Lista startowa

9. Ekonomiczna Piątka - Bieg 100-lecia AZS Poznań
o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Poznań 07.04.2019
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 715


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
676 Adamczak Piotr 1988 Sanpol Sport Team
410 Adamczewska Paulina 1981 1981
599 Adamson Léa 1999 IC Cross Country and Athletics
422 Alter Bartosz 1996 Poznań
319 Andrzejewska Zuzanna 1991 PO MEDALE ALBO WCALE
563 Bajerlein Joanna 1988 Poznań
447 Balicki Mateusz 1997 Poznań
387 Bandosz Aleksandra 1998 Tartak Szczodrowo TEAM
192 Bańka Bartłomiej 1994 Poznań
506 Bartecki Kacper 1996 inowrocław
565 Bartkowiak Norbert 1995 Środa Wielkopolska
163 Bartkowiak Rafał 1992 1992
658 Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań
88 Bartoszczak Klaudia 1996 Poznań
532 Barul Marek 1995 Srokowo
123 Baryło Roksana 1994 Poznań
657 Baum Bartosz 1986 Be3 Cityzen
345 Baumert Marta 1998 Kłecko
53 Bączek Paulina 1999 Szubin
618 Bączkiewicz Klaudia 1998 Poznań
24 Bączyk Dawid 1997 Czempiń
569 Bąk Beata 1990 Hendi
693 Bąk Eryk 1996 Poznań
61 Bąkowska Kamila 1997 Komorniki
667 Bąkowski Marcin 1971 Komorniki
543 Bednarski Józef 1946 Night Runners
342 Berczyński Andrzej 1976 GB Wielkopolscy Biegacze
314 Bernacka Kamila 1999 Poznan
722 Będowska-Sójka Barbara 1975 Poznań
210 Białecki Adam 1991 Konin
348 Biegańska Marta 1982 Dąbrowa
224 Bielański Maciej 1998 Poznań
464 Biernacka Agnieszka 1975 Poznań
383 Bilski Marcin 1987 M&M
384 Bilski Michał Hubert 1998 M&M
557 Binkowski Jakub 2002 Drużyna Szpiku
388 Binkowski Sławomir 1972 Camino de Santiago
635 Blige Małgorzata 1973 Swarzędz
468 Błaszczyk Alfred 1972 Kostrzyn
469 Błaszczyk Jonasz 1999 Swarzędz
471 Błaszczyk Veronika 2003 Swarzędz
725 Błocisz Justyna 1993 Poznań
138 Bodnar Karolina 1995 Kołobrzeg
180 Bogacki Marek 1986 Marcelkostwo
664 Bojarczuk Tomasz 1994 Deloitte Adventure Team
147 Boncler Sebastian 1973 Poznań
598 Bonneuil Willy 1994 IC Cross Country and Athletics
496 Borusiński Tymon 1983 Poznań
505 Borzdyński Kacper 1996 Zielona Góra
44 Brodowska Aneta 1995 AZS UEP
93 Brzęcka Wiktoria 1998 Główiew
509 Bubeła Adam 1975 Poznań
518 Bubeła Igor 2001 Uks CityZen
170 Buda Julia 1995 Batorowo
275 Budner Jakub 1995 KB UE Poznań
12 Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań
423 Bugajska Izabela 1996 Śrem
553 Buniak Joanna 1976 Swarzedz
352 Burek Robert 1977 KS Powolniak
309 Buzińska Karolina 1995 Poznań
257 Buzińska Małgorzata 1995 Poznań
107 Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM
261 Bytniewski Szymon 1991 KB UE Poznan/Muay Running Team/ Unia Swarzędz
155 Cerkaski Damian 1998 Integralia
122 Cępura Małgorzata 1995 Poznań
527 Chlebowski Krzysztof 1984 Śrem
110 Chmielewska Aleksandra 1995 Gniezno
386 Chomiak Klaudia 1995 Integralia
152 Choryńska Danuta 1948 swarzedz24.pl
542 Chrząszcz Magdalena 1992 Poznań
610 Chudziński Tomasz 1971 Śrem
73 Ciarkowski Marcin 1994 Poznań
243 Cierpiszewski Ryszard 1960 KB UE Poznań
214 Ciesielski Jacek 1998 Team Forrest Gump
582 Cieślak Maciej 1986 Hendi
221 Cioch Aleksandra 1995 Aktywnie w Pniewach
525 Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają
605 Curry Georgia 1998 IC Cross Country and Athletics
310 Curyło Szymon 1998 Poznań
89 Cykowska Katarzyna 1998 Integralia
413 Cyraniak Urszula 1971 Czerwonak Biega
21 Cyranowicz Szymon 1995 brak
533 Czaplińska Ewelina 1999 Łódź
339 Czechowski Mateusz 1994 Poznań
295 Czerniejewska Martyna 1994 Poznań
25 Dach Kacper 1997 Integralia
488 Dąbrowska Iza 1977 Poznań
