Lista startowa


Liczba zgłoszonych drużyn: 52

Liczba zgłoszonych drużyn z potwierdzoną płatnością: 52


lp. Nazwa Drużyny -> Skład Opłata ->
1. Adam i Emi Zawodnik 1 - pływanie: Adam Dąbrowski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Emilia Dąbrowska
TAK
2. Beauty and the Beast Zawodnik 1 - pływanie: Maja Leopold
Zawodnik 2 - bieg: Marcin Leopold [Kapitan]
TAK
3. Błyskawice Zawodnik 1 - pływanie: Michał Krzyżek [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Julia Krzyżek
TAK
4. Boomers Family Zawodnik 1 - pływanie: Przemysław Jędrych [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Zuzanna Jędrych
TAK
5. Borówiec Team Zawodnik 1 - pływanie: Gaja Śmigórska
Zawodnik 2 - bieg: Rafał Śmigórski [Kapitan]
TAK
6. Crazy not lazy Zawodnik 1 - pływanie: Bartosz Obrzut
Zawodnik 2 - bieg: Laura Monkiewicz [Kapitan]
TAK
7. Dragonfly Team Zawodnik 1 - pływanie: Grzegorz Waszak
Zawodnik 2 - bieg: Kamila Malengowska-Waszak [Kapitan]
TAK
8. ESZE Zawodnik 1 - pływanie: Aleksandra Szyttenholm [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Pola Szyttenholm
TAK
9. Ful & Fula Zawodnik 1 - pływanie: Filip Fulczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Agnieszka Fulczyk
TAK
10. HELIOS CZEMPIŃ TEAM Zawodnik 1 - pływanie: Romana Puszkarek [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Julia Puszkarek
TAK
11. Herkulesy Zawodnik 1 - pływanie: Agata Balcerzak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Marcin Balcerzak
TAK
12. Huragan Szklarka Poznań Zawodnik 1 - pływanie: Łukasz Szymański
Zawodnik 2 - bieg: Jakub Szymański [Kapitan]
TAK
13. Imprezowa tri ekipa Zawodnik 1 - pływanie: Piotr StarzyŃski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Antonina Starzyńska
TAK
14. IronMama Dream Team Zawodnik 1 - pływanie: Nina Piotruk [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Agnieszka Gałowska
TAK
15. IronMama Dream Team2 Zawodnik 1 - pływanie: Krzysztof Piotruk [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Agnieszka Gałowska
TAK
16. kajaki2.pl/Drużyna Szpiku Zawodnik 1 - pływanie: Marek Kądzielak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Dominik Kądzielak
TAK
17. KS Posnania Zawodnik 1 - pływanie: Tytus Kęsicki [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Julia Kęsicka
TAK
18. KS Posnania Zawodnik 1 - pływanie: Franciszek Kurek [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Izabela Kurek
TAK
19. KS Posnania Zawodnik 1 - pływanie: Antoni Kurek [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Piotr Kurek
TAK
20. KS Posnania Zawodnik 1 - pływanie: Małgorzata Fijałek - Żuk
Zawodnik 2 - bieg: Hanna Żuk [Kapitan]
TAK
21. Kurczaki rajdowe Zawodnik 1 - pływanie: Oliwier Malcher [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Agnieszka Malcher
TAK
22. Miturki Zawodnik 1 - pływanie: Jan Mitura [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Piotr Mitura
TAK
23. Miturki 2 Zawodnik 1 - pływanie: Martyna Rębas [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Kacper Mitura
TAK
24. MM Zawodnik 1 - pływanie: Marysia Burzyńska [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Marcin Burzyński
TAK
25. Mocni w Gębie - Łapki 1 Zawodnik 1 - pływanie: Jagoda Łapawa
Zawodnik 2 - bieg: Dariusz Łapawa [Kapitan]
TAK
