Lista startowa

10. Ekonomiczna Piątka
o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Mistrzostwa Wielkopolski w biegu na 5 km

Poznań 29.03.2020
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 199


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
138 Adamczewski Kamil 1993 KwB
81 Andrzejewska Karolina 1996 Petarda
115 Bacic Joanna 1990 Poznań
173 Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań
50 Baszak Weronika 2000 Szczecin
61 Baum Bartosz 1986 UKS CITYZEN_/BE3
64 Baum Michał 1988 Poznań
62 Baum Tomasz 1983 Komornik
60 Bąkowska Kamila 1997 Komorniki
76 Bednarski Józef 1946 Night Runners
72 Bernaś Kacper 1997 Poznań
142 Biegańska Marta 1982 Dąbrowa
189 Binkowski Sławomir 1972 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
199 Błaszczyk Alfred 1972 Kostrzyn
198 Błaszczyk Jonasz 1999 Swarzędz
197 Błaszczyk Veronika 2003 Swarzędz
126 Błaszkiewicz Filip 1994 Poznan
180 Bocheński Łukasz 1984 Hedgehog Runners Team
100 Bojkowski Tomasz 1979 Poznań
165 Brylewski Mateusz 1986 #biegajzeSlawkiem
141 Budna Grażyna 1979 Poznań
12 Budner Waldemar W. 1962 KB UE Poznań
36 Buniak Joanna 1976 Swarzedz
204 Busiakiewicz Karolina 1996 Poznan
46 Buzińska Karolina 1995 Poznań
45 Buzińska Małgorzata 1995 Poznań
171 Bylinowska Zuzanna 1993 Ostrowite
134 Chojnacki Michał 1988 Poznań
133 Chojniak Katarzyna 2004 Poznań
127 Chwiałkowski Mateusz 1993 Poznań
122 Cierpiszewski Ryszard 1960 KB UE Poznań
59 Darmochwal Leszek 1976 Dzikie Bobry
11 Dolata Wojtek 1982 byle do lata
37 Draber Elżbieta 1965 Biegacze Celebryci
29 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
185 Drozd Bartosz 1995 Poznan
66 Fellenberg Tomasz 1980 mojebieganie.pl
65 Filarska Patrycja 1997 BGSŁ30
87 Filatova Anastasiya 1980 Poznan
154 Fliegner Tomasz 1996 Buk
155 Foltyniewicz Michał 1992 Błażeja
103 Frankowska Karolina 1984 Jaracz
16 Gerus Michał 1996 INTEGRALIA
123 Ghodhbani Nadia 1998 Poznań
101 Gil Beata 1970 Ujście
186 Głuchowska Agata 1989 Poznań
13 Gorynia Marian 1956 KB UE Poznań/ KU AZS UE Poznań
191 Gorzkowski Piotr 1994 Poznań
38 Gólecki Krzysztof 1982 Szybciej nie mogę
90 Graf Remigiusz 1969 Turbo Run Leszno
113 Guzek Monika 1990 Zielona Góra
35 Guzik Aleksander 1992 Guziki
106 Gziel Kevin 1996 parkrun Poznań
15 Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM
174 Hibner Marcin 1979 Tarnowo Podgórne
145 Idzik Piotr 1988 Poznan
55 Ignasiak Piotr 1979 Boruchowo
102 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście
114 Jagielska Aleksandra 1990 Poznań
68 Jagielski Bartosz 1987 AZS UAP
69 Jagielski Jacek 1956 AZS UAP
57 Jagielski Łukasz 1992 AZS UAP
124 Jakubowska Natalia 1999 stary toruń
40 Jastrzębski Sebastian 1996 PRO366 / UAM Poznań
31 Jaworska Magdalena 1977 GB Wielkopolscy Biegacze / Team KGB
75 Jeziorska Aleksandra 1995 AZS UEP
118 Jóźwiak Dariusz 1964 Poznań (Poznań-Nowe Miasto)
135 Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica
98 Kaczmarek Karol 1997 Poznań
56 Kaczyński Jakub 1998 AZS UAP Poznań
130 Karasiak Dominika 1997 Poznań
80 Karoń Antonina 1996 Poznań
27 Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci
70 Kaźmierczak Piotr 1978 Naramowice Biegają
196 Kaźmierska Ewelina 1977 Sporty walki Gostyń
79 Kędzierska Izabela 1996 Poznań
18 Kinelski Grzegorz 1970 Klub biegacza UE
84 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan Team
89 Klak Joanna 1983 Śrem
148 Klauzińska Alicja 1996 Poznań
160 Kliks Przemysław 1981 michalbartoszak.pl
44 Klimczak Piotr 1994 Kalisz
209 Klimczak Tomasz 1991 GVT
39 Klupczyńska Karolina 1995 Manufaktura Mieszkań/ UEP Poznań
195 Kmieciak JarosŁaw 1974 PRO366
178 Komorowski Rafał 1989 Poznań
153 Korycki Bartłomiej 1993 Zbiersk
91 Koszczoł Łukasz 1982 Poznań
168 Kovalchuk Andrii 1988 Gortatowo
167 Kovalchuk Magdalena 1993 Gortatowo
120 Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie)
119 Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie)
17 Krotecki Kacper 1997 INTEGRALIA
105 Krych Katarzyna 1993 Poznan
