Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 61

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzon± płatno¶ci±: 55


lp. Numer startowy -> Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. 10 (nie)dzielna drużyna Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Augustyniak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Buchnat
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marzena Buchnat
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Melewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Roman Surowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Elżbieta Wojtkowiak
TAK
2. 9 Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki Zawodnik 1 [ 9795m] : Andre Kasztelan
Zawodnik 2 [10800m]: Marian Kulczyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Budkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Renata Borowska-Juszczyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Bardziński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Szuba
TAK
3. 27 Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Kuczkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Muszkieta
Zawodnik 3 [ 5400m] : Maria Pasternak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Monika Dworczyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Sple¶niały
Zawodnik 6 [ 5400m] : Stanisław Binek
TAK
4. 36 BR-AG Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Piwoński
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Rutkowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Wa¶ko
Zawodnik 4 [ 5400m] : Izabela Szukała
Zawodnik 5 [ 5400m] : Iryna Senyshch
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Ciechan
TAK
5. 26 Chłopaki z Moraska Zawodnik 1 [ 9795m] : Jędrzej Bekas [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Zaród
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Kowal
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Pestka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sławek Małecki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Radek Rynarzewski
TAK
6. 34 CONSTRAVIA Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Zaborny [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Gazda
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Mrug
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Roszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Krzysztof Jankowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał ¦ramkowski
TAK
7. 41 Dream Team Pekabex Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Rutkowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Daniel Orzeł
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Jabłonka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Kuligowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Filip Arencibia
Zawodnik 6 [ 5400m] : Igor Nawrocki
TAK
8. 30 Dzikie Kuny Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Skoczylas
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Szafrański [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Kozłowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Ignaszak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Walter
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Dudziak
TAK
9. 16 festina lente Ortopedia Dziecięca Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Jędrzej Tschurl
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Kiedrowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Kotwicki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Milud Shadi
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Tomaszewski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Główka
TAK
10. 6 FILIPIAK BABICZ Run&Fun Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Szmidt [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Musiałkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Kowalczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Babicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marzena Rosler-Borakiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Rajski
TAK
11. 53 For Run Team I Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Szyło
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Urbańczyk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Magdalena Demel-Wieczorek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Izydorska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzta Bider
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Zawadzki
TAK
12. 54 For Run Team II Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Kowalczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Andrzej Le¶niowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Adamski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adrian Bider
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Łuczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Kępiński
TAK
13. 58 FSG RUN Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Orlikowski
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Ambroziak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patrycja Sulej
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zuzanna Valirakis-Wi¶niewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Nadia Lubryka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Jaskuła
TAK
14. 55 Fundacja Niesiemy Nadzieje I Zawodnik 1 [ 9795m] : Zygmunt Wa¶kowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Czarnyszka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sylwester Białow±s
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iza Owczarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Trębacki
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Konieczny
TAK
15. 49 Fundacja Niesiemy Nadzieje II Zawodnik 1 [ 9795m] : Robert Grzelakowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Lembowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Pietrzak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Roszyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Majchrzak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Justyna Kordylasińska
TAK
16. 50 Fundacja Niesiemy Nadzieje III Zawodnik 1 [ 9795m] : Sławomir Utecht [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Przemysław Deigsler
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Szafran
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Mróz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Irmina Krajewska
TAK
17. 51 Fundacja Niesiemy Nadzieje IV Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Rutka [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Zdanowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sebastian Wachowiak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Ignaszewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Izabela Nowak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Sydoruk
TAK
18. 56 Fundacja Niesiemy Nadzieje V Zawodnik 1 [ 9795m] : Małgorzata Leonarska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Smuga
Zawodnik 3 [ 5400m] : Robert Dymarski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Danuta Brodziak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Czeska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Czeski
TAK
19. 57 Fundacja Niesiemy Nadzieje VI Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna Jarczyńska-Fier [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Remigiusz Koziński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zuzanna Andrzejewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna B±k
Zawodnik 5 [ 5400m] : Miłka Zielińska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marciń Bińkowski
TAK
20. 33 GiG Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Kot
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Swornowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta ¦liwicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Janiszczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Kałużny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Antkowiak
TAK
21. 29 Grupa Maratońsko-Imprezowa Zawodnik 1 [ 9795m] : Dagmara W±sowska
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Chojnacki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Stępka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr W±sowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Chojnacka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paweł Stępka
TAK
22. 35 Gumisiowy Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Waldemar Janowski
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Dropik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Janowska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dorota Gajda
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zuzanna Otworowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wioletta Kopańska Chomik
TAK
23. 31 Innowacyjne Czternastelo Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Sławomir Piechocki
Zawodnik 2 [10800m]: Ewa Lambryczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Kołodziej
Zawodnik 4 [ 5400m] : Małgorzata Bednarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Polus
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Gr±cki
TAK
24. 32 Innowacyjne CZTERNASTELO Poznań Junior Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Framski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Żaba
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mikołaj B±kowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Nadia Lul
Zawodnik 5 [ 5400m] : Inga Matuszewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Zielińska
TAK
25. 42 Janusze i Grażyna Zawodnik 1 [ 9795m] : Sebastian Przygocki
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Putowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Karolina Wójcicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Janusz Kumor
Zawodnik 5 [ 5400m] : Szymon Karczewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Meller
TAK
26. 47 Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawie Zawodnik 1 [ 9795m] : Jędrzej Jerzmanowski
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Walkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mateusz Faron
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Jerzmanowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Ciszewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Pawłowski [Kapitan]
TAK
27. 48 KB UE Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Zmudziński
