Lista startowa

Forest Run 2022

Mosina, 17.09.2022
Dystans: 12 km | 22 km | 36 km


Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 187


Dystans: 12 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczyk Rafał 1973 UP Fit Poznań Poznań
2. Bodzioch Sandra 1998 OLX GROUP TEAM Buk
3. Borowska Aleksandra 1994 Kobiety biegają Puszczykowo
4. Chrzanowski Rafał 1974 Szczytniki
5. Cwojdzinska Anna 1982 HAK Pamiątkowo
6. Czarnecki Szymon 1985 Poznań
7. Danyluk Marta 1989 Wiry
8. Figaj Martyna 1988 Getinge Infecteam Poznań
9. Flieger Dawid 1990 Getinge Infecteam Komorniki
10. Frąckowiak Dawid 1992 Getinge Infecteam Poznań
11. Gołębiewska Daria 1990 Skórzewo
12. Grygier Piotr 1987 OWN GOAL Mosina
13. Gumny Grzegorz 1978 Poznań
14. Halicki Marcin 1976 Poznań
15. Ignaczak Paulina 1993 Plewiska
16. Ilnicka-Borowczyk Kinga 1977 Poznań
17. Jackowiak Jarosław 1961 gRUNwald Team Poznan Poznań
18. Kaczmarek Michał 1987 Own goal Poznań
19. Karpiński Grzegorz 1983 Salceson Buk
20. Kaszuba Maciej 1977 brak Luboń
21. Kłos Piotr 1984 OLX GROUP TEAM Koziegłowy
22. Kowal Tomasz 1977 Krotoszyn
23. Kozłowska Katarzyna 1981 #biegiemwlas Poznań
24. Krawiec Andrzej 1985 Rodzice Ignasia Wiry
25. Kubiak Maciej 1989 Poznań
26. Leśniewska Anna 1986 Krosinko
27. Ludwig Aneta 1976 AJATANEKA Runners Team Poznań
28. Łasocha Kamila 1982 OwocBiega TEAM Poznań
29. Łopąg Krzysztof 1985 OLX GROUP TEAM Wiry
30. Maciesza Rafał 1976 Gołaszyn
31. Maciukiewicz Ariel 1987 OLX GROUP TEAM Poznań
32. Mazurczak Joanna 1980 Poznań
33. Mela Aldona 1989 Rodzice Ignasia Wiry
34. Naskręt Dagmara 1981 Komorniki
35. Ossoliński Fryderyk 1997 OLX GROUP TEAM Chodzież
36. Pichola Zuzanna 1986 Poznań
37. Piskorski Łukasz 1983 PrzyTobie Team Poznań
38. Pomin Mikołaj 1976 Koninko
39. Pomorska Anna 1981 Poznań
40. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam Tarnowo Podgórne
41. Ratajszczak Maciej 1988 Kulawe Dziki Team Czempiń
42. Ruciński Andrzej 1955 Dead Runners Society Poznań
43. Rybarczyk Gosia 1984 Swarzędz
44. Sander Renata 1982 Tarnowo Podgórne
45. Skrzypek Magdalena 1980 Mosina
46. Sobik Paulina 1983 Środa Wielkopolska
47. Spychała-Szuszczyńska Małgorzata 1975 Poznań
48. Stachowisk Magdalena 1980 Leszno
49. Stencel Dawid 1985 Biegam sam tu i tam Poznań
50. Strugała Krzysztof Struś 1972 KAMA RUN Czarnków Dębe
51. Szafrański Maciej 1987 #biegiemwlas Poznań
52. Szczygieł Anna 1987 ASZteam Poznan
53. Trómińska-Starczyńska Joanna 1981 TEAM AKTYWNY STĘSZEW GOWARZEWO
54. Turska Monika 1974 Skórzewo
55. Twardowski Artur 1987 MEDICsport Gostyń
56. Urbaniak Tomasz 1990 Getinge Infecteam Poznań
57. Walter Dorota 1987 Poznań
58. Wieliński Jacek 1974 AJATANEKA Runners Team Poznań
59. Witczak Justyna 1971 Leszno
60. Wójcik Paulina 1989 Getinge Infecteam Poznań
61. Wujek Marcin 1981 Brodnica biega Brodnica
62. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team Puszczykowo
63. Zwierzchowski Andrzej 1971 POZNAŃ
64. Żochowska Katarzyna 1994 OLX GROUP TEAM Poznań