153 Dembowiak Wanda 1948 swarzedz24.pl
726 Demska Michalina 1999 Pobiedziska
600 Deronzier Thomas 1996 IC Cross Country and Athletics
30 Dewo Ewa 1985 Poznań
433 Dodot Ernest 1982 TRIceratops
268 Dolata Wojciech 1982 Byle do lata
545 Dolicher Robert 1972 RODO
197 Domański Patryk 1991 #TeamBiegiWlkp
361 Dopieralski Wojciech 1995 Luboń
171 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
465 Dratwa Sławomir 1972 Świat Biegacza Fehlau Run Team
451 Dublaga Michał 1989 #teambiegiwlkp
364 Duda Paula 1988 Poznan
472 Dudek Monika 1995 Środa Wielkopolska
474 Dul Radosław 1997 Poznań
507 Dybioch Krzysztof 1999 Grandziarnia
404 Dziel Zuzanna 1996 Piekary
79 Dziubak Paulina 1990 Biedrusko
247 Fajfer Jacek 1960 1960
454 Fazlagić Jan 1971 Poznań
467 Fiederowicz Jakub 1997 Gniezno
482 Filatova Anastasiya 1980 Poznań
280 Fliegner Tomasz 1996 Buk
552 Flotyński Marcin 1990 KB UE Poznań
208 Foltyniewicz Michał 1992 Błażeja
619 Friebe Bogusława 1986 Murowana Goślina
306 Fuja Mikołaj 1991 Poznań
411 Furmanek Marcelina 1991 All for Body
390 Gabryelewicz Jakub 1998 Środa Wielkopolska
649 Gabrysz Agnieszka 1975 Ciastki.pz
656 Gabrysz Krzysztof 1974 PARKRUN POZNAŃ
346 Gacka Natalia 1998 Poznań
173 Gajdzińska Dominika 1997 Intergalia
621 Gajewy Szymon 1993 Oborniki
120 Galant Rafał 1995 KB UE Poznań
548 Gałczyk Jakub 1997 Koziegłowy
450 Gałecka Małgorzata 1978 Mrowino
181 Gawron Dominik 1996 Integralia
491 Gelc Violetta 1964 LOCO
105 Gerus Michał 1996 Integralia
75 Gębka Agnieszka 1995 Kramsk
91 Ghodhbani Nadia 1998 Poznań
419 Gierka Aleksandra 1995 Kraków
296 Giermak Paweł 1984 Iława
281 Gil Beata 1970 Ujście
453 Glodkowska Luiza 1996 Poznań
452 Glodkowski Mikołaj 1998 Poznań
174 Głąb Paulina 1997 Integralia
585 Głodek Łukasz 1989 Hendi
483 GŁowacki Tomasz 1980 KEBAB FC
357 Godek Piotr 1964 KB Maniac Poznań
128 Godlewska Magdalena 1980 Naramowice Biegają
511 Gogolewski Łukasz 1999 Gogol
401 Goleniewski Mateusz 1992 Kamil Leśniak Fanpage
561 Gonera Łukasz 1999 Konin
288 Gorynia Marcin 1983 KB UE POZNAŃ
45 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań; KU AZS UE Poznań
695 Gorzelańczyk Paweł 1996 AZS UE Poznań
324 Gostrowski Patryk 1995 Poznań
158 Gólecki Krzysztof 1982 Poznań
517 Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo
380 Grabarczyk Ignacy 1998 Poznań
215 Grabowska Dominika 1993 MOC I SIŁA
218 Grobelna Elżbieta 1995 Integralia
266 Groński Bartosz 1989 Poznań
718 Grubczak Michał 1993 Szczypiorniak Gniezno
665 Grzegorek Agnieszka 1997 Poznań
264 Grzelak Barbara 1963 Fitness24seven
260 Grzelak Jakub 1993 Politechnika Poznańska
630 Grześkowiak Aleksandra 1995 Śnieciska
541 Grzybek Magdalena 1996 Poznań
578 Grzymała Damian 1994 Hendi
204 Grzymała Maja 1974 Tartak Szczodrowo TEAM
142 Grzymała Stanisław 1998 Tartak Szczodrowo TEAM
429 Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE
428 Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań
421 Grzywaczyk Przemysław 1992 parkrun Poznań
719 Guderski Kzysztof 1987 Marchewkowego.com
109 Guzik Aleksander 1992 Guziki
530 Guzikowski Wojciech 1990 Poznań
231 Gziel Kevin 1996 parkrun Poznań
574 HECKERT NATALIA 1988 Hendi
28 Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
723 Hetman Marcin 1987 Poznań
603 Hey Lisa 1996 IC Cross Country and Athletics
536 Heyduk Klaudia 1995 -
475 Hicki Mikołaj 1985 Baranowo
408 Hiszczyńska Aleksandra 1994 Integralia
38 Hoffman Paweł 1985 Ptkwo
402 Hoffmann Aleksandra 1994 Zbąszyń
611 Hofman Tomasz 1976 Zgrupka Team
54 Hulewicz Wiola 1975 HERNIK TEAM
