Lista startowa

Forest Run 2020

Mosina, 12.09.2020
Dystans: 12 km | 22 km | 36 km


Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 448


Dystans: 12 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamiak Mateusz 2000 Przybyszewo
2. Argalska Kinga 1985 Pędzace Leniwce Poznań
3. Babica Paulina 1985 Kobiety Biegają Poznań
4. Balcarczyk Emilia 1986 Dębnowskie Człapaki Dębno
5. Bartkowiak Michał 1995 Nadleśnictwo Przedborów Brzeziny
6. Batóg Iwona 1981 Iwoneczka Dębno
7. Biesiada Marta 1984 Krzęcin
8. Błażków Anna 1978 Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno
9. Bogusiewicz Antoni 1983 JANOWY MŁYN Poznań
10. Bruder Maciej 1989 Nadleśnictwo Przedborów Jutrosin
11. Budnik Eryk 1987 #zaliniametyteam Rabowice
12. Burec-Kwiecien Anna 1980 Ojos Team Warszawa
13. Cebulak Katarzyna 1983 Klub GOGO Poznań
14. Cieślewicz Mateusz 1974 Night Runners Poznań
15. Czaja Agniesza 1984 Vege Runners Poznań
16. Czapracki Dominik 1976 Opalenica
17. Dąbrowska Joanna 1974 Ludzie Borowe Łubowo
18. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań
19. Dudczak Adam 1983 Poznań
20. Durkiewicz Tomasz 1971 DOM KULTURY JOGI Stęszew
21. El Bah Adam 1989 #elbahadam / #zaliniametyteam Tarnowo Podgórne
22. Fenikowski Szymon 1976 Kórnik
23. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam Poznań
24. Folek Justyna 1985 Zakrzewo
25. Frankowska Katarzyna 1981 Pędzące Leniwce Poznań
26. Fuks-Makowska Kataazyna 1974 Komorniki
27. Galus Agnieszka 1975 Mierzyn
28. Garbacki Michał 1980 Browar Domowy Dwa Kozły Ponań
29. Głogowska Magdalena 1996 Rokietnica
30. Głogowski Dariusz 1964 Rokietnica
31. Goźlińska Sylwia 1991 Poznań
32. Górny Maciej 1982 Poznań
33. Grefkiewicz Justyna 1976 Murowana Goślina
34. Grzesiak Roman 1976 Poznań
35. Horbacz-Rosa Hanna 1985 Rabowice
36. Jablonska Joanna 1981 puszczykowo
37. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań Poznań
38. Jagiełło Jarek 1977 Rawa Mazowiecka
39. Jakubowski Rafał 1984 Poznan
40. Jankowska Paulina 1990 Poznań
41. Jasiczak Agnieszka 1991 Śrem
42. Jesiak Adam 1984 Poznań
43. Jeżewski Tomasz 1972 Dąbrówka
44. Jędroszkowiak Anna 1987 ŁONIEWO
45. Kaczmarek Jacek 1989 Grupa OLX Team Poznań
46. Kapusta Tomasz 1980 Za linią mety Kórnik
47. Karpiński Grzegorz 1983 ((EkoVege)Salceson)Chrzan EKIPA + Gebels Poznań
48. Karwatowicz Grzegorz 1983 Szewce
49. Kierończyk Agata 1974 Poznań
50. Kierończyk Jakub 1972 Poznań
51. Kilar Bartek 1978 aQuaRium Oborniki
52. kofel Szymon 1980 Komorniki
53. Korcz Karol 1990 Getinge Infecteam Poznań
54. Korcz Klaudia 1993 Korczyki biegają Śródka
55. Korcz Mateusz 1988 Korczyki biegają Śródka
56. Kosmęda Beata 1978 Warszawa
57. Krzemień Krzysztof 1980 Run Flint Run Poznań
58. Krzyżaniak Blanka 1980 Kobiety biegają Poznań (Poznań-Stare Miasto)
59. Kubiaczyk Adrianna 1990 Mosina
60. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Lusówko
61. Kuklewska Ewa 1953 WITOBEL
62. Kurasiński Jakub 1977 Sauerland Team Lusówko
63. Kutyła Sylwia 1976 Dąbrówka
64. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge Infecteam Poznań
65. Lewandowska Monika 1994 Getinge Infecteam Poznań
66. Lewandowski Bartosz 1973 Poznań
67. Lichnowska Anna 1976 Jaworzno
68. Łagowska Karolina 1983 brak Plewiska
