Lista startowa

Forest Run 2017

Mosina 16.09.2017
Dystans: 13,5 km | 22 km | 50 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 757

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 734


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Woś Paweł 1969 "Marka Formy" Piotr i Paweł 22km tak
2. Szymaniak Bartosz 1979 - 50km tak
3. Kędziora Wiesia 1970 - 50km tak
4. Gruchała Dawid 1977 - 50km tak
5. Polus Tomasz 1975 - 50km tak
6. Ubowska Ewelina 1994 - 12,5km tak
7. Włoszyński Marek 1972 1972 12,5km tak
8. Szuszczyński Michał 1976 1976 50km tak
9. Sala Agnieszka 1985 1983 22km tak
10. Sala Waldemar 1983 1983 22km tak
11. Łożyński Radek 1973 4RUN TEAM PIŁA 50km tak
12. Poterała Ewelina 1983 4Run Team Piła 12,5km tak
13. Sikorski Piotr 1981 4Run Team Piła 12,5km tak
14. Gorgoń Piotr 1979 4run Team Piła 50km tak
15. Żak Tomasz 1987 77 Sport Extreme Team 50km tak
16. Borysewicz Wiktor 1996 77 Sport Extreme Team 50km tak
17. Kuczkowski Łukasz 1983 ABY DO METY 12,5km tak
18. Kaczor Marcin 1975 ADJ Kursy Językowe 22km tak
19. Rosół Anna 1969 ADRENALINA FITNESS TEAM 22km tak
20. Fiksa Katarzyna 1979 ADRENALINA FITNESS TEAM 22km tak
21. Nowicka-Błaszczyk Izabela 1980 ADRENALINA FITNESS TEAM 22km tak
22. Komisarek Piotr 1978 ADRENALINA FITNESS TEAM 22km tak
23. Adamczak-Komisarek Joanna 1982 ADRENALINA FITNESS TEAM 12,5km tak
24. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 AF MOSINA TEAM 22km tak
25. Wujek Marcin 1976 Akant-Reh GOSTYŃ 50km tak
26. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 12,5km tak
27. Demishkevych Anastasiia 1998 Anastasiia Demishkevych 22km tak
28. Czajkowski Maciej 1983 Arc'teryx 50km tak
29. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu Monika Stefaniak 22km tak
30. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 22km tak
31. Ślusarek Wiktor 1991 Arka Leśna 22km tak
32. Pietrukiewicz Krzysztof 1970 ARPOL 12,5km tak
33. Czaja Paulina 1994 AZS UAM Poznań 22km tak
34. Grabińska Gizela 1969 AZS UW / DREAM RUN 50km tak
35. Raczkiewicz Jarosław 1971 BE3 CityZen TRI 50km tak
36. Dziurla Adam 1958 Beiersdorf Sport Team 50km tak
37. Bultrowicz Marcin 1977 Beiersdorf Sport Team 50km tak
38. Krzyworzeka Marek 1985 Biedrusko 22km tak
39. Lirsz Justyna 1976 Biedrusko 50km tak
40. Zenker Szymon 1983 BIEGACZE JAROCIN 22km tak
41. Lewandowski Paweł 1985 Biegaj z WSL 50km tak
42. Markiewicz Piotr 1992 Biegaj z WSL 50km tak
43. Michalski Mateusz 1984 Biegaj z WSL 50km tak
44. Suchanecka Anna 1985 Biegaj z WSL 12,5km tak
45. Mróz-Siczyńska Katarzyna 1984 BIEGAM BO NIE LUBIĘ 50km tak
46. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ 22km tak
47. Idzikowski Piotr 1979 BIKEOWE WYPRAWY 22km tak
48. Frankowski Robert 1973 Biskupice 12,5km tak
49. Morkowski Łukasz 1976 Biskupice 12,5km tak
50. Rosikiewicz Wojciech 1988 Biskupice 12,5km tak
51. Starkowski Szymon 1979 Blade Runner 22km tak
52. Pela Jakub 1987 Blokersi 12,5km tak
53. Kaczmarek Aleksandra 1987 BODYWORK 12,5km tak
54. Mazanka Jakub 1976 Borówiec 22km tak
55. Witkowska Katarzyna 1994 Brodnica 12,5km tak
56. Małecki Marek 1975 BROWAR FORTUNA 22km tak
57. Koczorowski Mieczysław 1965 Browar Fortuna 22km tak
58. Budniak Jadwiga 1966 Browar Fortuna 12,5km tak
59. Kozielewski Antoni 1977 BROWAR FORTUNA 22km tak
60. Chmielewski Aleksander 1970 BROWAR FORTUNA 22km tak
61. Dopierała Natalia 1987 Browar Fortuna 12,5km tak
62. Juszczak Rafał 1983 Budimex 22km tak
63. Pańczyszyn Stanisława 1958 BW 22km tak
64. Tresserre Olivier 1970 BYDGOSZCZ 12,5km tak
65. Ung To-My 1973 Bydgoszcz 12,5km tak
66. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ 12,5km tak
67. Prycińska Wiesława 1976 Cafe Szkolna 16 50km tak
68. Klimczak Adam 1966 Caparol Polska 50km tak
69. Surmacz Rafał 1976 CardioRunners 50km tak
70. Łaźniak Agata 1986 CardioRunners 50km tak
71. Strzyżewska Karolina 1977 Ceradz Dolny 50km tak
72. Wawrzyniak Hanna 1974 Championman Czempiń 12,5km tak
73. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team 50km tak
74. Michalak Kazimierz 1957 ChampionMan Team 22km tak
75. Szukalski Cezary 1985 ChampionMan Team 22km tak
76. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team 12,5km tak
77. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team 12,5km tak
78. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team 22km tak
79. Buchert Mariola 1987 ChampionMan Team 22km tak
80. Michalak Jakub 1992 ChampionMan Team 12,5km tak
81. Koska Sławomir 1978 ChampionMan Team 12,5km tak
82. Ślęczkowski Krzysztof 1985 ChampionMan Team /Czempiń 22km tak
83. Żygieło Monika 1976 choszczeńska dziesiątka 22km tak
84. Czapczyk Andrzej 1959 CIACHA I CZAPY 12,5km tak
85. Ciastowski Jaroslaw 1959 CIACHA I CZAPY 12,5km tak
