Lista startowa

ENEA Junior Poznań Triathlon 2022

Poznań, 25.06.2022



Triathlon - kategorie: Junior 1, Junior 2, Junior 3, Junior 4


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Ajnbacher Rozalia 2015 Przedszkole Calineczka Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
2. Andrzejewski Antoni 2015 Przedszkole Leśny Zakątek Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
3. Atler Maria 2015 Niepubliczne przedszkole stumilowy las Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
4. Banavh Kornelia 2017 Wągrowiec J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
5. Bandosz Szymon 2018 Koziegłowy Junior 2
6. Baumann Dorian 2014 FREGATA/ TATA/AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA GARBY J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
7. BĄczyk Aleks 2014 Coocazoo Team Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
8. Bernard Nel 2018 Pelikan Junior 2
9. Bernatowicz Mateusz 2017 Szkoła Pływania Żabka Gorzów Wielkopolski J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
10. Białek Borys 2015 Chatka Kajtka Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
11. Bieniek Stanisław 2017 Przedszkole 189 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
12. Binkowski Nikodem 2016 Biniu Team Rokietnica J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
13. Błońska Natalia 2019 Puszczykowo Junior 2
14. Bobowik Aurelia 2017 Coocazoo Team Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
15. Bogumił Aleksander 2016 Fregata/Przedszkole 13 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
16. Bursa Hanna 2016 Rosnówko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
17. Bursa Zofia 2016 Rosnówko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
18. Bzdurski Michał 2017 Przedszkole nr 1 Łowicz Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
19. Bzdurski Tomasz 2016 Przedszkole nr 1 Łowicz Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
20. Chylińska Wiktoria 2016 Przedszkole Raz Dwa Trzy w Komornikach Komorniki, pow. poznański J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
21. Cichocka Liliana 2016 W kasztanowym Parku Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
22. Ciesielski Szymon 2015 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
23. Czarnecki Tadeusz 2017 Przedszkole Misia Colargola Poznan J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
24. Czerwiński Mikołaj 2014 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
25. Czubak Julian 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
26. Czubaszewski Piotr 2014 Czubasie/SP 64 Poznań Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
27. Daracz Bartosz 2019 POSIR Poznań Junior 2
28. Daracz Tomasz 2019 POSIR Poznań Junior 2
29. Daracz Urszula 2017 POSIR Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
30. Deptuch Marcin 2014 Coocazoo Team Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
31. Elsner Teresa 2014 KS Kotwica Kórnik Błażejewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
32. Garczarek Hania 2015 Pho3nix Alademia by gvt Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
33. Giers Emilia 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Nowy Lubosz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
34. Godek Michał 2015 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
35. Golnik Julian 2019 Warszawa Junior 2
36. GÓrniak Maja 2015 Rybczyński Team/SP2 Poznań Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
37. Górny Filip 2016 ENEA TEAM Junior Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
38. Gradowski Marcel 2020 Ceradz Dolny Junior 1
39. Graduszewska Jadwiga 2014 fotoakademickie.pl Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
40. Graduszewska Łucja 2014 fotoakademickie.pl Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
41. Gryczka Iwo 2018 AMBIT RACING TEAM Rydzyna Junior 2
42. Grzelak Maja 2017 Kids & Co Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
43. Grzelak Marianna 2020 Kids & Co Poznań Junior 1
44. Gurdziołek Liliana 2014 UKS LUSOWO Niepruszewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
45. Halasz Witold 2014 Sp67 w Poznaniu Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
46. Halladin Stanisław 2017 KAMIONKI J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
47. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
48. Hauska Dobrochna 2017 Przedszkole nr 54 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
49. Hauska Henryk 2019 Żłobek Niutek I Poznań Junior 2
50. Hohensee Kaja 2020 Beniu Sport Kościan Junior 1
51. Holka Mikołaj 2016 Rosnówko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
52. Horst Adam 2019 Poznań Junior 2
53. Horst Leon 2017 Przedszkole Zielone Pandy Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
54. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl Suchy Las J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
55. Ihnatsenka Gleb 2015 Monnet International School Warszawa J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
56. Iwicka Emilia 2016 Piła Tango Piła J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