69. Ławniczak Anna 1990 TORPOL RUNNING TEAM Poznań
70. Łopąg Krzysztof 1985 OLX GROUP TEAM Wiry
71. Łuczko Grzegorz 1985 Natural Born Runners Poznań
72. Łuszczewska Zuzanna 1989 Grupa OLX Team Poznań
73. Maciukiewicz Ariel 1987 Grupa OLX Team Poznań
74. makieła Katarzyna 1976 Poznań
75. Mikołajczak Barbara 1976 Poznań
76. Mikołajczak Kuba 1978 Poznań
77. Murek-Jurdzińska Marta 1987 DEMOCO ROGALINEK
78. Mydlarz Sławomir 1972 Skórzewo
79. Naglak Hubert 1995 Runaway Team Szelejewo
80. Nalewajko Zbyszek 1969 Nowa Sól
81. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team Poznań
82. Nosek Zuzanna 1988 Noski Poznań
83. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam Poznań
84. Opyrchał Adrian 1990 Kraków
85. Ożegowska Agata 1984 #zaliniamety Poznań
86. Paweł Iskrzak 1978 Pozabastiony Wiry
87. Piąstka Daniel 1976 Kawęczyn
88. Pietrzak Maciej 1973 ŁONIEWO
89. Pietrzak Marcin 1991 Lasocice
90. Piotrkowski Igor 1974 Poznań
91. Pochranowicz Barbara 1977 Stowarzyszenie Maraton Dębno,OSP Dębno Dębno
92. Posiła Joanna 1979 Cardiac Athletes Mosina
93. Przewoźniak Hanna 1992 Infecteam Poznań
94. Przybylak Karolina 1989 Kobylniki
95. Rakowska Karolina 1984 Grupa OLX Team Poznan
96. Ropelewski Tomasz 1991 Poznań
97. Rosa Aleksander 1982 Rabowice
98. Rożuk Wojciech 1992 Getinge Infecteam Poznań
99. Ruciński Andrzej 1955 Klub Samotnego Biegacza, Sulęcinek Sulęcinek
100. Rybczyńska Ewelina 1995 Kraków
101. Sadło Rafał 1974 ARS Tulce Tulce
102. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO GNIEZNO
103. Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC Poznań
104. Siejek Natalia 1988 Powiat Poznański Rokietnica
105. Siemiątkowski Tomasz 1977 Cisowianka Team Warszawa
106. Sierpiński Konrad 1969 Cisowianka Team Warszawa
107. Siwa Dominik 1979 Torpol Running Team Poznań
108. Siwczyńska-Sadło Agata 1977 ARS Tulce Tulce
109. Skrzypek Marta 1988 Oborniki
110. Smierzchała Marta 1980 Pędzące Leniwce Poznań
111. Smogur Damian 1984 8-pak Poznań Poznań
112. Smolińska Katarzyna 1988 Dąbrowa
113. Sobecki Sebastian 1976 Gruszczyn
114. Sobkowiak Mikołaj 1981 Poznań
115. Staśkiewicz Martyna 1997 Gniezno
116. Stawiński Bartosz 1981 Czarnków
117. Strzelczyk Darek 1975 puszczykowo
118. Sudolska Ewela 1978 MBK Team Poznań
119. Szłapka Katarzyna 1981 Torpol Running Team / Hernik Team Kościan
120. Szneider Zuzanna 1991 Osieczna
121. Szuba Marcin 1975 SziP Lusówko
122. Trocka Luiza 1980 Poznań
123. Turska Monika 1974 SziP Skórzewo
124. Urbaniak Tomasz 1990 Getinge Infecteam Poznań
125. Urbański Paulina 1978 brak Plewiska
126. Wacko Marcin 1985 Grupa OLX Team Poznań
127. Walorek Katarzyna 1986 Poznań
128. Wałęsa Natalia 1989 Nowy Tomyśl
129. Warzych Adam 1991 Poznań
130. Wawrzyniak-Wacko Zofia 1986 Kobiety biegają / Zoffee Kawiarnia Poznań
131. Weigt Agata 1998 Poznań
132. Weigt Piotr 1972 Poznań
133. Wika Tomasz 1967 Gniezno
134. Wojciechowska Paulina 1991 Wrocław
135. Wyrwicka-Cytawa Weronika 1986 Poznań
136. Zaworska Weronika 1988 Poznań
137. Ziemski Maciej 1984 Poznań
138. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team Puszczykowo


Dystans: 22 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrzejczak Tomasz 1979 Szczytniki