Dystans: 22 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczewski Tytus 1983 Poznań
2. Berdychowski Jakub 1982 Dzikie Kuny Grabonowskie Bielewo
3. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
4. Biesiada Marta 1984 Poznan
5. Bogusz Paweł 1982 Cybina Team Poznań
6. Bojkowski Tomasz 1979 Poznań
7. Buczyński Tomasz 1984 Poznań
8. Dałek Roksana 1988 Murowana Goślina
9. Dembiński Arkadiusz 1986 Skoki
10. Donaj Adam 1974 Kościan
11. Dondajewska Maria 1992 - Poznań
12. Dopierała Michał 1990 Krobia
13. Dworzańska-Gul Anna 1984 Maratończyk Poznań Poznań
14. Falkiewicz Jarosław 1975 Browar Fortuna Poznań
15. Gan Arkadiusz 1975 Prusice
16. Gmyrek Jacek 1982 Pamiątkowo
17. Gocyla Darek 1966 Poznań
18. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners Czempiń
19. Gostomski Michał 1982 Czempiń
20. Górecki Radosław 1975 Kraków
21. Grzebyta Bartłomiej 1994 Getinge Infecteam Poznań
22. Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter Dąbrówka
23. Grześkowiak Maciej 1977 4Fiter Dąbrówka
24. Helak Jan 1987 Poznań
25. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
26. Homan Stanisław 1985 POZNAŃ MARCELIN SIZEER Poznań
27. Jabłońska Maja 1977 Wolontariat WPN Puszczykowo
28. Jagodziński Mariusz 1972 Śrem
29. Janicki Radoslaw 1987 Bydgoszcz
30. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Puszczykowo
31. Jańczuk Marcin 1993 Poznań
32. Jutkowiak Dawid 1994 Tarnowo Podgórne
33. Kacprzycki Tomasz 1986 Poznań
34. Kaczmarek Jacek 1989 OLX GROUP TEAM Poznań
35. Kobiałka Michał 1977 Leszno
36. Kondera Zbigniew 1975 KRÓLICZKI W PLECAKU Glinno
37. Korcz Klaudia 1993 Śródka
38. Korcz Mateusz 1988 Śródka 25b
39. Lamprecht Karol 1971 Wiry
40. Macioszek-Zieleźnik Natalia 1984 poznań
41. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki
42. Nędzi Piotr 1982 Poznań
43. Nowak Łukasz 1995 Plewiska
44. Nowak Mariusz 1983 Pzu Sport Team Poznań
45. Nowak Piotr 1974 Skórzewo
46. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam Poznań
47. Pilecki Jarosław 1983 Miki team Poznań
48. Plewa Natalia 1982 Oborniki
49. Podwojci Michal 1981 Góral z Mazur Running Team Skórzewo
50. Posiła Joanna 1979 #MuzaCzłapaka Krosno
51. Przybylska Aleksandra 1991 Krosno
52. Przybyła Sebastian 1990 Wolsztyn
53. Ptak Jarosław 1973 Lucky Luzers Luboń
54. Rakowska Karolina 1984 Olx Group team Poznań
55. Rennert Klara 1988 Poznań
56. Rzepecki Artur 1979 4Fiter Dąbrówka Dąbrówka
57. Saj Marek 1982 Suchy Las
58. Schoenradt Daniel 1986 Rogalinek
59. Skorupinski Dariusz 1988 Rakoniewice
60. Smogulecki Michał 1994 Mosina
61. Sobierajski Krzysztof 1982 Auto gaz Manieczki MANIECZKI
62. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
63. Steć Magdalena 1983 Poznań
64. Steć Mariusz 1977 Poznań
65. Studziński Dawid 1989 Poznań
66. Suchocki Marek 1983 Wola Jabłońska
67. Szalska Elżbieta 1987 Toruń
68. Szczepaniak Bronisław 1951 Kędzierzyn-Koźle
69. Tokarski Karol 1979 Ślęzak Team Poznań
70. Urbaniak Piotr 1975 FC PSARSKIE PSARSKIE
71. Wachowiak Paweł 1979 Poznań
72. Winnik Ela 1987 Mrowino


