenda
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Karolak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kuba Skarżyński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Skarżyński
TAK
74. EDI Team Zgorzelec Zawodnik 1 [ 9795m] : Grzegorz Maciorowski
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Kuńczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rudnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Janusz Wojnarowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sebastian Krawiec
Zawodnik 6 [ 5400m] : Robert Zalewski
TAK
75. Egnyte - This run is not productive Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Wróbel
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Jagielski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kuba Wiącek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Diana Ślęczek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamil Koterba [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Ania Karolczak
TAK
76. Egnyte is not Purato Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Zawada
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Daniluk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Radosław Szyler [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Jędro
Zawodnik 5 [ 5400m] : Manil Mathur
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Michna
TAK
77. Egnyte: Say no to a hangover Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Szwinta
Zawodnik 2 [10800m]: Anita Falenska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Inga Sobiechowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Konieczna
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Dębińska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Bochyńska
TAK
78. El-Cab RUNNING TEAM 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Gałęska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Pikuła
Zawodnik 3 [ 5400m] : Natalia Sonnenberg
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Cofta
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sylwia Michalska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tymoteusz Łukaszyk
TAK
79. El-Cab RUNNING TEAM 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Ratajczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Daniel Sierszchuła
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wojciech Cholewiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Natalia Leśna
Zawodnik 5 [ 5400m] : Longina Cholewińska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Kutzner
TAK
80. Emenemsy Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Lewandowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Bartkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patrycja Śmiełowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Bukowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wiesław Ślęzak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agata Abram
TAK
81. ESC RACE 01 Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Mich
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Zywar
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Szpakowski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Bibik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Tarnowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Hubert Skotkowski
TAK
82. ESC RACE 02 Zawodnik 1 [ 9795m] : Daria Wawrzyniak
Zawodnik 2 [10800m]: Alicja Dembna [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Marzec
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magda Pieczka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jean-Matthieu Schmerber
Zawodnik 6 [ 5400m] : Loris Dalmasso
TAK
83. ESC RACE 03 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marta Zgodzińska
Zawodnik 2 [10800m]: Daria Bednarczyk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sybilla Kaliszuk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Luca Casadio
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewelina Burnicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Solarek
TAK
84. ESC RACE 04 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Szpakowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Magda Szpakowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Szpakowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michal Szpakowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Szymon Szpakowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Szpakowska
TAK
85. Espeo cheetahs Zawodnik 1 [ 9795m] : Iga Stępniak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Ernest Zamelczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Kómoch
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Tomalak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Płóciennik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Ceranek
TAK
86. Eurobank Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Rogowski
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Meloch
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alicja Majda-Konieczna [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Marciniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alicja Hejdysz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Walczak
TAK
87. Euroklimat 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Adam
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Kokociński [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dariusz Ratajczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Jeleniewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Zyskowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Andrzej Durkiewicz
TAK
88. EVER POWER TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Kaczmarek
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Dembski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Hernik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Przemysław Pruchniewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Adamczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Kasierski
TAK
89. EY Audyt Zawodnik 1 [ 9795m] : Robert Kuźmiński
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Sitarz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bogusz Ochocki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Szkotak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Skalski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Daniel Wiącek
TAK
90. Faneco.com/Ole.pl Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Karolczak
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Walczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Dryjańska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartosz Świątek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wojciech Apola
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Soboczyński
TAK
91. Ferrodo Computer Zawodnik 1 [ 9795m] : Malwina Banaś
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Wielechowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Nowosielska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Przemysław Piotrowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Chisiński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Krupski
TAK
92. FIBARO 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Aleksandra Lis
Zawodnik 2 [10800m]: Bartłomiej Arcichowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Pudłowski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Błaszczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartłomiej Topolski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Warmbier
TAK
93. FIBARO 503 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Grajczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Konopka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wojciech Ryś
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dawid Król
Zawodnik 5 [ 5400m] : Radosław Inczewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Gumny
TAK
94. FILIPIAKBABICZ RUN & FUN Zawodnik 1 [ 9795m] : Patryk Filipiak
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Musiałkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Babicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Przemysław Szmidt
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Tomczak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Ostrowski
TAK
95. Fitatu Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Robert Gacki
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Domański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ania Szołkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zuzanna Kaczmarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Budziński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marta Kokocińska
TAK
96. For Run Team I Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Szynwelski
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Urbańczyk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paulina Urbańczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzta Bider
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewa Kaczmarek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Zawadzki
TAK
97. For Run Team II Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Izydorska
Zawodnik 2 [10800m]: Magdalena Demel-Wieczorek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Borkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Szafrańska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Weronika Jaroszyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Nowak-Jaroszyk
