Lista startowa

Forest Run 2018

Mosina 15.09.2018
Dystans: 13,5 km | 22 km | 50 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 582

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 561


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adam Marek 1975 SRV TEAM 50km tak
2. Adamczyk Paulina 1989 Poznań 13,5km tak
3. Adamska Zofia 1989 Decathlon Poznań 13,5km tak
4. Adamski Łukasz 1983 BIEGAM BO NIE LUBIE 50km tak
5. Andrzejewski Jakub 1978 Czempiń 22km tak
6. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy 22km tak
7. Antkowiak Dagmara 1984 Puszczykowo 13,5km tak
8. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają 22km tak
9. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań 50km tak
10. Balcerek Mariusz 1986 DeGaSa Stęszew 13,5km tak
11. Baraniak Małgorzata 1988 Kluski 22km tak
12. Bartkowiak Bartosz 1975 KS HADES 22km tak
13. Bartkowiak Karolina 1990 Miłosław 13,5km tak
14. Bartz Krzysztof 1978 Getinge Infecteam 22km tak
15. Bazyly Wojtek 1983 Poco Loco / Be3 Cityzen_ 13,5km tak
16. BĄbelczyk Piotr 1972 ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM 50km tak
17. Bąkowski Jacek 1971 Geberit Team 50km tak
18. Bednarczyk Daria 1976 Poznań 50km tak
19. Bednarek Aneta 1977 Night Runners 22km tak
20. Bekier Maciej 1979 SCIM 22km tak
21. Bell Dominika 1991 Poznań 13,5km tak
22. Bestrzyńska Joanna 1971 Gądki 13,5km tak
23. Bestrzyński Olech 1971 Człapak Robakowo 22km tak
24. Bezak Damian 1985 Ostrów Wielkopolski 13,5km tak
25. Biedrzyński Michał 1987 Press-Service Monitoring Mediów 22km tak
26. Biegański Michał 1984 KB INTREX Poznań 13,5km tak
27. Bielińska Olga 1989 KB INTREX Poznań 13,5km tak
28. Biesiada Marek 1985 KS Poznań Hussars 22km tak
29. Biliński Marek 1983 :-) 22km tak
30. Binek Katarzyna 1989 Night Runners 22km tak
31. Błachowiak Jakub 1989 STREFASPORTU.PL MW INVEST 13,5km tak
32. Błaszyk Mateusz 1987 poco loco AT 22km tak
33. Błoch Paweł 1983 Runner's Power 22km tak
34. Bobowska Amelia 1971 mojatrenerka.pl 13,5km tak
35. Bobrowska Anna 1982 Night Runners 50km tak
36. Bogusiewicz Antoni 1983 JANOWY MŁYN 22km tak
37. Bogusiewicz Karolina 1983 JANOWY MŁYN 13,5km tak
38. Bojkowski Tomasz 1979 sporyskarbowe.pl 22km tak
39. Borkowska-Kowalczyk Daria 1981 Koszalin 22km tak
40. Borowiak Szymon 1981 Gronówko 22km tak
41. Borucki Paweł 1982 Poznań 22km tak
42. Bosianek Kamila 1978 4RUN Team Piła 22km tak
43. Brączkowski Damian 1996 Poznań 13,5km tak
44. Brzeziński Tomasz 1976 Poznań 50km tak
45. Buchert Mariola 1987 ChampionMan Team 22km tak
46. Bucik Alicja 1986 Czogori Halny 13,5km tak
47. Buczel Lidia 1981 Getinge Infecteam 13,5km tak
48. Budasz Przemysław 1986 Suchy Las 13,5km tak
49. Budych-Górzna Magdalena 1977 GO! Gowarzewo 50km tak
50. Bulzacka Izabela 1976 Promienko 13,5km tak
51. Bulzacki Maciej 1978 Promienko 22km tak
52. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko 50km tak
53. Burzyński Łukasz 1987 BGC Runners 50km tak
54. Ceglarz Patrycja 1996 Decathlon Swadzim 13,5km tak
55. Ceranek Piotr 1994 Poznań 22km tak
56. Chmielewski Aleksander 1970 Browar Fortuna 22km tak
57. Chodkiewicz Urszula 1983 1983 50km tak
58. Chwalisz Łukasz 1985 POCO LOCO ADVENTURE 22km tak
59. Ciastowski Jarosław 1959 Ciacha i Czapy 13,5km tak
60. Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają 22km tak
61. Ciszak Jaroslaw 1990 Poznań 22km tak
62. Ciszak Karol 1980 Poznań 22km tak
63. Cwojdziński Michał 1978 GB Wielkopolscy Biegacze 50km tak
64. Cwojdziński Piotr 1978 Night Runners 22km tak
65. Cybulska Agnieszka 1984 Poznań 13,5km tak
66. Cybulski Dariusz 1981 KB INTREX Poznań 13,5km tak
67. Czajka Elżbieta 1989 Poznań 22km tak
68. Czajkowski Maciej 1983 Dead Bird 50km tak