86. Czapczyk Barbara 1998 CIACHA I CZAPY 12,5km tak
87. Rau Justyna 1977 Ciastki.pz/parkrun Poznań 12,5km tak
88. Siemiątkowski Tomasz 1979 CISOWIANKA TEAM 22km tak
89. Babiński Szymon 1977 CISOWIANKA TEAM 22km tak
90. Sierpiński Konrad 1969 CISOWIANKA TEAM PL 12,5km tak
91. Bartkowiak Michal 1987 CITY TRAIL Team 12,5km tak
92. Dybiżbański Wojciech 1988 CityTrail Team 12,5km tak
93. Lutomski Przemo 1981 CITYZEN_ 22km tak
94. Żurek Żaneta 1983 Cityzen_Running Team 50km tak
95. Furmaniuk Lech 1978 Coyote Team 12,5km tak
96. Przytocki Marek 1976 CPR Poznań 50km tak
97. Gorączniak Anna 1990 CrossFit Respect / KobietyBiegaja.pl 22km tak
98. Mróz Marta 1987 Czapury 12,5km tak
99. Rusiecki Tomasz 1977 Czapury 50km tak
100. Woźniak Michał 1979 Czapury 22km tak
101. Radzi Sławomir 1978 Czarnków 12,5km tak
102. Skornia Paweł 1973 Czempiń 12,5km tak
103. Habernik Łukasx 1985 Czempiń 12,5km tak
104. Ratajczak Tomek 1990 Czempiń 22km tak
105. Kurosińska Marlena 1981 czmoń 12,5km tak
106. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska 12,5km tak
107. Stryjska Beata 1968 Daszewice 12,5km tak
108. Borowiec Kinga 1982 Daszewice 22km tak
109. Borowiec Karol 1977 Daszewice 22km tak
110. Balcerek Mariusz 1986 DeGaSa Stęszew 12,5km tak
111. Mucha-Balcerek Marta 1986 DeGaSa Stęszew 12,5km tak
112. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team 50km tak
113. Sawicka Agnieszka 1983 Deloitte Adventure Team 22km tak
114. Pochylski Paweł 1985 Deloitte Adventure Team 22km tak
115. Wróbel Aleksandra 1989 Dirty Sparrows 22km tak
116. Gorwa Sławomir 1973 Długie Stare 22km tak
117. Tojza Tomasz 1974 Dobrzyca 50km tak
118. Konieczny Przemysław 1983 DOPIEWIEC 22km tak
119. Piniarski Paweł 1988 DPKJIP 50km tak
120. Ławniczak Tomasz 1982 Drużyna Szpiku 50km tak
121. Weber Hanna 1970 Drużyna Szpiku 22km tak
122. Medel Artur 1984 Drużyna Szpiku 50km tak
123. Bartosik Daniel 1981 DRUŻYNA SZPIKU 50km tak
124. Ratajczak Anna 1990 Drużyna szpiku 12,5km tak
125. Cieślak Radek 1977 Drużyna Szpiku/Klub Biegających Leśników 12,5km tak
126. Kózka Przemysław 1973 Drużyna Wilka 50km tak
127. Nogły Artur 1975 Drużyna za pisiąt groszy 22km tak
128. Trzcińska Marta 1974 DuroTeam 22km tak
129. Mydlikowski Michał 1981 Dwukropek Team 22km tak
130. Pancylejko Bogdan 1974 Eurovent Athletics Team 12,5km tak
131. Kopania Kamil 1990 Fabryka Triathlonu 22km tak
132. Dobrzelecki Marcin 1983 FAJNI ROWERZYSCI GORZOW 22km tak
133. Szymczak Andrzej 1982 fc polanka 50km tak
134. Szeligowski Jarosław 1987 feelsgood.pl 50km tak
135. Tomczak Mariusz 1972 Fighters Mosina 50km tak
136. Ciastowicz-Tomczak Inga 1973 Fighters Mosina 12,5km tak
137. Szymiczek Sława 1989 Fit Therapy 12,5km tak
138. Mikołajczyk Krzysztof 1977 FlexLink Running Team 22km tak
139. Stróżniak Mikołaj 1986 For Run Team 12,5km tak
140. Cwojdziński Michał 1978 GB Wielkopolscy Biegacze 50km tak
141. Ryniewicz Bartłomiej 1988 GB Wielkopolscy Biegacze 50km tak
142. Zielińska Sabina 1977 GB Wielkopolscy Biegacze 50km tak
143. Janc Rafał 1980 GB Wielkopolscy biegacze 50km tak
144. Michalak Sebastian 1980 Gepardy 22km tak
145. Budna Izabela 1973 Głuchowo 12,5km tak
146. Dominiak Artur 1978 Gniezno 50km tak
147. Budych-Górzna Magdalena 1977 GO! Gowarzewo 50km tak
148. Groński Grzegorz 1971 Golęczewo 50km tak
149. Adamczyk Ania 1978 Gołuski 22km tak
150. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń 22km tak
151. Gałat Jakub 1974 Gostyń 22km tak
152. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / Ms-Fit 22km tak
153. Górny Piotr 1993 Górny Team 50km tak
154. Górny Sławomir 1966 Górny Team 50km tak
155. Stefaniak Maciej 1988 Grand Casino Poznań 22km tak
156. Kiljańska Hanna 1984 Grodziski Klub Biegacza 12,5km tak
157. Borowiak Szymon 1981 Gronówko 22km tak
158. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz 50km tak
159. Skwarski Darek 1982 gRUNwald Poznań 50km tak
160. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan 12,5km tak
161. Wąchnicki Jacek 1983 gRUNwald Team Poznań 22km tak
162. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań 22km tak
163. Wierzejewski Dawid 1985 gRUNwald team Poznań 22km tak
164. Wójkiewicz Patrycja 1977 gRUNwald team Poznań 12,5km tak
165. Galasiński Andrzej 1963 Grupa Sigmeo 50km tak
166. Kłoda Dariusz 1973 Honey Stinger Runners 22km tak
167. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Honey Stingers Runners 22km tak
168. Linkowski Michał 1977 ILoveZiemek/allsports.pl 22km tak
169. Nowicki Artur 1974 INDIAŃSKA WIOSKA - NOWY JAROMIERZ 22km tak
170. Tadrowski Tomasz 1973 Inowrocław 12,5km tak
171. Kłos Ania 1985 Inowrocław 12,5km tak
172. Kałuża Szymon 1985 Invictus Rehabilitacja 12,5km tak
173. Renk Rafał 1973 ITTI 22km tak
