Lista startowa

Forest Run 2018

Mosina 15.09.2018
Dystans: 13,5 km | 22 km | 50 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 533

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 360


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Dolata Wojtek 1982 "Piotr i Paweł" Marka Formy 13,5km tak
2. Piętka Daria 1987 "Piotr i Paweł" Marka Formy 13,5km tak
3. Ziółkowska-Suchanek Iwona 1981 - 22km tak
4. Lirsz Justyna 1976 1976 50km tak
5. Posiła Joanna 1979 1979 13,5km tak
6. Wroe Agnieszka 1981 1981 50km tak
7. Chodkiewicz Urszula 1983 1983 50km tak
8. Paluta Jakub 1984 1984 50km tak
9. Salwa Ewelina 1983 4 Run Team Piła 22km tak
10. Pabich Krzysztof 1973 4 RUN TEAM PIŁA 22km tak
11. Sikorski Piotr 1981 4 Run Team Piła / Giro di Zawada 50km tak
12. Łożyński Radek 1973 4RUN TEAM PIŁA 50km tak
13. Podlecka Agnieszka 1984 4Run Team Piła 13,5km tak
14. Gorgoń Piotr 1979 4RUN TEAM PIŁA 50km tak
15. Bosianek Kamila 1978 4RUN Team Piła 22km tak
16. Kurzacz Orfeusz 1972 4run Team Piła 22km tak
17. Rzywucka Jolanta 1977 4run Team Piła 22km tak
18. Żyliński Marcin 1995 4RUN TEAM PIŁA 22km tak
19. Woźniak Adam 1983 Aluplast Poznań 50km tak
20. Frąckowiak Ewelina 1976 amat*ORKA 22km tak
21. Staniewska Aga 1986 AR Poznań 50km tak
22. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu Monika Stefaniak 13,5km tak
23. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 22km tak
24. Krzyżostaniak Marek 1970 Asnyka Biega 13,5km tak
25. Król Konrad 1974 Asseco Active Team 22km tak
26. Burzyński Łukasz 1987 BGC Runners 50km tak
27. Pawelczyk Adriana 1976 BIEGAM BO NIE LUBIE 50km tak
28. Adamski Łukasz 1983 BIEGAM BO NIE LUBIE 50km tak
29. Hetmańczyk Szymon 1976 Biskupice 13,5km tak
30. Sochacka Anna 1990 BODYWORK 22km tak
31. Pańczyszyn Stanisława 1958 BODYWORK 22km tak
32. Mazanka Jakub 1976 Borówiec 50km tak
33. Kowalczyk Mariusz 1976 Brak 22km tak
34. Panek Krzysztof 1970 Browar Fortuna 22km tak
35. Lech Piotr 1980 BRZEG DOLNY 22km tak
36. Lewandowski Łukasz 1975 BUDCHEM 50km tak
37. Kalisz Aleksandra 1994 Bydgoszcz 22km tak
38. Sanchez Vincent 1967 BYDGOSZCZ 22km tak
39. Porowski Waldek 1976 Celestynów 50km tak
40. Lewandowski Darek 1987 ChampionMan Team 13,5km tak
41. Turek Magdalena 1981 ChampionMan Team 50km tak
42. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team 50km tak
43. Czapczyk Andrzej 1959 Ciacha i Czapy 13,5km tak
44. Ciastowski Jarosław 1959 Ciacha i Czapy 13,5km tak
45. Daniuk Kasia 1973 CITYZEN 50km tak
46. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 22km tak
47. Rusiecki Tomasz 1977 Czapury 50km tak
48. Andrzejewski Jakub 1978 Czempiń 22km tak
49. Jankowski Robert 1988 Czempiń 50km tak
50. Bestrzyński Olech 1971 Człapak Robakowo 22km tak
51. Bucik Alicja 1986 Czogori Halny 13,5km tak
52. Hetman Wojciech 1987 Darnowo 50km tak
53. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska 50km tak
54. Ratajczak Roman 1995 Dąbrowa Biskupia 22km tak
55. Paluch Bernard 1972 Dąbrówka 50km tak
56. Pela Jakub 1987 Decora Running Team 22km tak
57. Dudek Monika 1984 Decora Running Team 13,5km tak
58. Łyszczarz Wojciech 1980 Deloitte Adventure Club 22km tak
59. Sawicka Agnieszka 1983 Deloitte Adventure Team 22km tak
60. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team 50km tak
61. Olszewski Dariusz 1970 Dom Piwa biega 50km tak
62. Macias Waldemar 1958 Drużyna Gazety Zielona Góra 22km tak
63. Ławniczak Tomasz 1982 Drużyna Szpiku 50km tak
64. Studzinski Jacek 1979 Drużyna Szpiku 50km tak
65. Klabik Maciej 1972 El Rapido 22km tak
66. Lewicki Michał 1984 Ethiopian Runners 22km tak
67. Rogalski Filip 1976 Fast Sharks 50km tak
68. Michalak Sebastian 1980 Gepardy 22km tak
69. Bartz Krzysztof 1978 Getinge Infecteam 50km tak
70. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam 13,5km tak
71. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam 13,5km tak
72. Szczygieł Anna 1987 Getinge Infecteam 13,5km tak
73. Buczel Lidia 1981 Getinge Infecteam 13,5km tak
74. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam 13,5km tak
75. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam 22km tak
76. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam 13,5km tak
77. Dominiak Artur 1978 Gniezno 50km tak
78. Konieczny Bartosz 1978 Gniezno 22km tak
79. Przybylski Krzysztof 1969 GNIEZNO BIEGA 50km tak
80. Budych-Górzna Magdalena 1977 GO! Gowarzewo 50km tak
81. Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń 22km tak
82. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń 22km tak
83. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners / SWG 50km tak
84. Borowiak Szymon 1981 Gronówko 22km tak
85. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz 50km tak
86. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan 13,5km tak
87. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań 50km tak
88. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań 50km tak
89. Janc Rafał 1980 GRUPA BIEGOWA WIELKOPOLSCY BIEGACZE 50km tak
90. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki 22km tak
91. Latanowicz Bernard 1984 Hercog Running Team 50km tak
92. Poprawski Paweł 1984 Hercog Running Team 50km tak
93. Szparagowski Bartosz 1987 Husaria Race Team 50km tak
94. Rybarczyk Ilona 1989 HUSARIA RACE TEAM 50km tak
95. Wiśniewska Barbara 1989 Husaria Race Team 50km tak
96. Tadrowski Tomasz 1973 Inowrocław 13,5km tak
97. Jagodzińska Aleksandra 1975 Jagoda Team 22km tak
98. Jagodziński Robert 1973 Jagoda Team 22km tak
99. Bogusiewicz Antoni 1983 JANOWY MŁYN 22km tak
100. Bogusiewicz Karolina 1983 JANOWY MŁYN 13,5km tak
101. Kucharski Jakub 1979 jku1979 50km tak
102. Karczmarska Joanna 1992 Joanna Karczmarska 50km tak
103. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań 22km tak
104. Goleniewski Mateusz 1992 Kamil Leśniak Fanpage TEAM 50km tak
105. Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Kamionki 22km tak
106. Grzelak Marta 1993 KB INTREX 13,5km tak
107. Wojciechowski Mariusz 1984 KB INTREX 13,5km tak
108. Guziałek Jacek 1979 KB Intrex 50km tak
109. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań 50km tak
110. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań 22km tak
111. Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań 22km tak
112. Biegański Michał 1984 KB INTREX Poznań 13,5km tak
113. Cybulski Dariusz 1981 KB INTREX Poznań 13,5km tak
114. Kelner Łukasz 1987 KB INTREX POZNAŃ 50km tak
115. Bielińska Olga 1989 KB INTREX Poznań 22km tak
116. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań 22km tak
117. Krawczyk Katarzyna 1983 KB Szamotuły 13,5km tak
118. Krawczyk Radosław 1982 KB Szamotuły 50km tak
119. Gomulski Marek 1990 KB Złote Kłosy Kołaczkowo 50km tak
120. Magdziarz Basia 1977 Kęsy Team 22km tak
121. Strzelczyk Ilona 1963 KĘSY TEAM 13,5km tak
122. Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM 13,5km tak
123. Kłosowicz Izabela 1972 Kęsy Team 13,5km tak
124. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM 22km tak
125. Mańczak Mateusz 1982 Kibolski KS 22km tak
126. Baraniak Małgorzata 1988 Kluski 22km tak
127. Dąbrowski Maciej 1988 Kluski 50km tak
128. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają 50km tak
129. Krzyżaniak Blanka 1980 Kobiety biegają 13,5km tak
130. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety biegają 22km tak
131. Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają 22km tak
132. Winnik Ela 1987 Kobiety Biegają 22km tak
133. Strzelczyk Darek 1975 Komorniki 13,5km tak
134. Jączak-Goździak Małgorzata 1983 KOSTRZYN 13,5km tak
135. Goździak Grzegorz 1982 KOSTRZYN 13,5km tak
136. Felkowska Karolina 1982 Koszalin 13,5km tak
137. Felkowski Tomasz 1980 Koszalin 13,5km tak
138. Borkowska-Kowalczyk Daria 1981 Koszalin 22km tak
139. Ludwikowska Marta 1992 Kościan 50km tak
140. Małkowski Piotr 1952 Kościan 13,5km tak
141. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team 13,5km tak
142. Łąkowski Zbigniew 1975 Koziegłowy 50km tak
143. Antkiewicz Kamil 1987 Koziegłowy 22km tak
144. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina 22km tak
145. Bartkowiak Bartosz 1975 KS HADES 22km tak
146. Przybylski Łukasz 1979 Ks Idmar 13,5km tak
147. Pawlik Joanna 1985 KS Pretorium Poznań 50km tak
148. ZajĄc Leszek 1979 L.o.t.a.Z 50km tak
149. Ziemba Daria 1988 Lamki 13,5km tak
150. Stachowiak Magdalena 1980 Leszno 13,5km tak
151. Witczak Justyna 1971 Leszno 13,5km tak
152. Szymyślik Jacek 1977 Leszno 22km tak
153. Jakubowski Piotr 1978 Leszno 22km tak
154. Kaźmierczak Mikołaj 1995 Leszno 13,5km tak
155. Czecholiński Piotr 1968 LeszNO Limits Runners 50km tak
156. Piętka Kamil 1982 Luboń 50km tak
157. Musiałkiewicz Jan 1995 Luboń 50km tak
158. Nawrocka Paulina 1992 Lwówek 22km tak
159. Piwański Piotr 1958 Łęczyca 50km tak
160. Urbanska Magdalena 1980 MAG 22km tak
161. Morawski Filip 1974 MarcinSwiercTeam 22km tak
162. Sudolska Ewela 1978 MBK TEAM 13,5km tak
163. Nowak Damian 1963 MKP Astromal Leszno 22km tak
164. Bobowska Amelia 1971 mojatrenerka.pl 13,5km tak
165. Kupczyk Jacek 1971 MOL RUNNERS 50km tak
166. Reszel Ireneusz 1975 Mosina 22km tak
167. Domański Łukasz 1981 Mosina 22km tak
168. Granops Maciej 1981 Mosina 50km tak
169. Marczyńska Marta Łucja 1988 Mosina 13,5km tak
170. Rydlewski Marek 1994 Mosina 22km tak
171. ZagubieŃ Wojtek 1977 MTM 50km tak
172. Tritt Dawid 1984 Muay Running Team 50km tak
173. Rutka Marek 1978 MUAY RUNNING TEAM 50km tak
174. Możuch Klaudia 1988 MUAY RUNNING TEAM 13,5km tak
175. Grefkiewicz Justyna 1976 Murowana Goślina 13,5km tak
176. Przybysz Katarzyna 1988 Murowana Goślina 13,5km tak
177. Łakomy Piotr 1982 Murowana Goślina Biega 50km tak
178. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią 22km tak
179. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko 50km tak
180. Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners 13,5km tak
181. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners Team 50km tak
182. Fabisiak Mateusz 1996 Neopunkt Mosina / Apteka Natura 13,5km tak
183. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA 50km tak
184. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners 50km tak
185. Tittenbrun Aleksander 1987 Niezła Korba 13,5km tak
186. Donaj Adam 1974 niezrzeszony 22km tak
187. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers 22km tak
188. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers 22km tak
189. Minkisiewicz Agnieszka 1988 Night Runners 22km tak
190. Tomala Monika 1983 Night Runners 13,5km tak
191. Dojs Aleksandra 1980 Night Runners 22km tak
192. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners 22km tak
193. Izydorek Mateusz 1992 Night Runners 50km tak
194. Bobrowska Anna 1982 Night Runners 50km tak
195. Miedziarek MirosŁaw 1983 Night Runners 22km tak
196. Romanowicz Karolina 1989 Night Runners 22km tak
197. PŁÓciennik Renata 1963 Night Runners Ostrów Wielkopolski 22km tak
198. Wieruszewski Mateusz 1980 No Excuses Team/Maratończyk Poznań 50km tak
199. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa 50km tak
200. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki 22km tak
201. Zienkiewicz Zuzanna 1998 Opalenica 13,5km tak
202. Czuba Robert 1968 Orange Polska 50km tak
203. Bezak Damian 1985 Ostrów Wielkopolski 13,5km tak
204. Popławski Marcin 1983 Pan 22km tak
205. Henschke Adam 1983 ParkKomorniki 13,5km tak
206. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka 22km tak
207. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań 22km tak
208. Marcinkowska Anita 1983 parkrun Poznań 22km tak
209. Wawrzyniak Małgorzata 1979 parkrun Poznań 22km tak
210. Woźny Jarosław 1976 Piątkowo Na Biegowo 50km tak
211. Kucharski MichaŁ 1981 Piotr i Paweł MARKA FORMY 22km tak
212. Kwolek Michał 1987 placki 13,5km tak
213. Kozlowski Tomasz 1978 plewiska 22km tak
214. Bazyly Wojtek 1983 Poco Loco / Be3 Cityzen_ 13,5km tak
215. Chwalisz Łukasz 1985 POCO LOCO ADVENTURE 22km tak
216. Siejek Natalia 1988 Powiat Poznański/Kobiety biegają 22km tak
217. SzymaŃski Jędrzej 1981 Pozbań 50km tak
218. Pochylski Radosław 1988 Poznan 50km tak
219. Janicka Dobrochna 1984 Poznań 22km tak
220. Winckiewicz Marek 1976 Poznań 22km tak
221. Bell Dominika 1991 Poznań 13,5km tak
222. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań 50km tak
223. Bednarczyk Daria 1976 Poznań 50km tak
224. Moskaluniec Marta 1987 Poznań 13,5km tak
225. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań 50km tak
226. Cybulska Agnieszka 1984 Poznań 13,5km tak
227. Serafiński Mirosław 1976 Poznań 50km tak
228. Nowaczyk Weronika 1985 Poznań 22km tak
229. Nędzi Kasia 1979 Poznań 13,5km tak
230. Żurek Adrianna 1995 Poznań 22km tak
231. Maciejewski Marcel 1987 Poznań 50km tak
232. Zawadzki Albert 1998 Poznań 50km tak
233. Piechota Łukasz 1985 Poznań 13,5km tak
234. Kupczyński Igor 1987 Poznań 50km tak
235. Paradowski Norbert 1975 Poznań 50km tak
236. Łukaszyk Maciej 1983 Poznań 22km tak