57. Iwicki Witold 2018 Piła Tango Piła Junior 2
58. Jabłońska Oliwia 2019 Przedszkole "ZUCH" Poznań Junior 2
59. Jabłoński Franciszek 2017 Pixel Group Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
60. Jabłoński Julian 2015 Ironsilesia Katowice J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
61. Jach Franciszek 2020 Poznań Junior 1
62. Jancy Antonina 2020 Poznań Junior 1
63. Janicki Stanisław 2015 Dąbrowa Dąbrowa J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
64. Janus Gabriela 2017 KS Posnania Kostrzyn J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
65. Jerzak Maria 2014 UKS Lusowo Przeźmierowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
66. Jopek Grzegorz 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
67. Jopek Kalina 2018 Poznań Junior 2
68. Kachniarz Tymoteusz 2018 Wrocław Junior 2
69. Kaczmarek Szymon 2015 Chyby J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
70. Kalbarczyk Mateusz 2014 Kościan J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
71. Kamiński Mikołaj 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
72. Karwat Agata 2018 Poznań Junior 2
73. Karwat Tomasz 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
74. Kaźmierczak Bartosz 2015 Dopiewiec J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
75. Kędziora Ola 2014 Phoenix Academy powered by GVT Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
76. Kęsicka Maja 2016 KS Posnania Czerwonak J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
77. Kluga Leo 2014 SPORTMANIA Słupca J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
78. Kołecki Damian 2017 Przedszkole nr 20 im. Śmiałka Umiałka Dachowa J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
79. Komorowski Kajetan 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
80. Korzeniak Ignacy 2017 Biedrusko J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
81. Kostrzyński Fryderyk 2014 Szkoła Podstawowa 33 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
82. Kostrzyński Konstanty 2019 Poznań Junior 2
83. Kostrzyński Ludwik 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
84. Kotas Adam 2014 GREATMAN / KOTASPORT Wrocław J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
85. Kotas Edmund 2018 GREATMAN / KOTASPORT Wrocław Junior 2
86. Kotas Józef 2016 GREATMAN / KOTASPORT Wrocław J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
87. Kotlińska Barbara 2016 Przedszkole 127 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
88. Kowalska Kaja 2015 TRIDARKO Kołobrzeg J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
89. Kowalski Kajetan 2015 TRIDARKO Kołobrzeg J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
90. Kowalski Tomasz 2014 Sp 64 Poznan Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
91. Kozłowicz Melania 2017 4T Lusowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
92. Kozłowska Alicja 2014 Koziegłowy J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
93. Krajewska Alicja 2016 Przedszkole Male Talenty Plewiska Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
94. Krajewski Henryk 2017 Lusowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
95. Krenc Tadeusz 2019 Poznań Junior 2
96. Kruszniewicz Paweł 2014 Kruchy Team Rokietnica J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
97. Kuchar Natalia 2017 Coocazoo Team POZNAŃ J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
98. Kuik Aleksander 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
99. Kujawa Oliwia 2016 poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
100. Kulak Kacper 2014 SP 1 Suchy Las Suchy Las ul. Jeżynowa 9 B J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
101. Kulej Feliks 2019 Rokietnica Junior 2
102. Kulus Antoni 2015 Gora J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
103. Kulus Franciszek 2017 Gora J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
104. Lewtak Igor 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
105. Lóssa Piotr 2015 Plewiska team Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
106. Lóssa Wojciech 2017 Plewiska team Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
107. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
108. Łapawa Mateusz 2018 Mocni w Gębie Poznań Junior 2
109. Łukasik Maksymilian 2018 Poznań Junior 2
110. Malak Krzysztof 2019 Poznań Junior 2
111. Marciniak Alicja 2019 Skórzewo Junior 2
112. Marciniak Przemysław 2015 Cogito Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
113. Markowska Antonina 2021 Poznań Junior 1
114. Michałowski Wojciech 2020 Bobki POZNAŃ Junior 1
115. Michałowski Ziemowit 2018 POZNAŃ Junior 2
116. Mikołajczak Jakub Jan 2015 Cityzen BE3 Kids/Zielony Zakątek Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
117. Miszkiewicz Igor 2014 Likwidator Czmoń Czmoń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
118. Mitukiewicz Nela 2015 Piżama z Kotem Komorniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
119. Mizera Maksymilian 2017 Przedszkole Calineczka Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