2. Andrzejewski Piotr 1981 Poznań Poznań
3. Anioła Jakub 1977 Luboń
4. Bartlewicz Łukasz 1989 POLONIA LESZNO FENCING Leszno
5. Basiński Łukasz 1977 Poznań
6. Bem Cyprian 1990 Świebodzin
7. Bestrzyńska Joanna 1971 Człapak Robakowo Robakowo
8. Bestrzyński Olech 1971 Człapak Robakowo Gądki
9. Biadała Paulina 1981 Restauracja Makaron Poznań
10. Biesiada Marek 1985 Krzęcin
11. Biłan Paweł 1974 Gubin
12. Bobrowski Michał 1975 Puszczykowo
13. Bojek Beata 1976 Rydzyna
14. Bojkowski Tomasz 1979 Poznań
15. Borowicz Łukasz 1984 Grupa OLX Team Czapury
16. Bręk Anna Maria 1980 SziP Poznań
17. Burda Maciej 1976 Poznań
18. Buszewski Zbyszek 1987 Karpicko
19. Capelik Anna 1985 OLX Group Poznań
20. Chmielewski Aleksander 1970 Browar Fortuna Poznań
21. Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy Poznań
22. Chuda Kornelia 1987 Groblice
23. Cichorek Dariusz 1972 Kalisz
24. Ciebielski Michał 1972 Pniewy
25. Ciszak Karol 1980 Poznań
26. Cyran Tadeusz 1976 Zielona Góra Zielona Góra
27. Cytawa Grzegorz 1985 Poznań
28. Czekała Magda 1977 Run&Cross Szamotuły Szamotuły
29. Czerwiński Łukasz 1981 Tarnowo Podgórne
30. Członkowski Grzegorz 1976 Dziki z Moraska / DomData Run Team Poznań
31. Dimmich Krzysztof 1961 DIMTEAM PRZEŹMIEROWO, POLSKA
32. Domański Łukasz 1981 Mosina
33. Donaj Adam 1974 Kościan
34. Dopierała Natalia 1987 Browar Fortuna Poznań
35. Drozda Aleksandra 1993 Poznań
36. Drzewiecki Janusz 1990 Poznań
37. Dudek Mariusz 1978 Gostyń Gostyń
38. Dudziak Grzegorz 1987 Grzegorz Dudziak Mosina
39. Fiałkowski Jan 1969 Night Runners Kórnik
40. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team Tulce
41. Frankowicz Magdalena 1983 tj poznań
42. Frąckowiak Krzysztof 1988 KAMA Run Czarnków Czarnków
43. Gan Arkadiusz 1975 Oborniki Śląskie
44. Garbaciak Marcin 1976 Krispol Active Team Ślesin
45. Gluma BogusŁaw 1973 NETBOX BIEGA KRZYWIŃ
46. Gocyla Dariusz 1966 Poznań
47. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Czempiń
48. Gostomski Michał 1982 Czempiń
49. Gratkowska Anna 1980 Mieczewo
50. Grebeska Weronika 1978 StruśKardio szczytniki
51. Grocholewski Jarosław 1976 Tulce
52. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter Dąbrówka
53. Grzelak Rafał 1982 Dominowo
54. Grzesiak Wojciech 1986 Poznań
55. Hańczyk Jacek 1965 Polonia Środa Środa Wielkopolska
56. Hejza Michał 1992 Natural Born Runners Nakło nad Notecią
57. Jabłońska Maja 1977 Dzikie życie Puszczykowo
58. Jakubowski Rafał 1978 Gostyń
59. Janas Dobrochna 1976 Poznań
60. Jandy Honorata 1975 Run&Cross Szamotuły Szamotuły
61. Jazy Jacek 1974 Lubin Lubin
62. Jazy Szymon 1984 Poznań
63. Jerzyński Damian 1973 Polonia środa środa wlkp
64. Jurewicz Agata 1986 Vege runners Poznan
65. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań Poznań
66. Juszczak Paweł 1978 Poznań
67. Kabała Bartosz 1995 #teambiegiwlkp Poznań
68. Kaczmarek Tymon 1980 parkrun Dąbrówka Zakrzewo