TAK
98. For Run Team III Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Borkowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Andrzej Leśniowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ksawery Urbańczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bogusław Kardasz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Wojciechowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Kępiński
TAK
99. For Run Team IV Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Matykiewicz
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Adamski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Słomiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Kuźma
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Łuczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Ubycha
TAK
100. Fortec Zawodnik 1 [ 9795m] : Artur Grzybek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Wojtyś
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartosz Grzybek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Wojciechowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Jankowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Janus
TAK
101. FSG Biznes I Zawodnik 1 [ 9795m] : Paulina Smyk
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Rosik [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marlena Kurzyńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Lipko
Zawodnik 5 [ 5400m] : Oliwier Wegner
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Barczyński
TAK
102. FSG Biznes II Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Ambroziak
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Jaskuła [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Iwona Kasprowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Beata Szwanke
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Dukarski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Grabarek
TAK
103. Fundacja Labrador Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Przybył
Zawodnik 2 [10800m]: Witold Rychwalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jan Semmler [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Grzybkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Kierzkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Malke
TAK
104. Getinge Infecteam 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Olszewski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Bartz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Mendelewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Leciej
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Pawlik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Maćkowski
TAK
105. Getinge Infecteam 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Dariusz Leszczak-Phong [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Rachowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Nawrot
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Urbaniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamil Laszczkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Wójcik
TAK
106. Getinge Infecteam 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Czarnecki
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Leszczak-Phong [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Mendelewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Urbaniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Nawrot
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Kosicki
TAK
107. GiG Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Artur Nowakowski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Swornowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Zalewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Justyna Janiszczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Kałużny
TAK
108. Glas-Tech Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Kraska
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Widerski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Cebulski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Radosław Kapturski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Bąk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Witold Staniewicz [Kapitan]
TAK
109. gRUNwald team Poznań 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Nowicki
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Szymczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Ratajczak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Stefaniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Pietryga
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Dzieciątkowski
TAK
110. gRUNwald team Poznań 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Jagła
Zawodnik 2 [10800m]: Alina Juskowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Kowalczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Michałowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alina Licznierska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Pyszczak [Kapitan]
TAK
111. Grupa Espektro Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Krukowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Wochanka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Bogunia
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jolanta Szukała
Zawodnik 5 [ 5400m] : Izabela Krukowska Tokarek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Tokarek
TAK
112. Grupa Verbicom Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Zając
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Chojnacki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Chojnacka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartosz Kurzawski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Ławniczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kuba Tomaszkiewicz
TAK
113. Grzmotomocni Zawodnik 1 [ 9795m] : Mirosław Sudzik
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Durek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jerzy Krotoszyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mirosław Rządkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zbigniew Wieczorek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Radosław Kmiecik [Kapitan]
TAK
114. Gumisie Zawodnik 1 [ 9795m] : Wioletta Kopańska Chomik
Zawodnik 2 [10800m]: Anita Nowicka Kotlarska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Janowska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Gosia Kozicka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Murmiłło
Zawodnik 6 [ 5400m] : Waldemar Janowski
TAK
115. HAVANA CLUB Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Budzisz
Zawodnik 2 [10800m]: Jarosław Kamiński [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Panek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Jaś
Zawodnik 5 [ 5400m] : Aldona Sawicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Kamiński
TAK
116. Idealnie Niedoskonałe Zawodnik 1 [ 9795m] : Asia Czajka
Zawodnik 2 [10800m]: Madzia Rataj
Zawodnik 3 [ 5400m] : Asia Figiela
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kasia Rataj
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sylwia Jaworska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Figiela [Kapitan]
TAK
117. IFM PAN Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Hyżorek
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Ostrowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Michałek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jan Martinek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Iwona Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Wencka
TAK
118. INCOGUTO TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Oleś
Zawodnik 2 [10800m]: Kazimierz Dejnak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alicja Jasińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz ŁĄcki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Sobieniak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sławomir BŁaŻejczyk
TAK
119. INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : PaweŁ Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: SŁawomir Piechocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Buczek
Zawodnik 4 [ 5400m] : MaŁgorzata Bednarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Gola
Zawodnik 6 [ 5400m] : Monika Polus [Kapitan]
TAK
120. INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ - SZTAFETA RODZINNA Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Klecz
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Sowa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Kowalski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marianna Klecz [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Schmidt
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maria Lisiak
TAK
121. Inoutic I Zawodnik 1 [ 9795m] : Denis Andreev
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Dorosz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Baron [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rafał Przydryga
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Sabisz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Zborowski
TAK
122. INT4 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Mackowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Kowalczewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Lubczyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Łuka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Pilewska