26. Mocni w Gębie - Łapki 2 Zawodnik 1 - pływanie: Urszula Łapawa [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Gabriela Łapawa
TAK
27. Modzel Team Zawodnik 1 - pływanie: Hanna Modzelewska
Zawodnik 2 - bieg: Maciej Modzelewski [Kapitan]
TAK
28. nie ma lipy Zawodnik 1 - pływanie: Jacek Lipczyński [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Bartosz Lipczyński
TAK
29. Outlet AGD www.wgniecione.pl Zawodnik 1 - pływanie: Mikołaj Hyży [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Dominik Hyży
TAK
30. Piękna i bestia Zawodnik 1 - pływanie: Jan Nowaczyk
Zawodnik 2 - bieg: Joanna Nowaczyk [Kapitan]
TAK
31. Plewiska team Zawodnik 1 - pływanie: Bartosz Włodarczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Oliwia Włodarczyk
TAK
32. POSIR Team Zawodnik 1 - pływanie: Zofia Miadziołko [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Łukasz Miadziołko
TAK
33. Power Machines Zawodnik 1 - pływanie: Rafał Kołecki [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Damian Kołecki
TAK
34. Prażyny Zawodnik 1 - pływanie: Małgorzata Prażmowska [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Ala Prażmowska
TAK
35. Rodzinka.pl Zawodnik 1 - pływanie: Roman Białek
Zawodnik 2 - bieg: Borys Białek [Kapitan]
TAK
36. Rumcajs i Cypisek Zawodnik 1 - pływanie: Maciej Nowaczyk [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Stanisław Nowaczyk
TAK
37. Słonie Zawodnik 1 - pływanie: Wawrzyniec Czubak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Julian Czubak
TAK
38. SOPLIKI TEAM Zawodnik 1 - pływanie: Dariusz Sobczak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Krzysiu Sobczak
TAK
39. Start Bydgoszcz /Fundacja Dzieciom zdążyć z Pomocą Zawodnik 1 - pływanie: Gabriel Szyttenholm [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Oliwier Szyttenholm
TAK
40. Szczęśliwa 13 Zawodnik 1 - pływanie: Nadia Markowska
Zawodnik 2 - bieg: Fabian Markowski [Kapitan]
TAK
41. Szmitki Zawodnik 1 - pływanie: Magdalena Prask [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Wojciech Schmidt
TAK
42. Szóstaki Team Zawodnik 1 - pływanie: Aleksander Szóstak
Zawodnik 2 - bieg: Łukasz Szóstak [Kapitan]
TAK
43. Tosia i Asia Zawodnik 1 - pływanie: Antonina Szłapka
Zawodnik 2 - bieg: Joanna Oleśków Szłapka [Kapitan]
TAK
44. Tri Tomaj Zawodnik 1 - pływanie: Kacper Bjj Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Tri Tomaj Przybylski
TAK
45. Tri Tomaj Team Zawodnik 1 - pływanie: Szymisłwa Przybylski [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Monika Przybylska
TAK
46. TRIEKIPA Zawodnik 1 - pływanie: Iwo Dymitrowski
Zawodnik 2 - bieg: Maciej Dymitrowski [Kapitan]
TAK
47. TRIRODZINKA Zawodnik 1 - pływanie: Michał Spryszyński [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Sebastian Spryszyński
TAK
48. Troccy biegają Zawodnik 1 - pływanie: Grzegorz Trocki [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Stanisław Trocki
TAK
49. Turbo Żółwie Zawodnik 1 - pływanie: Patrycja Chylińska
Zawodnik 2 - bieg: Patryk Chyliński [Kapitan]
TAK
50. Walkowioki z Posnanii Zawodnik 1 - pływanie: Bartosz Walkowiak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Jerzy Walkowiak
TAK
51. Waszki Zawodnik 1 - pływanie: Łukasz Waszak [Kapitan]
Zawodnik 2 - bieg: Tomasz Waszak
TAK
52. Zelene Jabolky Zawodnik 1 - pływanie: Sebastian Jabłoński
Zawodnik 2 - bieg: Lena Jabłońska [Kapitan]
TAK