Lista uczestników


Liczba zgłoszonych drużyn: 101

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 101


lp. Numer startowy -> Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. 39 (nie)dzielna drużyna Zawodnik 1 [ 9795m] : Elżbieta Wojtkowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Dariusz Kondaszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Augustyniak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Roman Surowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Buchnat
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maciej Wojtkowiak
TAK
2. 19 45 lat Stefana Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Rozwora
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Fibner
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Szarzyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jacek Hańczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dawid Cieślak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Stefanowicz [Kapitan]
TAK
3. 7 Appchance Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Banaszyński
Zawodnik 2 [10800m]: Joanna Bojarojć [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Gabryszak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Roch Kopiński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Majewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksander Bojanowski
TAK
4. 75 ARC Europe Polska Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Ruciński
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Petroczko [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wojciech Mazurek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jędrzej Strzódka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Wosik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Patryniak
TAK
5. 93 ARPOL Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Król [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Drabarz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Arkadiusz Włoszyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Lehwark
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Dolata
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Pietrukiewicz
TAK
6. 56 Audi Franowo Team 1 (Audi Porsche Poznań Franowo) Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Haeusler
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Stelmach
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Radke
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dawid Tomczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Weilandt
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dominik Fijałkowski [Kapitan]
TAK
7. 55 Audi Franowo Team 2 (Audi Porsche Poznań Franowo) Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Jopek
Zawodnik 2 [10800m]: Bartłomiej Błażak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Kajetan Szułczyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Patrycja Tomczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Maciej Piszczorowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mikołaj Lobba
TAK
8. 17 Avengers Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Tarsa
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Lipowy
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Pohl
Zawodnik 4 [ 5400m] : Laura Tajchert
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zuzanna Cieśla
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina Tomiak [Kapitan]
TAK
9. 51 Bejot Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Szymczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Błażej Majewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Durzyński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Jakubczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Zygmunt
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Kozłowski
TAK
10. 53 BROEN POLAND ROGOŹNO Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Mańkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Borys Zwoliński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jędrzej Binek [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Grzegorz Gomulec
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jarosław Czajkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jarosław Nawrot
TAK
11. 61 Cargo Expert Group Zawodnik 1 [ 9795m] : Dezyderiusz Woźny
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Skałecki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartek Fajfer
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jakub Kubicki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jarosław Dokowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Hubert Kolasiński
TAK
12. 40 Cetel Zawodnik 1 [ 9795m] : Michał Gładysiak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Ryszard Wachowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dariusz Kowalczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Tomaszewski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Czartoszewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Ratajczak
TAK
13. 100 Chata Polska Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Zaradny
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Brzeziński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adam Rakowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Łukasz Antczak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominik Machaj
Zawodnik 6 [ 5400m] : Daniel Macyszyn
TAK
14. 77 Dachser Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Mielcarek
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Matecki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Krystkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Hańczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Konieczna
Zawodnik 6 [ 5400m] : Sławomir Konieczny
TAK
15. 72 Festina lente Ortopedia Dziecięca Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Jędrzej Tschurl
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Kozinoga
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Kubzdyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Kwinecki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Milud Shadi [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Grażyna Graczyk
TAK
16. 32 FILIPIAK BABICZ RUN & FUN Zawodnik 1 [ 9795m] : Patryk Filipiak