TAK
123. Itelligence run for IT! Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Majewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Lekarczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Liberek-Grajewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Radosław Sobkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Farynowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Rauchut
TAK
124. Itelligence run for IT! Zawodnik 1 [ 9795m] : Mirosław Kapustka
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Waraczewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Iwona Borkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Helena Beszterda [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wojciech Wegner
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Parszuto
TAK
125. Jerzmanowski i Wspólnicy Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Pawłowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jędrzej Jerzmanowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Jerzmanowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Ciszewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Nyklewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Wojciechowski
TAK
126. KACZMAREK-KOMPONENTY Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Tecław
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Matysiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Bodył
Zawodnik 5 [ 5400m] : Radosław Lipiński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Małek
TAK
127. Kancelaria Pawlak&Szubert Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Pogorzelski
Zawodnik 2 [10800m]: Wiesław Szukała
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wojtek Krysiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Arleta Lewandowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Szubert
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Pawlak [Kapitan]
TAK
128. Kancelaria POŁOMSKI & KŁOBUCHOWSKI Radcowska Spółka Partnerska Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Połomski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Kujawa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Rozmarynowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartosz Szpyrkowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Górecki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Kłobuchowski
TAK
129. KB UE Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Stolarski
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Molendowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Waldemar Budner [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marian Gorynia
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Świderska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Trębecki
TAK
130. KGHM ZG RUN Zawodnik 1 [ 9795m] : Karol Winniczuk
Zawodnik 2 [10800m]: Fabian Sternik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Plewko [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jerzy Mazurkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Jankowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Robert Walkowiak
TAK
131. KGHM ZG RUN II Zawodnik 1 [ 9795m] : Patryk Pieniążek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dominik Wujtak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Kwaśnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grzegorz Pawłowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ariel Sworacki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Piotrowski
TAK
132. KGHM ZG RUN III Zawodnik 1 [ 9795m] : Jarosław Belof
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Bartków [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bogumił Dzielnicki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Sowiński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adam Rajko
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Maksymczak
TAK
133. KGHM ZG RUN IV Zawodnik 1 [ 9795m] : Bogusław Frydrych
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marek Warchala [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Łuczyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Jaśkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Opiłowski
TAK
134. KLASA 2A TARNOWO PODGÓRNE Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Łapa [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Albert Łapa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Budziak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Adamski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Miłosz Sawicki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Miłosz Budzichowski
TAK
135. Komenda Miejska Policji w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Dawid Cieślak
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Stachowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Stefanowicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Woźniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Robert Rasztorf
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Michalik
TAK
136. Komenda Wielkopolska Państwowa Straż Pożarna Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Sójka [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Glapiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Manikowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Musiał
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Linowiecki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Milczarek
TAK
137. Konimpex-Invest Zawodnik 1 [ 9795m] : Monika Kołodziejczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patrycja Lorenc
Zawodnik 4 [ 5400m] : Monika Budnik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Norek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Batrosz Czubiński
TAK
138. Króliczki PLAY-BOTA Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Wierzbowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Dybowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Justyna Walczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jagoda Gilewicz-Rachowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wiktor Waltrowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Konieczny
TAK
139. KRUSTEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Granops
Zawodnik 2 [10800m]: Gerard Paczkowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Domańska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Lucyna Pauszek - Substyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Beata Łącka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Maślankowski
TAK
140. LABO sPRINT Zawodnik 1 [ 9795m] : Mikołaj Chocieszyński
Zawodnik 2 [10800m]: Jeroen Bijpost
Zawodnik 3 [ 5400m] : Remigiusz Lewandowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Małek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Vincent Ruel
Zawodnik 6 [ 5400m] : Patryk Konieczny [Kapitan]
TAK
141. Lucky Luki Zawodnik 1 [ 9795m] : Kacper Taterka
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Gembalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Szczepan Rabiega
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mirosław Gembalski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Stachowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Matuszak [Kapitan]
TAK
142. LUCKY LUKI WOMEN Zawodnik 1 [ 9795m] : Monika Rabiega
Zawodnik 2 [10800m]: Karolina Jurczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Szawelska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Angelina WoyczyŃska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Beata TurbaŃska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bogna Jaszczak
TAK
143. Maco Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Joanna Grzemska
Zawodnik 2 [10800m]: Leszek Walszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Rogowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Szwant
Zawodnik 5 [ 5400m] : Malwina Siegień
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Ślęzak [Kapitan]
TAK
144. Majda Strzyżewska Zawodnik 1 [ 9795m] : Julia Gabryelczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Majda [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Nowacka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rafał Wąsowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominika Stopczańska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Kęsicki
TAK
145. MANN+HUMMEL FT Poland Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Frąckowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Domagała
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Plackowski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Arkadiusz Chudy
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Feledziak
TAK
146. Manufaktura Mieszkań Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Żakowski
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Kaźmierczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Ziembinski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Olszewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adrian Graczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Zegarlicki
TAK
147. mat-fiz Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Pagórski