174. Jagodzińska Aleksandra 1975 Jagoda Team 22km tak
175. Jagodziński Robert 1973 Jagoda Team 22km tak
176. Pospieszny Rafał 1979 Jarocin 22km tak
177. Chmielarz Karolina 1983 Jarocin 22km tak
178. Lewandowski Piotr 1991 Jelenia Góra 50km tak
179. Świerzowska Magdalena 1978 jeżyce biegają 50km tak
180. Kwiatkowska Zuzanna 1993 Jeżyce Biegają 12,5km tak
181. Kucharski Jakub 1979 jku1979 50km tak
182. Socha Marcin 1978 K&M 50km tak
183. Sajko Jarosław 1981 Kamionki 22km tak
184. Dawidziak Paweł 1985 KB I Love Ziemek 22km tak
185. Kromer Piotr 1984 KB INTREX 12,5km tak
186. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań 50km tak
187. Michalska Olga 1989 KB INTREX Poznań 22km tak
188. Spychała Krzysztof 1989 KB INTREX Poznań 12,5km tak
189. Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań 22km tak
190. Cybulski Dariusz 1981 KB INTREX Poznań 12,5km tak
191. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań 22km tak
192. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań 22km tak
193. Wojciechowski Mariusz 1984 KB INTREX Poznań 12,5km tak
194. Bednarek Arkadiusz 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina/Night Runners 22km tak
195. Dorosz Marek 1968 KB Maniac Poznań 22km tak
196. Kujawiński Artur 1976 KB MANIAC POZNAŃ 50km tak
197. Krawczyk Radek 1982 KB Szamotuly 50km tak
198. Adamczak Joanna 1985 KB SZAMOTUŁY 50km tak
199. Adamczak Zbigniew 1984 KB SZAMOTUŁY 50km tak
200. Welter Przemysław 1989 KB Szamotuły 50km tak
201. Trąbczyński Michał 1982 KB Szamotuły 50km tak
202. Gomulski Marek 1990 KB Złote Kłosy Kołaczkowo 50km tak
203. Moellenbrock Krzysztof 1967 KGB Grzmot Komorniki 22km tak
204. Cieślak Dawid 1985 KGB Grzmot Komorniki 22km tak
205. Wróbel Łukasz 1978 KGB Grzmot Komorniki / Maraton Leszno 50km tak
206. Gromada Andrzej 1966 KGHM ZAKŁADY WZBOGACANIA RUD POLKOWICE 50km tak
207. Jędrzejczak Artur 1985 Kibole w biegu Solec Wlkp/ WLKP Mountains Ultra 22km tak
208. Woźniak Adam 1983 kibole w biegu/parkrun poznań 22km tak
209. Błajet Michał 1980 Kibolski KS 22km tak
210. Ners Maciek 1979 kingrunner.com 50km tak
211. Rozmiarek Marek 1981 Klas Szpot\Kibolski KS 12,5km tak
212. Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo 22km tak
213. Jeż Jolanta 1976 Klub biegacza365 Gostyń 22km tak
214. Błochowiak Magdalena 1982 Klub biegaczy JYSK 50km tak
215. Dąbrowska Monika 1985 Klub Dziub 12,5km tak
216. Dąbrowski Rafał 1983 Klub Dziub 12,5km tak
217. Majchrowicz Izabela 1961 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz 12,5km tak
218. Bąkowska Anna 1980 KLUB ŚLIMAKA TORPEDY 12,5km tak
219. Winnik Elżbieta 1987 Kobiety Biegają 22km tak
220. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety Biegają 12,5km tak
221. Wyrwas-Zygarłowska Izabela 1980 KOBIETY BIEGAJĄ 50km tak
222. Krzyżaniak Blanka 1980 Kobiety biegają 12,5km tak
223. Cichewicz Beata 1969 Kobiety biegają / KLAS Szpot Swarzędz 12,5km tak
224. Skupin Agata 1987 kobietybiegaja.pl 22km tak
225. Bartochowski Łukasz 1981 Kolarze i żeglarze 50km tak
226. Fiedler Michał 1964 Komorniki 12,5km tak
227. Dąbrowicz Katarzyna 1983 Komorniki 22km tak
228. Tomaszewski Dawid 1976 KOMORNIKI 22km tak
229. Dąbrowicz Jakub 1983 Komorniki 22km tak
230. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki 22km tak
231. Hnatyszyn Bartosz 1977 Komorniki 22km tak
232. Malec Artur 1979 Komorniki 22km tak
233. Janiak Amanda 1991 Konin 12,5km tak
234. Kopras Dominik 1981 KOPER TEAM 22km tak
235. Gawarecki Bartosz 1983 Kostrzyn 12,5km tak
236. Gawarecka Kamila 1983 Kostrzyn 12,5km tak
237. Bachorz Agnieszka 1980 Kościan 22km tak
238. Betlej Marcin 1971 Kościan 50km tak
239. Jakubowska-Szłapka Agnieszka 1983 Kościan 22km tak
240. Szczepaniak Michał 1984 Kościan 50km tak
241. Kasprzak Paweł 1984 Kościan 50km tak
242. Małkowski Piotr 1952 Kościan 12,5km tak
243. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy 22km tak
244. Najderek Krzysztof 1980 Koziegłowy 50km tak
245. Migdał Rafał 1973 KP Grunwald 22km tak
246. Niżewski Paweł 1980 KRAKOWIAKTEAM/ADRENALINA FITNESS TEAM 22km tak
247. Krakowiak Wiesław 1964 KrakowiakTeam/AdrenalinaFitnessTeam 22km tak
248. Orkisz Joanna 1980 Kraków 22km tak
249. Pączek Krzysztof 1978 Kraków 12,5km tak
250. Moltzan-Małkowska Magdalena 1975 Krok za Grosz 22km tak
251. Moltzan Zbigniew 1976 Krok za Grosz 22km tak
252. Sokólski Michał 1974 Krosinko 22km tak
253. Fabisiak Marzena 1974 Krosinko Biega :-) 12,5km tak
254. Wojciechowski Adrian 1981 Krosno 12,5km tak
255. Przywarty Marek 1964 Krotoszyn 22km tak
256. Bultrowicz Agnieszka 1977 KS Hades 22km tak
257. Przybylski Łukasz 1979 KS Idmar 22km tak
258. Biesiada Marek 1985 KS Poznań Hussars 22km tak
259. Konarska Aleksandra 1987 KSK Klub Skręconej Kostki 50km tak