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Stolarski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna ¦widerska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Waldemar Budner [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Sprada
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marian Gorynia
TAK
28. 25 Ladies z Moraska Zawodnik 1 [ 9795m] : Monika Zaród
Zawodnik 2 [10800m]: Małgorzata Małecka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Izabela Janowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paulina Bekas [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maria Pol
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paula Pestka
TAK
29. 8 MANUFAKTURA MIESZKAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 2 [10800m]: Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
TAK
30. 7 MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Zawodnik Zawodnik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
TAK
31. 12 MANUFAKTURA MIESZKAŃ 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Zawodnik Zawodnik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
TAK
32. 18 Może Dobiegn± Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Michalski
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Kuznowicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Barczak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Sobczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agata Marszewska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kacper Karbowy
TAK
33. 43 Pekabex - Dział Projektowy Zawodnik 1 [ 9795m] : Wawrzyniec Andrzejewski
Zawodnik 2 [10800m]: Oskar Dolny
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Luber
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Sobecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Arkadiusz Ryta
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Bartkowiak [Kapitan]
TAK
34. 44 PEKABEX Mszczonówek Zawodnik 1 [ 9795m] : Janusz Kowalski
Zawodnik 2 [10800m]: Monika Skowyra [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Matylda Płóciennik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Sierański
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mariusz Majchrzak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartłomiej Wojtas
TAK
35. 28 Poznańskie Centrum Dziedzictwa Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Bartoszyński [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Magdalena Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamila Dębowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Osowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Teresa Bartoszyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Małgorzata Bartoszyńska
TAK
36. 5 PragmatIQ Kancelaria Prawna Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Bojkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Gałek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Walczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kacper Chachurski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Szymkowiak
TAK
37. 13 PSE S.A. Team 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Majewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Kozieł
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emil Czaja
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Fiedler-Cyrson
Zawodnik 5 [ 5400m] : Izabela Błoszyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Szkudlarz
TAK
38. 14 PSE S.A. Team 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Sławomir Ku¶mierczak
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Polaczyk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kamil Andrzejewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Waliszewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Olejniczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Nerka
TAK
39. 37 QUAY I POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Otto [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Wojciech Jarosz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Przepióra
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Wyrzykowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adam Jarzyński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Kirsch
TAK
40. 38 QUAY II POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: Kamil Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Małojło
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Rogoziński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kacper Nagłowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Stanisław Szafraniec
TAK
41. 39 QUAY III POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Borowicz
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Korek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Kranz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartek Otocki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paulina Borowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Borowicz [Kapitan]
TAK
42. 40 QUAY IV POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Wojty¶
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Bykowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Szymon Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Arkadiusz Szymański
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Nowak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Nawrocki [Kapitan]
TAK
43. 45 QUAY V POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Zuzanna Suchojak
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Łojewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Alexandre Barboukow
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Morawski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wojciech Mieloszyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mikołaj Cyferkowski [Kapitan]
TAK
44. 52 Sier¶ciuchy Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Schlegel
Zawodnik 2 [10800m]: Agata Hajdziona
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Dworzańska - Gul
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paweł Gul [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Robert G±tarczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Gronowska-Karolczak
TAK
45. 46 SPC GP Zawodnik 1 [ 9795m] : Jarosław Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Kaczmarek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Iwona Balewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Podlaszewski [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Wojtanis
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karolina Warlikowska
TAK
46. 17 Stru¶Kardio Zawodnik 1 [ 9795m] : Oskar Kos
Zawodnik 2 [10800m]: Weronika Greberska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Tomaszewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Angelina Przywarska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Majewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartek Kalawski
TAK
47. 11 SzwaQ Attack Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Zagaja
Zawodnik 2 [10800m]: Ireneusz Bogusz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Wiatrowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Zalewska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Janaszek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartłomiej Kurowski
TAK
48. 19 Veritum Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Gilwatowski
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Bulczyński [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Przyborski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Kamińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Roszak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Gosieniecki
TAK
49. 20 Viacon Gdansk Olympic Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kieliszczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Prokopiuk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marek Surus [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Gęsicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mirosław Rotkiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Przemysław Bura¶
TAK
50. 21 ViaCon Polska Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Janowicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Sobór
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mariusz Peroński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Lubieniec
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Zale¶ny
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szczepan Rabiega
TAK
51. 22 ViaCon Polska Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Mróz
Zawodnik 2 [10800m]: Lukasz Kończak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Daria Mendelewska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Kisielińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Łuczkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Poprawski
TAK
52. 23 ViaCon Polska byle do mety Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Suchorski
Zawodnik 2 [10800m]: Karol Królikowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Szczepiński [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Barbara Bednarek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Wesoły
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Janowski
TAK
53. 24 ViaCon Polska Ex Export Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Wróblewski
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Ciesielski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Weronika Nowak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Iwona Witkowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Pułkownik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Czerepak
TAK
54. 15 Wielkopolski Zarz±d Dróg Wojewódzkich w Poznaniu Zawodnik 1 [ 9795m] : Dawid Suchocki
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Smudziński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bogumiła Bednarek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Artur Turas
Zawodnik 5 [ 5400m] : Żaneta Nowicka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Jęczmionka-Majchrzak [Kapitan]
TAK
55. 4 XALTUM Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Hańczak
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Gil
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Kolasiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jagoda Kina [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Wojciechowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Derkowski
TAK