120. Modzelewska Celina 2017 Przedszkole nr 1 Łowicz Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
121. Modzelewska Lila 2015 Przedszkole nr 1 Łowicz Łowicz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
122. Musielak Weronika 2018 Psi Patrol team Wągrowiec Junior 2
123. Namiota Ignacy 2016 Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
124. Nawrot Jędrzej 2016 Suchy Las J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
125. Niemier Gabriela 2019 miś uszatek Kórnik Junior 2
126. Niemier Maja 2017 miś uszatek Kórnik J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
127. Niwińska Alicja 2015 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
128. Nowacka Anna 2017 Wesoła Stacyjka Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
129. Nowacki Julian 2019 Poznań Junior 2
130. Nowaczyk Stanisław 2014 UKS Lusowo Baranowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
131. Olejnik Wiktoria 2016 przedszkole 9 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
132. Orlicka Maria 2015 UKS TRIATHLON LUSOWO Lusówko J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
133. Osadowski Leonard 2015 KidsLab Gdańsk Gdańsk J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
134. Patelska Iga 2018 Poznań Junior 2
135. Patelska Wiktoria 2015 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
136. Pawlak Paweł 2014 Mamy-Biegamy Kids Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
137. Pelichowski Maksymilian 2018 Przedszkole Poznań Junior 2
138. Perkowski Paweł 2017 Góra gm. Tarnowo Podgórne J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
139. Perkowski Przemysław 2014 Góra gm. Tarnowo Podgórne J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
140. Pertek Oliwier 2018 Komorniki Junior 2
141. Pieczyńska Barbara 2014 AZS UAM SP67 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
142. Pieszak Franio 2018 Kanapowe Pampry góra Junior 2
143. Pieszak Henio 2018 Kanapowe Pampry góra Junior 2
144. Pieszak Tosia 2014 Kanapowe Pampry góra J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
145. Pietrasik Jagoda 2014 SP14 / Warta Poznań Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
146. Pietz Antonina 2016 Cytadela by Night Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
147. Piotrowicz Jan 2014 Mocni w Gebie Czempin J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
148. Piskorek Kuba 2017 Korona 👑 Zakrzewo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
149. Poniedziałek Gabrysia 2018 Plewiska Junior 2
150. Poniedziałek Wojtek 2015 Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
151. Popłonyk Szymon 2015 Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
152. Porożyńska Zofia 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
153. Porożyński Ignacy 2015 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
154. Przepióra Oliwia 2016 Coocazoo Team Kruszewnia J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
155. Puszkarek Julia 2016 HELIOS CZEMPIŃ TEAM Czempiń J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
156. Pyszycka Alicja 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
157. Ratajszczak Gustaw 2019 Poznań Junior 2
158. Rączka Aleksander 2019 Psi patrol Leszno Junior 2
159. Rączka Zuzanna 2016 Przedszkole nr 7 leszno Leszno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
160. Rybka Witold 2017 PRZEDSZKOLE 127 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
161. Rybka Władysław 2017 PRZEDSZKOLE 127 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
162. Rykaczewska Zofia 2014 Komorniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
163. Rykaczewska Zuzanna 2017 Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
164. Sadowska Agata 2014 SP2 w Puszczykowie Puszczykowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
165. Samborska Helena 2014 Akademia GVT Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
166. Siekierska Dagmara 2017 Dirty Sparrows Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
167. Silski-Woźniak Rysiu 2020 Szkółka Smykałka Komorniki Junior 1
168. Skaarżyńska Maria 2015 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
169. Skarżyńśka Alicjia 2019 Poznań Junior 2
170. Skotarczak Ernest 2015 GTT Diament Gniezno Zdziechowa J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
171. Skotarczak Nikola 2017 Przedszkole w Zdziechowie Zdziechowa J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
172. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO lusowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
173. Sobiech Antonina 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
174. Sobiech Wojciech 2018 Poznań Junior 2
175. Sokołowicz Gabriela 2015 Dębinka Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
176. Spryszyński Sebastian 2016 TRIRODZINKA Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
177. Sroczyńska Laura 2019 Poznań Junior 2
178. Stachowiak Piotr 2015 Szkoła Pływania Żabka Jolanta Lisek Gorzów Wielkopolski J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