237. Brzeziński Tomasz 1976 Poznań 50km tak
238. Rybarczyk Marcin 1975 Poznań 22km tak
239. Horla Tomasz 1990 Poznań 22km tak
240. Wilk Bartłomiej 1990 Poznań 13,5km tak
241. Graczyk Marcin 1985 Poznań 22km tak
242. Jankowska Barbara 1975 Poznań 50km tak
243. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 22km tak
244. Szamocka Anna 1980 Poznań 22km tak
245. Moroz Justyna 1986 Poznań 13,5km tak
246. Krąpiec Waldemar 1962 Poznań 22km tak
247. Maćkowiak Krzysztof 1984 Poznań 13,5km tak
248. Dębska Klaudyna 1986 Poznań 50km tak
249. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań 50km tak
250. Sempruch Witold 1997 Poznań 22km tak
251. Skoczynski Tomasz 1975 Poznań 50km tak
252. Czechowski Mateusz 1994 Poznań 13,5km tak
253. Swajdo Barbara 1984 Poznań 13,5km tak
254. Macioszek Natalia 1984 Poznań 22km tak
255. Przybylski Wojciech 1997 Poznań 22km tak
256. Placko Jacko 1983 Poznań 13,5km tak
257. Olejniczak Monika 1986 Poznań 22km tak
258. Łabuszyński Daniel 1973 Poznań 22km tak
259. Garbacki Łukasz 1988 Poznań 13,5km tak
260. Czajka Elżbieta 1989 Poznań 22km tak
261. Garbacki Michał 1980 Poznań 13,5km tak
262. Walkowska Justyna 1982 Poznań 13,5km tak
263. Pogorzelska Alicja 1989 Poznań 22km tak
264. Szpakowski Marcin 1982 Poznań 22km tak
265. Nowak Karol 1983 Poznań 22km tak
266. Michalak Filip 1984 Poznań 22km tak
267. Tobis Elżbieta 1961 Poznań 13,5km tak
268. Kwiatkowska Agnieszka 1986 Poznań 13,5km tak
269. Kołach Sebastian 1985 Poznań 13,5km tak
270. Biedrzyński Michał 1987 Press-Service Monitoring Mediów 22km tak
271. Krystkowiak Tomasz 1970 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 22km tak
272. Kaczmarek Izabela 1977 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 13,5km tak
273. Kokociński Jan 1960 Presto Travel 22km tak
274. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel 13,5km tak
275. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel 22km tak
276. Sobik Paulina 1983 PRO366 22km tak
277. Bulzacki Maciej 1978 Promienko 22km tak
278. Bulzacka Izabela 1976 Promienko 13,5km tak
279. Antkowiak Dagmara 1984 Puszczykowo 13,5km tak
280. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo 22km tak
281. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo 22km tak
282. Kołaczyńska-Szklarek Julia 1991 Puszczykowo 13,5km tak
283. Rudzki Jan 1977 QUAY POZNAŃ 50km tak
284. Olejnik Adam 1988 Refericon/Ultrazdrowie 50km tak
285. Książek Katarzyna 1985 REHAU BSC 22km tak
286. Woeke Joanna 1975 Robakowo 22km tak
287. Głogowska Magdalena 1996 Rokietnica 22km tak
288. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl 50km tak
289. Konopka-Lulek Agnieszka 1980 RUN is FUN 22km tak
290. Przybylski Bartłomiej 1977 RUN is FUN 22km tak
291. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 22km tak
292. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power 50km tak
293. Ignaszewski Krzysztof 1979 Runner's Power 50km tak
294. Bekier Maciej 1979 SCIM 50km tak
295. GruchaŁa Dawid 1977 Siedleczko 50km tak
296. MrÓz-SiczyŃska Katarzyna 1984 SIŁA I CZOSNEK 50km tak
297. Oksiejuk Marek 1977 SIŁA I CZOSNEK 50km tak
298. Więcek Agnieszka 1980 Skład Stulecia 22km tak
299. Rudzik Rafał 1973 Skład Stulecia 22km tak
