Lista startowa


Liczba zgłoszonych drużyn: 32

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzon± płatno¶ci±: 32


lp. Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. Akademia Mistrzów Sportu 1 Zawodnik 1 - pływanie: Weronika Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Mariola Misun
TAK
2. Akademia Mistrzów Sportu 2 Zawodnik 1 - pływanie: Katarzyna Misun-Nowak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Leon Nowak
TAK
3. Bella company Zawodnik 1 - pływanie: Marcin Balcerzak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Basia Balcerzak
TAK
4. BŁYSKAWICE Zawodnik 1 - pływanie: Jacek Górniak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Borys Górniak
TAK
5. Cel Iron Man Kids Team Zawodnik 1 - pływanie: Nina Piotruk
Zawodnik 2 - bieg: Krzysztof Piotruk [Kapitan]
TAK
6. Dekchłopaki Zawodnik 1 - pływanie: Marcin Dekowski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Franciszek Dekowski
TAK
7. Dekdziewczyny Zawodnik 1 - pływanie: Hanna Dekowska
Zawodnik 2 - bieg: Marta Dekowska [Kapitan]
TAK
8. DYCZU¦ TEAM Zawodnik 1 - pływanie: Piotr Dyczko [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Tymon Dyczko
TAK
9. Herkulesy Zawodnik 1 - pływanie: Agata Balcerzak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Marcin Balcerzak
TAK
10. IRONWAY/TRI TOMAJ Zawodnik 1 - pływanie: Tomasz Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Kacper Przybylski
TAK
11. Jasiny Dwie Zawodnik 1 - pływanie: Zuzanna Jasińska-Detrois
Zawodnik 2 - bieg: Natalia Jasińska [Kapitan]
TAK
12. Kolarski eu Team 1 Zawodnik 1 - pływanie: Mateusz Syguła [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Kacper Syguła
TAK
13. Kolarski.eu Team 2 Zawodnik 1 - pływanie: Agnieszka Syguła [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Aleksander Syguła
TAK
14. Kowale Zawodnik 1 - pływanie: Tomasz Kowalski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Igor Kowalski
TAK
15. LEWANDOWSCY TEAM Zawodnik 1 - pływanie: Gabriel Lewandowski
Zawodnik 2 - bieg: Waldemar Lewandowski [Kapitan]
TAK
16. MaksKar Zawodnik 1 - pływanie: Karolina Jackowska-Grzechowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Maksymilian Grzechowiak
TAK
17. Mikołaje BE3 Zawodnik 1 - pływanie: Łukasz Mikołajczak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Jakub Mikołajczak
TAK
18. Miturki Zawodnik 1 - pływanie: Jan Mitura [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Kacper Mitura
TAK
19. Modzel Team Zawodnik 1 - pływanie: Hanna Modzelewska
Zawodnik 2 - bieg: Maciej Modzelewski [Kapitan]
TAK
20. NorJak Zawodnik 1 - pływanie: Jakub Grzechowiak
Zawodnik 2 - bieg: Norbert Grzechowiak [Kapitan]
TAK
21. Ogór Team Zawodnik 1 - pływanie: Jarek Ugorek [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Kornel Ugorek
TAK
22. Olga i Robert Zawodnik 1 - pływanie: Robert Bernat [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Olga Bernat
TAK
23. Outlet AGD www.wgniecione.pl/ HYŻY Team Zawodnik 1 - pływanie: Mikołaj Hyży [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Dominik Hyży
TAK
24. Poniedziałki Zawodnik 1 - pływanie: Filip Poniedziałek [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Wojtek Poniedziałek
TAK
25. Słonie Zawodnik 1 - pływanie: Wawrzyniec Czubak
Zawodnik 2 - bieg: Julian Czubak [Kapitan]
TAK
26. Smoczyk Team Zawodnik 1 - pływanie: Grzegorz Smoczyk
Zawodnik 2 - bieg: Wiktor Smoczyk [Kapitan]
TAK
27. Swietłana :) Zawodnik 1 - pływanie: Radosław Majewski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Zofia Majewska
TAK
28. SZUBERTY Zawodnik 1 - pływanie: Sebastian Szubert [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Przemysław Szubert
TAK
29. Tata i Syn Zawodnik 1 - pływanie: Mieszko Pi¶mienny [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Wojciech Pi¶mienny
TAK
30. TRIEKIPA Zawodnik 1 - pływanie: Iwo Dymitrowski
Zawodnik 2 - bieg: Maciej Dymitrowski [Kapitan]
TAK
31. TRIRODZINKA Zawodnik 1 - pływanie: Michał Spryszyński [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Sebastian Spryszyński
TAK
32. Zakręcone Zawodnik 1 - pływanie: Antonina szłapka
Zawodnik 2 - bieg: Joanna Ole¶ków Szłapka [Kapitan]
TAK