278 Iwaniak Dariusz 1975 Mirosław
277 Iwaniak Wioletta 1970 Mirosław
230 Jadwiżyc Konrad 1997 AZS UEP
508 Jagielski Jacek 1956 AZS UAP
146 Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP
86 Jagła Kamil 1996 gRUNwald team Poznań / Pędzące Warchlaki / UEP
259 Jakubiak Katarzyna 1985 Przebiegli
644 Jakubiak Michał 1997 Integralia
263 Jakubowska Weronika 1996 Golina
323 Jankowiak Chrystian 1995 Murowana Goślina
116 Jankowiak Katarzyna 1979 orange polska
551 Jankowska Julianna 1999 Śrem
580 Jankowska Monika 1984 Hendi
425 Jankowski Waldemar 1989 bliźniacy
529 Janyga Natalia 1990 Swarzędz
241 Jaroni Tomasz Marcin 1977 Handex Poznań
434 Jarosz Tomasz 1970 TRIceratops
74 Jasiński Alek 1994 Łobżenica
614 Jastrząbek Julia 1992 Oborniki
164 Jastrzębska Alicja 1997 Integralia
39 Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB
709 Jędraszyk Agnieszka 1973 Paczkowo
514 Jędrzejak Piotr 1981 ....JERZAK....
172 Jędzierowska Katarzyna 1983 Poznań
592 Jones Marie 1999 IC Cross Country and Athletics
29 Jóźwiak Dariusz 1964 Poznań
394 Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica
136 Jurczak Patryk 1997 Integralia
276 Jurdziński Edmund 1941 UKS Gimnazjon Suchy Las
556 Kaczmarek Aleksandra 1998 AZS Poznań
728 Kaczmarek Izabela 1990 Poznań
431 Kaczmarek Janina 1963 Poznań
371 Kaczmarek Katarzyna 1986 Poznań
51 Kaczmarek Marika 1997 Komorniki
516 Kaczmarek Michał 1989 LUVENA
249 Kaczyński Bartosz 1991 Poznań
150 Kaczyński Jakub 1998 AZS UAP
558 Kalak Mikołaj 1994 Zduny
246 Kaliszuk Bartosz 1986 Swarzędz
426 Kamiński Jarosław 1969 Havana Club
478 Kamiński Robert 1992 Poznań
113 Kaniewski Michał 1975 Orange Polska
205 Kasperski Mateusz 1998 Tartak Szczodrowo TEAM
362 Kasprzak Maciej 1973 Koziegłowy
634 Kasprzak Tomasz 1990 Poznań
687 Kasprzewska Marta 1996 Poznań
398 Kasprzyk Agnieszka 1998 Lipno
522 Kasprzyszak Aleksandra 1997 Integralia
706 Kaźmierczak Jędrzej 1996 Poznań
106 Kąsowska Anna 1987 Poznań
305 Kiljański Jan 1997 UE Poznań
48 Kinelski Grzegorz 1970 klub Biegacza UE
366 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
590 Klapczyński Michał 1982 Hendi
242 Klauzińska Alicja 1996 Poznań
417 Kledecka Agata 1996 Biegające Dziki
620 Klimczak Tomasz 1991 GVT
175 Klimkowski Eryk 1996 Konin
52 Klupczyńska Karolina 1995 UE Poznań/ Manfaktura Mieszkań
245 Kłoda Dominika 1996 ASICS FrontRunner Poland
176 Kłos Agnieszka 1994 Poznań
77 Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam
239 Kmieciak Jarosław 1974 PRO366
497 Knach-Manowska Karolina 1971 LOCO
127 Kociemba Agnieszka 1980 Naramowice Biegają
575 Koczorowski Bartosz 1979 Hendi
576 Kolanowska Aneta 1984 Hendi
524 Kołodziej Marzena 1978 Murowana Goślina
367 Kołodziejski Sławomir 1978 Poznań
117 Komorowski Rafał 1989 DZIUB TIM
287 Konieczny Andrzej 1958 AWF Poznań
393 Konieczny Robert 1996 Poznań
183 Konstańczak Joanna 1983 Night Runners
273 Kopeć Alicja 1999 Gniewkowo
94 Korthals Rafał 1999 Poznań
139 Koryzna Kinga 1996 Gorzów Wielkopolski
697 Kosiński Maciej 1992 Sportowy Człuchów / Fabryka Sportu
727 Koszałka Paweł 1997 KU AZS
161 Koszczoł Łukasz 1982 Łukasz Koszczoł
68 Kotliński Grzegorz 1966 Śmigiel
298 Kotula Iza 1984 Poznań
560 Kowalczyk Andrzej 1987 AZS UAM Poznań
679 Kozanecki Sebastian 1997 Tulce
359 Kozar Joanna 1999 Integralia
98 Kozierska Natalia 1986 Hernik Team
22 Kozłowska Kinga 1993 Poznań
696 Kozłowska Patrycja 1998 Strzałkowo
407 Krajewski Mateusz 1995 Środa Wielkopolska
526 Krąpiec Waldemar 1962 Piznań
59 Krotecki Kacper 1997 Integralia
705 Król Darek 1967 HERNIK TEAM