Dystans: 36 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Baraniak Radoslaw 1972 Halluxmed Mosina
2. Bartz Krzysztof 1978 ASZteam Poznań
3. Buczkowski Krzysztof 1999 Poznań
4. Czajkowski Maciej 1983 DeadBird Lusówko
5. Czerwonka Bartosz 1991 Poznań
6. Darski Rafał 1972 Puszczykowo
7. Domagała Krzysztof 1987 Psarus 87'- Września Września
8. Dubert Artur 1979 Dzik Poznań
9. Głowiński Robert 1974 KOMORNIKI
10. Grabowski Damian 1985 Gruszczyn
11. Grelak Tomasz 1981 Luboń
12. Grzechowiak Dagmara 1995 Bolechowo Osiedle
13. Horbacz-Rosa Hanna 1985 Rabowice
14. Huderek Łukasz 1974 Night Runners Poznań
15. Iwaszczuk Aleksandra 1979 Kościan
16. Jakubowski Jakub 1978 Poznań
17. Jankowska Barbara 1975 Poznań
18. Kaniewska Maria 1980 Brak DĄBROWA
19. Kośniewska Joanna 1977 KoŚcian Kościan
20. Kozłowski Marcin 1994 Wągrowiec
21. Kusz Radoslaw 1975 Króliczki w plecaku Piła
22. Lewandowski Bartek 1973 Poznań
23. Lubiński Tomasz 1981 Plewiska
24. Ławniczak Tomasz 1982 PGB Sportowa Paczka Poznań
25. Łuczak Tomasz 1970 StruśKardio Poznań
26. Mackowiak Pawel 1976 Mosina
27. Michalski Hieronim 1963 Team Kościan Kościan
28. Muszynski Romek 1978 Lusówko
29. Nowak Maciej 1975 PGB Sportowa Paczka Poznań
30. Pawłowski Arkadiusz 1976 Kościan Team Poznań
31. Pięta Tomek 1977 Topfarm Luboń
32. Pokrywka Arkadiusz 1979 Dąbrówka
33. Sołtysiak Karol 1975 Poznań
34. Stachowiak Sławomir 1977 Team Run Gołańcz Niemczyn
35. Starosta-Trela Patrycja 1991 Aktywnie w Pniewach Pniewy
36. Stawiński Michał 1988 Night Runners Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne
37. Stefaniak Dariusz 1982 PKS Racot RUN Racot
38. Stępień Maria 1961 Opalenicki Klub Biegacza Pniewy
39. Szczepaniak Maciej 1972 TOPFARM Psarskie
40. Szczepaniak Michał 1984 Drużyna
41. Szkudlarek Karol 1984 Lusówko
42. Szuszczyński Michał 1976 Poznań
43. Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega Gostyń
44. Terlecka Justyna 1982 Poznań
45. Wałęsa Natalia 1989 Nowy Tomyśl
46. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #biegiemwlas Poznań
47. Wieczorek Łukasz 1984 Vege Runners Dąbrówka
48. Woźniczka Anna 1987 Aktywnie w Pniewach Nowy Tomyśl
49. Wróblewski Adrian 1986 Zgrupka ProMobil Team Komorniki
50. Zagubień Wojtek 1977 EUFORIABIEGACZA TEAM Góra
51. Zieliński Krzysztof 1980 ZA LINIĄ METY Poznań