179. Stankiewicz Jana 2014 SP nr.1 Suchy Las Złotniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
180. Starzyńska Antonina 2015 Akademia Mistrzów Sportu Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
181. Stawowy Nikodem 2017 Przedszkole 121 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
182. Szachewicz Magdalena 2014 Wrocław J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
183. Szczepańska Małgorzata 2015 Świstaki Tri Team Skórzewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
184. Szczepański Piotr 2019 Świstaki Tri Team Skórzewo Junior 2
185. Szkopek Tymoteusz 2017 Rokietnica J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
186. Szkopek Wojciech 2014 Rokietnica J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
187. SzmatuŁa-Golis Adam 2017 Zbąszyń J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
188. Szóstak Adam 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
189. Szubert Przemysław 2014 Dębinka Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
190. Szulda Helena 2014 Podstawowa w Chomecicach Głuchowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
191. Szywała Julia 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
192. Targowska-Budniak Antonina 2014 Koziegłowy J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
193. Tobolska Larisa 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
194. Truchel Tymoteusz 2016 Krzyszkowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
195. Truchel Zofia 2018 Krzyszkowo Junior 2
196. Trzcińska Julia 2020 KS Posnania Poznań Junior 1
197. Wabiński Wiktor 2018 Przedszkole Swarzędz Junior 2
198. Wachowiak Szymon 2017 Małe Talenty Przedszkole Plewiska Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
199. Waligórska Joanna 2017 Wrocław J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
200. Waligórski Tomasz 2014 Wrocław J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
201. Walkowiak Maria 2016 Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
202. Wańska Julia 2014 Mocni w gębie Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
203. Wenzel Laura 2019 Poznań Junior 2
204. Wieczorek Lena 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
205. Wincior Zofia 2016 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
206. Winter Eryk 2017 Night Runners Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
207. Wirth Adam 2018 Komorniki Junior 2
208. Włochal Barbara 2015 Przedszkole Misia Colargola Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
209. Włochal Tomasz 2018 Przedszkole Misia Colargola Poznań Junior 2
210. Włodarczak Weronika 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
211. Włodarczak Wojciech 2020 Poznań Junior 1
212. Włodarczyk Oliwia 2015 Plewiska team Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
213. Włodarczyk Teodor 2019 Żłobek Panda Poznań Junior 2
214. Woźniak Franek 2018 Krosno Junior 2
215. Woźniak Wojtek 2016 Krosno J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
216. Wójcik Julia 2018 szkoła pływania żabka Witnica Junior 2
217. Wronecka Iga 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 Suchy Las Suchy Las J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
218. Wyrzykowski Igor 2017 KS Hades Poznań Komorniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
219. Zając Gabriela 2014 Akademia Lekkoatletyczna M.Urbasia / KS WSN Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
220. Zając Miłosz 2016 KS WSN Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
221. Zaleska Barbara 2014 SP1 Mosina Mosina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
222. Zawierucha Alicja 2015 Fizjokids Bezrzecze J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
223. Zawisza Jan 2016 Tri Of Us Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
224. Zbierajewska Klaudia 2015 KS Posnania Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
225. Ziebart Emma 2014 Tata płaci Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
226. Ziebart Klara 2015 Tata płaci Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
227. Zielińska Kaja 2017 Akademia Pana Kleksa Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
228. Zimna Lilianna 2016 Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
229. Zimna Marcelina 2019 Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego Poznań Junior 2
230. Zozuliński Grzegorz 2019 Grzebienisko Junior 2
231. Żarnowski Bartosz 2018 Poznań Junior 2
232. żelewski Bruno 2017 Warszawa J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
233. żelewski Teodor 2019 Warszawa Junior 2
234. Żok Oliwia 2015 Przedszkole nr 15 Calineczka Mosina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
235. Żuk Olek 2014 SP 14 Poznań Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
236. Żyła Jan 2018 Poznań Junior 2


Aquathlon - kategorie: Junior 5, Junior 6, Junior 7


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewska Zofia 2013 Podstawowa nr 35 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
2. Andrzejewski Kamil 2009 SSP 14 Poznań Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
