Lista startowa

ENEA Junior Poznań Triathlon 2023

Poznań, 24.06.2023



Triathlon - kategorie: Junior 1, Junior 2, Junior 3, Junior 4


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Andruszkiewicz Filip 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
2. Anthonis Alicja 2017 Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
3. Bandosz Szymon 2018 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
4. Bandurski Mikołaj 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
5. Bernatowicz Mateusz 2017 Szkoła Plywania Żabka Gorzów Wielkopolski J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
6. Białek Borys 2015 Dębinka Puszczykowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
7. Bieleń Łucja 2016 Akademia LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
8. Binkowski Ignacy 2021 Rokietnica Junior 1
9. Binkowski Nikodem 2016 Rokietnica J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
10. Błońska Natalia 2019 Puszczykowo Junior 2
11. Brenk JĘdrzej 2016 TRIDARKO Osiniec J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
12. Czajka Lidia 2015 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu POZNAŃ J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
13. Czapska Ewa 2015 SP 67 Bydgoszcz Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
14. Czarnecki Tadeusz 2017 Przedszkole Misia Colargola Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
15. Czubak Julian 2016 Słonie Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
16. Czubak Maksymilian 2022 Słonie Poznań Junior 1
17. Domańska Melka 2019 Kicin Junior 2
18. Durska Barbara 2018 Pleszew J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
19. Durska Marianna 2015 Pleszew J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
20. Florysiak Iga 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
21. Florysiak Tobiasz 2018 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
22. Furmanek Aleks 2021 Piotrowice Junior 1
23. Furmanek Maria 2018 Piotrowice J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
24. Garbarczyk Marcel 2017 Stare Miasto J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
25. Garczarek Hania 2015 Pho3nix Akademia/ Sp70 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
26. Godek Michał 2015 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
27. Górniak Maja 2015 BikeSis Rybczyński Team Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
28. Grzelak Maja 2017 Kids & Co Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
29. Grzelak Marianna 2020 Kids & Co Poznań Junior 2
30. Grzybek Antonina 2018 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
31. Halladin Paweł 2020 Kamionki Junior 2
32. Halladin Stanisław 2017 Kamionki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
33. Hałas Szymon 2015 TriNewbies Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
34. Harkiewicz Zuzia 2021 Naramowice Biegają Juniorki Poznań Junior 1
35. Horst Adam 2019 Przedszkole Zielone Pandy Poznań Junior 2
36. Horst Leon 2017 Przedszkole Zielone Pandy Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
37. Hyży Aleksander 2017 OUTLET AGD www.wgniecione.pl Suchy Las J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
38. Iwicka Emilia 2016 Piła Tango Piła J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
39. Iwicki Witold 2018 Piła Tango Piła J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
40. Jabłońska Oliwia 2019 Przedszkole "ZUCH" Poznań Junior 2
41. Jabłoński Franciszek 2017 Pixel Group Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
42. Jagsch Franciszek 2019 Kamionki Junior 2
43. Janicki Stanisław 2015 Dąbrowa Dąbrowa J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
44. Jankowska Alicja 2016 Strykowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
45. Kalbarczyk Liliana 2020 Kościan Junior 2
46. Kamiński Mikołaj 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
47. Kaszubiak Nadia 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
48. Kmieciak Helena 2016 Dębinka Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
49. Kotas Edmund 2018 Greatman / Kotasport Wrocław J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
50. Kotas Henryk 2020 Greatman / Kotasport Wrocław Junior 2
51. Kotas Józef 2016 Greatman / Kotasport Wrocław J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
52. Kotrysiak Zofia 2020 Poznań ul.szkutnicza 14 60-480 Junior 2
53. Kowalska Kaja 2015 TRIDARKO Kołobrzeg J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
54. Kowalski Kajetan 2015 TRIDARKO Kołobrzeg J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
55. Krajewski Henryk 2017 Lusowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
56. Krenc Tadeusz 2019 Poznań Junior 2
57. Krowicka Wiktoria 2015 Suchy Las J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
58. Krysztofiak Franek 2015 UKS AS Czempiń Nowe Borówko J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
59. Kucinska Barbara 2018 Ośrodek szkolno-wychowawczy Braille Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
60. Kujawa Oliwia 2016 POZNAŃ J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
61. Kulus Antoni 2015 Góra J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
62. Kulus Franciszek 2017 Góra J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
63. Lewandowska Ines 2015 LEWANDOWSCY TEAM Gorzów Wlkp. J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