412 Król Martyna 1994 Integralia
415 Królak-Dublaga Dorota 1990 #teambiegiwlkp
628 Królikowski Konrad 1998 Poznań
438 Krupa Kamil 1997 Stargard
437 Krupa Rafał 1990 Poznań
15 Krupowicz Jagoda 1993 Kraków
13 Krystkowiak Tomasz 1995 Pudliszki
11 Krzyśkowiak Jakub 1994 Witkowo
293 Krzyżanek Magdalena 1997 Opalenica
623 Kubalewska Julia 1995 Białe Błota
704 Kubczak Jan 1993 poznan
583 Kuberka Robert 1989 Hendi
531 Kubiak Anna 1985 Poznań
579 Kubiak Ilona 1987 Hendi
71 Kubiak Marta 1990 Biedrusko
69 Kubiak Sławomir 1982 Drużyna Szpiku
466 Kuciak Katarzyna 1997 Puszczykowo
23 Kuczyńska Beata 1997 UAM
258 Kuik Patryk 1997 Toruń
448 Kujawa Aleksandra 1993 Poznañ
302 Kukla Dagmara 1990 @dagmarunner
382 Kukułka Kamil 1997 UE Poznań
26 Kulczycki Jakub 1993 Ja nie biegam, ja uciekam
211 Kuls Natalia 1997 Inowrocław
55 Kulterman Jakub 1998 Zagórów
589 Kultys Jolanta 1973 Hendi
685 Kuna Bob 1972 Klub Wesołego Szampana
571 Kuna Danka 1972 Hendi
616 Kunowski Krzysztof 1995 Koło
297 Kurzawa Mirella 1996 Kicin
351 Kuś Marcin 1997 Southwestern Advantage
694 Kutkowski Marcin 1995 Tarnowo Podgórne
715 Kutkowski Michał 1995 Tarnowo Podgórne
674 Kwiatkowska Zuzanna 1993 Ciastki.pz / i-Sport
670 Kyc Jacek 1991 K-9 Unit Poznań
436 Laszkiewicz Justyna 1982 Mamusia
251 Lazar Dominika 1994 Poznań
108 Lembicz Paweł 1975 KB UE Poznań
40 Leszczyński Wojciech 1994 Quad Core
217 Lewandowska Joanna 1983 Poznań
206 Lewandowska Martyna 1996 sqoora TRAINING
714 Lewandowski Aleksander 1995 Team Biegunka
43 Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Góra
675 Lewicki Włodzimierz 1959 Poznań
632 Lewoniewski Włodzimierz 1986 Klub Biegacza UE Poznań
622 Linkowska Oliwia 1995 Cielimowo
458 Lipoński Seweryn 1990 Poznań
376 Liu Zijian 1989 KB UE POZNAN
282 Lutyńska Alina 1995 Poznań
651 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki. Pz
292 Łagowska Dorota 1977 Night runners
445 Łagowski Dariusz 1974 Night Runners
132 Łakomski Kacper 1994 Quad Core
692 Łaszek Kamil 1998 Poznań
207 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
707 Łątkowski Krzysztof 1979 KB MANIAC Poznań
159 Łobza Maciej 1984 Poznań
87 Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań
326 Łukaszewska Dominika 1994 Zbąszyń
238 Łysak Aleksandra 1995 Poznań
177 Mach Maciej 1999 Integralia
520 Maciejewski Paweł 1983 Poznań
232 Maciejowska Izabela 1971 Przebiegli
233 Maciejowski Artur 1970 Przebiegli
135 Maciuszek Katarzyna 1997 Klecko
347 Madajczak Krzysztof 1992 Poznań
236 Majda Natalia 1995 Witonia
716 Majer Jakub 1999 Poznań
440 Majewski Maciej 1966 łazarz poznań
528 Malicki Bartosz 1988 Bogucin
83 Malicki Paweł 1995 Bydgoszcz
414 Malinowski Aleksander 1979 Poznań
330 Małolepszy Krzysztof 1992 Kalisz
463 Manowska Alicja 1999 LOCO Team
462 Manowska Dagmara 1970 LOCO Team
688 Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz
301 Marchewka-Bartkowiak Kamilla 1973 Poznan
391 Marciniak Agnieszka 1999 Poznań
699 Marciniak Agnieszka 1999 Przyborki
196 Marciniak Konrad 1988 Komorniki
385 Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners
479 Maruszewski Adam 1991 Poznań
300 Maślak Magdalena 1995 Poznań
717 Matuszak Piotr 1993 Poznań
711 Matyjaszczyk Dominika 1997 Integralia
581 Matysiak Arkadiusz 1991 Hendi
455 Mazurczak Katarzyna 1978 Poznań
642 Mazurek Mieszko 1997 Poznań
594 McFadzean Charles 1997 IC Cross Country and Athletics
601 McKeon Jack 1998 IC Cross Country and Athletics
499 Meller Łukasz 1978 Dwuosobowy Klub Sportowy
627 Meller Marcin 1980 MelFactoRunner
677 Michalak Ania 1973 UJŚCIE