69. Czapczyk Andrzej 1959 Ciacha i Czapy 13,5km tak
70. Czecholiński Piotr 1968 LeszNO Limits Runners 50km tak
71. Czechowski Mateusz 1994 Poznań 13,5km tak
72. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań 50km tak
73. Czuba Robert 1968 Orange Polska 50km tak
74. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 22km tak
75. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne 22km tak
76. Daniuk Kasia 1973 CITYZEN 50km tak
77. Dąbrowski Maciej 1988 Kluski 50km tak
78. Demby Michał 1988 Mud Goats 50km tak
79. Dębska Klaudyna 1986 Poznań 50km tak
80. Dojs Aleksandra 1980 Night Runners 22km tak
81. Dolata Michał 1984 Zalasewo 22km tak
82. Dolata Wojtek 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy 13,5km tak
83. Domański Łukasz 1981 Mosina 22km tak
84. Dominiak Artur 1978 Gniezno 50km tak
85. Donaj Adam 1974 niezrzeszony 22km tak
86. Dopierała Natalia 1987 Browar Fortuna 22km tak
87. Drogowska Joanna 1983 Poznań 13,5km tak
88. Dudek Monika 1984 Decora Running Team 13,5km tak
89. Dudziak Grzegorz 1987 Night Runners 22km tak
90. Dymek Jakub 1981 KB INTREX Poznań 13,5km tak
91. Eitner Tomek 1977 Fakro Team 22km tak
92. Estrada Oscar 1978 Hello 13,5km tak
93. Fabisiak Mateusz 1996 Neopunkt Mosina / Apteka Natura 13,5km tak
94. Falenska Anita 1985 falenska.pl 50km tak
95. Fechner Ireneusz 1952 Biegaj z WSL 22km tak
96. Felkowska Karolina 1982 Koszalin 13,5km tak
97. Felkowski Tomasz 1980 Koszalin 13,5km tak
98. Fesz-Chlebowska Krystyna 1972 Wołów Biega 22km tak
99. Frankowicz Magdalena 1983 SNY 22km tak
100. Frankowski Robert 1973 Biskupice 13,5km tak
101. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA 22km tak
102. Gajda Jolanta 1969 SuperKid.pl 22km tak
103. Gajda Michał 1985 Jednoosobowy Klub Ultramaratończyka Sochaczew 50km tak
104. Gandecka Agnieszka 1985 Poznań 13,5km tak
105. Garbacki Łukasz 1988 Poznań 13,5km tak
106. Garbacki Michał 1980 Poznań 13,5km tak
107. Gawarecka Kamila 1983 Kostrzyn 13,5km tak
108. Gawarecki Bartosz 1983 Kostrzyn 13,5km tak
109. Gawronska Anna 1990 Fit Lamy 13,5km tak
110. Gawrońska Karolina 1989 fit lamy 13,5km tak
111. Gerowska Aleksandra 1974 Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt NOE / MS-FIT 22km tak
112. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners / SWG 50km tak
113. Giera Marcin 1989 Krzemieniewo 22km tak
114. Głogowska Magdalena 1996 Rokietnica 22km tak
115. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska 50km tak
116. Goleniewski Mateusz 1992 Kamil Leśniak Fanpage TEAM 50km tak
117. Gomulski Marek 1990 KB Złote Kłosy Kołaczkowo 50km tak
118. Gorgoń Piotr 1979 4RUN TEAM PIŁA 50km tak
119. Gozdur Michał 1982 Poznań 13,5km tak
120. Goździak Grzegorz 1982 KOSTRZYN 13,5km tak
121. Graczyk Marcin 1985 Poznań 22km tak
122. Graj Marianna 1982 Strzeszyn 22km tak
123. Grajczak Agata 1980 Morsy Poznań 22km tak
124. Granops Maciej 1981 Mosina 22km tak
125. Greberska Weronika 1978 StruśKardio 22km tak
126. Grefkiewicz Justyna 1976 Murowana Goślina 13,5km tak
127. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa 50km tak
128. GruchaŁa Dawid 1977 Siedleczko 50km tak
129. Grzelak Marta 1993 KB INTREX 13,5km tak
130. Haremza Joanna 1982 WKTJ 22km tak
131. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team 13,5km tak
132. Hejna Przemysław 1992 Poznań 13,5km tak
133. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią 22km tak
134. Heneczkowska Anna 1993 Decathlon Poznań 13,5km tak
135. Henschke Adam 1983 ParkKomorniki 13,5km tak
136. Hetman Wojciech 1987 Darnowo 50km tak
137. Hetmańczyk Szymon 1976 Biskupice 13,5km tak
138. Hnatyszyn Bartosz 1977 Zielone Wzgorze 22km tak
139. Horla Tomasz 1990 Poznań 22km tak
