Lista startowa

Forest Run 2021

Mosina, 11.09.2021
Dystans: 12 km | 22 km | 36 km


Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 153


Dystans: 12 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Badzio Michał 1992 Grupa OLX Team Tulce
2. Ciastowski Jarosław 1959 Ciacha i Czapy Poznań
3. Czapczyk Andrzej 1959 CIACHA I CZAPY Bytyń
4. Deka-Najgebauer Anna 1984 Poznań
5. Dobraś Szymon 1981 Getinge Infecteam Kościan
6. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Poznań
7. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Poznań
8. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam Poznań
9. Frankowicz Magdalena 1983 tj poznań
10. Frąckowiak Dawid 1992 Getinge Infecteam Poznań
11. Gandecka-Pempera Agnieszka 1985 Gruszczyn
12. Garczarek Daniela 1989 Poznań
13. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Czempiń
14. Grzebyta Bartłomiej 1994 Getinge Infecteam Poznań
15. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań Poznań
16. Janecka- Marcinkowska Bożena 1992 Mosina
17. Janecki Michał 1988 Poznań
18. Kacprzak Jan 1995 Getinge Infecteam Poznań
19. Kaczmarek Joanna 1988 Vege Runners Poznań
20. Korcz Karol 1990 Getinge Infecteam Poznan
21. Korpal Agata 1982 Korpigrod :-) Szczecinek
22. Kozłowska Katarzyna 1981 #biegiemwlas Poznań
23. Lesicka Elżbieta 1984 CIACHA I CZAPY Bytyń
24. Lewandowska Monika 1994 Getinge Infecteam Osięciny
25. Łopąg Krzysztof 1985 Grupa OLX Team Wiry
26. Maciukiewicz Ariel 1987 Grupa OLX Team Poznań
27. Maćkowiak Tomasz 1993 Poznań
28. Marcinowski Jan 1987 Fanclub Ostatniego Bastionu Poznań
29. Markiewicz Joanna Zuza 1976 tj Poznań
30. Murek-JurdziŃska Marta 1987 DEMOCO Rogalinek
31. Naglak Hubert 1995 Hell's Gym Ocr Pępowo Szelejewo
32. Nalewajko Zbigniew 1969 Nowa Sól
33. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam Poznań
34. Pitracha Michalak Agata 1981 Team Michalak Rogalinek Rogalinek
35. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam Tarnowo Podgórne
36. Ratajszczak Marek 1973 Fanclub Ostatniego Bastionu Poznań (Poznań-Jeżyce)
37. Ruciński Andrzej 1955 Poznań
38. Sarnot Szymon 1991 #zaliniametyteam POZNAŃ
39. Skrzypczak Radosław 1977 roundspace.pl Poznań
40. Steć Magdalena 1983 Poznań
41. Steć Mariusz 1977 Poznań
42. Strojwąs Sebastian 1978 Stęszew
43. Szafrański Maciej 1987 #biegiemwlas Poznań
44. Szczepańska Katarzyna 1985 Poznań
45. Szczygieł Daniel 1997 Poznań
46. Trawczyński Dariusz 1994 Gruszczyn
47. Trómińska-Starczyńska Joanna 1981 Team Aktywny Stęszew Gowarzewo
48. Uptas Tomasz 1978 Cross Straceńców Team Głogów
49. Wacko Marcin 1985 Grupa OLX Team Poznań
50. Wawrzaszek Paweł 1969 Swarzędz
51. Wegner Tomasz 1970 Niemcz
52. Wojtaszek Maciej 1976 człapak Poznań
53. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam Poznań
54. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team Puszczykowo
55. Zydorczak Iwona 1984 Prefbed_sonarol Poznań