331 Michalak Grzegorz 1997 Świat Biegacza Fehlau Run Team
303 Michalkiewicz Adam 1986 Poznań
114 Michalski Mateusz 1984 Poznań
237 Mieloszyńska Monika 1996 Nowy Tomyśl
284 Mikołajczak Hubert 1995 Szymanowski Team/ Manufaktura Mieszkań
682 Mikołajczak Zuzanna 2002 Poznań
700 Mikołajczyk Monika 1999 Poznań
549 Mikołajczyk Olga 1999 Integralia
609 Millet James 1998 IC Cross Country and Athletics
624 Misiak Michał 1992 DOPALACZE
625 Misiak Paweł 1994 DOPALACZE
650 Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz
544 Misiewicz Antonina 1999 Poznań
50 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
49 Misterski Wiktor 2001 Hernik Team
703 Miś Marcin 1997 Poznań
137 Mleczak Paweł 1986 Poznań
166 Molendowski Artur 1988 KB UE Poznań
615 Molik Maria 1998 Koziegłowy
213 Mróz Izabela 1982 Wolne Ślimaki
461 Mszanowski Jędrzej 1982 3:33 TEAM
322 Muc Nikol 1996 Poznań
608 Mundell Alex 1995 IC Cross Country and Athletics
226 Myszkowski Eryk 1998 Wrzeszczyna
360 Nadobnik Daria 1994 Wielichowo
80 Nadolna Paulina 1997 Mogilno
559 Neumann Jan 1992 Poznań
661 Nonna Marcin 1996 Poznań
14 Nowacki Paweł 1993 Poznań
416 Nowaczyk Łukasz 1994 Poznań
372 Nowak Iza 1979 TEAM DZIKIEJ KUNY
546 Nowak Julia 1999 Murowana Goślina
435 Nowak Krzysztof 1988 Poznań
143 Nowak Maksymilian 1979 POZNAŃ ZIELINIEC
591 Nowak Mariusz 1984 Hendi
126 Nowak Marta 1981 Naramowice Biegają
457 Nowak Szczepan 1995 Drużyna Lisów
151 Nowicka Anna 1986 Naramowice Biegają
584 Nowicki Hubert 1974 Hendi
660 Nyczka Martyna 1993 Loco
157 Nykaza Karolina 1985 Szybka i wściekła
570 Obrzeżgiewicz Daria 1993 Hendi
633 ObrzeŻgiewicz Dawid 1989 KB UE Poznań
420 Ogrodnik Tomasz 1988 Night Runners
240 Ogrodowska Iwona 1994 Poznań
648 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz
666 Olejnik Bartosz 1990 Przeźmierowo
141 Olejnik Mateusz 1998 Tartak Szczodrowo TEAM
370 Olejnik Nikodem 1999 Glinka Duchowna
37 Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM
498 Ołów Kamila 1990 Warszawa
332 Osajda Anna 1990 Poznań
316 Osajda Przemysław 1995 Poznań
554 Otłowski Jan 1975 Poznań
365 Owczarkowski Maciej 1962 Poznan
354 Owczarzak Dariusz 1967 KB Maniac Poznań
67 Owczarzak Katarzyna 1989 Biedrusko
353 Owczarzak Małgorzata 1969 Night Runners
535 Owczraczak Monika 1984 poznań
662 Paluch Ewa 1980 UEP
663 Paluch Grzegorz 1980 Gniezno
78 Paluch Kamil 1985 Warszawa
187 Papierski Tomasz 1980 Poznań
399 Papis Patryk 1996 Lipno
439 Paszek Paweł 1991 Chelsea
56 Paszkiewicz Natalia 1997 Integralia
617 Pawlaczyk Marta 1995 Poznań
321 Pawlik Marta 1996 PNIEWY
148 Pawłowski Grzegorz 1981 Poznań
34 Pawłowski Sławek 1995 Do przodu / Kalenji by Decathlon
194 Pazkiewicz Igor 1992 Poznań
513 Peglan Daniel 1989 Poznań
512 Peglan Marta 1996 Rudzienice
654 Perz Łukasz 1994 Sława
270 Piasecka Natalia 1998 Integralia
99 Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team
395 Piątek Marcin 1994 FC Po Nalewce
577 Piechocka Anna 1982 Hendi
684 Piechota Bartek 1993 #TwoFriendsTeam
555 Piechowiak Piotr 1969 Wolf Team
145 Pietek Katarzyna 1977 Bolechowo
547 Pietrzak Artur 1973 Swarzędz
189 Pietrzak Kasia 1995 Błażeja | #teambiegiwlkp
672 Pietrzak Mariusz 1963 Swarzędz
659 Pigła Maja 1982 Tarnowo Podgórne
115 Pikies Marta 1991 DZIUB TIM
356 Pilipionek Aleksandra 1997 Bobolice
279 Pińkowski Szymon 1993 Poznań
691 Pińska Dominika 1992 Warszawa
689 Piński Patryk 1996 Poznań
96 Pioch Marcin 1997 Integralia
358 Piotrowska Julia 1998 Integralia
566 Piotrowski Mateusz 1993 Amokensy
112 Pławińska Ania 1976 Warszawa