Zawodnik 2 [10800m]: Katarzyna Siemiątkowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Mrugalski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mariusz Rutkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Nowicki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Lidia Blaszka [Kapitan]
TAK
148. MAXIM biega Zawodnik 1 [ 9795m] : Romuald Konopka
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Ratajczak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Gawron
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Andrzejewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Rychter [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Arkadiusz Ratajczak
TAK
149. Medicover Runners Poznań pl. Andersa Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Martinek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Czekierda
Zawodnik 3 [ 5400m] : Edyta Grzybowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Kubiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Lesław Pawlak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Arkadiusz Styszyński
TAK
150. Miętowe koty Zawodnik 1 [ 9795m] : Arkadiusz Dąbek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Dąbek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wiktoria Dąbek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jarosław Szczepaniec
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Błaszkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Justyna Komornicka
TAK
151. Miller Graphics Poland Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Kassner [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Obrzut
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karol Kraśkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Orchowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patryk Kubiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Skonieczna
TAK
152. Moldy unicorns Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Lec
Zawodnik 2 [10800m]: Patryk Domański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Natalia Domańska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Pietrzak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Jamrozik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Basia Kapela [Kapitan]
TAK
153. MUAY RUNNING TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Bieleń
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Szymański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Archaniołowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marlena Wiśniewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marzena Korpik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anita Waszyk [Kapitan]
TAK
154. N-educatio Boys Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Stopa [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Malarski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Prył
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartosz Kasprzyszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jarek Andrzejczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Kasperowicz
TAK
155. N-educatio Girls Zawodnik 1 [ 9795m] : Svetlana Wojciechowska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksandra Witek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adrianna Golak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Kubicka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Dittmajer
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bernadeta Kubiak
TAK
156. NA LUZIE Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Stępień
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Maciejewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Zalewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Robert Dolny
Zawodnik 5 [ 5400m] : Angelika Popiołkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zdzisław Zawal [Kapitan]
TAK
157. NAGŁY ATAK BIEGACZA Zawodnik 1 [ 9795m] : Jerzy Górniak
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Jaśkowiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Stawicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Elżbieta Górniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Łyduch - Jaśkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dariusz Wlaź
TAK
158. Netguru Runguru 3 - zwinni sprinterzy Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Czajka [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Rafał Kwaśniewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamil Paszkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Pituła
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maria Grzelak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Romanski
TAK
159. New Face of Securitas Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Bartuszek
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Bartosiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Borowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ewa Jakubowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Wulczyński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Dębicki
TAK
160. Night Runners Dream Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Hrab
Zawodnik 2 [10800m]: Adrian Budkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Śmigielska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kornelia Kozłowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Balas
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Siciarz [Kapitan]
TAK
161. Norek i Wspólnicy Zawodnik 1 [ 9795m] : Franciszek Horała [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Sawastian
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wojciech Horała
Zawodnik 4 [ 5400m] : Olga Sawastian Lipska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Budny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemysław Musioł
TAK
162. NOVOL 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Karolina Modzelewska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Anna Nieć
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julita Kozak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grażyna Fiksa-Leszczyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Nosek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anita Smykowska
TAK
163. NOVOL 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Martinek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Modzelewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Kelar
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Olejniczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krystian Stępień
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mieszko Piśmienny
TAK
164. O-I Produkcja Polska Huta Szkła Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Mądry
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Witko
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Żmuda
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jarosław Kosicki [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasaz Szczepaniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Gawrych
TAK
165. OBLATANI I BIURO STYL Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Skrzypczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Walęsiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sebastian Kromolicki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Masztalerz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Cidyło
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sławomir Cieślak
TAK
166. OBLATANI II BIURO STYL Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Krell
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Dybol [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Kaźmierczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Hanna Ławniczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Damian Bezak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Szwarz
TAK
167. OBLATANI III SKLEJKA EKO Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Urbanowicz
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Kijański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Waldemar Lis [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Armanowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Wajgelt
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Juszczak
TAK
168. OCTOPUS & MR TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Ciecierski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Jakuszek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Walczak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Robert Grawon
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Żmudziński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Idzikowski
TAK
169. OLX Group 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mariusz Szerszeniewski
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Kędzierski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Radosław Juźwiak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maurycy Miękisiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Izabela Stanisławska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Wawrzkowicz
TAK
170. OLX Group Super Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Bartkowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Zoga [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Dominiak-Sporna
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Łopąg
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamil Banasiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Smokowska