140. Hulewicz Aga 1985 kobietybiegaja.pl 13,5km tak
141. Ignaszewski Krzysztof 1979 Runner's Power 50km tak
142. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań 13,5km tak
143. Izydorek Mateusz 1992 Night Runners 50km tak
144. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo 22km tak
145. Jabłoński Mateusz 1982 Matti Mele Team 13,5km tak
146. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz 50km tak
147. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan 13,5km tak
148. Jaczun Bartek 1974 ZGRUPKA TEAM 13,5km tak
149. Jagodzińska Aleksandra 1975 Jagoda Team 22km tak
150. Jagodziński Robert 1973 Jagoda Team 22km tak
151. Jakubczyk Rafał 1981 triboys 50km tak
152. Jakubowski Piotr 1978 Leszno 22km tak
153. Janc Rafał 1980 GRUPA BIEGOWA WIELKOPOLSCY BIEGACZE 50km tak
154. Janicka Dobrochna 1984 Poznań 22km tak
155. Janicka Magdalena 1980 Mosina 13,5km tak
156. Jankowiak Adam 1983 SPP Team 50km tak
157. Jankowska Barbara 1975 Poznań 50km tak
158. Jankowski Robert 1988 Czempiń 50km tak
159. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 22km tak
160. Jazy Szymon 1984 Luboń 13,5km tak
161. Jączak-Goździak Małgorzata 1983 KOSTRZYN 13,5km tak
162. Jeż Jolanta 1976 1976 50km tak
163. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo 22km tak
164. Jurewicz Agata 1986 Poznan 13,5km tak
165. Jurgielewicz Piotr 1983 Szewczuk team / NBR Team 13,5km tak
166. Kabała Bartosz 1995 Gostyń 22km tak
167. Kaczmarczyk Kasia 1976 SNY 13,5km tak
168. Kaczmarek Dawid 1990 SWAT TEAM 13,5km tak
169. Kaczmarek Izabela 1977 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 13,5km tak
170. Kaczmarek Joanna 1988 Vegerunners 50km tak
171. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś 22km tak
172. Kaczmarek Patrycja 1988 Ostrów wlkp 22km tak
173. Kaczor Marcin 1975 Święciechowa 22km tak
174. Kajewski Rafał 1974 Migrena Team / Wiocha Biega 50km tak
175. Kalisz Aleksandra 1994 Bydgoszcz 22km tak
176. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team 22km tak
177. Kapitańczyk Mateusz 1990 Fit4Life 50km tak
178. Kaproń Sebastian 1974 Rakownia 50km tak
179. Karczewski Tomasz 1977 Puszczykowo 22km tak
180. Karczmarska Joanna 1992 Joanna Karczmarska 50km tak
181. Karczyńska Eliza 1983 MUD GOATS 22km tak
182. Kaźmierczak Konrad 1987 Zalasewo 13,5km tak
183. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno 13,5km tak
184. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań 50km tak
185. Kegel Karolina 1984 KobietyBiegają 22km tak
186. Kelner Łukasz 1987 KB INTREX POZNAŃ 22km tak
187. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM 22km tak
188. Kierstein Agata 1993 Wktj 22km tak
189. Kilkowska Paulina 1979 mosina 22km tak
190. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 22km tak
191. Klabik Maciej 1972 El Rapido 22km tak
192. Kleiber MichaŁ 1978 Neopunkt Mosina 50km tak
193. Klisowski Grzegorz 1980 Polonia Środa 13,5km tak
194. Klupczyńska Karolina 1995 UE Poznań 13,5km tak
195. Kłosowicz Izabela 1972 Kęsy Team 13,5km tak
196. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners 22km tak
197. Koczorowski Mieczysław 1965 Browar Fortuna 22km tak
198. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel 13,5km tak
199. Kokociński Jan 1960 Presto Travel 22km tak
200. Kolańczyk Filip 1977 ZgranaPaczka 50km tak
201. Kolski Jacek 1978 Night Runners 50km tak
202. Kołach Sebastian 1985 Poznań 13,5km tak
203. Kołaczyńska-Szklarek Julia 1991 Puszczykowo 13,5km tak
204. Konieczny Bartosz 1978 Gniezno 22km tak
205. Konik Tomasz 1985 Śrem 22km tak
206. Konkolewska Agnieszka 1980 BROWAR FORTUNA 50km tak
207. Konkolewski Maciej 1979 BROWAR FORTUNA 50km tak
208. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 RUN is FUN 22km tak
209. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań 22km tak
210. Koszarek Maciej 1967 Śrem 50km tak
211. Kowalczyk Mariusz 1976 Brak 22km tak
212. Kowalczyk Natalia 1990 Stęszew 13,5km tak
213. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem 22km tak
214. Kozielewski Antoni 1977 Rzyć chyża gżegżółki i chyża 22km tak
215. Kozieł Łukasz 1982 Siedlce k. Lubina 50km tak
216. Kozlowski Tomasz 1978 plewiska 22km tak
217. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań 22km tak
218. Krakowiak Rafał 1989 KRAKOWIAKTEAM 50km tak
219. Krakowiak Wiesław 1964 KrakowiakTeam 22km tak
220. Kramm Grażyna 1972 Śrem 22km tak
221. Krawczyk Katarzyna 1983 KB Szamotuły 13,5km tak
222. Krawczyk Radosław 1982 KB Szamotuły 50km tak
223. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina 22km tak
224. Krąpiec Waldemar 1962 Poznań 13,5km tak
225. Król Konrad 1974 Asseco Active Team 22km tak
226. Król Maciej 1977 Night Runners 22km tak
227. Królski Marcin 1976 Poznań 22km tak
228. Krystkowiak Tomasz 1970 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 22km tak
229. Krztoń Krzysztof 1990 Warszawa 50km tak
230. Krzysztoszek Marcin 1977 Duszniki 22km tak
231. Krzyżaniak Blanka 1980 Kobiety biegają 13,5km tak
232. Krzyżostaniak Marek 1970 Asnyka Biega 13,5km tak
233. Książek Katarzyna 1985 REHAU BSC 22km tak
234. Kucharski Jakub 1979 jku1979 50km tak
235. Kucharski MichaŁ 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY 22km tak
236. Kuczyńska Joanna 1972 Wołów Biega 22km tak
237. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE 50km tak
238. Kulczycki Jakub 1993 Poznań 13,5km tak
239. Kulej Marta 1984 ZALASEWO 22km tak
240. Kupczyk Jacek 1971 MOL RUNNERS 50km tak
241. Kupczyński Igor 1987 Poznań 50km tak
242. Kupka Martyna 1987 SWAT TEAM 13,5km tak
243. Kurzacz Orfeusz 1972 4run Team Piła 22km tak
244. Kusztelska Lucyna 1978 WATAHA - Łączy nas bieganie 13,5km tak
245. Kuśnierczak Wiesław 1974 Suchy Las 13,5km tak
246. Kwaśna Marzena 1971 SPP Team 22km tak
247. Kwiatkowska Agnieszka 1986 Poznań 13,5km tak
248. Kwolek Michał 1987 placki 13,5km tak
249. Latanowicz Bernard 1984 Hercog Running Team 50km tak
250. Lech Piotr 1980 BRZEG DOLNY 22km tak
251. Lembowicz Grzegorz 1976 SWARZĘDZ 50km tak
252. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam 22km tak
253. Leśniak Kamil 1993 Inov-8 22km tak
254. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team 13,5km tak
255. Lewandowski Łukasz 1975 BUDCHEM 50km tak
256. Lewicki Michał 1984 Ethiopian Runners 22km tak
257. Lipowicz Łukasz 1976 Szczytniki 50km tak
258. Lirsz Justyna 1976 1976 50km tak
259. Lis Marek 1987 Swarzędz 22km tak
260. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus 50km tak
261. Lubiński Tomasz 1981 Plewiska 22km tak
262. Ludwikowska Marta 1992 Kościan 50km tak
263. Łabuszyński Daniel 1973 Poznań 22km tak
264. Łakomiak Artur 1980 Runner's Power 22km tak
265. Łakomy Piotr 1982 Murowana Goślina Biega 50km tak
266. Łasocha Kamila 1982 POZNAŃ 13,5km tak
267. Ławniczak Tomasz 1982 Drużyna Szpiku 50km tak
268. Łąkowski Zbigniew 1975 Koziegłowy 50km tak
269. Łożyński Radek 1973 4RUN TEAM PIŁA 50km tak
270. Łuczak Tomasz 1970 Struś Kardio 22km tak
271. Łuczko Grzegorz 1985 Natural Born Runners Team 13,5km tak
272. Łukaszewski Wojciech 1984 - 13,5km tak
273. Łukaszyk Maciej 1983 Poznań 22km tak
274. Łyszczarz Wojciech 1980 Deloitte Adventure Club 22km tak
275. Macias Waldemar 1958 Drużyna Gazety Zielona Góra 22km tak
276. Maciejewski Marcel 1987 Poznań 50km tak
277. Macioszek Natalia 1984 Poznań 22km tak
278. Maćkowiak Krzysztof 1984 Poznań 13,5km tak
279. Magdziarz Basia 1977 Kęsy Team 22km tak
280. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team 50km tak