3. Babicz Jan 2008 KS Posnania Przeźmierowo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
4. Babiszkiewicz Helena 2010 Poznan J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
5. Balcerzak Agata 2007 MKL Tlen Mogilno Dąbrowa J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
6. Bandosz Zuzanna 2011 Koziegłowy J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
7. Bartkowiak Amelia 2010 SP 6 Śrem Śrem,Ul.Szymanowskiego2/24 J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
8. Bartkowiak Hanna 2009 KS Posnania Mosina J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
9. Bartkowiak Jan 2013 KS Posnania Mosina J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
10. Bączyk Nikodem 2013 Coocazoo Team Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
11. Biadasz Lena 2012 Sportmania Słupca Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
12. Bobowik Marceli 2012 Coocazoo Team Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
13. Chojnacka Kinga 2011 Sportmania Słupca Słupca J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
14. Chyl Zuzanna 2013 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
15. Chylińska Patrycja 2012 SP 2 Komorniki Komorniki, pow. poznański J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
16. Cichocka Lena 2011 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 Komorniki J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
17. Czarnecka Lilianna 2012 SP 38 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
18. Dekański Marek 2010 UKSSportowiec Oborniki J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
19. Dembska Alicja 2012 Sp 51 Poznan J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
20. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
21. Dobkowicz Dawid 2013 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
22. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Wolsztyn J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
23. Frąckowiak Maria 2013 LOCO KIDS Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
24. Frąckowiak Piotr 2012 LOCO KIDS Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
25. Garczarek Feliks 2013 Pho3nix Alademia by gvt Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
26. Godek Lena 2011 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
27. Gorzelanczyk Magdalena 2013 Iskra Konin Slesin J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
28. Górna Natasza 2010 ENEA TEAM Junior Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
29. GÓrniak Maria 2013 Rybczyński Bikes/SP2 Poznań Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
30. Graduszewski Teodor 2008 fotoakademickie.pl Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
31. Grzechowiak Antoni 2008 KS Posnania Lusówko J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
32. Grzechowiak Jakub 2011 IUKS Jedynka Poznań Lusówko J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
33. Grzechowiak Leon 2013 IUKS Jedynka Poznań Lusówko J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
34. Halasz Danuta 2012 Sp67 w Poznaniu Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
35. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
36. Hancyk Julian 2011 4T Tarnowo Podgórne J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
37. Hancyk Mateusz 2013 4T Tarnowo Podgórne J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
38. Harhunovska Samanta 2011 PHO3NIX ACADEMY BY GVT Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
39. Hibner Emilia 2012 Tarnowo Podgórne J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
40. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl Suchy Las J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
41. Idkowiak Mikołaj 2010 IDMAR RACING CLUB Mosina J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
42. Ihnatsenka Vlad 2013 Monnet International School Warszawa J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
43. Jabłoński Emilian 2012 Ironsilesia Katowice J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
44. Jabłoński Franciszek 2010 Ironsilesia Katowice J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
45. Janicki Jan 2010 MKL Tlen Mogilno Dąbrowa J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
46. Janik Natasza 2009 SP Przystajń/Szkoła pływania Arkadiusz Panek Przystajń J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
47. Jankowiak Wojciech 2012 UKS Lusowo Sierosław J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
48. Jankowski Dominik 2012 Coocazoo Team Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
49. Janowska Agata 2009 Sportmania Mariantów J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
50. Janus Dawid 2009 KS Posnania Siedlec J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
51. Jasińska-Detrois Zuzanna 2010 ExtremE Wolf Szczecin J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
52. Julkowski Tymoteusz 2008 Wierzyce Team Wierzyce J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
53. Kaliski Mikołaj 2007 SP 1 Słupca Słupca J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