69. Kaczor Błażej 1987 Polonia Środa Środa Wielkopolska
70. Kalka Katarzyna 1988 Poznań
71. Kaminski Jerzy 1970 Oborniki Oborniki
72. Kamiński Tomasz 1968 Restauracja Makaron Poznań
73. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Team Lusówko
74. Karczewska Marta 1977 10 minut po płaskim Puszczykowo
75. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners Poznań
76. Kaszubiak Anna 1983 Poznań
77. Katańska Maria 1997 Poznań
78. Kęsy Ania 1972 KĘSY TEAM Oborniki
79. Klaja Agnieszka 1986 Poznań
80. Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem Poznań
81. Kłusek Marek 1977 słupsk
82. Kobiałka Michał 1977 Leszno
83. Kobielak Marcin 1979 Ludzie Borowe Lednogóra
84. Kolańczyk Filip 1977 Poznań
85. Konecki Marcin 1978 TEAM KONECKI CZAPURY
86. Koplin Adam 1978 Poznan
87. Kosińska Agnieszka 1982 Zalasewo
88. Kośniewska Joanna 1977 Kościan Kościan
89. Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Drużyna Szpiku Czapury
90. Kramm Grażyna 1972 Śrem
91. Kruczkowska-Otto Jowita 1994 Za linią mety TEAM Swarzędz
92. Kryszewski Maciej 1977 Night Runners Poznań
93. Leciejewska Małgorzata 1977 Night Runners Poznań Poznań
94. Lembowicz Grzegorz 1976 Swarzędz
95. Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie Góra
96. Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie Góra
97. Lorenc Joanna 1982 ENDORFINY WĄSOSZ WĄSOSZ
98. Lubik Adam 1986 Poznań Poznań
99. Lupa-Marcinowska Aneta 1976 RUN4FUN Plewiska
100. Łopąg Krzysztof 1985 Grupa OLX Team Wiry
101. Łuczkiewicz Edyta 1982 Zabiegane ŚrePoLe Śrem
102. Maciejewska Agnieszka 1977 Gladiators by RMF4RT Dąbrówka
103. Maćkowiak Maciej 1985 Maćkowiak Team Psarskie
104. Majewicz Damian 1986 Wkurwteam Stęszew
105. Marcinkowski Mikołaj 1975 Zgrupka Team Dopiewiec
106. Marcinowski Krzysztof 1977 RUN4FUN Plewiska
107. Marczyńska Marta Łucja 1988 UM Luboń/12WBOT Mosina
108. Markiewicz Joanna Zuza 1976 Kobiety Biegaja/TJ Poznań
109. Matecki Łukasz 1998 Kalisz
110. Mazurek Paulina 1986 Dopiewiec
111. Michalak Sławek 1976 Team Michalak Rogalinek Rogalinek
112. Michalak Tomasz 1988 Kłodawa
113. Michoń Joanna 1975 FORTUNA Zielatkowo
114. Mikołajczyk Tomasz 1979 Explorador Team Dopiewiec
115. Milewski Arkadiusz 1977 Pozytywnie zakręceni Robakowo
116. Miłowski Michał 1975 Komorniki Komorniki
117. Miszczuk Andrzej 1980 Poznań
118. Młynarczyk Magdalena 1985 Vege Runners Wrocław
119. Molenda Adam 1965 Rozbiegana Kruszwica Kruszwica
120. Mszanowski Jędrzej 1982 3:33 TEAM Skrzynki
121. Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team Oborniki
122. Nowak Mariusz 1983 PZU Sport Team Poznań
123. Nowak Mikołaj 1989 Poznań Poznań
124. Nowak Paweł 1991 Gols Team Czmoń
125. Nowak Paweł 1986 Land Rower Wrocław Wrocław
126. Nowak Piotr 1974 Skórzewo
127. Olejnicki Mikolaj 1989 Mud Goats Szamotuly
128. Oleszak Jacek 1981 Środa Wlkp.
129. Paluszkiewicz Karolina 1978 Maćkowiak Team Śrem
130. Pankowski Przemysław 1975 Polonia Środa Zaniemyśl