281. Majewicz Damian 1986 Stęszew 22km tak
282. Malec Artur 1979 Komorniki 22km tak
283. Maliński Artur 1992 PRO366 13,5km tak
284. Małecki Marek 1975 1975 50km tak
285. Małkowski Piotr 1952 Kościan 13,5km tak
286. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki 22km tak
287. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS 22km tak
288. Marcinkowska Anita 1983 parkrun Poznań 22km tak
289. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka Team 22km tak
290. Marczyńska Marta Łucja 1988 Mosina 13,5km tak
291. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety biegają /SNY 22km tak
292. Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners 13,5km tak
293. Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Kamionki 22km tak
294. Matuszewska Agata 1992 Poznań 13,5km tak
295. Mazanka Jakub 1976 Borówiec 50km tak
296. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń 22km tak
297. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań 50km tak
298. Michalak Filip 1984 Poznań 22km tak
299. Michalak Monika 1990 KobietyBiegają 22km tak
300. Michalak Sebastian 1980 Gepardy 22km tak
301. Michalak Sławek 1976 TEAM ROGALINEK 22km tak
302. Michalik-Tomczak Hanna 1976 Smashing PĄpkins 13,5km tak
303. Michalski Mateusz 1984 Biegaj z WSL 50km tak
304. Miedziarek MirosŁaw 1983 Night Runners 22km tak
305. Mielnik Katarzyna 1986 MieloneSroczki 13,5km tak
306. Miękus Hubert 1975 warszawa 50km tak
307. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 13,5km tak
308. Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń 22km tak
309. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki 22km tak
310. Minkisiewicz Agnieszka 1988 Night Runners 22km tak
311. Misiun Joanna 1987 Poznań 22km tak
312. Młynarczyk Magdalena 1985 Vege Runners 13,5km tak
313. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam 22km tak
314. Morkowski Łukasz 1976 Biskupice 13,5km tak
315. Moroz Justyna 1986 Poznań 13,5km tak
316. Moroz Marcin 1981 Tarnowo Podgórne 13,5km tak
317. Moskaluniec Marta 1987 Poznań 13,5km tak
318. Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM 13,5km tak
319. MrÓz-SiczyŃska Katarzyna 1984 SIŁA I CZOSNEK 50km tak
320. Mrugalska Liliana 1991 Gostyń 13,5km tak
321. Murgała Dawid 1982 Mosina 13,5km tak
322. Musiałkiewicz Jan 1995 Luboń 50km tak
323. Muszyński Marek 1987 AR Poznan 22km tak
324. Mydlarz Sławomir 1972 Skórzewo 13,5km tak
325. Nadstaga Ania 1980 Kęsy Team 13,5km tak
326. Najderek Maciej 1982 NajderkiCztery 22km tak
327. Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM 13,5km tak
328. Napierała Tomasz 1977 ABC Tax 50km tak
329. Nawrocka Paulina 1992 Lwówek 22km tak
330. Nędzi Kasia 1979 Poznań 13,5km tak
331. Nierychlewski Mariusz 1987 Warszawa 22km tak
332. Nowaczyk Weronika 1985 Poznań 13,5km tak
333. Nowak Damian 1963 MKP Astromal Leszno 22km tak
334. Nowakowska Magdalena 1991 Skórzewo 13,5km tak
335. Nyga Ewa 1983 Poznan 13,5km tak
336. Odija Leszek 1977 Wiry 50km tak
337. Oksiejuk Marek 1977 SIŁA I CZOSNEK 50km tak
338. Olech Marianna 1982 Wrocław 13,5km tak
339. Olejnicki Mikołaj 1989 Radio Afera 13,5km tak
340. Olejniczak Monika 1986 Poznań 22km tak
341. Olejnik Adam 1988 Refericon/Ultrazdrowie 50km tak
342. Olejnik Tomasz 1975 Wiry 22km tak
343. Oleszak Jacek 1981 Środa Wlkp. 22km tak
344. Oleszczak Agnieszka 1979 Night Runners 13,5km tak
345. Oleszczak Piotr 1973 Biegam Bo Są Tacy Co Nie Mogą 22km tak
346. Olszewski Dariusz 1970 Dom Piwa biega 50km tak
347. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam 13,5km tak
348. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel 22km tak
349. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań 22km tak