TAK
171. Osadkowski Run Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Jarosław Byczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Spich
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Spich [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Miężał - Baińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Szternel
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Świerczyński
TAK
172. Panasonic 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Banaszak
Zawodnik 2 [10800m]: Norbert Hołderny [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Robaszkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Kasprzak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kamil Miękiszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Zientalski
TAK
173. Panasonic 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Eliza Frydrychowicz-Lilley [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Nowaczewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Pawłowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marzanna Bartkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Daria Białobrzeska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Edyta Hierowska
TAK
174. Panasonic 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jarosław Wiśniewski
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Grzelak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Wiśniewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ryszard Nowakowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Zamiatała
Zawodnik 6 [ 5400m] : Patryk Jóźwiak
TAK
175. Pekabex - dział GW Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Ratajczak
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Czamański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Waligórski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Czubaszewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Wojciechowski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paula Czamańska
TAK
176. Pekabex - dział prawny-realizacyjny-BHP Zawodnik 1 [ 9795m] : Patrycja Roztajewska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Wojtek Frącek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emilia Pełszyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Pełszyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Dopierała
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Stawowy
TAK
177. Pekabex - dział projektowy 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Luber
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Gołębiewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Taciak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ewelina Wetulani
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Bartkowiak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zuzanna Różalska
TAK
178. Pekabex - dział projektowy 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Słoma [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Meller
Zawodnik 3 [ 5400m] : Oskar Dolny
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Sobecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Fililp Arencibia
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
TAK
179. Pekabex - dział sprzedaży Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Torz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Dudeńko
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Borowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Natalia Rajewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karol Soboń
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Sierański
TAK
180. Pędzące żółwie Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Witczak
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Michalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paulina Szałańska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Szumiński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Beata Hejna
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Jesiona
TAK
181. PGS TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kaźmierski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Matyskiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewelina Kaźmierska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Artmańska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Romanko-Sierżant
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karol Sierżant
TAK
182. Piątkowo na Biegowo Zawodnik 1 [ 9795m] : Mariusz Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Agaciak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Renata Wojtkowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Stefan Wojtkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marianna Sztor
Zawodnik 6 [ 5400m] : Justyna Wysokińska
TAK
183. PIĘKNE BKB BAKCYL Zawodnik 1 [ 9795m] : Magdalena Stasik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Karolina Łysiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ilona Kaczmarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Rudnicka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Zuza
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Zawadzka
TAK
184. PIĘKNE I BESTIE BKB BAKCYL Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Śledź
Zawodnik 2 [10800m]: Leszek Stasik [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kaja Eggert-Adamska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patryk Krakowian
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Borkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magda Malojda
TAK
185. PKP S.A. Zawodnik 1 [ 9795m] : MikoŁaj MietliŃski
Zawodnik 2 [10800m]: SŁawomir Dudziak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Sturma
Zawodnik 4 [ 5400m] : PaweŁ SmoliŃski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Olejniczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adrian Rzepczyk
TAK
186. PNB MORSY - LEJDIS Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Gizelska
Zawodnik 2 [10800m]: Ewa Felkel [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ilona KrzyŻaniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna KaraŚ
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna CeraŃska
Zawodnik 6 [ 5400m] : MaŁgorzata Dutkiewicz
TAK
187. Pociąg do biegania Zawodnik 1 [ 9795m] : Aneta Grzybowska
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Piguła
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Grzybowski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marek Flejszman
Zawodnik 5 [ 5400m] : Beata Włodkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Jeschke
TAK
188. Polonez Team Swarzędz Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Bełdzikowski
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Bełdzikowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Bełdzikowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Bełdzikowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krystian Leżałka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciek Piotrowski
TAK
189. Powiat Poznański Zawodnik 1 [ 9795m] : Julia Paszkiewicz
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Trzepałkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Chłysta
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Skupio
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Pieczyński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Mądrzak [Kapitan]
TAK
190. PragmatIQ Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Bojkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Gałek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Smach
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jakub Kochanowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Walczak
TAK
191. PragmatIQ Junior Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Rutkowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Paniączyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Pyrzyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrianna Sowisz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kaja Skrzypczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Zagórska
TAK
192. PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Majchrzycki [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Krystkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : PrzemysŁaw Budny
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Szczupak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Izabela Kaczmarek-Krystkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : MichaŁ BiedrzyŃski
TAK
193. Prokuratura Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Krysztofiak
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Gucze
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Matecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Kokociński [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Gerard Konopka
TAK
194. PROMAG RUNning TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Sebastian Kopaszewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Banaszkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Sawczuk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rafał Jasiński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Muchała
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Smółkowski
TAK
195. Przebiegli Prawnicy Krotoskiego Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Malec