131. Parucki Michał 1977 Vege Runners / Drużyna biegowa Lecha Poznań Poznań
132. Pastusiak Anna 1994 Zalasewo
133. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam Poznań
134. Pelc-Wanielista Agnieszka 1984 KB Maniac Poznań Poznań
135. Piechowiak Małgorzata 1966 Adrenalina Fitnes Team mosina
136. Piechowiak Marek 1982 Poznań
137. Pietrzykowska Agnieszka 1995 Kp Tarnowo Podgórne POZNAŃ
138. Piwecki Bartlomiej 1981 Naramowice Biegaja Poznan
139. Pochylski Paweł 1985 Deloitte Adventure Team Poznań
140. Poterski Jakub 1980 mjpdruk.pl / #bezsensu Poznań
141. Przewoźny Dariusz 1983 KB Ożarów Mazowiecki Biega Pruszków
142. Przybylski Marcin 1986 Grupa OLX Team Poznań
143. Puchniarz Artur 1979 Nowe Miasto Lubawskie
144. Puzicki Tomasz 1976 Polonia Środa Wielkopolska Dominowo
145. Ratajczak Łukasz 1981 Night Runners Mosina
146. Ratajczak Marek 1975 Swarzędz
147. Rozwora Piotr 1973 Polonia Środa Środa Wlkp
148. Rybarczyk Łukasz 1988 MRÓZROWERY TEAM Wiórek
149. Schneider Marcin 1994 Grupa OLX Team Pobiedziska
150. Sierpowski Krzysztof 1984 Rawicz
151. Sikora Dominika 1997 Poznań
152. Skórzyński Arkadiusz 1970 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski Lewków
153. Smoczek Marlena 1978 Run&Cross Szamotuły Szamotuły
154. Smorawińska Maria 1986 #zaliniametyteam Poznań
155. Smorawiński Adam 1984 #zaliniametyteam Poznań
156. Smura Ewa 1984 Poznań
157. Sobczak Marek 1973 Szczytniki Szczytniki
158. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
159. Sołtysiak Adam 1979 Bez Zadyszki Kleszczewo
160. Springer Marta 1984 Night Runners Poznań
161. Stachowiak Kamil 1984 Grupa OLX Team Poznań
162. Stanke Łukasz 1979 SziP Poznań
163. Starczewski Wojciech 1998 Kalisz
164. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team Poznań
165. Stefanowicz Piotr 1977 Polonia Środa Brodowo
166. Stępień Małgorzata 1982 Sportowy Team Żabki Poznań
167. Strzelec-Koplin Dobrawa 1978 Poznań
168. Suś Dariusz 1973 Zacharzew
169. Suś Joanna 1977 KS Fabryka Biegania w Ostrowie Wlkp. Zacharzew
170. Szczepaniak Bronisław 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE
171. Szkoła Wojciech 1985 Natural Born Runners Poznań
172. Udałowski Radosław 1984 Komorniki
173. Urbanowski Piotr 1985 KB Gmina Czarnków Czarnków
174. Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Wkurw_team Stęszew
175. Waberski Przemysław 1989 Muszix team Poznań
176. Walaszczyk Lucyna 1987 Natural Born Runners Team Poznań
177. Wałęsa Miłosz 1986 Nowy Tomyśl
178. Wanielista Piotr 1980 Poznań
179. Wartecka Małgorzata 1975 Środa Wlkp
180. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #biegiemwlas Poznań
181. Węgier Agnieszka 1980 Zielona Góro Zacznij Biegać Zielona Góra
182. Wierzbicki Leszek 1975 Polonia Środa Środa Wlkp
183. Wojtaszek Hanna 1987 Poznań
184. Woliński Radzisław 1974 rahau crossactive Czempiń
185. Woźniak Adam 1983 Aluplast Poznań
186. Woźniak Jakub 1992 Poznań