350. Ożana Bartosz 1990 Night Runners 22km tak
351. Pabich Krzysztof 1973 4 RUN TEAM PIŁA 22km tak
352. Paluch Bernard 1972 Dąbrówka 50km tak
353. Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team 50km tak
354. Paluta Jakub 1984 1984 50km tak
355. Panek Jarek 1975 Złotniki 13,5km tak
356. Panek Krzysztof 1970 Browar Fortuna 22km tak
357. Panek Marek 1986 Poznań 13,5km tak
358. Panek Ola 2000 Złotniki 13,5km tak
359. Pańczyszyn Stanisława 1958 BODYWORK 22km tak
360. Paradowski Norbert 1975 Poznań 22km tak
361. Parucki Michał 1977 Vege Runners / Drużyna Lecha Poznań 13,5km tak
362. Pawelczyk Adriana 1976 BIEGAM BO NIE LUBIE 50km tak
363. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam 13,5km tak
364. Pawlik Joanna 1985 KS Pretorium Poznań 50km tak
365. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power 50km tak
366. Pela Jakub 1987 Decora Running Team 13,5km tak
367. Pelc-Wanielista Agnieszka 1984 KB Maniac Poznań 22km tak
368. Pempera Maciej 1977 Poznań 13,5km tak
369. Piatkowski Tomasz 1974 ST RUNERS 22km tak
370. Piechota Łukasz 1985 Poznań 13,5km tak
371. Piechowiak Marek 1982 Altkom biega 13,5km tak
372. Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań 22km tak
373. Pieszała Maciej 1987 Poznań 22km tak
374. Pietraszewski Witold 1985 Gostyń Easy Trail / LeszNo Limits Runners 13,5km tak
375. Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner 50km tak
376. Pietrzak-Porowska Agnieszka 1983 Warszawa 13,5km tak
377. Piętka Daria 1987 "Piotr i Paweł" Marka Formy 13,5km tak
378. Piętka Kamil 1982 Luboń 50km tak
379. Piotrowski Krzysztof 1958 WKTJ 22km tak
380. Piórkowski Marcin 1983 Vadain Runing Club 50km tak
381. Piszczygłowa Bernadeta 1971 Gorzów Wielkopolski 22km tak
382. Pitracha Michalak Agata 1981 TEAM ROGALINEK 22km tak
383. Pittner Grzegorz 1984 Świerczewo Run/ Kocham Outdoor 22km tak
384. Pittner Katarzyna 1983 Świerczewo Run 22km tak
385. Piwański Piotr 1958 Łęczyca 50km tak
386. Placko Jacko 1983 Poznań 13,5km tak
387. PŁÓciennik Renata 1963 Night Runners Ostrów Wielkopolski 22km tak
388. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team 50km tak
389. Pochylski Radosław 1988 Poznan 50km tak
390. Podlecka Agnieszka 1984 4Run Team Piła 13,5km tak
391. Pogorzelska Alicja 1989 Poznań 22km tak
392. Popławski Marcin 1983 Pan 13,5km tak
393. Poprawski Paweł 1984 Hercog Running Team 50km tak
394. Porowski Waldek 1976 Celestynów 50km tak
395. Posiła Joanna 1979 1979 13,5km tak
396. Poterska Karolina 1977 MJP DRUK 13,5km tak
397. Poterski Jakub 1980 mjpdruk.pl / #bezsensu 13,5km tak
398. Poturalska Agata 1985 Poco Loco AT / moodbox team 22km tak
399. Powałowska Danka 1978 Słynni Kenijczycy 22km tak
400. Prüfer Paweł 1972 Kosieczyn 22km tak
401. Przybylski Bartłomiej 1977 RUN is FUN 22km tak
402. Przybylski Krzysztof 1969 GNIEZNO BIEGA 50km tak
403. Przybylski Łukasz 1979 Ks Idmar 13,5km tak
404. Przybylski Wojciech 1997 Poznań 22km tak
405. Przybylski Wojciech 1971 QUAY POZNAŃ 50km tak
406. Przybysz Katarzyna 1988 Murowana Goślina 13,5km tak
407. Przysiwek Patryk 1987 Poznań 50km tak
408. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław 50km tak
409. Przywarty Marek 1964 krotoszyn` 22km tak
410. Puchacz Wojciech 1992 ZałogaGórska/Poco Loco Team 50km tak
411. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam 13,5km tak
412. Ratajczak Roman 1995 Dąbrowa Biskupia 22km tak
413. Regulski Marcin 1981 BrodŁejbiega TEAM 13,5km tak
414. Reszel Ireneusz 1975 Mosina 22km tak
415. Rogalski Filip 1976 Fast Sharks 50km tak
416. Romanowicz Karolina 1989 Night Runners 22km tak
417. Romanowicz MichaŁ 1990 KB Pilnujemy Tyłów 22km tak
418. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins 50km tak
419. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners 22km tak
420. Rudzik Rafał 1973 Skład Stulecia 22km tak
421. Rudzki Jan 1977 QUAY POZNAŃ 50km tak
422. Rusiecki Tomasz 1977 Czapury 50km tak
423. Rutka Marek 1978 MUAY RUNNING TEAM 50km tak
424. Rybarczyk Ilona 1989 HUSARIA RACE TEAM 22km tak
425. Rybarczyk Marcin 1975 Poznań 22km tak
426. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers 22km tak
427. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers 22km tak
428. Rydlewski Marek 1994 Mosina 22km tak
429. Rzyha Hubert 1984 Runner's Power 22km tak
430. Rzywucka Jolanta 1977 4run Team Piła 22km tak
431. Salwa Ewelina 1983 4 Run Team Piła 22km tak
432. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ 22km tak
433. Sawicka Agnieszka 1983 Deloitte Adventure Team 22km tak
434. Schulz Paweł 1989 SPP Team 13,5km tak
435. Sempruch Witold 1997 Poznań 22km tak
436. Serafiński Mirosław 1976 Poznań 50km tak
437. Siarkiewicz Patrycjusz 1982 SRV TEAM 50km tak
438. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners Team 50km tak
439. Siejek Natalia 1988 Powiat Poznański/Kobiety biegają 22km tak
440. Siemaszko Marcin 1982 Poznań 50km tak
441. Siennicki Leszek 1974 Suchy Las 50km tak
442. Sierpiński Konrad 1969 Cisowianka Team PL 22km tak
443. Sikorski Piotr 1981 4 Run Team Piła / Giro di Zawada 50km tak
444. Sikorski Rafał 1975 Poznań 13,5km tak
445. Silski Marek 1969 Potasze 22km tak
446. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów 50km tak
447. Skoczynski Tomasz 1975 Poznań 50km tak
448. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl 50km tak
449. Słaby Tomasz 1969 Goggle Pro Active Eyewear Team 13,5km tak
450. Smolich Paweł 1976 Śrem 13,5km tak
451. Sobik Paulina 1983 PRO366 13,5km tak
452. Sobisiak Agnieszka 1971 Bez Spiny 13,5km tak
453. Sochacka Anna 1990 BODYWORK 22km tak
454. Sokołowski Marcin 1982 Mosina 22km tak
455. Sołtysiak Karol 1975 Poznań 50km tak
456. Sprawka Joanna 1991 PCH_RUN 22km tak
457. SpychaŁa SŁawomir 1966 SAPOWICE 13,5km tak
458. Sroczyński Jakub 1976 MieloneSroczki 13,5km tak
459. Sroka Tymoteusz 1993 Września 13,5km tak
460. Stachowiak Magdalena 1980 Leszno 13,5km tak
461. Staniewska Aga 1986 AR Poznań 50km tak
462. Starkowski Szymon 1979 Zielonka Sznup Team 22km tak
463. Starzyński Przemysław 1982 Scorpion 50km tak
464. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki 22km tak
465. Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl 50km tak
466. Stefaniak Krzysztof 1983 ZGRUPKA TEAM 22km tak
467. Stefaniak Marek 1979 Warszawa 50km tak
468. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu Monika Stefaniak 13,5km tak
469. Stępniak Iga 1988 1988 22km tak
470. Strykowski JarosŁaw 1967 Drużyna Szpiku 50km tak
471. Strzelczyk Darek 1975 Komorniki 13,5km tak
472. Strzelczyk Ilona 1963 KĘSY TEAM 13,5km tak
473. Stube Tomasz 1972 MOSINA 13,5km tak
474. Studzinski Jacek 1979 Drużyna Szpiku 50km tak
475. Sudolska Ewela 1978 MBK TEAM 13,5km tak
476. Swajdo Barbara 1984 Poznań 13,5km tak
477. Synowiec Patryk 1984 Poznań 22km tak
478. Szafrańska Paulina 1986 BrodŁej Biega Team 13,5km tak
479. Szamocka Anna 1980 Poznań 22km tak
480. Szczepaniak Marcin 1984 xRunners 50km tak
481. Szczygieł Anna 1987 Getinge Infecteam 13,5km tak
482. Szpakowski Marcin 1982 Poznań 22km tak
483. Szukała Dariusz 1980 Kibolski KS 13,5km tak
484. Szukała Izabela 1987 Poznań 22km tak
485. Szumlewicz Sebastian 1971 Suchy Las 50km tak
486. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań 50km tak
487. Szwinta Natalia 1991 Piechowice 22km tak
488. SzymaŃski Jędrzej 1981 Pozbań 50km tak
489. Szymkowiak Piotr 1974 Luboń 22km tak
490. Szymyślik Jacek 1977 Leszno 22km tak