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Fritzkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Krotoski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Krotoska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Malwina Tarnowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Kruk [Kapitan]
TAK
196. PSE S.A. Centralna Jednostka Inwestycyjna Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Majewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Kozieł
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Szkudlarz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Damian Chełminiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Nerka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zbigniew Gruźlewski
TAK
197. PSE SA Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Osiak
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Eckert
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Krawczyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Pera
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Ciesielski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Wojciechowski
TAK
198. PSE SA Zawodnik 1 [ 9795m] : Emil Czaja
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Polaczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Socha
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Cyrson
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Wojciechowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Jędrzejczak [Kapitan]
TAK
199. Publicat SA Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Raniowski
Zawodnik 2 [10800m]: Ania Adamczyk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Pańczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Akuszewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Pyżyńska-Wójtowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Krugiołka
TAK
200. PWSZ im. H. Cegielskiego w Gnieźnie Zawodnik 1 [ 9795m] : Joanna Stawowa [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksandra Jankowiak-Bernaciak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Majchrzak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Kuźlak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Tunak-Grześkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sebastian Czarnecki
TAK
201. QARSON I Zawodnik 1 [ 9795m] : Karim Redouaby
Zawodnik 2 [10800m]: Monika Muszyńska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Bartosz Ptaszkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marzena Banach
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dorota Szturemska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Miłosz Nowicki
TAK
202. QARSON II Zawodnik 1 [ 9795m] : Dorota Rekowska-Klamerek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Katarzyna Wróblewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mariola Pilarz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Nina Węgorowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maksim Nastayashchy
TAK
203. QARSON III Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Szczurek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Daniel Żelazny
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dawid Lewczuk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iwona Majewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Olga Dryjańska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Beata Stadnik
TAK
204. QUAY I POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Jan Rudzki [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Borowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Przybylski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Lański
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Borowicz
TAK
205. QUAY II POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Otto [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Rafał Kraszkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Tyl
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Kolanowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Arkadiusz Szymański
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Bartoszak
TAK
206. QUAY III POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Przepióra [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Gruszka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Wyrzykowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Manczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Juśkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anita Nowak
TAK
207. QUAY IV POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Dawid Gruchała
Zawodnik 2 [10800m]: Rafał Rogowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dorota Pawłowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alex Barboukov
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Młudzik [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Mieloszyk
TAK
208. Raben SSC 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Dworzyński [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Maciejak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Walkowiak-Kamińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Daria Pelczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Klaudia Gumienna
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Luch
TAK
209. Raben SSC 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Jarosz
Zawodnik 2 [10800m]: Beata Bartkowiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Ziółkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Fiedorowicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agata Przybył
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adrian Gołębiewski
TAK
210. Roche Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Fabian Wiktorowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Gołza
Zawodnik 3 [ 5400m] : Justyna Nowacka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Grześkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Wydra
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Kamrowski
TAK
211. Runguru 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Bernad
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Jung
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Jung
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maria Grzelak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Gąska
TAK
212. Runguru FunRunners Zawodnik 1 [ 9795m] : Kasia Bernad
Zawodnik 2 [10800m]: Karol Ścipniak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Ciesielska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bruno Mańczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marianna Pruchniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Bogdał
TAK
213. Rurki i kolanka - Mexichem Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Rogalski
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Grygorczuk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Szymon Stefanowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Tomza
Zawodnik 5 [ 5400m] : Hubert Skorupiński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksandra Jarka
TAK
214. RUUKKI Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamila Kasperek
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Springer
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Szcześniak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bogumiła Andrzejak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Żaneta Mucha
Zawodnik 6 [ 5400m] : Waldemar Szostak
TAK
215. SAR-POL Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Krajewski
Zawodnik 2 [10800m]: Sławek Michalak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julia Kobrzeniecka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paulina Kaczmarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariusz Skoczek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Felman
TAK
216. Schneider Electric EE Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Piesik
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Dąbkowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dawid Anderman
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Antoniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Duda
Zawodnik 6 [ 5400m] : Robert Wielicki
TAK
217. Schneider Electric EE 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Edyta Brysiak
Zawodnik 2 [10800m]: Jarosław Szymański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Turzyńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jarosław Buczek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Rynkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Dydo
TAK
218. SECURITAS Run 4 Fun Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Ławniczak
Zawodnik 2 [10800m]: Zdzisław Kazibut
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ania Giedrojć
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dominik Grządzielewski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Baranowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Józef Malajka
TAK
219. Securitas Winning Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Skowronek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Perkowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Malara
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mariusz Rutkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Prusiński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Seroczynski