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Babicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marzena Rosler-Borakiewicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Denis Jankowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Kowalczyk [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Oliwiecki
TAK
17. 60 FILIPIAK BABICZ ZAKWAS TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Szuta
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Nowacki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emanuela Polcyn [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Wilińska-Zelek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Klaudia Lewandowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Nowacki
TAK
18. 12 Finder Polska Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Przybylski
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Fryska [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Jeschke
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Ryba
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Kubaszewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Szuper
TAK
19. 88 For Run Team I Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Kowalczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Urbańczyk [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Emilia Sarnowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Demel-Wieczorek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Bider
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Zawadzki
TAK
20. 89 For Run Team II Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Bider [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Ksawery Urbańczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Adamski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Michał Adamski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Łuczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Kępiński
TAK
21. 29 FSG Run I Zawodnik 1 [ 9795m] : Wiktoria Pijacka
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Jaskuła [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Jurga
Zawodnik 4 [ 5400m] : Krzysztof Trzebuniak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dagmara Kanafa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Nawrotek
TAK
22. 38 FSG RUN II Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Ambroziak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Orlikowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Patrycja Sulej
Zawodnik 4 [ 5400m] : Justyna Wacławek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Barbara Kobisz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kacper Kazior
TAK
23. 37 FUNDACJA DZIĘIKI TOBIE 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Krzyżanowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Grzegorz Struzik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewa Linka-Panek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Malec-Marczyńska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Purol
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dawid Klonowski
TAK
24. 36 FUNDACJA DZIĘIKI TOBIE 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Angelika Grabińska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dominika Przybyszewska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Przygoda
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dagmara Papierowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Ewa Wiąckiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Agnieszka Pietrzak
TAK
25. 35 FUNDACJA DZIĘKI TOBIE 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Sebastian Torchała [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Oracz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcelina Furmanek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ewa Król
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Michałkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Michałkowski
TAK
26. 74 Fundacja Niesiemy Nadzieję Zawodnik 1 [ 9795m] : Zygmunt Waśkowski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Czarnyszka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sylwester Białowąs
Zawodnik 4 [ 5400m] : Waldemar Rydzak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jolanta Kaźmierczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Trębecki
TAK
27. 80 Getinge Infecteam Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartłomiej Grzebyta
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Pawlik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paulina Wójcik [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dawid Frąckowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Rachowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Mendelewski
TAK
28. 73 GiG Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Norbert Maćkowiak
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Swornowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Justyna Janiszczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Zalewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jacek Antkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Kałużny
TAK
29. 67 GO!PCSS 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Turowicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Paweł Wolniewicz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julia Domagała
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rafał Szpiler
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Bednarska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Artur Jaworski
TAK
30. 68 GO!PCSS 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Lasota
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Lewandowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Pilc
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magdalena Biadała
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Buchwald
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Andruszko
TAK
31. 76 Gonvarri Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Waldemar Antczak
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Długosz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Nowikowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Miczuga
Zawodnik 5 [ 5400m] : Szymon Długosz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Patryk Chojnacki
TAK
32. 9 Gumisiowy Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Dropik