260. Paszkiewicz Radosław 1976 Kurza Góra 12,5km tak
261. Ziemba Daria 1988 Lamki 12,5km tak
262. Latanowicz Bernard 1984 Latech Bernard Latanowicz 50km tak
263. Malitzki Martin 1968 Laufklub Berlin 22km tak
264. Drimal Peter 1979 Laufklub Berlin 22km tak
265. Bennedsen Frank 1973 Laufklub Berlin 22km tak
266. Stachowiak Magdalena 1980 Leszno 22km tak
267. Witczak Justyna 1971 Leszno 12,5km tak
268. Adamczak Arkadiusz 1980 Leszno 50km tak
269. warczewski Tomasz 1980 LESZNO 22km tak
270. Graczyk Marcin 1985 Leszno 22km tak
271. Jarmużek Ania 1982 Locooko 12,5km tak
272. Jarmużek Michał 1978 Locooko 22km tak
273. Fabisiak Mateusz 1996 LOFT FITNES 12,5km tak
274. Żurowska Ania 1980 loftfitness Mosina 12,5km tak
275. Jackowska-Boryc Eliza 1989 Lublin 12,5km tak
276. Sawa Piotr 1994 Lublin 22km tak
277. Piętka Kamil 1982 Luboń 22km tak
278. Musiałkiewicz Jan 1995 Luboń 50km tak
279. Kania Paulina 1981 Luboń 12,5km tak
280. Anioła Jakub 1977 Luboń 22km tak
281. Grzempa Damian 1980 Luboń 22km tak
282. Pochylski Dominik 1972 Luboński Klub Biegacza 50km tak
283. Piechocka Dzamila 1978 Lusowo 12,5km tak
284. Chrapicka Dagmara 1979 Lusowo 12,5km tak
285. Kapcińska Małgorzata 1973 Lusówko 22km tak
286. Borsiak Krzysztof 1969 Lux Med 50km tak
287. Nawrocka Paulina 1992 Lwówek 22km tak
288. Piwański Piotr 1958 Łęczyca 22km tak
289. Byczko Szymon 1967 Łódź 22km tak
290. Okręglicka Sara 1987 Łódź 12,5km tak
291. Słomkowska Joanna 1971 Małe Rudy 50km tak
292. Gryczka Mateusz 1983 MARATON LESZNO 50km tak
293. Wiśniewski Tomasz 1971 Maraton leszno 50km tak
294. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam 22km tak
295. Sewiło Magdalena 1977 Marka Formy Piotr i Pawel 22km tak
296. Tobis Marek 1961 Markowe Bieganie 12,5km tak
297. Nowak Mariusz 1981 Matner Running Team 22km tak
298. Sudolska Ewela 1978 MBK TEAM 12,5km tak
299. Wolska Barbara 1979 Mechlin 12,5km tak
300. Karpiński Grzegorz 1983 Mesondżi Lajf Stajl 12,5km tak
301. Kaczmarek Michał 1982 Michał Kaczmarek 22km tak
302. Michałowski Jakub 1980 Michałki Team 22km tak
303. Gucka Paulina 1981 Mieczewo 22km tak
304. Czarnkowski Łukasz 1982 Mieczewo 22km tak
305. Winnik Hubert 1978 Miedzyrzecz 22km tak
306. Roszkowiak Stanisław 1983 Międzyrzecz 12,5km tak
307. Kajewski Rafał 1974 Migrena Team 12,5km tak
308. Matykiewicz Michał 1979 Ministerstwo Dziwnych Kroków 22km tak
309. Poterski Mateusz 1978 MJP DRUK 22km tak
310. Poterski Jakub 1980 mjpdruk.pl / #bezsensu 22km tak
311. Bobowska Amelia 1971 mojatrenerka.pl 12,5km tak
312. Kupczyk Jacek 1971 Mol Runners 50km tak
313. Grajczak Agata 1980 Morsy Poznań 22km tak
314. Grajczak Hubert 1979 MORSY POZNAŃ 22km tak
315. Reszel Ireneusz 1975 Mosina 22km tak
316. Bartoszewicz Przemysław 1967 Mosina 22km tak
317. Maciejewska Izabella 1987 Mosina 22km tak
318. Piasecka Karolina 1982 Mosina 12,5km tak
319. Burzynski Jaroslaw 1961 Mosina 22km tak
320. Burdajewicz Magdalena 1980 mosina 50km tak
321. Burzyńska Ewa 1976 Mosina 12,5km tak
322. Szóstak Marcin 1982 Mosina 22km tak
323. Waszkowiak Krzysztof 1981 Mosina 12,5km tak
324. Kulik Dominika 1987 Mosina 12,5km tak
325. Grzesik Łukasz 1981 Mosina 22km tak
326. Bogucka Emilia 1978 Mosina 50km tak
327. Janicka Magda 1980 Mosina 12,5km tak
328. Chudziński Marcin 1981 Mosina Biega 22km tak
329. Żerdzińska Agnieszka 1973 Mosina Biega 12,5km tak
330. Żerdziński Michał 1973 Mosina Biega 12,5km tak
331. Smogulecki Michał 1994 Mosina Biega 22km tak
332. Czeska Karolina 1990 Mosina biega 22km tak
333. Czeski Wojciech 1987 Mosina biega 22km tak
334. Włodarczak Marlena 1989 Mosina biega 22km tak
335. Załuski Piotr 1973 Mosina Biega 22km tak
336. Andrzejewska Barbara 1974 Mosina Biega 22km tak
337. Kominowski Piotr 1953 MSICS POZNAŃ 12,5km tak
338. Zagubień Wojtek 1977 MTM & TTR 50km tak
339. Karczyńska Eliza 1983 MUD GOATS 22km tak
340. Olejnicki Mikołaj 1989 MUD GOATS 22km tak
341. Siegień Malwina 1989 Mud Goats 12,5km tak
342. Szczepaniak Paweł 1989 Mud Goats 22km tak
343. Grefkiewicz Justyna 1976 Murowana Goślina 12,5km tak
344. Zieliński Mariusz 1982 Nadleśnictwo Grodzisk 22km tak
345. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią 50km tak
346. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko 50km tak
347. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners 50km tak
348. Walaszczyk Lucyna 1987 Natural Born Runners 22km tak
349. Wiśniewski Kuba 1993 Natural Born Runners Team 22km tak
350. Łuczko Grzegorz 1985 Natural Born Runners Team 22km tak
351. Sierszulska Ewa 1982 NBR 22km tak
352. Trus Marta 1987 NBR 12,5km tak
353. Włodarkiewicz Dominik 1974 NBR TEAM 22km tak
354. Skalski Przemysław 1981 Neopunkt Mosina 12,5km tak
355. Rychel Mateusz 1994 Neopunkt Mosina 12,5km tak