TAK
220. Sierściuchy Zawodnik 1 [ 9795m] : Mirosław Nietupski
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Zdanowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Drygas
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Dworzańska - Gul
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Grzeliński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agata Hajdziona [Kapitan]
TAK
221. SNOW.DOG ADVENTURE Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Szafrański
Zawodnik 2 [10800m]: Bartek Igielski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kasia Śmiałek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Radek Zaworski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartek Kwiatkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojtek Tyrchan
TAK
222. SONALAKE Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Kiszka [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Wysocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Milena Cylińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Borek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Radosław Wiliński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Łapa
TAK
223. SOSW wuefiści Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Nagórski
Zawodnik 2 [10800m]: Radosław Tota [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marzena Raczyńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Kurach
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patryk Ratajczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Skorczyk
TAK
224. Sportopedica Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Podwika [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Małgorzata Kołacka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jagoda Przybylska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Łepski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Martyna Świdurska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kacper Dobersztyn
TAK
225. Starter24 Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Skweres
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Petroczko [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Iwona Godlewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Ettis
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Jedliński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Mazurek
TAK
226. STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH POZNAŃ I Zawodnik 1 [ 9795m] : Zbigniew Okuła [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Andrzej Hopko
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marlena Rosler
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Żarski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewelina Gulajew
Zawodnik 6 [ 5400m] : Justyna Kuras
TAK
227. STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH POZNAŃ II Zawodnik 1 [ 9795m] : Aldona Ziach
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Matkowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anita Skoczylas [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Matusiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paulina Ruga
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Rzeźniczak
TAK
228. Struś Kardio Zawodnik 1 [ 9795m] : Weronika Greberska
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Łuczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Popiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Tomaszewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Słomczyński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartek Kalawski
TAK
229. Sunnyline Zawodnik 1 [ 9795m] : Jarosław Bajerlein
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Schwanke
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Jagliński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Gaczkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karol Witt
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kamil Piętka [Kapitan]
TAK
230. SUPER - PHARM Zawodnik 1 [ 9795m] : Paulina Hildebrańska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Łubieński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ksenia Piasecka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Szarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Markos Didolis
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Wieckowski
TAK
231. SUPER - PHARM 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Skoczylas
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Jasiński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Hubert Majchrzak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ksenia Rosiak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Dudek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Ania Smolińska
TAK
232. SUPER - PHARM 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Patrycja Targoszyńska
Zawodnik 2 [10800m]: Justyna Janik [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dorota Szadkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Natalia Furmańczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Jackowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Łysiak
TAK
233. SUPER - PHARM 4 Zawodnik 1 [ 9795m] : Sebastian Żabierek
Zawodnik 2 [10800m]: Emil Banasiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemek Troczyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Klupś
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Markiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Remigiusz Malenta
TAK
234. System-1 Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Przyborski
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Bulczyński [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Bor
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Indraszek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Gilwatowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Gilwatowski
TAK
235. Szara Strefa Fibaro Zawodnik 1 [ 9795m] : Juliusz Drygalski
Zawodnik 2 [10800m]: Robert Kuna [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emil Spych
Zawodnik 4 [ 5400m] : Hubert Spych
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Kordowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Wolski
TAK
236. SZKOŁA ZAKĄTEK Zawodnik 1 [ 9795m] : Justyna Duszak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Król
Zawodnik 3 [ 5400m] : Hanna Tomczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Olaf Nowicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Irena Duszyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Dzidowski
TAK
237. Szpital Lutycka Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Kienitz
Zawodnik 2 [10800m]: Jaromir Furmaniuk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karina Wronka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Kaczmarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Klain
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Głyda [Kapitan]
TAK
238. SzwaQ Attack Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Zalewska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jędrzej Brzeski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartłomiej Kurowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ireneusz Bogusz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Opałka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maria Ćwiklińska
TAK
239. SZWLA WO-MEN Zawodnik 1 [ 9795m] : Robert Jaruzel
Zawodnik 2 [10800m]: Jarosław Grupa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Izabela Świgoń [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Suleja
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zygfryd Hoffmann
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Krukowska
TAK
240. SzybciEY Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Tomczak
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Potrawiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Edward Gorący
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Karczewska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Julia Barszczewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Pisarski
TAK
241. SZYBKIE I PIĘKNE Zawodnik 1 [ 9795m] : Elżbieta Romej
Zawodnik 2 [10800m]: Bożena Szubert
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Kiedrowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ewa Jaruzel
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sylwia Grzesiak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Wierzbicka
TAK
242. Szymkowiakowie Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Szymkowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Rafał Szymkowiak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Szymkowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Szymkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Szymkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Magdalena Szymkowiak
TAK
243. Tarnowo Podgórne Biega Zawodnik 1 [ 9795m] : Norbert Czerbniak
Zawodnik 2 [10800m]: Leszek Kozicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Hała
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karolina Bućko
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Bajer
Zawodnik 6 [ 5400m] : Cezary Spiż [Kapitan]
TAK
244. TASKOPROJEKT Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Zając