596 Podder Nathalie 1997 IC Cross Country and Athletics
124 Podgórny Paweł 1993 Poznań
121 Pogorzelska Paulina 1995 KB UE Poznań
338 Pogorzelski Michał 1992 Poznań
95 Pogorzelski Rafał 1997 Integralia
638 Polaczek Lidia 1966 parkrun Poznań
640 Polaczek Maria 2005 parkrun Poznań
637 Polaczek Robert 1973 parkrun Poznań
267 Poliński Piotr 1998 Integralia
523 Polowczyk Joanna 1997 Poznań
612 Połomka Kamila 1995 Biegnę i ja
336 Porada Marek 1963 HERNIK TEAM
724 Pospieszna Zofia 1993 zaliniamety
486 Pozo Juan 1985 Poznan
340 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
708 Prus Aleksander 1985 Poznań
631 Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo
485 Prysiażny Wojciech 1981 KEBAB FC
721 Przewoźny Adam 1999 Leszno
655 Przybyła Łukasz 1995 Fyrtel Północ/Kibole w biegu
710 Przybyszewska Dominika 1989 Świerczewo Run
539 Pudło Laura 1999 Poznań
519 Putra Paweł 1987 Wigry Suwałki
350 Pyszka Malwina 1997 Poznań
97 Pytlak Iga 1997 Integralia
283 Radowska Agnieszka 1998 Poznań
234 Radwańska Lucyna 1974 Przebiegli
254 Radwańska Marysia 2001 Przebiegli
235 Radwański Andrzej 1968 Przebiegli
255 Radwański Mikołaj 2005 Przebiegli
185 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
597 Raftery Kay 2000 IC Cross Country and Athletics
184 Rahn Paula 1998 Integralia
62 Rak Kaja 1996 Poznań
66 Raszewski Adam 1998 Środa Wielkopolska
430 RaŚ Magdalena 1991 Krotoszyn
446 Raś Zuzanna 2001 Krotoszyn
397 Ratajczak Tomasz 1980 Swarzędz
683 Rau Justyna 1977 Ciastki.pz
19 Rauch Joanna 1998 Zabrze
629 Rawecki Robert 1977 BeOne
593 Regnier Aymeric 2000 IC Cross Country and Athletics
212 Relewicz Maciej 1979 Wolne Ślimaki
678 RĘkawek Izabela 1973 POZNAŃ
673 Robak Karolina 1999 Poznań
443 Rogowski Paweł 1994 Poznań
587 Rogoziński Maciej 1987 Hendi
369 Rojek Stanisław 1970 Poznań
202 Rojewski Michał 1983 Naramowice Biegają
250 Rolnik Dawid 1995 NORWIDA
262 Romek Dawid 1993 Krzyżanów
487 Rosińska Agnieszka 1982 Świerczewo Run
33 Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM
647 Rozynek Szymon 1998 KU AZS Politechniki Poznanńskiej
572 Rożek Małgorzata 1985 Hendi
169 Rózga Sylwia 1992 Poznań
392 Różowicz Konrad 1988 Poznań
308 Rubas Patryk 1995 Kalisz
444 Rupocinski Bartosz 1998 1998
484 Rupocińska Irena 1972 1972
311 Ruta Katarzyna 1996 Poznań
373 Rutka Marek 1978 TEAM DZIKIEJ KUNY
374 Rutka Monik 1999 TEAM DZIKIEJ KUNY
396 Rutkowski Jakub 1998 Poznań
604 Ryan Matt 1999 IC Cross Country and Athletics
290 Ryba Agata 1985 KS KROTOSZ KROTOSZYN
291 Ryba Wojciech 1985 KS KROTOSZ KROTOSZYN
534 Rydlewicz Cezary 1996 UE Poznań
307 Ryś Adam 1996 Poznań
317 Ryś Jacek 1989 Team Biegunka
588 Schneck Mikołaj 1991 Hendi
680 Schulz Jakub 1992 Poznan
156 Siłaczuk Anna 1997 Międzyrzec Podlaski
102 Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
18 Siwek Arkadiusz 1995 Poznań
85 Siwiaszczyk Paweł 2002 Poznań
84 Siwiaszczyk Tomasz 1975 Poznań
41 Skąpski Marek 1974 ASMAS
418 Skoczek Piotr 1995 Szamotuły
653 Skorupińska Diana 1995 Sława
154 Skorupski Janusz 1948 swarzedz24.pl
409 Skórnicki Leszek 1971 NIGHT RUNNERS
203 Skórnicki Maciej 1996 sqooraTRAINING
167 Skrzypiński Piotr 1994 Biceps Kuchnia
645 Słotwiński Paweł 1995 Poznań
248 Słuja Jarosław 1962 Trust S.A.
17 Słuja Tomasz 1995 Poznań
400 Smarzyk Agnieszka 1998 AZS UEP
16 Smiechnow Dymitr 1987 Poznań
186 Sobczak Karolina 1983 Poznań
304 Sobczyk Patryk 1995 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
198 Sobczyńska Magdalena 1991 #teambiegiwlkp
219 Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg.