54. Kaliski Szymon 2012 SP1 Słupca / Sportmania Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
55. Kamiński Jakub 2013 Pho3nix Academy by GVT Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
56. Kędziora Kacper 2012 Phoenix Academy powered by GVT Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
57. Kluga Artur 2011 SPORTMANIA Słupca J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
58. Koealik Wiktor 2008 KS Posnania Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
59. Kolasińska Dalia 2013 KS Posnania Zalasewo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
60. Komorowski Kacper 2012 Warta Poznań Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
61. Kopytek Zbigniew 2013 Murowana Goślina J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
62. Korzeniak Jan 2013 Biedrusko J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
63. Kotowska Agata 2012 Szkoła podstawowa nr4 Grodzisk Wielkopolski Grodzisk Wielkopolski J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
64. Koźmicka Emilia 2013 Społeczna Szkoła Podstawowa Dębinka Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
65. Krajewski Antoni 2013 SP 1 Plewiska Plewiska J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
66. Król Wojciech 2011 62-400 Słupca, ul. Sienkiewicz J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
67. Kubicz Zuzanna 2013 Phoenix Academy powered by GVT Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
68. Kucharska Aleksandra 2007 UKSSportowiec Oborniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
69. Kurek Antoni 2010 KS Posnania Kicin J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
70. Kurek Franciszek 2012 KS Posnania Kicin J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
71. KusioŁek Aurelia 2011 SPORTSMANIA SŁUPCA J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
72. Kuska Kacper 2008 Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
73. Lehwark Wojciech 2012 Drużyna Szpiku Koziegłowy J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
74. Leopold Maja 2012 CityZen Poznań Komorniki J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
75. Lewandowska Małgorzata 2012 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
76. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
77. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
78. Losiak Iga 2013 GVT akademia Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
79. Ludziejewski Mateusz 2010 SP 20 Poznań Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
80. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w Gębie Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
81. Łapawa Jagoda 2007 Mocni w Gębie Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
82. Łuczak Sara 2013 Phoenix Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
83. Majewski Filip 2012 SP Kobylnica Gortatowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
84. Marciniak Hubert 2013 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
85. Marciniak Kacper 2010 Cogito Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
86. Masztak Zuzia 2013 Pho3nix Alademy by gvt POZNAŃ J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
87. Matusewicz Oskar 2008 Zielona góra J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
88. Miadziołko Zosia 2011 SP 38 Poznań Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
89. Michnikowski Jakub 2010 Sp 54 Poznań / MKS Juvenia Puszczykowo Luboń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
90. Mierzwiński Filip 2008 Szkoła Podstawowa w Strzałkowie Strzałkowo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
91. Mikoś Maja 2010 Podstawowa nr 6 Śrem J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
92. Mitura Kacper 2012 Komorniki J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
93. Mizerski Antoni 2012 UKS Niagara Jedynka Wolsztyn Nowe Tłoki J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
94. Modzelewska Hanna 2010 SP 7 Łowicz Łowicz J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
95. Modzelewska Zuza 2012 SP 7 Łowicz Łowicz J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
96. Nowaczyk Jan 2012 UKS Lusowo Baranowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
97. Olejniczak Helena 2013 UKS1 Luboń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
98. Orlicka Zofia 2013 UKS TRIATHLON LUSOWO Lusówko J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
99. Orzech Marta 2008 UKS Sportowiec Oborniki Oborniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
100. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
101. Pawłowski Michał 2008 Warszawa J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
102. Pertek Oscar 2013 UKS LUSOWO Lusowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
103. Peszel Zosia 2012 Klub zCzempinia Słonin J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
104. Piechocki Patryk 2011 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
105. Pietrasik Mikołaj 2009 SP14 / Warta Poznań Luboń J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