187. Woźniak Jerzy 1984 #zaliniametyteam Poznań
188. Woźny Radosław 1987 Wolsztyn
189. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam Poznań
190. Zasada Iwona 1978 BOHAR PALETY RUNNERS Zielona Góra
191. Zbyszewska Izabela 1975 Biegnę dla Oli Złotniki
192. Zydorczak Iwona 1984 Poznań


Dystans: 36 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Ambroziak Jan 1984 Poznań
2. Baier-Jastrząbek Marta 1979 Obornicki Klub Lekkoatletyczny Rożnowo
3. Bajerlein Sylwia 1991 Poznań
4. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn Kostrzyn
5. Białobrzewska Daria 1986 Gniezno
6. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły Szamotuły
7. Brok Małgorzata 1974 Plewiska
8. Chorążyczewski Michał 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny Oborniki
9. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegają Poznań
10. Czerski Krzysztof 1981 KB INTREX Poznań Poznań
11. Dąbrowski Jarosław 1982 dzikie kuny Poznań
12. Dersley Stephen 1970 Poznan
13. Dłubek Grzegorz 1968 FF Gorzów Gorzów Wlkp.
14. Drochomirecki Piotr 1993 Dębno
15. Garbacki Łukasz 1988 Poznań
16. Gierwazik Łukasz 1984 Poznań
17. Gorynia Marcin 1983 Kb UEP Poznań
18. Gorynia Marian 1956 KB UEP Suchy Las
19. Grolewski Maciej 1981 BE TRI PRZEŹMIEROWO
20. Grupa Andrzej 1977 Wilda Biega Poznań
21. Gruszczyński Przemysław 1975 Poznań
22. Jabłoński Piotr 1977 Grudziądz
23. Jakubowski Jakub 1978 Poznań Poznań
24. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Puszczykowo
25. Jarmużek Michał 1978 Luboń
26. Jaroszczak Paweł 1994 Poznań
27. Jasnowski Paweł 1983 Klub GOGO Poznań
28. Jastrząbek Marek 1981 Obornicki Klub Lekkoatletyczny Rożnowo
29. Jazikowsko Pawel 1972 Poznan
30. Jeż Jolanta 1976 Gostyń
31. Jęczmionka-Majchrzak Paulina 1988 Ultimate Riders Poznań
32. Juchacz Krzysztof 1985 BE TRI Plewiska
33. Juskowiak Amadeusz 1992 ***** *** Dresden
34. Kaczmarek Łukasz 1981 Parkrun Gostyń Gostyń
35. Kamrowski Dawid 1989 Poznań
36. Kandulski Jakub 1980 Opalenicki Klub Biegacza Opalenica
37. Kańduła Klaudia 1980 Nest Team / Lion Group Poznań
38. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo Puszczykowo
39. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA GOSTYŃ
40. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU Glinno
41. Konieczny Cyprian 1990 Leszno
42. Konik Tomasz 1985 NXO Śrem
43. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Poznań
44. Kozicki Bartosz 1976 KS Rapid Śrem Nochowo
45. Kraśniewski Jakub 1978 PTB TRANZYT running team Poznań
46. Kusz Radosław 1975 Króliczki w Plecaku Piła
47. Łabędzka-Bugaj Alicja 1965 KB DeBIEC Poznań
48. Ławniczak Tomasz 1982 Drużyna Szpiku Poznań
49. Łuczak Tomasz 1970 StruśKardio Poznań
50. Łukaszewicz Bartosz 1991 PTB TRANZYT running team Poznań
51. Maciej Połczyński 1981 STALOWA ŁYDA Poznań
52. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam / Natural Born Coffee Lovers Poznań