64. Lewandowski Antoni 2019 Poznań Junior 2
65. Losiak Gustaw 2017 Pho3nix Academy powered by GVT Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
66. Lóssa Piotr 2015 Plewiska team Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
67. Łakomy Kacper 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
68. Łapawa Gabriela 2015 Mocni w Gębie Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
69. Łapawa Mateusz 2018 Mocni w Gębie Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
70. Łukasik Maksymilian 2018 Pho3enix Academy Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
71. Łukasik Matylda 2021 Poznań Junior 1
72. Malicka Marta 2015 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
73. Marciniak Przemysław 2015 Cogito Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
74. Miszkiewicz Kira 2015 Szkoła Podstawowa Radzewo/OAZA Kórnik Czmoń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
75. Mitukiewicz Nela 2015 Piżama z Kotem Komorniki J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
76. Modzelewska Celina 2017 Velo Łowicz Junior Łowicz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
77. Modzelewska Lila 2015 Velo Łowicz Junior Łowicz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
78. Namiota Ignacy 2016 Plewiska Team Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
79. Nosek Aleksander 2016 ULKS Młodzik Oława Jelcz-Laskowice J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
80. Nowacka Anna 2017 Wesola Stacyjka Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
81. Nowacki Julian 2019 Wesoła Stacyjka Poznań Junior 2
82. Nowak Maja 2018 Pleszew J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
83. Nowak Pola 2016 Pleszew J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
84. Nowak Zachariasz 2017 Oddział Przedszkolny SP 27 Bydgoszcz Bydgoszcz J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
85. Olejnik Wiktoria 2016 Przedszkole 9 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
86. Orlicka Maria 2015 UKS Lusowo Lusówko J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
87. Osadowski Leonard 2015 Kazoku Gdańsk Gdańsk J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
88. Owczarzak Pola 2015 Batorowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
89. Pawłowska Maja Klara 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
90. Pietz Antonina 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
91. Poniedziałek Wojtek 2015 SP2 Plewiska Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
92. Pyszycka Alicja 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
93. Rakowski Rafał 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
94. Ratajczyk Julian 2022 Poznań Junior 1
95. Ratajczyk Marcel 2019 Poznań Junior 2
96. Rączka Aleksander 2019 Leszno Leszno Junior 2
97. Rączka Zuzanna 2016 Leszno Leszno J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
98. Siebert Zofia 2016 Przedszkole Małe Talenty Luboń J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
99. Sielach Michalina 2016 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
100. Sielach Witold 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
101. Silska-Woźniak Rozalia 2021 Komorniki Junior 1
102. Silski-Woźniak Rysiu 2020 Komorniki Junior 2
103. Skarżyńska Gaja 2015 Suchy Las J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
104. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO TRIATHLON lusowo J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
105. Sporna Oliwia 2020 Rokietnica Junior 2
106. Sporny Kacper 2017 Rokietnica J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
107. Spryszyńska Lena 2021 TRIRODZINKA Bydgoszcz Junior 1
108. Spryszyński Sebastian 2016 TRIRODZINKA Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
109. Staniszewska Hanna 2021 Poznań Junior 1
110. Starzyńska Antonina Zofia 2015 #PROHOMOLUDENS Bydgoszcz J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
111. Stawowy Nikodem 2017 Przedszkole 121 Poznań Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
112. Szczepańska Małgorzata 2015 Świstaki Team Skórzewo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
113. Szczepański Piotr 2019 Świstaki Team Skórzewo Junior 2
114. Szkopek Tymoteusz 2017 Rokietnica 62-090 J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
115. Szywała Julia 2017 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
116. Tomikowska Antonina 2016 Żegowo J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
117. Trzcińska Julia 2020 Jerzyk Team Poznań Junior 2
118. Tymek Helena 2016 Przedszkole nr 148 " Mali Europejczycy" Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
119. Wachowiak Szymon 2017 Małe Talenty Plewiska Plewiska J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
120. Waligórska Joanna 2017 Kąty Wrocławskie J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
121. Walkowiak Maria 2016 KS Posnania Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
122. Wielechowska Tosia 2021 Złotniki Junior 1
123. Wielechowski Tomek 2017 Złotniki J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
124. Wincior Zofia 2016 Przedszkole nr 22 Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
125. Włodarczyk Oliwia 2015 Plewiska team Plewiska J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
126. Włodarczyk Teodor 2019 Bajkowa kraina Poznań Junior 2