106. Pięta Dominik 2010 SP 1 Luboń Luboń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
107. Piotruk Krzysztof 2008 Cel Iron Man Kids Team Wągrowiec J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
108. Piotruk Nina 2012 Cel Iron Man Kids Team Wągrowiec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
109. Plewa Zofia 2008 UKS Sportowiec Oborniki Oborniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
110. PlewiŃski Maksymilian 2010 Tarnowo Podgórne J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
111. PlewiŃski Marcel 2010 Tarnowo Podgórne J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
112. Pomykała Katarzyna 2011 UKS Sportowiec Borowo Czempiń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
113. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
114. Przybylski Oliwier 2013 Szkoła Podstawowa Robakowo Robakowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
115. Przybylski Tomasz 2012 Tri Tomaj/Sp6 Borówiec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
116. Pudliszewski Ignacy 2007 Szymanowski Team Kościan J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
117. Ratajczyk Anna 2013 Sportmania Słupca Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
118. Ratajczyk Cezary 2010 Sportmania Słupca Słupca J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
119. Ratajczyk Hanna 2013 Sportmania Słupca Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
120. Rączka Jakub 2013 Sp 9 leszno Leszno J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
121. Sadowska Gabriela 2011 SP2 w Puszczykowie Puszczykowo J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
122. Samborska Zosia 2011 Akademia GVT Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
123. Skotarczak Daniela 2013 GTT Diament Gniezno Zdziechowa J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
124. Słaboszewski Mateusz 2013 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
125. Słocińska Agata 2013 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
126. Słociński Remigiusz 2013 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
127. Smoczyk Wiktor 2013 UKS LUSOWO Lusowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
128. Sokołowicz Jagna 2013 Dębinka Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
129. SÓwka Amelia 2013 SP NR 5 W LUBONIU LUBOŃ J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
130. SÓwka Natan 2009 SP NR 5 W LUBONIU LUBOŃ J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
131. Stefanowicz Maria 2013 Pho3nix Academy powered by GVT Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
132. Stelliga Jakub 2007 Podstawowa nr 6 ŚREM J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
133. Sucholas Mateusz 2008 Sportmania Strzałkowo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
134. Sutherland Adam 2009 SP2 Plewiska Plewiska J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
135. Syguła Aleksander 2009 kolarski.eu team Warszawa J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
136. Szachewicz Adam 2007 Sp 64 Wrocław J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
137. Szłapka Antonina 2010 UKS Cityzen Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
138. Szóstak Aleksander 2011 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
139. Szubstarski Filip 2010 SP nr 69 Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu Dachowa J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
140. Szulda Teresa 2011 Podstawowa w Chomecicach Głuchowo J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
141. Szuwart Ida 2011 SP Łejery Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
142. Szymański Michał 2007 UKS Sportowiec Oborniki Oborniki J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
143. Śmigórska Gaja 2012 Dębinka / Cityzen Borówiec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
144. Wachowiak Aleksander Andrzej 2013 Sp 2 Plewiska Plewiska J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
145. Walkowiak Jerzy 2011 KS Posnania Plewiska J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
146. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
147. Winter Kamila 2013 Night Runners Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
148. Włochal Zofia 2012 SP.38 Poznań Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
149. Wojciechowski Igor 2010 KS Posnania Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
150. Wower Emilia 2013 SP 64 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
151. Wronecka Kaja 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 Suchy Las Suchy Las J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
152. Zabłocka Oliwia 2013 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne Wysogotowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
153. Zbierajewski Patryk 2013 KS Posnania Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
154. Zielińska Martyna 2009 Piast Głogów Głogów J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
155. Zieliński Jakub 2011 Piast Głogów Głogów J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m