Zawodnik 2 [10800m]: Bartłomiej Cieślik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wioletta Kopańska Chomik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dorota Gajda
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Janowska [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Waldemar Janowski
TAK
33. 47 HERNIK TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Zuzanna Kwiatkowska
Zawodnik 2 [10800m]: Maria Lasak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Martyna Manicka
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Dudzińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Pająk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna CieŚlewicz-Galas [Kapitan]
TAK
34. 99 INNOWACYJNE CZTERNASTELO Zawodnik 1 [ 9795m] : Ewa Lambryczak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: PaweŁ Nowak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Monika Polus
Zawodnik 4 [ 5400m] : Julia Ziemkowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Zuzanna SieroŃ
Zawodnik 6 [ 5400m] : Paulina ZieliŃska
TAK
35. 28 Instytut Fizyki Molekularnej Polskiej Akademii Nauk Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Ostrowski
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Ptaszyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Grzegorz Michałek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jan Martinek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Iwona Olejniczak [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Marciniak
TAK
36. 69 Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawie Zawodnik 1 [ 9795m] : Katarzyna Jerzmanowska
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Ciszewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jędrzej Jerzmanowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Borys Cegłowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Faron
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Pawłowski [Kapitan]
TAK
37. 6 KLARP Zawodnik 1 [ 9795m] : Andrzej Kuchlewski
Zawodnik 2 [10800m]: Błażej Wawrzyniak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Latuszewski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marek Owedyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Katarzyna Szumińska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Eliza Arentowska
TAK
38. 98 Klub Biegacza UE Poznań i Fundacja Niesiemy Nadzieję Zawodnik 1 [ 9795m] : Kuba Kominiarek
Zawodnik 2 [10800m]: Jacek Łuczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Matkowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Zmudziński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Sprada
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Świderska
TAK
39. 70 Komputronik Runners Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Meller [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Karol Tokarski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Meller
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dominik Piaskowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jakub Jeziółkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Kitajczuk
TAK
40. 33 Kursory z ITTI Zawodnik 1 [ 9795m] : Rafał Renk
Zawodnik 2 [10800m]: Kacper Michoń
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Baksalary
Zawodnik 4 [ 5400m] : Piotr Renk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Świątek [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Bosy
TAK
41. 52 Maced Run Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Górecki
Zawodnik 2 [10800m]: Karolina Grunwald
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ania Szcześniak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dorota Ziółkowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jolanta Galus
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kamil Kordek
TAK
42. 44 MALTA DECOR & MALTA TRADING TEAM 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Cezary Rosiński
Zawodnik 2 [10800m]: Veronika Torap
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adrian Kuchta
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aleksandra Rosińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Witkowski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Witkowski
TAK
43. 21 MALTA DECOR TEAM 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Ceglewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Patrycja Marach
Zawodnik 3 [ 5400m] : Miłosz Johaniuk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Gilwatowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Cieślewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Zbigniew Kania
TAK
44. 22 MALTA DECOR TEAM 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Dominik Stoliński
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Bubiłek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Anna Cynarzewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Robert Kołaczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Prończuk [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Kaczmarek
TAK
45. 64 MANUFAKTURA MIESZKAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Graczyk
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Stokowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paweł Gorzelańczyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Hubert Mikołajczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Ziembiński
Zawodnik 6 [ 5400m] : Patryk Sobczyk
TAK
46. 65 MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Wojciech Olszewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Sebastian Jastrzębski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Julia Ziembińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Lembicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Szwed
Zawodnik 6 [ 5400m] : Bartosz Głuszak
TAK
47. 66 MANUFAKTURA MIESZKAŃ 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Karolina Klupczyńska [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Martyna Lewandowska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Natalia Janik
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maria Wengierek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sylwia Walczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Alicja Radziej
TAK
48. 91 Maratończyk Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Emilian Szpura