356. Szczepski Adrian 1985 Neopunkt Mosina 22km tak
357. Kleiber Michał 1978 Neopunkt Mosina 22km tak
358. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA 22km tak
359. Pytel Mateusz 1987 NETBOX Biega 22km tak
360. Gembalski Marcin 1981 NETBOX biega 22km tak
361. Mrugalska Liliana 1991 Netbox Biega 22km tak
362. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners 50km tak
363. Gerowski Maciej 1975 Netbox biega / Lesz NO Limits Runners 50km tak
364. Manel Mariusz 1973 Netbox Biega / Lesz No Limits Runners 22km tak
365. Pietraszewski Witold 1985 Netbox Biega / LeszNo Limits Runners 50km tak
366. Szał Tomasz 1979 NIE ZA DALEKO 50km tak
367. Tittenbrun Aleksander 1987 Niezła Korba 12,5km tak
368. Jasik Wojciech 1970 niezrzeszony 22km tak
369. Siwczak Wojciech 1957 niezrzeszony 12,5km tak
370. Zaborowski Kamil 1990 Night runners 50km tak
371. Cichoracki Patryk 1984 Night Runners 50km tak
372. Czarnowska Katarzyna 1982 Night runners 12,5km tak
373. Dojs Aleksandra 1980 Night Runners 22km tak
374. Guzikowski Radosław 1976 Night Runners 22km tak
375. Borucki Jakub 1987 Night Runners 50km tak
376. Marciniak Julia 1984 Night Runners 50km tak
377. Król Maciej 1977 Night Runners 22km tak
378. Bobrowska Ania 1982 Night Runners 50km tak
379. Kolski Jacek 1978 Night Runners 50km tak
380. Sawczuk Karolina 1975 Night Runners 22km tak
381. Jachimowska Anna 1979 NIGHT RUNNERS 22km tak
382. Braun Tomasz 1975 Night Runners 22km tak
383. Cwojdziński Piotr 1978 NIGHT RUNNERS 22km tak
384. Wolna Monika 1976 Night Runners 22km tak
385. Miałkas Szymon 1986 Night Runners 22km tak
386. Oldenburg Tim 1980 Night Runners 22km tak
387. Adamczewski Jakub 1988 Night Runners / NBR 22km tak
388. Putowska Beata 1986 Night Runners /kobiety biegają.pl 12,5km tak
389. Robakowska Asia 1983 Night Runners Ostrów Wielkopolski 22km tak
390. Krawczyk Anna 1980 Night Runners Ostrów Wielkopolski 22km tak
391. Izydorek Mateusz 1992 Night Runners Poznań 50km tak
392. Jastrząbek Waldemar 1980 Oborniki 12,5km tak
393. Buryło Krzysztof 1992 Oborygeni 50km tak
394. Wojciechowski Zygmunt 1953 Off-Trail Konin 22km tak
395. Kozłowska Małgorzata 1981 Oława 12,5km tak
396. Czuba Robert 1968 Orange Polska 50km tak
397. Jedut Justyna 1984 Orchowo 50km tak
398. Siemaszko Marcin 1982 Paqj.pl 50km tak
399. Henschke Adam 1983 Park Komorniki 50km tak
400. Ptak-Adamczewska Małgorzata 1960 parkrun 12,5km tak
401. Olejniczak Cezary 1983 parkrun Poznań 12,5km tak
402. Ziętarski Paweł 1984 Parkrun Poznań 12,5km tak
403. Śmigielska Małgorzata 1979 Parkrun Poznań 12,5km tak
404. Szyc Zuza 1990 parkrun Poznań 12,5km tak
405. Koroński Tadeusz 1970 Parkrun Poznań 22km tak
406. Gabrysz Agnieszka 1975 parkrun poznań 12,5km tak
407. Krenz Sławka 1977 parkrun Poznań / Kobiety Biegają 12,5km tak
408. Kowalczyk Paulina 1987 Paulina Kowalczyk 12,5km tak
409. Dembiński Arkadiusz 1986 Pawłowo Skockie 22km tak
410. Sprawka Joanna 1991 PCH_RUN 22km tak
411. Gorączniak Maciej 1978 Pener z Jeżyc 22km tak
412. Łukaszewski Szymon 1985 Petara 22km tak
413. Woźniak Krzysztof 1988 PETARDA LESZNO 22km tak
414. Żmudziński Krzysztof 1989 PI 22km tak
415. Mizerny Maria 1988 PI 22km tak
416. Solecki Dariusz 1962 Piatkowo na Biegowo 22km tak
417. Najderek Maciej 1982 Piękna Helena 22km tak
418. Kucharski Michał 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY 22km tak
419. Czubiel Konrad 1976 PKS Galopująca Soczewica 50km tak
420. Domański Łukasz 1981 Plewiska 22km tak
421. Spychała Agnieszka 1971 Plewiska 12,5km tak
422. Lubiński Tomasz 1981 Plewiska 22km tak
423. Juchacz Krzysztof 1985 Plewiska 22km tak
424. Radom Marcin 1981 Plewiska 22km tak
425. Wojszcz Tomasz 1982 Plewiska 22km tak
426. Sobiech Karolina 1984 Plewiska 22km tak
427. Deckert Dawid 1985 Poco loco 22km tak
428. Zawadzki Przemyslaw 1984 Poco Loco Adventure Team 12,5km tak
429. Poturalska Agata 1985 Poco Loco AT 50km tak
430. Tuchołka Marta 1985 Poco Loco AT 22km tak
431. Błaszyk Mateusz 1987 Poco-Loco AT 22km tak
432. Nowak Bartosz 1983 Pomioty Szatana 50km tak
433. Nowicki Andrzej 1991 Pomioty Szatana 50km tak
434. Jazy Szymon 1984 Pomioty Szatana 50km tak
435. Jaśkowiak Ewelina 1978 Pomioty Szatana 22km tak
436. Silska Sylwia 1972 Potasze 50km tak
437. Karczynska Monika 1981 Power Training 22km tak
438. Wachowiak Paweł 1979 Poza biurem 22km tak
439. Baranowska Marta 1980 poza biurem 22km tak
440. Augustyniak Maciej 1968 Poza biurem 22km tak
441. Kaftański Michał 1982 Poznan 22km tak
442. Dersley Stephen 1970 Poznan 50km tak
443. Dersley Aneta 1975 Poznan 12,5km tak
444. Devine Anna 1985 Poznan 22km tak
445. Kaftański Michał 1982 Poznan 22km tak
446. Czarnowski Stefan 1982 Poznan 12,5km tak
447. Filas Piotr 1982 Poznan 22km tak