491. Szyszka Marcin 1977 Poznań 13,5km tak
492. Śniegocki Robert 1975 Środa Wielkopolska 13,5km tak
493. Środa Sławomir 1988 Poznań 13,5km tak
494. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA 50km tak
495. Tabaczyńska Martyna 1992 Night Runners 22km tak
496. Taciak Daniel 1987 Śrem 22km tak
497. Tadrowski Tomasz 1973 Inowrocław 13,5km tak
498. Tittenbrun Aleksander 1987 Niezła Korba 13,5km tak
499. Tobis Elżbieta 1961 Poznań 13,5km tak
500. Toboła Beata 1980 Swarzędz 22km tak
501. Tokarzewska Katarzyna 1982 Dąbrówka 22km tak
502. Tomala Monika 1983 Night Runners 13,5km tak
503. Tomaszewski Marek 1978 Mosina 22km tak
504. Tomczak Magdalena 1975 Mosina 13,5km tak
505. Tomczak Mariusz 1972 NEOPUNKT Mosina 50km tak
506. Tomczyk Dawid 1977 NovemBeer Running Team 22km tak
507. Tritt Dawid 1984 Muay Running Team 50km tak
508. Tuchołka Marta 1985 Poco Loco AT 22km tak
509. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team 50km tak
510. Urbanska Magdalena 1980 MAG 13,5km tak
511. Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Wkurw_team 22km tak
512. Uznańska Weronika 1985 Poznań 13,5km tak
513. Von Ossowska Aleksandra 1985 TJ! 22km tak
514. Walaszczyk Lucyna 1987 NBR Team 50km tak
515. Walczak Patryk 1989 xRunners 50km tak
516. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 22km tak
517. WaligÓrski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy 50km tak
518. WaligÓrski Ryszard 1957 Wolsztyński Klub Biegowy 50km tak
519. Walkowska Justyna 1982 Poznań 13,5km tak
520. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań 50km tak
521. Wawrzaszek Pawel 1969 Swarzędz 22km tak
522. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań 22km tak
523. Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia 13,5km tak
524. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka 22km tak
525. Wierski Artur 1976 psarskie 13,5km tak
526. Wieruszewski Mateusz 1980 No Excuses Team/Maratończyk Poznań 50km tak
527. Wietrzyński Maciej 1970 Statmid Club 13,5km tak
528. Więcek Agnieszka 1980 Skład Stulecia 22km tak
529. Wilk Bartłomiej 1990 Poznań 13,5km tak
530. Winckiewicz Marek 1976 Poznań 22km tak
531. Winnik Ela 1987 Kobiety Biegają 22km tak
532. Wiśniewska Barbara 1989 Husaria Race Team 50km tak
533. Wiśniewski Kuba 1993 NATURAL BORN RUNNERS Team 50km tak
534. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej 50km tak
535. Witczak Justyna 1971 Leszno 13,5km tak
536. Woeke Joanna 1975 Robakowo 22km tak
537. Wojciechowski Mariusz 1984 KB INTREX 13,5km tak
538. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team 50km tak
539. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa 22km tak
540. Wolna Monika 1976 Night Runners 22km tak
541. Wolska Paulina 1981 Biskupice 22km tak
542. Woźniak Adam 1983 Aluplast Poznań 50km tak
543. Woźny Jarosław 1976 Piątkowo Na Biegowo 50km tak
544. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam 13,5km tak
545. Wroe Agnieszka 1981 1981 50km tak
546. Wróbel Michał 1988 Poznań 22km tak
547. ZagubieŃ Wojtek 1977 MTM 50km tak
548. ZajĄc Leszek 1979 L.o.t.a.Z Włoszakowice 50km tak
549. Zakrzewski Karol 1983 . 13,5km tak
550. Załuska-Lipa Agnieszka 1979 MOSINA TEAM 13,5km tak
551. Zawadzki Albert 1998 Poznań 50km tak
552. Zdanowski Dawid 1991 wkurw_team 50km tak
553. Ziemba Daria 1988 Lamki 13,5km tak
554. Ziemski Maciej 1984 Vege Runners 13,5km tak
555. Zienkiewicz Zuzanna 1998 Opalenica 13,5km tak
556. Ziolkowska Magda 1988 Warszawa 13,5km tak
557. Ziółkowska-Suchanek Iwona 1981 - 22km tak
558. Żebrowska Kasia 1985 Września 50km tak
559. Żuberek Janusz 1972 Skórzewo 50km tak
560. Żurek Adrianna 1995 Poznań 22km tak
561. Żyliński Marcin 1995 4RUN TEAM PIŁA 22km tak