Zawodnik 2 [10800m]: Adam Puk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Hajdziona [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Gucki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mikołaj Bórkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Schlegel
TAK
49. 94 McKinsey R.A.C.E. 1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Jan-Matthieu Schmerber [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Rodrigo Ivan Flores
Zawodnik 3 [ 5400m] : Loris Dalmasso
Zawodnik 4 [ 5400m] : Daniel Mayen
Zawodnik 5 [ 5400m] : Emily Gikonyo
Zawodnik 6 [ 5400m] : Gosia Jankowska
TAK
50. 95 McKinsey R.A.C.E. 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Maria Furmańczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Theo Moliere
Zawodnik 3 [ 5400m] : Benjamin Child
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mansi Katkade
Zawodnik 5 [ 5400m] : Prema Kanakiah
Zawodnik 6 [ 5400m] : Szymon Echaust
TAK
51. 96 McKinsey R.A.C.E. 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Maria Paluszkiewicz [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Samuel Boldrini
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agnieszka Smigaj
Zawodnik 4 [ 5400m] : Joanna Klusek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Sandra Pruss
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maria Kutny
TAK
52. 97 McKinsey R.A.C.E. 4 Zawodnik 1 [ 9795m] : Marcin Mizera [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Filip Jamroz
Zawodnik 3 [ 5400m] : Wiktoria Stachura
Zawodnik 4 [ 5400m] : Aneta Łuczak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Nataliia Brykulia
Zawodnik 6 [ 5400m] : Małgorzata Gniatkowska
TAK
53. 41 Mistrzowski Trening Zawodnik 1 [ 9795m] : Gosia Leonarska
Zawodnik 2 [10800m]: Dorota Przybylak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dominika Karasiak [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Hampel
Zawodnik 5 [ 5400m] : Renata Popiołek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Joanna Sabadasz
TAK
54. 42 Mistrzowski Trening / Adrunaline.pl Zawodnik 1 [ 9795m] : Błażej Wytwer
Zawodnik 2 [10800m]: Marcin Kęsy [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Przemysław Kliks
Zawodnik 4 [ 5400m] : Szymon Gorzkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Adrian Drews
Zawodnik 6 [ 5400m] : Grzegorz Sarbak
TAK
55. 62 MOLDY UNICORNS Zawodnik 1 [ 9795m] : Grzegorz Jamrozik
Zawodnik 2 [10800m]: Patryk Domański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Barbara Jamrozik-Kapela [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Pietrzak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paulina Budzyńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Augustyniak
TAK
56. 50 Na szagę Zawodnik 1 [ 9795m] : Radosław Pluciński
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Zduńczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Daniel Rubiś [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Wróż
Zawodnik 5 [ 5400m] : Renata Sobkowiak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Skiba
TAK
57. 86 NOVOL Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Martinek [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Daniel Gbiorczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Mieszko Piśmienny
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kacper Sobański
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Grzybek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Janus
TAK
58. 63 OSAVI TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Robert Siemianowski
Zawodnik 2 [10800m]: Mateusz Suślik
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Grabowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Koprowski [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adrian Maćkowiak
TAK
59. 46 Pan Wygodny Zawodnik 1 [ 9795m] : Dorota Łoszajc
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Łoszajc [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Irena Żelichowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maria Kożuszek
Zawodnik 5 [ 5400m] : Patryk Przydanek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Małgorzata Kaźmierczak
TAK
60. 58 Pekabex - Dział Projektowy Zawodnik 1 [ 9795m] : Oskar Dolny
Zawodnik 2 [10800m]: Sebastian Przygocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kamil Kurzeja
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartosz Cudniewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Luber
TAK
61. 57 Pekabex Sprzedaż Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Borowski
Zawodnik 2 [10800m]: Maciej Putowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Janusz Kumor
Zawodnik 4 [ 5400m] : Natalia Rajewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Jan Dziurla
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Drożdż
TAK
62. 11 PGS TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kaźmierski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Karol Sierżant
Zawodnik 3 [ 5400m] : Ewelina Kaźmierska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Artmańska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Romanko-Sierżant
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Matyśkiewicz
TAK
63. 4 Piękni i szybcy ASTATu Zawodnik 1 [ 9795m] : Robert Stępniewski
Zawodnik 2 [10800m]: Michał Liberadzki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Łukasz Bryl
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Kostera
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Suchorska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Piechnik [Kapitan]
TAK
64. 43 Pobiegamy Zawodnik 1 [ 9795m] : Justyna Dolna
Zawodnik 2 [10800m]: Magdalena Młynarczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Olga Wiatrowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Ignasiak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Agnieszka Czaja
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Schmidtke
TAK
65. 26 Połomski & Kłobuchowski Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Połomski
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Stronka
Zawodnik 3 [ 5400m] : Sonia Kłobuchowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Paulina Kujawa
Zawodnik 5 [ 5400m] : Damian Kujawa
Zawodnik 6 [ 5400m] : Damian Kłobuchowski [Kapitan]
TAK