448. Płocińska Ola 1985 Poznan 22km tak
449. Adamczewski Mateusz 1994 Poznan 22km tak
450. Lipko Anna 1982 POZNAŃ 22km tak
451. Szamocka Anna 1980 Poznań 22km tak
452. Król Konrad 1974 Poznań 22km tak
453. Czajka Elżbieta 1989 Poznań 22km tak
454. Waluś Jakub 1985 Poznań 50km tak
455. Ziętek Krzysztof 1957 POZNAŃ 22km tak
456. Jaraczewski Marcin 1982 Poznań 22km tak
457. Szyszka Marcin 1977 Poznań 22km tak
458. Balczyńska Anna 1984 Poznań 12,5km tak
459. Brzozowska Maja 1979 Poznań 12,5km tak
460. Kaczmarek Artur 1984 Poznań 50km tak
461. Bojkowski Tomasz 1979 Poznań 22km tak
462. Zieliński Paweł 1974 Poznań 22km tak
463. Ptak Dorota 1970 Poznań 12,5km tak
464. Ptak Dariusz 1968 Poznań 12,5km tak
465. Linka Tomasz 1975 Poznań 22km tak
466. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań 22km tak
467. Dębska Klaudyna 1986 Poznań 22km tak
468. Stencel Dawid 1985 Poznań 22km tak
469. Serafiński Mirosław 1976 Poznań 50km tak
470. Gładysiak Małgorzata 1981 Poznań 12,5km tak
471. Kaczmarek Jacek 1977 Poznań 50km tak
472. Burzyński Patryk 1975 Poznań 50km tak
473. Frankowicz Magdalena 1983 poznań 22km tak
474. Stachowiak Marcin 1974 Poznań 22km tak
475. Rozynek Małgorzata 1978 Poznań 22km tak
476. Szymczak Anna 1989 Poznań 12,5km tak
477. Nędzi Kasia 1979 Poznań 12,5km tak
478. Bartz Krzysztof 1978 Poznań 50km tak
479. Połczyński Maciej 1981 Poznań 22km tak
480. Ziółkowska-Suchanek Iwona 1981 Poznań 22km tak
481. Mazur Marek 1979 Poznań 12,5km tak
482. Piotrowski Przemysław 1971 Poznań 22km tak
483. Waszczuk Łukasz 1987 Poznań 22km tak
484. Rusek Damian 1984 Poznań 12,5km tak
485. Koszarek Maciej 1967 poznań 50km tak
486. Tomkowiak Aleksandra 1975 Poznań 12,5km tak
487. Rodowska Anna 1985 Poznań 12,5km tak
488. Żurek Adrianna 1995 Poznań 22km tak
489. Kośmider Magdalena 1987 Poznań 22km tak
490. Verniers Rita 1985 Poznań 12,5km tak
491. Warańska Marta 1978 Poznań 12,5km tak
492. Piechota Łukasz 1985 Poznań 22km tak
493. Gwozdowski Marek 1986 Poznań 22km tak
494. Lewandowski Łukasz 1975 Poznań 50km tak
495. Trojanowska Małgorzata 1994 Poznań 22km tak
496. Burda Maciej 1976 Poznań 22km tak
497. Ruciński Andrzej 1955 Poznań 12,5km tak
498. Duda Katarzyna 1990 Poznań 22km tak
499. Mleczko Paweł 1980 Poznań 22km tak
500. Hajdziona Agata 1984 Poznań 12,5km tak
501. Balczyński Bogusław 1955 Poznań 22km tak
502. Terka Barbara 1980 Poznań 22km tak
503. Grzelka Agata 1987 Poznań 12,5km tak
504. Waligórski Maciej 1974 Poznań 22km tak
505. Burzyńska Adrianna 1993 Poznań 12,5km tak
506. Ratajczak Magdalena 1979 Poznań 22km tak
507. Maślankiewicz Katarzyna 1973 Poznań 22km tak
508. Paradowski Norbert 1975 Poznań 50km tak
509. Książek Katarzyna 1985 Poznań 12,5km tak
510. Prałat Bartosz 1973 Poznań 50km tak
511. Bogusiewicz Antoni 1983 Poznań 12,5km tak
512. Gimzicka Ewa 1977 Poznań 22km tak
513. Marciniak Katarzyna 1980 Poznań 12,5km tak
514. Monczyńska Małgorzata 1983 Poznań 12,5km tak
515. Bąk Maciej 1987 Poznań 22km tak
516. Juszczak Paweł 1978 Poznań 22km tak
517. Płociński Mateusz 1983 Poznań 22km tak
518. Zieleźnik Bartosz 1985 Poznań 12,5km tak
519. Macioszek Natalia 1984 Poznań 22km tak
520. Nowaczyk Weronika 1985 Poznań 22km tak
521. Rudzik Jakub 1999 Poznań 22km tak
522. Kolańczyk Filip 1977 Poznań 50km tak
523. Murawicz Adam 1988 Poznań 50km tak
524. Urbańska Magdalena 1980 Poznań 22km tak
525. Malewski Jan 1995 Poznań 12,5km tak
526. Waszczuk Marta 1988 Poznań 12,5km tak
527. Poprawski Paweł 1984 Poznań 50km tak
528. Wojtkowiak Elżbieta 1974 Poznań 22km tak
529. Staszak Agata 1992 Poznań 12,5km tak
530. Grzegorzewicz Dominik 1997 Poznań 12,5km tak
531. Pernak Przemysław 1997 Poznań 12,5km tak
532. Bednarz Marek 1983 Poznań 22km tak
533. Garbacki Michał 1980 Poznań 50km tak
534. Mossakowski Rafał 1993 Poznań 12,5km tak
535. Olejnik Miłka 1978 Poznań 12,5km tak
536. Olejnik Jakub 1998 Poznań 12,5km tak
537. Skoczyński Tomasz 1975 Poznań 50km tak
538. Lewicki Michał 1984 Poznań 12,5km tak
539. Koronowska Anna 1990 Poznań 12,5km tak
540. Jankowska Barbara 1975 Poznań 50km tak
541. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 12,5km tak
542. Bednarczyk Daria 1976 Poznań 22km tak
543. Przysiwek Patryk 1987 Poznań 50km tak
544. Przysiwek Magdalena 1987 Poznań 22km tak
545. Nowaczyk Zuzanna 1994 Poznań 22km tak
546. Madoń Rafał 1989 Poznań 12,5km tak
547. Babicz Michał 1981 Poznań 22km tak
548. Kurek Marta 1986 Poznań 22km tak
549. Hauda Bartosz 1986 Poznań 12,5km tak
550. Krawczuk Dawid 1977 Poznań 12,5km tak
551. Rudzik Rafał 1973 Poznań 22km tak
552. Karolczak Paweł 1974 Poznań 22km tak
553. Adamczewska Paulina 1981 Poznań 12,5km tak
554. Ratajczak Zbigniew 1981 Poznań 12,5km tak