127. Wróbel Alicja 2016 Zielkowice J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
128. Wróbel Jagoda 2018 Zielkowice J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
129. Zając Jan 2018 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
130. Zając Miłosz 2016 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
131. Zając Piotr 2021 Poznań Junior 1
132. Zawierucha Alicja 2015 Swim2tri Bezrzecze J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
133. Zimna Lilianna 2016 Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
134. Zimna Marcelina 2019 Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego Poznań Junior 2
135. Ziojła Bianka 2015 Kobiety Biegają Poznań J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
136. Żarnowski Bartosz 2018 Poznań J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
137. żelewski Bruno 2017 warszawa J3 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m
138. żelewski Teodor 2019 warszawa Junior 2
139. ŻÓk Oliwia 2015 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W MOSINIE Mosina J4 - pływanie 25 m - rower 250 m - bieg 100 m


Aquathlon - kategorie: Junior 5, Junior 6, Junior 7


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Babiszkiewicz Helena 2010 Phoenix GVT Poznan J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
2. Bandosz Zuzanna 2011 UKS Grot Koziegłowy Koziegłowy J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
3. Baumann Dorian 2014 WODNY RAJ SWARZĘDZ / SKS UNIA SWARZĘDZ LEKKOATLETYKA Garby J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
4. Brenk Cezary 2013 TRIDARKO Osiniec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
5. Czajka Aniela 2014 Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
6. Czapska Iga 2012 SP 67 Bydgoszcz Bydgoszcz J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
7. Czarnecka Lilianna 2012 SP 38 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
8. Degtierov Semen 2014 UKS Lusowo Lusowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
9. Dembska Alicja 2012 Sp51 Poznan J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
10. Dolata Aleksandra 2013 SP 51 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
11. Domańska Ula 2013 Kicin J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
12. Domin Julia 2012 UKS Wodnik Wolsztyn Kamieniec J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
13. Domin Kamil 2013 UKS Wodnik Wolsztyn Kamieniec J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
14. Dziamska Emilia 2013 Szkoła sporowa nr 14 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
15. Dziamski Szymon 2011 Szkoła Sportowa nr 14 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
16. Elsner Teresa 2014 KS Kotwica Kornik Błażejewo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
17. Fagasińska Natalia 2014 Iskra Konin Stawisko J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
18. Garbarczyk Kacper 2013 Stare Miasto J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
19. Garczarek Feliks 2013 Pho3nix Akademia/ Sp70 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
20. Godek Lena 2011 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
21. Górniak Maria 2013 BikeSis Rybczyński Team Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
22. Grabysa Łucja 2012 ROZTOCZE TEAM Zamość J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
23. Gurdziołek Liliana 2014 UKSLusowo Niepruszewo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
24. Hałas Dominik 2008 TriNewbies Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
25. Hancyk Julian 2011 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team Tarnowo Podgórne J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
26. Hancyk Mateusz 2013 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team Tarnowo Podgórne J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
27. Humbla Kazimierz 2014 Sp. 23 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
28. Hyży Mikołaj 2013 OUTLET AGD www.wgniecione.pl Suchy Las J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
29. Janicki Jan 2010 MKL Tlen Mogilno Mogilno J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
30. Janik Natasza 2009 Strefa Sportu Arkadiusz Panek Przystajń J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
31. Jerzak Maria 2014 UKS Lusowo Przeźmierowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
32. Kalbarczyk Mateusz 2014 Kościan J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
33. Kaszubiak Karolina 2013 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
34. Knap Alexander 2010 Agros Zamość / SP 3 Zamość Zamość J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
35. Kotas Adam 2014 Greatman / Kotasport Wrocław J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
36. Kowalski Tomasz 2014 Sp67 AZS UAM Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
37. Kozlowska Alicja 2014 Enea Energetyk Koziegłowy J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
38. Kusiołek Aurelia 2011 Sportmania Słupca J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
39. Lehwark Wojciech 2012 Drużyna Szpiku / AZS UAM Poznań Koziegłowy J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
40. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
41. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