Dystans: 22 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczewski Tytus 1983 Poznań
2. Adamkiewicz Damian 1984 Szczecin
3. Anioła Jakub 1977 Luboń
4. Bentkowski Łukasz 1978 Ryczywół
5. Borowicz Łukasz 1984 Grupa OLX Team Czapury
6. Bręk Anna 1980 SziP Poznań
7. Burda Maciej 1976 Poznań
8. Donaj Adam 1974 Kościan
9. Dubas Anna 1989 Sprawdzamy-nieruchomosci.pl Poznań
10. Fabian Anna 1987 Piaseczno
11. Fabian Jaromir 1984 Piaseczno
12. Garguliński Michał 1981 81062107670 Luboń
13. Gawęcki Maciej 1973 Podiceps Poznań
14. Gocyla Dariusz 1966 Poznań
15. Jabłońska Maja 1977 Wolontariat WPN Puszczykowo
16. Jachimowicz Bartosz 1984 Gdańsk
17. Janczewska Agnieszka 1979 Pawłówek
18. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Puszczykowo
19. Kąkolewski Przemysław 1983 Poznań
20. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań Poznań
21. Kośmider Magdalena 1987 Poznan
22. Ladek Marcin 1989 Poznań
23. Lewandowski Paweł 1985 Charzyno - Super Wieś! Borówiec
24. Lupa-Marcinowska Aneta 1976 run4fun PLEWISKA
25. Marcinowski Krzysztof 1977 run4fun PLEWISKA
26. Nosal Przemysław 1984 Grunwald Team Poznań
27. Paszkowska Anna 2000 Wiórek
28. Paszkowski Jacek 1968 Wiórek
29. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam Poznań
30. Rapior Maciej 1987 Szynszyl team Nowinki
31. Siennicki Mikołaj 1974 Poznań
32. Smelkowska Marta 1988 Plewiska
33. Smorawińska Maria 1986 #zaliniametyteam Poznań
34. Sobańska Karolina 1976 Jak po Sznurku Wiry
35. Sowisło-Przybył Agnieszka 1988 Poznań
36. Stanke Łukasz 1979 SziP Poznań
37. Starczyński Tomasz 1979 Team Aktywnt Stęszew Gowarzewo
38. Stawicki Łukasz 1978 Bydgoszcz
39. Strzelec-Koplin Dobrawa 1978 SziP Poznań
40. Suchanecka Anna 1985 Szczecin
41. Szuba Marcin 1975 SziP Lusówko
42. Szymański Roman 1966 Bukowski Klub Biegacza Buk
43. Tomyślak Magdalena 1985 Poznań
44. Trojanowska Małgorzata 1994 Łódź
45. Trzeciak Maria 1987 Poznań
46. Turska Monika 1974 SziP Skórzewo
47. Walczak Aleksandra 1995 Przeźmierowo
48. Walczak Małgorzata 1973 Przeźmierowo
49. Wieczorek Wacek 1950 Wosiek Team Rawicz
50. Zięba Hanna 1976 Bydgoszcz


Dystans: 36 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Bajerlein Sylwia 1991 Poznań
2. Boguś Tomasz 1977 KB Szamotuły Szamotuły
3. Czaczyk Łukasz 1988 Poznań
4. Czarnowska Katarzyna 1982 Kobiety biegają Poznań
5. Dąbrowski Bartosz 1983 Pan Wałcz
6. Dębowski Radosław 1975 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
7. Gorynia Marcin 1983 Kb UEP Poznań
8. Gorynia Marian 1956 KB UEP Suchy Las
9. Górczyński Paweł 1981 STR Poznań Wiry
10. Helak Jan 1987 Poznań
11. Jasiński Marcin 1978 Rogoziński Klub Biegacza Rogoźno
12. Kalisz-Helak Zuzanna 1991 Poznań
13. Karczmarska Joanna 1992 Vege Runners Poznań
14. Kędziora Magdalena 1993 www.strongfitwomen.pl Boguszyn
15. Kisło Łukasz 1983 WILLSOOR Leszno
16. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU Glinno
17. Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIĘ Lusówko
18. Lewandowski Piotr 1991 Grupa OLX Team Poznań
19. Lipiński Witold 1977 Poznań
20. Łąkowski Zbigniew 1975 Koziegłowy
21. Maćkowski Mateusz 1975 GETINGE Infecteam / Natural Born Coffee Lovers Poznań
22. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team Swarzędz
23. Makowski Mikołaj 1974 HighFit Team Komorniki
24. Michałowski Krzysztof 1980 Śrem
25. Musielak Damian 1975 Kamionki
26. Nowak Piotr 1974 Skórzewo
27. Oliński Paweł 1984 Poznań
28. Orzechowska Anna 1986 Kamionki
29. Pazoła Jarosław 1973 Śrem
30. Polaczyk Bartosz 1977 Komorniki
31. Popiela Sebastian 1989 Optyk Bartkowiak Team Leszno
32. Posiła Joanna 1979 Krosno
33. Przybyła Sebastian 1990 Wolsztyn
34. Sobczak Michał 1979 Night runners Września Września
35. Stachowiak Kamil 1984 OLX Group Team Poznań
36. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team Poznań
37. Stawiński Michał 1988 Night Runners Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne
38. Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki Komorniki
39. Stefaniak Dariusz 1982 PKS Racot RUN Racot
40. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna
41. Szymkowiak Przemyslaw 1975 Poznań
42. Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega Gostyń
43. Tomaszewski Dominik 1981 Willsoor Leszno
44. Wachowska Katarzyna 1986 Smok Trójgłowy Poznań
45. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań
46. Winckiewicz Marek 1976 Poznań
47. Woźniak Paweł 1980 Endorfina Wschowa Wschowa
48. Wójcik Radoslaw 1989 Leszno