555. Rutkiewicz Piotr 1977 Poznań Race Team 22km tak
556. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team - SRTG Poznań 22km tak
557. Michalik Marcin 1987 POZNAŃ/TUSZÓW 22km tak
558. Pluto-Prądzyński Piotr 1986 PPP 22km tak
559. Sazonova Anna 1982 Prague 50km tak
560. Wąsowski Piotr 1980 Press Service Monitoring Mediów 22km tak
561. Wąsowska Dagmara 1985 Press Service Monitoring Mediów 22km tak
562. Krystkowiak Tomasz 1970 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 22km tak
563. Majchrzycki Wojciech 1985 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 22km tak
564. Kaczmarek Izabela 1977 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 12,5km tak
565. Nowicki Daniel 1990 Press-Service Monitoring Mediów 22km tak
566. Przybył Adam 1984 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 12,5km tak
567. Biedrzyński Michał 1987 Press-Service Monitoring Mediów 12,5km tak
568. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel 12,5km tak
569. Kokociński Jan 1960 Presto Travel 22km tak
570. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel 22km tak
571. Opaczyk Martin 1989 Presto Travel 22km tak
572. Dembski Paweł 1982 PRO366 22km tak
573. Bulzacki Maciej 1978 Promienko 12,5km tak
574. Bulzacka Izabela 1976 Promienko 12,5km tak
575. Stefaniak Damian 1989 Pruszcz Biega 50km tak
576. Kwiatkowska Agnieszka 1986 Pruszków 12,5km tak
577. Woźniak Jerzy 1984 Przebiegli 22km tak
578. Garus Paweł 1985 Przebiegli 22km tak
579. Kwiatkowski Dawid 1985 przebiegli 22km tak
580. Weber Paweł 1973 Psarskie ŚREM 22km tak
581. Włodarkiewicz Kamil 1990 Psycho - Kam 50km tak
582. Wołowicz Wojtek 1987 Puszczyk Bukowy 50km tak
583. Drobczyński Bartosz 1982 Puszczyk Bukowy 22km tak
584. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo 22km tak
585. Kaźmierczak Aleksander 1995 Puszczykowo 12,5km tak
586. Andersz-Jaworska Anna 1988 Puszczykowo 22km tak
587. Hajduk Michał 1984 Puszczykowo 12,5km tak
588. Stachowiak Łukasz 1993 Puszczykowo 22km tak
589. Filipiak Łukasz 1978 Puszczykowo 12,5km tak
590. Sitko Marta 1983 Pyzdrzanie w biegu 22km tak
591. Rudzki Jan 1977 QUAY POZNAŃ 22km tak
592. Jagiełka Beata 1976 REAL 64-sto 22km tak
593. Poszytek Jagoda 1990 REDA 50km tak
594. Olejnik Adam 1988 Refericon 50km tak
595. Woelke Joanna 1975 Robakowo 22km tak
596. Pitracha-Michalak Agata 1981 Rogalinek 22km tak
597. Jasiński Marcin 1978 Rogoziński Klub Biegacza 22km tak
598. Rosińska Małgorzata 1989 Rosińscy Team 22km tak
599. Stańczyk Patrycja 1991 Rosińscy Team 22km tak
600. Skrzypczak Radosław 1977 Round Space 22km tak
601. Strzelczyk Piotr 1976 RTCK WIKTOR ARROW 50km tak
602. Zdanowski Piotr 1978 run-log.com 22km tak
603. Matyja Wioleta 1976 Runner's Power 12,5km tak
604. Kulak Dominika 1986 Runner's Power 12,5km tak
605. Pazoła Jarosław 1973 RUNNER'S POWER 50km tak
606. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power 22km tak
607. Matyja Andrzej 1974 Runner\ 12,5km tak
608. Kapusta Tomasz 1980 Ruuner's Power 12,5km tak
609. Bojek Łukasz 1987 Rydzyna 22km tak
610. Borkowski Adam 1983 SAMURAJ Konin 12,5km tak
611. Bekier Maciej 1979 SCIM/Wójtowicz TRI Team 50km tak
612. Wiśniewski Janusz 1973 Siedmiomilowe Buty 50km tak
613. Łąkowski Zbigniew 1975 SiekierkaOgrody.pl 50km tak
614. Wrzesiński Grzegorz 1971 Skoki 22km tak
615. Baron Grażyna 1954 Skórzewo 12,5km tak
616. Siarkiewicz Patrycjusz 1982 Skórzewo 50km tak
617. Wożniak Maciej 1981 słupca 22km tak
618. Powałowska Danka 1978 SŁYNNI KENIJCZYCY 50km tak
619. Sapalski Arkadiusz 1976 Słynni Kenijczycy 22km tak
620. Rosa Bartosz 1980 Smashing PĄpkins 50km tak
621. Rosa Ewelina 1983 Smashing Pąpkins 12,5km tak
622. Wieczorek Mari 1984 Smashing Pąpkins/KB Szamotuły 22km tak
623. Wieczorek Łukasz 1984 Smashing Pąpkins/KB Szamotuły 22km tak
624. Benedykcińska Katarzyna 1986 Smok Trójgłowy 22km tak
625. Smorawiński Adam 1984 Smorawinski@gmail.com 22km tak
626. Mrugas Marcin 1995 SNOW.DOG 12,5km tak
627. Jasiukiewicz Marek 1976 SNOW.DOG ADVENTURE 22km tak
628. Hajder Tymoteusz 1996 SNOW.DOG ADVENTURE 22km tak
629. Osuchowski Karol 1986 SNOW.DOG ADVENTURE 22km tak
630. Kwiatkowski Bartłomiej 1988 SNOW.DOG ADVENTURE 12,5km tak
631. Bukowska Ewelina 1992 SNOW.DOG ADVENTURE 12,5km tak
632. Tyrchan Wojciech 1984 SNOW.DOG ADVENTURE 12,5km tak
633. Zwolinski Kuba 1979 SNOW.DOG Adventure 50km tak
634. Zwolińska Ania 1978 SNOW.DOG Adventure 50km tak
635. Śmiałek Kasia 1991 SNOW.DOG ADVENTURE 12,5km tak
636. Szafrański Paweł 1989 SNOW.DOG ADVENTURE 12,5km tak
637. Dudek Rafał 1971 solo 22km tak
638. Karpiński Robert 1971 SPARTANIE DZIECIOM 50km tak
639. Włodarczyk Teresa 1967 SPC 50km tak
640. Bąk Andrzej 1972 SPC 50km tak
641. Kwaśna Marzena 1971 SPP Team 22km tak