42. Losiak Iga 2013 Pho3nix Academy powered by GVT Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
43. Łagowski Piotr 2008 Night Runners Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
44. Maciejewski Jan 2011 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
45. Malicki Mikołaj 2011 SP67 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
46. Marciniak Hubert 2013 Cogito Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
47. Marciniak Kacper 2010 Cogito Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
48. Miszkiewicz Igor 2014 Szkoła Podstawowa Radzewo/ OAZA Kórnik Czmoń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
49. Mitura Kacper 2012 Komorniki J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
50. Modzelewska Hanna 2010 Velo Łowicz Junior Łowicz J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
51. Modzelewska Zuza 2012 Velo Łowicz Junior Łowicz J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
52. Nosek Jakub 2014 ULKS Młodzik Oława Jelcz-Laskowice J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
53. Nosek Tomasz 2010 ULKS Młodzik Oława Jelcz-Laskowice J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
54. Nowicki Wiktor 2011 Ks warta Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
55. Orlicka Zofia 2013 UKS Triathlon Lusowo Lusówko J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
56. Ostrowski Wojtek 2012 makieta.net Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
57. Piotrowicz Jan 2014 Mocni w Gębie ćzempiń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
58. Piotruk Krzysztof 2008 Iron Mama Dream Team Wągrowiec J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
59. Piotruk Nina 2012 Iron Mama Dream Team Wągrowiec J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
60. Podskok Franciszek 2012 Dąbrówka J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
61. Podskok Leonard 2008 Dąbrówka J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
62. Portala Aleksander 2010 Sportmania Lądek J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
63. Przybylak Szymon 2011 SP 67 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
64. Rakowski Paweł 2014 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Łokietka Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
65. Ratajczyk Ania 2013 Sportmania Słupca Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
66. Ratajczyk Hania 2013 Sportmania Słupca Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
67. Rączka Jakub 2013 Szkoła podstawowa nr 9 Leszno Leszno J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
68. Rybicka Zuzanna 2011 Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
69. Samborska Helena 2014 Pho3nix Academy Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
70. Samborska Zośka 2011 Pho3nix Academy Poznań J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
71. Siebert Ewa 2013 Szkoła Podstawowa nr1 Luboń Luboń J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
72. Smoczyk Wiktor 2013 UKS LUSOWO TRIATHLON lusowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
73. Starowierow Seweryn 2013 Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 w Poznaniu/KS Warta Poznań Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
74. Stefanowicz Maria 2013 Pho3nix Academy Poznań (Poznań-Jeżyce) J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
75. Sucholas Mateusz 2008 Sportmania Strzałkowo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
76. Szkopek Wojciech 2014 Rokietnica 62-090 J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
77. Szlezak Agata 2010 Wolf Box Dolaszewo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
78. Szlezak Olga 2010 Wolf Box Dolaszewo J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
79. Szłapka Antonina 2010 UKS Cityzen Poznań J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
80. Szymkowiak Oliwier 2010 4T Góra J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
81. Śmiechowski Natan 2014 Sportmania Krzysztof Ratajczyk Słupca Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
82. Śmiechowski Tymon 2013 Sportmania Krzysztof Ratajczyk Słupca Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
83. Talentowska Sandra 2013 Sportmania Krzysztof Ratajczyk Słupca J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
84. Targowska-Budniak Antonina 2014 UKS GROT Koziegłowy J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
85. Tymek Alicja 2014 SP 67 Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
86. Varnakov Vladyslav 2013 UKS Lusowo Lusowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
87. Wachowiak Aleksander 2013 SP 2 Plewiska Plewiska J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
88. Waligórski Tomasz 2014 AP Jedenastka Kąty Wrocławskie J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
89. Walkowiak Jerzy 2011 KS Posnania Plewiska J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
90. Wasyl Zosia 2008 Mrowino J7 - aquathlon: pływanie 200 m - bieg 1000 m
91. Wojtczak Marcel Piotr 2011 Szkółka pływania Sportmania Ciążeń J6 - aquathlon: pływanie 100 m - bieg 600 m
92. Zabłocka Oliwia 2013 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne Wysogotowo J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m
93. Zając Gabriela 2014 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Poznań J5 - aquathlon: pływanie 50 m - bieg 600 m