Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 18

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 9


lp. Numer startowy -> Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. 4 XALTUM Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Hańczak
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Gil
Zawodnik 3 [ 5400m] : Andrzej Kolasiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jagoda Kina [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Wojciechowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Derkowski
TAK
2. 5 PragmatIQ Kancelaria Prawna Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Bojkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Gałek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Walczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Kacper Chachurski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Rafał Szymkowiak
TAK
3. 6 FILIPIAK BABICZ Run&Fun Zawodnik 1 [ 9795m] : Przemysław Szmidt [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Musiałkiewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Kowalczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Babicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marzena Rosler-Borakiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Rajski
TAK
4. 7 MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Zawodnik Zawodnik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
TAK
5. 8 MANUFAKTURA MIESZKAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 2 [10800m]: Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
TAK
6. 9 Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki Zawodnik 1 [ 9795m] : Andre Kasztelan
Zawodnik 2 [10800m]: Marian Kulczyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Beata Budkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Renata Borowska-Juszczyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Bardziński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Szuba
TAK
7. 10 (nie)dzielna drużyna Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Augustyniak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Marek Buchnat
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marzena Buchnat
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Melewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Roman Surowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Elżbieta Wojtkowiak
TAK
8. 11 SzwaQ Attack Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Zagaja
Zawodnik 2 [10800m]: Ireneusz Bogusz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Wiatrowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Zalewska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Janaszek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartłomiej Kurowski
TAK
9. 12 MANUFAKTURA MIESZKAŃ 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Zawodnik Zawodnik [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zawodnik Zawodnik
TAK