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Mąka [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Dąbrowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Piechowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Dyrkacz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Kankowski
TAK
245. Team Confiance Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Białobrzeski
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Palm [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Borkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Paryzek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Hubert Stachowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Malinowski
TAK
246. Teatr Nowy w Poznaniu I Zawodnik 1 [ 9795m] : Sławomir Kowalczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Frątczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paulina Reiniger
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jarema Kaczmarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Janusz Zawilski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anna Langner
TAK
247. Teatr Nowy w Poznaniu II Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Zagórski
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Chwirot
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julia Rybakowska-Kruszczyńska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patrycja Chwirot
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Kruszczyński [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Buława
TAK
248. Ticon Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Jóźwiak
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Antoniak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Wittke
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Strzelczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Jankowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mariusz Folta
TAK
249. TORPOL RUNNING TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Nieznalski
Zawodnik 2 [10800m]: Sebastian Przygocki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alona Ostrowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Monika Olszewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Banaszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dominik Siwa
TAK
250. UCIEKAJĄCE PAMPERKI Zawodnik 1 [ 9795m] : Malwina Golicz
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Bartoszyński [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Osińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Różowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dariusz Piwowarczyk
TAK
251. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Natalia Walczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Korytowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Radosław Matz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Kocięcka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Wożniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sebastian Kujawiak
TAK
252. V&P Group Zawodnik 1 [ 9795m] : Agnieszka Andrzejczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Krawczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Miłosz Drążkiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Połom
Zawodnik 5 [ 5400m] : Arek Legoń
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Zawisza [Kapitan]
TAK
253. VERCOM TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Pakulski
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Kaczmarek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paula Przegiętka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Beata Andrzejewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Piasecka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Działak
TAK
254. ViaCon 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Janowicz
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Sobór
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Peroński [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Graczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Kujawiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Cieslielski
TAK
255. Viacon 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Tauchert
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Orzeszek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Kujawiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Kisielińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Weronika Nowak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marek Surus [Kapitan]
TAK
256. Viacon 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Kończak
Zawodnik 2 [10800m]: Leszek Polaszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Barbara Kończak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Galek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Janka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Czerepak [Kapitan]
TAK
257. Volkswagen Group Services Zawodnik 1 [ 9795m] : Daria Matwiej
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Szczepański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maciej Wieland
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Bronisz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krystian Kokoszanek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Malwina Kuberka
TAK
258. Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Paulina Jęczmionka-Majchrzak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Smudziński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Artur Dekiert
Zawodnik 4 [ 5400m] : Żaneta Nowicka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Artur Turas
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jan Popowski
TAK
259. Wojaki Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Witczak
Zawodnik 2 [10800m]: Waldemar Broniarz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Łoda
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Witczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Broniarz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dariusz Łoda
TAK
260. Wolsztyńska Akademia Biegowa MEN - PO REKORD! Zawodnik 1 [ 9795m] : Dawid Lipowy
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Feifer [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wojciech Serwa
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Staniszczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Pohl
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Stachowski
TAK
261. Wolsztyńska Akademia Biegowa RUN FOR FUN! Zawodnik 1 [ 9795m] : Kamil Piętka
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Piasek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Jakubowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Wojtkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kinga Pluskota [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marta Kierych
TAK
262. Wolsztyńska Akademia Biegowa Strong MIX! Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Grelak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Sławomir Woźny
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paulina Tomiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zuzanna Cieśla
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piwecki Piotr
Zawodnik 6 [ 5400m] : Małgorzata Brzezińska
TAK
263. wspaniali Astatu Zawodnik 1 [ 9795m] : Mikołaj Komasiński
Zawodnik 2 [10800m]: Bartłomiej Kocik [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Edyta Trawińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Gawęcka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Kurzyk
TAK
264. WSZM STRUŚ PĘDZIWIATR Zawodnik 1 [ 9795m] : Ilona Kauf
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Stępa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Justyna Genderka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Milena Kluczyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Adamski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jarosław Bartkowski
TAK
265. WZM SA Zawodnik 1 [ 9795m] : Daniel Magdziński
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Wieczorek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Kielan
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Sawarzyński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Przemysław Banasiak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Konieczka
TAK
266. XTM Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Daniel Waloszczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Klimorowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Pieczul
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Ratajski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tytus Pawlak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Sommerfeld
TAK
267. ZSS nr 103 Zakręceni Biegacze Zawodnik 1 [ 9795m] : Patryk Kanarkowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Kowalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Chmielewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Polcyn
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dariusz Jeżewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Grajewski
TAK
268. ŻARY RUNNERS TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Jamrozik
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Cieślak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Krzemiński [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Cieślak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sebastian Welke
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Wisz
TAK