720 Sobkowski Łukasz 1987 Grunwald team Poznan
216 Sodkiewicz Beata 1984 Poznań
424 Sokołowska Katarzyna 1996 KU AZS Politechnika Poznańska
473 Sosna Maryla 1998 Poznań
27 Spicker Daria 1995 BDD
119 Spychała Jakub 1981 KB UE Poznań
118 Spychała Kinga 1989 KB UE Poznań
671 Stachowiak Agnieszka 1975 SWARZĘDZ
134 Staniewska Julia 1994 Choszczno
179 Staniszewski Jakub 1990 KMiGŻ
294 Stasiak Adrian 1988 Obrzycko
253 Stasiłowicz Aleksandra 2001 Sulęcin
252 Stasiłowicz Krzysztof 1972 69-200 Sulęcin
274 Stasiłowicz Maciej 1997 AZS UEP
76 Statkevych Oleksandr 1999 AZS UEP
299 Statucki Lukasz 1981 Poznań (Poznań-Stare Miasto)
490 Stawiak Maciej 1988 Dzikie Dziki
626 Stawicka Paulina 1992 Poznań
573 Stawik Patrycja 1980 Hendi
712 Stawiński Jan 1994 Integralia
160 Stawny Sławomir 1974 Zakład Graficzny UEP
540 Steczkiewicz Mariusz 1979 Maestro
265 Stefaniak Edyta 1995 Poznań
272 Stein Justyna 1986 Poznań
140 Stępień Grzegorz 1988 1988
639 Stęplowski Maciej 1997 parkrun Poznań
500 Stochmal Radosław 1995 POZNAŃ
225 Stoebe Julia 1997 INTEGRALIA
337 Stroiwąs Kacper 1993 Poznań
90 Strózik Dorota 1981 Czerwonak biega
334 Strugarek Rafał 1992 Poznań
129 Suszczewski Marcin 1996 ALKS AJP Gorzów Wielkopolski
329 Szabatkiewicz Michał 1997 Rzeszów
333 Szalaty Monika 1993 Buk
349 Szary Adrian 1995 Murowana Goślina
325 Szary Jacek 1970 Murowana Goślina
489 Szcząchor Weronika 1997 Integralia
564 Szczench Szymon 1999 Grandziarnia
504 Szcześniak Ania 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team
344 Szczęch Bartosz 1981 Poznań
643 Szczyt Łukasz 2002 Poznań
641 Szczyt Magdalena 1997 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
60 Szeląg Klaudia 1995 Mosina
70 Szelerski Krzysztof 1982 Poznań
355 Szeszuła Michał 1975 Night Runners
713 Szewczyk Marcin 1996 integralia
515 Szklarz Adam 1997 Plewiska
568 Szkudlarska Katarzyna 1987 Hendi
510 Szymaniak Maciej 1974 Gofrownia 21
201 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
111 Szymcza Marta 1978 Hernik Team
460 Szymczak Damian 1992 All for Body
613 Szymczak Jakub 1997 Tuliszków
470 Szymendera Katarzyna 1990 KS de Capoeira Menino é bom/ KS Polonia Środa Wielkopolska
698 Śpiączka Mateusz 1995 Poznań
432 Świderska Joanna 1989 KB UE Poznań
256 Świdurska Magdalena 1997 Bydgoszcz
652 Świdurska Martyna 1994 Moc i siła
368 Świerc Beata 1996 Otorowo
31 Świtaj Katarzyna 1994 Szczecinek
646 Talar Patrycja 1986 KB UE Poznań/RunnersWorld Poznań
133 Tarczyński Hubert 1993 Quad Core
65 Tarnowska Kamila 1993 Poznań
46 Tatur Jakub 1987 Piotrowice
341 Tichoniuk Mariusz 1982 Poznań
313 Tokarski Przemysław 1977 Betterlive
493 Tonder Sławek 1966 Night Runners
343 Topolska Monika 1977 Mamy-Biegamy
449 Triana Daniel 1986 Berlin
269 Trzeciak Jakub 1998 Integralia
607 Tse Lawrence 1987 IC Cross Country and Athletics
538 Turbańska Sylwia 1994 Sportowy Team Żabki
190 Tusz Aleksandra 1995 Poznań
130 tworek Kamila 1996 Poznań
381 Uchimiak Marta 1997 Poznań
328 Uhura Rafał 1978 #OwocBiega
480 Urbaniak Małgosia 1996 Papu Fit/ Runner
481 Urbaniak Marcin 1991 Papu Fit/ Runner's Power Śrem
606 Vanea Mihai 1996 IC Cross Country and Athletics
595 Voloshyna Maryna 1999 IC Cross Country and Athletics
327 Wach Szymon 1983 Libek Biega :)
