Lista startowa

Forest Run 2018

Mosina 15.09.2018
Dystans: 13,5 km | 22 km | 50 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 277

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 169


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Adamski Łukasz 1983 BIEGAM BO NIE LUBIE 50km tak
2. Andrzejewski Jakub 1978 Czempiń 22km tak
3. Antkowiak Dagmara 1984 Puszczykowo 13,5km tak
4. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają 50km tak
5. Bajerlein Jarosław 1980 Poznań 50km tak
6. Bartz Krzysztof 1978 Getinge Infecteam 50km tak
7. Bazyly Wojtek 1983 Poco Loco / Be3 Cityzen_ 13,5km tak
8. Bednarczyk Daria 1976 Poznań 50km tak
9. Bekier Maciej 1979 SCIM 50km tak
10. Bell Dominika 1991 Poznań 13,5km tak
11. Bezak Damian 1985 Ostrów Wielkopolski 13,5km tak
12. Biedrzyński Michał 1987 Press-Service Monitoring Mediów 22km tak
13. Biegański Michał 1984 KB INTREX Poznań 13,5km tak
14. Bielińska Olga 1989 KB INTREX Poznań 22km tak
15. Bojkowski Tomasz 1979 sporyskarbowe.pl 22km tak
16. Borkowska-Kowalczyk Daria 1981 Koszalin 22km tak
17. Buczel Lidia 1981 Getinge Infecteam 13,5km tak
18. Bulzacka Izabela 1976 Promienko 13,5km tak
19. Bulzacki Maciej 1978 Promienko 22km tak
20. Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko 50km tak
21. Chwalisz Łukasz 1985 POCO LOCO ADVENTURE 22km tak
22. Cybulska Agnieszka 1984 Poznań 13,5km tak
23. Cybulski Dariusz 1981 KB INTREX Poznań 13,5km tak
24. Czecholiński Piotr 1968 LeszNO Limits Runners 50km tak
25. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań 50km tak
26. Daniuk Kasia 1973 CITYZEN 50km tak
27. Dojs Aleksandra 1980 Night Runners 22km tak
28. Dominiak Artur 1978 Gniezno 50km tak
29. Felkowska Karolina 1982 Koszalin 13,5km tak
30. Felkowski Tomasz 1980 Koszalin 13,5km tak
31. Frankowicz Magdalena 1983 SNY 22km tak
32. Gajda Jolanta 1969 SuperKid.pl 22km tak
33. Gawrońska Karolina 1993 Savory or Sweet 50km tak
34. Gerowski Maciej 1975 Gostyń Easy Trail / Lesz NO Limits Runners / SWG 50km tak
35. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska 50km tak
36. Gomulski Marek 1990 KB Złote Kłosy Kołaczkowo 50km tak
37. Goździak Grzegorz 1982 KOSTRZYN 13,5km tak
38. Graj Marianna 1982 Strzeszyn 22km tak
39. Grefkiewicz Justyna 1976 Murowana Goślina 13,5km tak
40. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa 50km tak
41. GruchaŁa Dawid 1977 Siedleczko 50km tak
42. Grzelak Marta 1993 KB INTREX 13,5km tak
43. Guziałek Jacek 1979 KB Intrex 50km tak
44. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team 13,5km tak
45. Hejza Michał 1992 Nakło nad Notecią 50km tak
46. Hetman Wojciech 1987 Darnowo 50km tak
47. Hetmańczyk Szymon 1976 Biskupice 13,5km tak
48. Imiłkowska Joanna 1976 KB INTREX Poznań 22km tak
49. Jabłońska Maja 1977 Puszczykowo 22km tak
50. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz 50km tak
51. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznan 13,5km tak
52. Jagodzińska Aleksandra 1975 Jagoda Team 22km tak
53. Jagodziński Robert 1973 Jagoda Team 22km tak
54. Janicka Dobrochna 1984 Poznań 22km tak
55. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna 22km tak
56. Jączak-Goździak Małgorzata 1983 KOSTRZYN 13,5km tak
57. Józefowicz Michał 1960 Puszczykowo 22km tak
58. Kaczmarek Izabela 1977 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 13,5km tak
59. Kalisz Aleksandra 1994 Bydgoszcz 22km tak
60. Karczmarska Joanna 1992 Joanna Karczmarska 50km tak
61. Kelner Łukasz 1987 KB INTREX POZNAŃ 50km tak
62. Klabik Maciej 1972 El Rapido 22km tak
63. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners 50km tak
64. Kokocińska Marta 1989 Presto Travel 13,5km tak
65. Kokociński Jan 1960 Presto Travel 22km tak
66. Kołaczyńska-Szklarek Julia 1991 Puszczykowo 13,5km tak
67. Konieczny Bartosz 1978 Gniezno 22km tak
68. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań 22km tak
69. Kowalczyk Mariusz 1976 Brak 22km tak
70. Kozlowski Tomasz 1978 plewiska 22km tak
71. Kozłowski Sławek 1976 K-9 Unit Poznań 22km tak
72. Kramm Grażyna 1972 Śrem 22km tak
73. Krawiec Dominik 1988 Krosno/Mosina 22km tak
74. Król Konrad 1974 Asseco Active Team 22km tak
75. Krystkowiak Tomasz 1970 PRESS-SERVICE Monitoring Mediów 22km tak
76. Krztoń Krzysztof 1990 Warszawa 50km tak
77. Krzyżaniak Blanka 1980 Kobiety biegają 13,5km tak
78. Kucharski Jakub 1979 jku1979 50km tak
79. Kupczyński Igor 1987 Poznań 50km tak
80. Kusztelska Lucyna 1978 WATAHA - Łączy nas bieganie 13,5km tak
81. Kwolek Michał 1987 placki 13,5km tak
82. Lembowicz Grzegorz 1976 SWARZĘDZ 50km tak
83. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam 22km tak
84. Lirsz Justyna 1976 1976 50km tak
85. Lis Marek 1987 Swarzędz 22km tak
86. Ludwikowska Marta 1992 Kościan 50km tak
87. Łakomy Piotr 1982 Murowana Goślina Biega 50km tak
88. Ławniczak Tomasz 1982 Drużyna Szpiku 50km tak
89. Łąkowski Zbigniew 1975 Koziegłowy 50km tak
90. Maciejewski Marcel 1987 Poznań 50km tak
91. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team 50km tak
92. Małkowski Piotr 1952 Kościan 13,5km tak
93. Marcinkowska Anita 1983 parkrun Poznań 22km tak
94. Matuszczak-Szulc Iwona 1970 Kamionki 22km tak
95. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań 50km tak
96. Michalik-Tomczak Hanna 1976 Smashing PĄpkins 13,5km tak
97. Miedziarek MirosŁaw 1983 Night Runners Poznań 22km tak
98. Miękus Hubert 1975 warszawa 50km tak
99. Mikołajczak Konrad 1984 Speed Feet'16 13,5km tak
100. Mikołajczak Wiesław 1970 Gostyń 22km tak
101. Minkisiewicz Agnieszka 1988 Night Runners 22km tak
102. Moskaluniec Marta 1987 Poznań 13,5km tak
103. Musiałkiewicz Jan 1995 Luboń 50km tak
104. Nierychlewski Mariusz 1987 Warszawa 22km tak
105. Nowaczyk Weronika 1985 Poznań 22km tak
106. Olejnik Adam 1988 Refericon/Ultrazdrowie 50km tak
107. Olszewski Dariusz 1970 Dom Piwa biega 50km tak
108. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam 13,5km tak
109. Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel 22km tak
110. Ozdoba Marek 1978 KB Intrex Poznań 22km tak
111. Pańczyszyn Stanisława 1958 BODYWORK 22km tak
112. Pawelczyk Adriana 1976 BIEGAM BO NIE LUBIE 50km tak
113. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam 13,5km tak
114. Pawlik Joanna 1985 KS Pretorium Poznań 50km tak
115. Piechota Łukasz 1985 Poznań 13,5km tak
116. Pieczyński Patryk 1987 KB INTREX Poznań 22km tak
117. Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner 50km tak
118. Piętka Kamil 1982 Luboń 50km tak
119. Piwański Piotr 1958 Łęczyca 50km tak
120. Pochylski Przemysław 1974 Zgrupka Team 50km tak
121. Pochylski Radosław 1988 Poznan 50km tak
122. Popławski Marcin 1983 Pan 22km tak
123. Powałowska Danka 1978 Słynni Kenijczycy 50km tak
124. Przybylski Krzysztof 1969 GNIEZNO BIEGA 50km tak
125. Przywarty Łukasz 1989 Wrocław 50km tak
126. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam 13,5km tak
127. Ratajczak Roman 1995 Dąbrowa Biskupia 22km tak
128. Reszel Ireneusz 1975 Mosina 22km tak
129. Rosa Bartosz 1980 Smashing Pąpkins 50km tak
130. Rozynek Małgorzata 1978 Night Runners 22km tak
131. Rudzik Rafał 1973 Skład Stulecia 22km tak
132. Rudzki Jan 1977 QUAY POZNAŃ 50km tak
133. Rusiecki Tomasz 1977 Czapury 50km tak
134. Rybarczyk Ilona 1989 HUSARIA RACE TEAM 50km tak
135. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers 22km tak
136. Rychlewicz Mikołaj 1988 Night Runers 22km tak
137. Sawicka Agnieszka 1983 Deloitte Adventure Team 22km tak
138. Serafiński Mirosław 1976 Poznań 50km tak
139. Sieczkowski Artur 1975 Natural Born Runners Team 50km tak
140. Skiba Tomasz 1977 Zbrojownia Sulechów 50km tak
141. Sochacka Anna 1990 BODYWORK 22km tak
142. Stachowiak Magdalena 1980 Leszno 13,5km tak
143. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki 22km tak
144. Stefaniak Dariusz 1982 www.rehabilitacja-stefaniak.pl 50km tak
145. Stefaniak Marek 1979 Warszawa 50km tak
146. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu Monika Stefaniak 13,5km tak
147. Strzelczyk Darek 1975 Komorniki 13,5km tak
148. Szczepaniak Marcin 1984 xRunners 50km tak
149. Szczygieł Anna 1987 Getinge Infecteam 13,5km tak
150. Szparagowski Bartosz 1987 Husaria Race Team 50km tak
151. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA 50km tak
152. Urbanska Magdalena 1980 MAG 22km tak
153. Walczak Patryk 1989 xRunners 50km tak
154. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team 22km tak
155. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań 50km tak
156. Węgrowski Adam 1976 Parkrun Dąbrówka 22km tak
157. Więcek Agnieszka 1980 Skład Stulecia 22km tak
158. Winckiewicz Marek 1976 Poznań 22km tak
159. Witczak Justyna 1971 Leszno 13,5km tak
160. Wojciechowski Mariusz 1984 KB INTREX 13,5km tak
161. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa 50km tak
162. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam 13,5km tak
163. Wroe Agnieszka 1981 1981 50km tak
164. ZagubieŃ Wojtek 1977 MTM 50km tak
165. Zawadzki Albert 1998 Poznań 50km tak
166. Ziemba Daria 1988 Lamki 13,5km tak
167. Ziółkowska-Suchanek Iwona 1981 - 22km tak
168. Żuberek Janusz 1972 Skórzewo 50km tak
169. Żurek Adrianna 1995 Poznań 22km tak