300. Żuberek Janusz 1972 Skórzewo 50km tak
301. Powałowska Danka 1978 Słynni Kenijczycy 50km tak
302. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins 50km tak
303. Michalik-Tomczak Hanna 1976 Smashing PĄpkins 13,5km tak
304. Frankowicz Magdalena 1983 SNY 22km tak
305. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 13,5km tak
306. Bojkowski Tomasz 1979 sporyskarbowe.pl 22km tak
307. Jankowiak Adam 1983 SPP Team 50km tak
308. Paluszkiewicz Rafał 1976 SPP Team 50km tak
309. Kwaśna Marzena 1971 SPP Team 22km tak
310. Schulz Paweł 1989 SPP Team 13,5km tak
311. Siarkiewicz Patrycjusz 1982 SRV TEAM 50km tak
312. Kowalczyk Natalia 1990 Stęszew 13,5km tak
313. Majewicz Damian 1986 Stęszew 22km tak
314. Graj Marianna 1982 Strzeszyn 22km tak
315. Budasz Przemysław 1986 Suchy Las 13,5km tak
316. Kuśnierczak Wiesław 1974 Suchy Las 13,5km tak
317. Siennicki Leszek 1974 Suchy Las 50km tak
318. Gajda Jolanta 1969 SuperKid.pl 22km tak
319. Lembowicz Grzegorz 1976 SWARZĘDZ 50km tak
320. Lis Marek 1987 Swarzędz 22km tak
321. Jurgielewicz Piotr 1983 Szewczuk team / NBR Team 13,5km tak
322. Kramm Grażyna 1972 Śrem 22km tak
323. Koszarek Maciej 1967 Śrem 50km tak
324. Konik Tomasz 1985 Śrem 22km tak
325. Taciak Daniel 1987 Śrem 22km tak
326. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne 22km tak
327. Kaczmarek Michał 1982 Tattooś 22km tak
328. Von Ossowska Aleksandra 1985 TJ! 22km tak
329. Jakubczyk Rafał 1981 triboys 50km tak
330. Piórkowski Marcin 1983 Vadain Runing Club 50km tak
331. Miękus Hubert 1975 warszawa 50km tak
332. Krztoń Krzysztof 1990 Warszawa 50km tak
333. Stefaniak Marek 1979 Warszawa 50km tak
334. Nierychlewski Mariusz 1987 Warszawa 22km tak
335. Kusztelska Lucyna 1978 WATAHA - Łączy nas bieganie 13,5km tak
336. Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner 50km tak
337. Olejnik Tomasz 1975 Wiry 22km tak
338. Piotrowski Krzysztof 1958 WKTJ 22km tak
339. Zdanowski Dawid 1991 wkurw_team 50km tak
340. Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Wkurw_team 22km tak
341. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa 50km tak
342. WaligÓrski Ryszard 1957 Wolsztyński Klub Biegowy 50km tak
343. WaligÓrski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy 50km tak
344. Fesz-Chlebowska Krystyna 1972 Wołów Biega 22km tak
345. Kuczyńska Joanna 1972 Wołów Biega 22km tak
346. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław 50km tak
347. Żebrowska Kasia 1985 Września 50km tak
348. Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl 50km tak
349. Szczepaniak Marcin 1984 xRunners 50km tak
350. Walczak Patryk 1989 xRunners 50km tak
351. Dolata Michał 1984 Zalasewo 22km tak
352. Kulej Marta 1984 ZALASEWO 22km tak
353. Kaźmierczak Konrad 1987 Zalasewo 13,5km tak
354. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów 50km tak
355. Kolańczyk Filip 1977 ZgranaPaczka 50km tak
356. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team 50km tak
357. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team 22km tak
358. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka Team 22km tak
359. Stefaniak Krzysztof 1983 ZGRUPKA TEAM 22km tak
360. Starkowski Szymon 1979 Zielonka Sznup Team 22km tak