66. 25 PORSCHE CENTRUM POZNAŃ Zawodnik 1 [ 9795m] : Kubiak Kamil [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Cezary Szymański
Zawodnik 3 [ 5400m] : Piotr Balicki
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mikołaj Kopeć
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łukasz Jugo
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jacek Rydz
TAK
67. 8 PragmatIQ Kancelaria Prawna Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Bojkowski
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksander Gałek [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Tomasz Rutkowski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ewelina Szumska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Andrzej Illukiewicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kacper Chachurski
TAK
68. 59 PSE S.A. Zawodnik 1 [ 9795m] : Emil Czaja
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Polaczyk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Krzysztof Kozieł
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agata Fiedler-Cyrson
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Bartosik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Izabela Błoszyk [Kapitan]
TAK
69. 16 QUAY POZNAŃ I Zawodnik 1 [ 9795m] : Krzysztof Otto [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Łojewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Kirsch
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Jabłoński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Mateusz Wyrzykowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Szary
TAK
70. 15 QUAY POZNAŃ II Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Wojtyś
Zawodnik 2 [10800m]: Krystian Korek
Zawodnik 3 [ 5400m] : Paulina Borowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marcin Dolski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Kranz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Marcin Borowicz [Kapitan]
TAK
71. 14 QUAY POZNAŃ III Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Szynklewski
Zawodnik 2 [10800m]: Zuzanna Suchojad
Zawodnik 3 [ 5400m] : Adrian Manczyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Rafał Kraszkiewicz
Zawodnik 5 [ 5400m] : Andrzej Przepióra [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Rembowska
TAK
72. 13 QUAY POZNAŃ IV Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Sowa [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Dawid Gruchała
Zawodnik 3 [ 5400m] : Serkan Yildrim
Zawodnik 4 [ 5400m] : Karol Szuda
Zawodnik 5 [ 5400m] : Bartłomiej Wożniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Tomasz Książkiewicz
TAK
73. 90 SAŁATA NIVEA Zawodnik 1 [ 9795m] : Tomasz Heyka [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Zieliński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Agata Sobiechowska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Sebastian Przetakowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Michniak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Aleksandra Radibratovic
TAK
74. 79 SKANSKA TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Konrad Ziejewski
Zawodnik 2 [10800m]: Andrzej Stankiewicz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marlena Hagedorn
Zawodnik 4 [ 5400m] : Kelly Ojo
Zawodnik 5 [ 5400m] : Justyna Walczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jarosław Joszcz
TAK
75. 49 Skoda Obornicka Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Andrychowski
Zawodnik 2 [10800m]: Damian Wysz [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Strzębała
Zawodnik 4 [ 5400m] : Malwina Sobecka-Biernacka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Natalia Dymek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Mucha
TAK
76. 92 Sowisło Topolewski Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Kandut
Zawodnik 2 [10800m]: Jan Dudzik [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Tulińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Mateusz Wojtkowiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Wojciech Piórkowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Topolewski
TAK
77. 78 Spice Solutions / PragmatIQ Zawodnik 1 [ 9795m] : Jakub Idziak
Zawodnik 2 [10800m]: Artur Bąk
Zawodnik 3 [ 5400m] : Barbara Borkowska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartosz Pietrucki
Zawodnik 5 [ 5400m] : Monika Pawelczak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Eryk Stefanicki
TAK
78. 82 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce o/Poznań Zawodnik 1 [ 9795m] : Anna ReŚliŃska
Zawodnik 2 [10800m]: Aleksandra ZwoliŃska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aldona Jasimczak-BydoŁek
Zawodnik 4 [ 5400m] : Katarzyna Strzelecka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Łucja KrÓl
Zawodnik 6 [ 5400m] : Anita Skoczylas [Kapitan]
TAK
79. 83 STRUŚ KARDIO Zawodnik 1 [ 9795m] : Weronika Greberska
Zawodnik 2 [10800m]: Tomasz Łuczak [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Majewski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Zofia Greberska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marek Slomczynski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Guliński
TAK
80. 84 STRUŚ KARDIO 2 Zawodnik 1 [ 9795m] : Dominika Kasprzak [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Nawrocki
Zawodnik 3 [ 5400m] : Bartosz Kalawski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Tomaszewska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marcin Jezierski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Błażej Początek
TAK
81. 85 Struś Kardio 3 Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Budnick
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Stępa
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Adamczyk [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Sylwia Biel-Jelińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Magdalena Wegner-Jezierska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Adam Noculak
TAK
82. 24 SuperSzybki Forcom Zawodnik 1 [ 9795m] : Dariusz Magalski
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Wadówka [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Pogodski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Damian Zieliński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Norbert Gąsowski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Dariusz Barłóg
TAK
83. 23 Szybki Forcom Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Klecha