642. Jankowiak Adam 1983 SPP Team 50km tak
643. Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda 22km tak
644. Stańczyk Sławomir 1988 Stargard. Ja się nie ścigam 12,5km tak
645. Palicki Krzysztof 1975 Stęszew 50km tak
646. Fligier Katarzyna 1972 Stowarzyszenie Nowe Granice 50km tak
647. Kaczmarek Tomasz 1980 Strefa Psychologii Sportu 50km tak
648. Kaczmarek Magdalena 1985 Strefa Psychologii Sportu 12,5km tak
649. Łuczak Tomasz 1970 Struś Kardio 22km tak
650. Matejko Krzychu 1987 Studio K3 12,5km tak
651. Fellmann Jakub 1981 Studio K3 12,5km tak
652. Miszczyk Maciej 1979 studio-k3 12,5km tak
653. Eitner Tomek 1977 Suchy Las 22km tak
654. Ratajczak Marek 1975 Swarzedz 50km tak
655. Wawrzaszek Paweł 1969 Swarzędz 22km tak
656. Lembowicz Grzegorz 1976 Swarzędz 50km tak
657. Boguś Tomasz 1977 Szamotuły 12,5km tak
658. Radożycki Radek 1975 Szczecin 50km tak
659. Sawicka Anna 1986 Szczecin 22km tak
660. Greberska Weronika 1978 Szczytniki 12,5km tak
661. Lipowicz Łukasz 1976 Szczytniki 50km tak
662. Jurgielewicz Piotr 1983 Szewczuk team / NBR 12,5km tak
663. Ziółkowska Wanda 1990 Szreniawa 22km tak
664. Nowak Krzysztof 1976 Śrem 22km tak
665. Stężycki Maciej 1987 Śrem 12,5km tak
666. Wons Maja 1995 Śrem 12,5km tak
667. Koch Antoni 1961 Śrem 12,5km tak
668. Adamiak Łukasz 1994 Śrem 50km tak
669. Jagiełło Jakub 1979 Środa Wielkopolska 12,5km tak
670. Cierpka Dominika 1988 Środa Wielkopolska 12,5km tak
671. Sobik Paulina 1983 ŚRODA WIELKOPOLSKA 12,5km tak
672. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska 12,5km tak
673. Zygmunt Michał 1977 Środa Wlkp 50km tak
674. Oleszak Paulina 1981 Środa Wlkp. 12,5km tak
675. Oleszak Jacek 1981 Środa Wlkp. 22km tak
676. Kubisiak Ilona 1975 Środa Wlkp. 12,5km tak
677. Wartecka Małgorzata 1975 Środa Wlkp. 22km tak
678. Kubisiak Daniel 1994 Środa Wlkp. 12,5km tak
679. Szcześniak Anna 1989 Świat Biegacza Fehlau Run Team 22km tak
680. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne 22km tak
681. Strzelewicz Marlena 1983 Tarnowo Podgórne 12,5km tak
682. Tomaszewski Marek 1978 Team Draczyński 22km tak
683. Panek Michał 1992 Toruń 50km tak
684. Jakubczyk Rafał 1981 triboys 22km tak
685. Kowalik Tomasz 1987 Trio z Matejki 22km tak
686. Binkowski Marcin 1973 TROLLS 50km tak
687. Pikusa Michał 1987 Trzcianka 50km tak
688. Sarbinowski Krzysztof 1983 Turew 22km tak
689. Daniuk Kasia 1973 UKS CITYZEN_ 22km tak
690. Piórkowski Marcin 1983 Vadain Runing Club 50km tak
691. Szyszka Jakub 1984 Vege Runners 50km tak
692. Grudniak Filip 1990 Vege Runners 50km tak
693. Stolinski Dominik 1976 Vege Runners 22km tak
694. Styperek Jakub 1982 VegeRunners 50km tak
695. Łazarowicz Katarzyna 1973 Velocity 22km tak
696. Pawlikowska Paulina 1987 Verbal Victory 12,5km tak
697. Nowak Łukasz 1983 Virtual Runner Clubo 50km tak
698. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn 50km tak
699. Pociejewski Wojciech 1986 Warmia Vegan Runners 50km tak
700. Marcinkowska Natalia 1977 Warszawa 12,5km tak
701. Bartosiński Mariusz 1973 Warszawa 50km tak
702. Szabelak Witek 1981 Warszawa 50km tak
703. Maliszewska Marta 1978 Warszawa 50km tak
704. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM 12,5km tak
705. Borzystowski Patryk 1984 WIDZIALNI.PL 50km tak
706. Kwiatkowska Agnieszka 1980 Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego 12,5km tak
707. Dobroś Magdalena 1977 Wieruszów 22km tak
708. Szymański Arkadiusz 1971 Wild@ 22km tak
709. Matysik Piotr 1984 Wiry 50km tak
710. Piotrowski Krzysztof 1958 WKTJ 22km tak
711. Mackowiak Anna 1983 WKTJ 12,5km tak
712. Grzelakowski Robert 1980 WkurwTeam 50km tak
713. Relewicz Maciej 1979 Wolne Ślimaki 22km tak
714. Mróz Izabela 1982 Wolne Ślimaki 22km tak
715. Kutyba Mariusz 1980 Wolne Ślimaki 22km tak
716. Fudali Bartosz 1987 Wolsztyn 22km tak
717. Zawiślak Jarosław 1964 WROCLAW MARATHON TEAM 50km tak
718. Sznajder Joanna 1983 Wrocław 12,5km tak
719. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław 22km tak
720. Szostek Mateusz 1984 Wrocław 12,5km tak
721. Przywarta Patrycja 1993 Wrocław 12,5km tak
722. Żebrowska Kasia 1985 Września 50km tak
723. Więcek Agnieszka 1980 Września 22km tak
724. Stefański Dawid 1989 www.dziewiczagorabiega.pl 22km tak
725. Kramm Grażyna 1972 ZABIEGANE ŚREPOLE 22km tak
726. Michalska Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe 22km tak
727. Koszarek Andrzej 1972 Zabiegane ŚrePoLe 22km tak
728. Bojek Beata 1976 ZAKWASY TEAM 22km tak
729. Waszyk Anita 1985 Zalasewo 22km tak
730. Ślaziński Paweł 1977 Zbrudzewo 12,5km tak
731. Wiśniewski Mateusz 1997 Zelów 50km tak
732. Szymański Szymon 1997 Zelów 22km tak
733. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka team 22km tak
734. Wąchnicki Marcin 1979 Żółta Zebra 22km tak