188 Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team
48 Kuczyńska Beata 1997 UAM
176 Kuik Patryk 1997 Toruń
175 Kuls Natalia 1997 Inowrocław
96 Lembicz Paweł 1975 KB UE Poznań / Drużyna Mocarzy
74 Lepiech Anita 1983 KB Maniac Poznań
164 Leszczyński Jan 1992 Rogalin
170 Lis Katarzyna 1968 Otorowo
54 Ludwiczak Hubert 1992 Poznań
208 Łaganowska Ewa 1969 Ciastki.pz
151 Łagodzińska Agnieszka 1990 Poznań
108 Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
158 Łobza Maciej 1984 Poznań
23 Łuczak Jacek 1970 KB UE Poznań
52 Maciuszek Katarzyna 1997 Poznań
137 Majewska MaŁgorzata 1991 POZNAŃ
136 Majewski Maciej 1966 POZNAŃ
121 Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz
140 Marciniak Konrad 1988 Komorniki
109 Marciniak Piotr 1984 Jaracz
77 Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners
150 Matusiak Bartosz 1998 Poznań
182 Matusiak Dorota 1974 Zbąszyń
183 Matusiak Jarosław 1974 Zbąszyń
184 Matusiak Szymon 2002 Zbąszyń
200 Matuszak-Flejszman Alina 1972 Kostrzyn
207 Matyśkiewicz Krzysztof 1966 Gostyń
43 Mąka Arkadiusz 1981 Polonia Bydgoszcz SLA
82 Mielcarek Anna 1983 No Excuses Team
181 Mielcarek-Bocheńska Paulina 1986 Hedgehog Runners Team
166 Mikołajczak Hubert 1995 Szymanowski Team/Manufaktura Mieszkań
202 Miłosierny Wojciech 1990 Poznań
95 moździerz Mateusz 1984 Poznań
193 Mróz Izabela 1982 Wolne Ślimaki
143 Myk Izabela 1992 Plewiska
34 Nowacki Paweł 1993 Poznań
73 Nowak Iza 1979 Kris trans Małyszka
22 Obrzeżgiewicz Dawid 1989 KB UE Poznań
206 Palacz Dawid 1981 Active Nekla
104 Paszek Paweł 1991 KS Truchtacz Gorzupia
125 Perz Dariusz 1986 Szczuczyn
203 Piaskowski Dominik 1981 Piekielnie Zgrani
177 Pietrzak Artur 1973 FEHLAU RUN TEAM
53 Pietrzak Kasia 1995 #teambiegiwlkp l Blażeja
88 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team
149 Psiuk Agnieszka 1975 Wiórek biega
116 Rataj Zuzanna 1986 KS Polonia Bydgoszcz SLA
194 Relewicz Maciej 1979 Wolne Ślimaki
83 Rosa Maciej 1964 Poznań
107 Rożkowski Roman 1958 ŚREM
163 Rupociński Jakub 1995 Poznań
49 Ryczek Sebastian 1995 Poznań
201 Sajdak Kordian 1995 Poznań
58 Salwin Anna 1997 BGSŁ30
169 Sikorska-Podyma Kamila 1983 J.P.Projekt
33 Siwek Arkadiusz 1995 Złotniki
179 Słuja Tomasz 1995 Poznań
161 Smukowska Anna 1983 Poznań
97 Sobol Michał 1997 Poznań
41 Sprada Marta 1983 KB UE Poznań
144 Spychała Monika 1999 1999
139 Stachecka Marta 1993 1993
86 Stasiłowicz Krzysztof 1972 Sulęcin
85 Stasiłowicz Maciej 1997 AZS UEP
21 Statkevych Oleksandr 1999 UEP
146 Strzelec Mariola 1992 Poznan
129 Szczepańska Magda 1997 Poznań
187 Szczerbal Joanna 1990 Poznań
147 Szelerski Krzysztof 1982 Radzyny
93 Szperna Magdalena 1990 Poznań
162 Szumiłowski Przemysław 1975 Luboń
71 Szymańczuk Jacek 1986 Naramowice Biegają
92 Świderska Joanna 1989 KB UE Poznań
128 Świerc Beata 1996 Otorowo
14 Świtaj Katarzyna 1994 parkrun Szczecinek
156 Tomczak Karol 1983 Naramowice Biegają/ Unilever
94 Truś Marta 1987 Ashtangi
47 Tusz Aleksandra 1995 Poznań
172 Tyburski Błażej 1987 Poznań
132 Tylicki Gracjan 1994 FC ULANI
51 Wasilewska Aleksandra 1999 Poznań
159 Wawrzyniak Marta 1984 Gorzów Wielkopolski
205 Werner Filip 1998 INTEGRALIA
192 Wiankowski Damian 1994 Kutno
112 Widelicka Marta 1990 Pobiedziska
19 Wieczorek Agnieszka 1982 Poznań
152 Wieczorek Szymon 1966 Poznań
110 Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
111 Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
157 Wiktorek Anna 1988 Poznań
131 Witczak Kamil 1996 FC ULANI
26 Wojtkowiak Grażyna 1960 Szybkie Ślimaki / Babcia biega
28 Wojtkowiak Joanna 1991 Szybkie Ślimaki
78 Wojtkowiak Małgorzata 1978 Diamant Pro Sport
30 Wojtkowiak Robert 1983 Szybkie Ślimaki
117 Wolskq Iza 1992 Jarocin
25 Wójciak Michał 1986 Szybkie Ślimaki
20 Wyszyński Mateusz 1995 Poznań
42 Zarzeczańska-Janasik Blanka 1982 1982
190 Zawlik Bartoss 1995 Poznań
67 Ziemba Filip 1997 Poznań
63 Zmidzinski Jakub 1994 Poznań
24 Zmudziński Wojciech 1969 KB UE Poznań
99 Zwiranowski Władysław 2000 szybki na wolność
32 Zwolenkiewicz Mateusz 1993 Amokensy