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Lewandowski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Joanna Legenza [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Iżak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Anna Łopieńska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Arkadiusz Hanysz
TAK
84. 27 Szybkie Kierpce Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Rodewald
Zawodnik 2 [10800m]: Rafał Zimny
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Substyk
Zawodnik 4 [ 5400m] : Bartosz Rajkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Lucyna Pauszek-Substyk [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Rodewald
TAK
85. 20 Torpol Running Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Dominik Siwa [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Krzysztof Nieznalski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dawid Banaszak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Korytowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Małgorzata Klimkowska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Krzysztof Grzeszczak
TAK
86. 45 Trzyszcze Zawodnik 1 [ 9795m] : Alexander Skrzypczak
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Majda [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Dominika Stopczańska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Adam Krysztofiak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Rafał Wąsowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Piotr Kęsicki
TAK
87. 71 Tuptańsko Zawodnik 1 [ 9795m] : Sebastian Urbaniak
Zawodnik 2 [10800m]: Piotr Walkowiak
Zawodnik 3 [ 5400m] : Katarzyna Przybylska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Jowita Kwiatkowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Alicja Kwapisz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Bartkowiak
TAK
88. 54 undefined Zawodnik 1 [ 9795m] : Adrian Żakowski
Zawodnik 2 [10800m]: Sebastian Nowicki [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jakub Napierała
Zawodnik 4 [ 5400m] : Wojciech Kozłowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Grzegorz Michalak
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kamil Sokołowski
TAK
89. 87 V&P Group Zawodnik 1 [ 9795m] : Artur Zawisza
Zawodnik 2 [10800m]: Agnieszka Jagniewska
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Jędrzejczak
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Kocińska [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Urszula Matusiak-Kawka
Zawodnik 6 [ 5400m] : Kosma Bednarski
TAK
90. 5 VERCOM Zawodnik 1 [ 9795m] : Piotr Kudzior [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Kacper Kowalewski
Zawodnik 3 [ 5400m] : Aleksandra Dulo
Zawodnik 4 [ 5400m] : Tomasz Pakulski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marika Rybarczyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Natalia Zacholska
TAK
91. 10 Veritum Team System-1 Zawodnik 1 [ 9795m] : Matthias Weitzel
Zawodnik 2 [10800m]: Bartosz Gilwatowski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marta Kamińska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Magda Pinkas
Zawodnik 5 [ 5400m] : Piotr Przyborski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Wołoszyński
TAK
92. 30 Viacon Zawodnik 1 [ 9795m] : Mateusz Lubieniec
Zawodnik 2 [10800m]: Mariusz Peronski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Daria Mendelewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Weronika Nowak
Zawodnik 5 [ 5400m] : Barbara Bednarek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Mateusz Zaleśny
TAK
93. 31 ViaCon Polska - byle do mety Zawodnik 1 [ 9795m] : Adam Czerepak
Zawodnik 2 [10800m]: Jakub Ciesielski [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Jacek Szczepiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marta Łuczkowska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Joanna Kisielinska
Zawodnik 6 [ 5400m] : Wojciech Samolewski
TAK
94. 1 VML S.A. Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Dirbach [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Szymon Kordus
Zawodnik 3 [ 5400m] : Małgorzata Przybycień
Zawodnik 4 [ 5400m] : Dariusz Szatkowski
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Bartosik
Zawodnik 6 [ 5400m] : Maksymilian Napierała
TAK
95. 48 Walka Kostrzyn Zawodnik 1 [ 9795m] : Paweł Kielan
Zawodnik 2 [10800m]: Monika Szał [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Michał Abakanowicz
Zawodnik 4 [ 5400m] : Agnieszka Czarnecka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Marta Formanek
Zawodnik 6 [ 5400m] : Łukasz Szał
TAK
96. 101 WERNER KENKEL SPORT TEAM Zawodnik 1 [ 9795m] : Łukasz Nędza
Zawodnik 2 [10800m]: RafaŁ Nędza
Zawodnik 3 [ 5400m] : MichaŁ Jasiński
Zawodnik 4 [ 5400m] : Ariel Łuczak [Kapitan]
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dariusz Cichoszewski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Olga Cichoszewska
TAK
97. 18 Worst Pace Scenario Zawodnik 1 [ 9795m] : Marek Gołębiewski [Kapitan]
Zawodnik 2 [10800m]: Valentyna Dushko
Zawodnik 3 [ 5400m] : Marcin Batko
Zawodnik 4 [ 5400m] : Alina Nowicka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Michał Fiedorowicz
Zawodnik 6 [ 5400m] : Katarzyna Kulińska
TAK
98. 81 WPiA UAM Team Zawodnik 1 [ 9795m] : Maciej Gutowski
Zawodnik 2 [10800m]: Beniamin Rozczyński
Zawodnik 3 [ 5400m] : Rafał Sikorski
Zawodnik 4 [ 5400m] : Maciej Kowalczyk
Zawodnik 5 [ 5400m] : Dominik Mączyński [Kapitan]
Zawodnik 6 [ 5400m] : Edgar Drozdowski
TAK
99. 3 Wspaniali ASTATu Zawodnik 1 [ 9795m] : Bartosz Machaj
Zawodnik 2 [10800m]: Ewelina Zasada
Zawodnik 3 [ 5400m] : Edyta Trawińska [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Anna Gawęcka
Zawodnik 5 [ 5400m] : Karolina Kurzyk
Zawodnik 6 [ 5400m] : Michał Gawęcki
TAK
100. 2 Wybrańcy ASTATu Zawodnik 1 [ 9795m] : Aleksander Karpiński
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Lohr [Kapitan]
Zawodnik 3 [ 5400m] : Izabella Wiśniewska
Zawodnik 4 [ 5400m] : Marlena Kudlińska
Zawodnik 5 [ 5400m] : Tomasz Rzyski
Zawodnik 6 [ 5400m] : Karol Dankowski
TAK
101. 34 XALTUM Zawodnik 1 [ 9795m] : Szymon Nowak
Zawodnik 2 [10800m]: Łukasz Gil
Zawodnik 3 [ 5400m] : Olga Vila [Kapitan]
Zawodnik 4 [ 5400m] : Andrzej Kolasiński
Zawodnik 5 [ 5400m] : Paweł Renn
Zawodnik 6 [ 5400m] : Jakub Derkowski
TAK