53. Makowski Mikołaj 1974 Komorniki
54. Malec Artur 1979 Komorniki
55. Małkowski Piotr 1952 Kościan
56. Matysiak Daniel 1985 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski Bugaj
57. Michalski Mateusz 1984 Poznań
58. Michałowski Krzysztof 1980 Śrem
59. Mikołajczyk Krzysztof 1977 Komorniki
60. Musielak Damian 1975 Kamionki
61. Musielak Damian 1975 Kamionki
62. Nowak Łukasz 1981 Poznań
63. Obiegły Witek 1995 nojdor Poznań
64. Odija Leszek 1977 więcej kawy! Wiry
65. Olczak Bogumił 1984 Poznań
66. Olejniczak Piotr 1980 Leszno
67. Oliński Paweł 1984 Poznań
68. Olszewski Dariusz 1970 Dom Piwa Biega Poznań
69. Orłowski Robert 1988 Biegnę do Mordoru Poznań
70. Panek Krzysztof 1970 Poznan
71. Paradowski Norbert 1975 Poznań
72. Pazoła Jarosław 1973 Runner's Power Śrem
73. Pażucha Wojciech 1977 Acid Maniaxxx Lusówko
74. Piątas Paweł 1986 Boruja Kościelna
75. Piechota Bartosz 1993 SqooraTraining Rakoniewice
76. Pietrzak Piotr 1978 Poznań
77. Piniarski Paweł 1988 DPKJIP / STR Poznań Poznań
78. Pisarczyk Grzegorz 1989 Poznań
79. Podsadny Bartosz 1984 Poznan
80. Połczyński Paweł 1986 Stalowa Łyda Cerekwica
81. Potocki Maciej 1970 Orange Polska Biernatki
82. Radke Tomasz 1984 Babki
83. Raszka Damian 1979 You Can Be Interactive Piła
84. Respondek Anna 1983 Zielona Góra
85. Romanów Damian 1991 blogobieganiu.com Poznań
86. Romanów Joanna 1987 blogobieganiu.com Poznań
87. Runowska Monika 1970 Poznań
88. Sarna Paweł 1983 Skórzewo
89. Sielimowicz Piotr 1979 Przebiegli Puszczykowo
90. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo Potasze
91. Silski Marek 1969 Atrakcyjne Towarzystwo Potasze
92. Simlat Beata 1989 Night Runner Poznań
93. Skoczyński Tomasz 1975 Poznań
94. Sobczyńska Magdalena 1991 #biegiemwlas Poznań
95. Spychała Marek 1988 Gaj Mały
96. Sroka Tymoteusz 1993 Wrzesnia
97. Stawiński Michał 1988 Night Runners Tarnowo Podgórne
98. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki Komorniki
99. Strabel Jacek 1980 KB INTREX Poznań Komorniki
100. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna
101. Szymański Paweł 1980 MUAY RUNNING TEAM POZNAŃ
102. Szymkowiak Przemyslaw 1975 POZNAN
103. Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega Gostyń
104. Urbański Leszek 1979 wataha Plewiska
105. Wachowska Katarzyna 1986 Smok Trójgłowy Poznań
106. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań Poznań
107. Wardęga Adrian 1986 Poznań
108. Wegnerski Wojciech 1974 Reborn team Gniezno Gniezno
109. Winckiewicz Marek 1976 Poznań
110. Wojtasik Łukasz 1974 Nowosolska Grupa Biegowa Nowa Sól
111. Wolbach Tomasz 1982 Wolne Ślimaki Poznań
112. Wróbel Łukasz 1978 Mountain Fuel Polska Leszno
113. Wujda Mirosław 1975 Erni Rulez Sębno
114. Zajączkowski Tomasz 1985 PGB Sportowa Paczka Poznań
115. Zajkowski Marcin 1979 Poznań
116. Zowczak Dorota 1983 RAWA Team Komorniki
117. Żuberek Janusz 1972 HD Skórzewo Skórzewo
118. Żuchowski Karol 1985 Poznań