406 Wachowiak Marcelina 1980 Sowinki
379 Walczak Anna 1984 Swarzędz
669 Walewska Klaudia 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
668 Walewski Przemysław 1967 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
193 Walkowiak Anna 1992 Poznań
502 Wałęsa Iza 1974 Komorniki
501 Wałęsa Oskar 1998 1998
503 Wałęsa Wojciech 1970 Komorniki
289 Wardziak Kacper 1998 Police
209 Warmińska Marta 1995 Steel&Chill
550 Warno Maciej 1996 Kętrzyn
602 Warren James 1999 IC Cross Country and Athletics
494 Wasiak Sławomir 1990 Poznań
315 Wasilewska Aleksandra 1999 Poznań
378 Wawrzyniak Jakub 1985 Wybiegać Marzenia Team
427 Weber Ryszard 1962 KLAS Szpot Swarzędz
165 Wejner Adam 1997 Integralia
168 Wenclik Wojciech 1998 Integralia
191 Werner Filip 1998 Integralia
363 Wieczorek Agnieszka 1982 POZNAŃ
162 Wielec Tomasz 1995 Skierniewice
320 Wielgus Maciej 1994 PELS
318 Wiercioch Bartosz 1978 Poznań
125 Wieruszwski Przemysław 1987 Środa Wielkopolska
81 Wierzbińska Natalia 1997 Mogilno
222 Więcek Karolina 1998 Integralia
64 Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
63 Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
681 Winiarski Szymon 1996 Janków Zaleśny
285 Winkler Mirosława 1985 Hernik Team
335 Winkowska Karolina 1982 Komorniki
178 Wiśniewska Alicja 1995 AZS UAP
686 Wiśniewska Anna 1982 HERNIK TEAM
456 Wiśniewski Jakub 1996 Rim Tim Team
220 Wiśniewski Jarosław 1960 JAWI
144 Witek Tomasz 1990 Decathlon Franowo
149 Witkowiak Maciej 1978 Luboń
690 Witkowski Maciej 1977 Poznań
701 Witkowski Wiktor 1998 WSB Poznań
35 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
47 Włodarczak Karolina 1992 Poznań
586 Włodarczyk Radosław 1989 Hendi
82 Wojciechowska Kornelia 1997 Dolsk
229 Wojciechowska Natalia 1996 Poznań
42 Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań
100 Wojtkowiak Grażyna 1960 Szybkie Ślimaki
199 Wojtkowiak Joanna 1991 Szybkie Ślimaki
101 Wojtkowiak Robert 1983 Szybkie Ślimaki
476 Wolniczak Radosław 1993 PSP Rawicz
228 Wolniewicz Klaudia 1997 Dopiewo
562 Wolska Iza 1992 Jarocin
195 Wołoszyn Marcin 1995 Poznań
188 Woś Martyna 1997 Siekowo
405 Woźniak Dagmara 1995 Koziegłowy
312 Woźniak Dawid 1992 Poznań
389 Woźniczka Maciej 1994 Poznań
200 Wójciak Michał 1986 Szybkie Ślimaki
244 Wrona Nikolina 1997 Integralia
271 Wróbel Aleksandra 1999 Kościan
32 Wylegała Kamila 1982 VirtualRunnerClub, PnB
57 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
58 Wysłużal Monika 1989 Poznań
92 Wysz Damian 1979 Poznań
521 Wyszyński Mateusz 1995 Poznań
636 Wywiał Bartosz 1997 Częstochowa
377 Zachaj Patrycja 1997 Drużyna Szpiku
702 Zagawa Hubert 1996 -
492 Zalewska Magdalena 1973 Loco Team
103 Zalewski Wojciech 1982 KB UE Poznań
286 Zarzeczańska-Janasik Blanka 1982 Pecna
441 Zawada Lucyna 1993 gRUNwald team Poznań
104 Zawadzki Tomasz 1986 Gruszczyn
182 Zawisza Artur 1986 Zgrupka Team
375 Zhang Weiding 1983 KB UE POZNAN
72 Ziemba Filip 1997 Poznań
20 Zimny Bartosz 1995 Gniezno
227 Zioło Olaf 1999 Lubin
36 Zmudziński Wojciech 1969 KB UE Poznań
403 Zwolenkiewicz Mateusz 1993 Poznań
537 Żabiński Kacper 1996 -
131 Żmidziński Jakub 1994 Quad Core
477 Żórawik Daria 1992 Poznań
223 Żuk Michał 1998 Poznań
442 Żuraw Łukasz 1993 gRUNwald team Poznań