Lista startowa

Forest Run 2023

Mosina, 16.09.2023
Dystans: 12 km | 22 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 364

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 331


Dystans 12 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Andrzejak Małgorzata 1984 Koziegłowy
2. Bartkowiak Krzysztof 1987 Gorzyce Wielkie
3. Bendlewski Przemysław 1984 Jeziorki
4. Bieniek Patryk 1980 TREC TEAM Poznań
5. Biesiada Marta 1984 Poznań
6. Bogusiewicz Antoni 1983 Poznań
7. Boguś Sylwia 1983 Szamotuły
8. Bucław Piotr 1985 Piła
9. Burnat Joanna 1981 Poznań
10. Bush Thomas 1998 Kiekrz
11. Cichy Krzysztof 1970 Góral z Mazur Running Team Poznań
12. Deckert Dawid 1985 Luboń
13. Deckert Kamila 1989 Luboń
14. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Poznań
15. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Poznań
16. Domiter Arkadiusz 1991 POZNAŃ
17. Dzień Dariusz 1991 Poznań
18. El Bah Adam 1989 #zaliniametyteam Tarnowo Podgórne
19. Fabiś Dawid 1977 OLX GROUP TEAM Poznań
20. Flaczyńska Aldona 1978 Żółwice w biegu Śrem
21. Foltyn Adrian 1978 Browar Fortuna Wrocław
22. Frankowska Katarzyna 1981 PRO366/Mistrzowski Trening Poznań
23. Frąckowiak Dawid 1992 Poznań
24. Galus Agnieszka 1975 Kriomedica team Mierzyn
25. Garbaciak Marcin 1976 Krispol Active Team Ślesin
26. Gawarzewski Maciej 1982 Puszczykowo
27. Gawęcka Paulina 1975 PZU Team Szczytniki
28. Gawęcki Maciej 1973 Podiceps Szczytniki
29. Gimzicka Ewa 1977 Suchy las
30. Glumiński Bartosz 1980 Kościan
31. Gołębiowski Sławomir 1987 OSP Śrem Śrem
32. Gostomska Małgorzata 1980 Czempiń
33. Górniak Jerzy 1965 Kosmiczni Kowboje Gruszczyn
34. Groen Gosia 1977 BRAK Palędzie
35. Gruszka Martyna 1990 WKTJ Poznań
36. Gumny Grzegorz 1978 Poznań
37. Hejnar-Glumińska Katarzyna 1980 Tgv Kościan Kościan
38. Hoffman Natalia 1991 Warta Poznań Poznań
39. Hofman Małgorzata 1994 Rąbiń
40. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań Poznań
41. Jackowiak Jarek 1961 gRUNwald Team Poznań Poznań
42. Jaśkowiak Michał 1982 bonusevrent.com swarzędz
43. Jazy Szymon 1984 Poznań
44. Jerzak Agata 1985 Przeźmierowo
45. Józefiak Mateusz 1989 Boguszyn
46. Kalisz-Helak Zuzia 1991 Poznań
47. Kalwala Bogusław 1971 Poznań
48. Kapcińska Małgorzata 1973 Zgrupka Pro Mobile Team Lusówko
49. Kapusta Tomasz 1980 #zaliniametyteam Kórnik
50. Karczewska Marta 1977 Puszczykowo
51. Karczewski Tomasz 1977 OSP Puszczykowo Puszczykowo
52. Karpiński Grzegorz 1983 Salceson team Buk
53. Kaźmierczak Eliza 1986 Jeziorki
54. Kaźmierczak Jakub 1985 Jeziorki
55. Kida Tomasz 1972 Swarzędz
56. Kierzek Katarzyna 1991 Poznań
57. Klimorowska Ela 1983 OLX GROUP TEAM Mosina
58. Klimowska Agnieszka 1976 POZNAŃ
59. Knoll Aleksander 1991 Poznań
60. Kobrzeniecka Julia 1981 Komorniki
61. Komar Eliza 1987 Poznań
62. Kornecka Justyna 1983 Oborniki
63. Korpal Agnieszka 2006 POZNAŃ
64. Korpal Agnieszka 1987 Poco Loco Poznań
65. Kośmider Magdalena 1987 Poznań
66. Kowal Tomasz 1977 Krotoszyn
67. Kozłowska Katarzyna 1981 #biegiemwlas Poznań
68. Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz
69. Kucięba Marcelina 1994 OLX GROUP TEAM Poznań
70. Kuklewska Ewa 1953 Kriomedica team Witobel
71. Kuklewska Zofia 1977 Poznań
72. Kupczyk Małgorzata 1974 Bytkowo
73. Kwiatkowski Cezary 1992 Poznań
74. Lemański Marcin 1991 Rosnówko
75. Leszczak-Phong Dariusz 1983 Getinge INFECTEAM Poznań
76. Leśniewicz Julia 1997 OLX GROUP TEAM Poznań
77. Lewandowska Anna 1984 OLX GROUP TEAM Poznań
78. Lewandowska Maria 1982 Biegam bo nie lubie Góra
79. Lewandowski Rafał 1982 Biegam bo nie lubie Góra
80. Lichnowska Anna 1976 Kriomedica team Jaworzno
81. Ligęza Martyna 1974 Poznań
82. Ligęza Piotr 1974 Poznań
83. Łasocha Kamila 1982 OwocBiega TEAM Poznań
84. Łęcka Justyna 1978 Lipnica
85. Łopąg Krzysztof 1985 OLX GROUP TEAM Wiry
86. Łukaszewicz Paweł 1989 Rosnowo
87. Maciejewski Marcin 1975 Przyjacielski Klub Biegowy DELIKATNIE Poznań
88. Materna Izabela 1989 OLX GROUP TEAM Poznań
89. Michniak Justyna 1983 OLX GROUP TEAM Plewiska
90. Mikulski Marcin 1986 Poznań
91. Młynarczak Jakub 1978 To siedzi w głowie Błażejewko
92. Młynarczak Karolina 1978 To siedzi w głowie Błażejewko
93. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team Poznań
94. Nowak Karolina 1983 Czapury
95. Oczachowska Sandra 1988 Poznań
96. Oleśkowicz-Popiel Magda 1982 Poznań
97. Olszewski Szymon 1986 Getinge Infecteam Złotniki
98. Owczarek Artur 1970 Komorniki MTB Team Komorniki
99. Pajszczyk Krzysztof 1988 Mosina
100. Panek Krzysztof 1970 Browar Fortuna Poznań
101. Pawlik Filip 1988 Getinge Infecteam Poznań
102. Perz Paweł 1973 Komorniki MTB Team Wiry
103. Piechota Łukasz 1985 Poznań
104. Piecyk Piotr 1982 Lusówko
105. Piękniewska Agata 1998 KROTOSZYN
106. Piętka Daria 1987 Pączuszki Poznań
107. Piętka Kamil 1982 Luboń
108. Placko Jacko 1983 Dachowa
109. Poterski Jakub 1980 #bezsensu / mjpdruk.pl Poznań
110. Ptak Dorota 1970 Poznań
111. Putowska Beata 1986 Fehlau Running Team Mosina
112. Ruciński Andrzej 1955 Dead Runners Society Poznań
113. Rutkowska Danka 1971 Grabiny-Zameczek
114. Rutkowski Kacper 2003 Grabiny-Zameczek
115. Rutkowski Wojtek 1972 Grabiny-Zameczek
116. Rychel Małgorzata 1977 OLX GROUP TEAM Luboń
117. Sadło Agata 1977 Tulce
118. Sadło Rafał 1974 Tulce
119. Siwa Dominik 1979 Torpol Running Team Poznań
120. Skotarek Magdalena 1987 OLX GROUP TEAM Gowarzewo
121. Słabolepsza Anna 1981 Mościenica
122. Smól Magdalena 1994 Poznań
123. Sommerfeld Adrian 1992 Poznań
124. Spaleniak Tomek 1995 Mosina
125. Spaleniak Wojciech 1992 Mosina
126. Stachowiak Kamil 1984 OLX GROUP TEAM / SPORT GENERATION Poznań
127. Starzyńska-Kościuszko Katarzyna 1986 Pszczółkowski Team Poznań
128. Staszczak Łukasz 1979 Sport Generation Lubań
129. Steciuk Karolina 1993 Poznań
130. Steć Mariusz 1977 Poznań
131. Surmacz Rafał 1976 WKSB Przeźmierowo
132. Szafrański Maciej 1987 #biegiemwlas Poznań
133. Szczuka Barbara 1994 wiry
134. Szczuka Pawel 1968 Wiry
135. Szczygieł Łukasz 1980 OLX GROUP TEAM Poznań
136. Szkoła Wojciech 1985 Natural Born Runners Team Poznań
137. Szulc Dominik 1988 Lusówko
138. Szymański Aleksander 1972 Oleksy Biega Wiry
139. Śleboda Joanna 1986 Girlpower.cc Poznań
140. Tomczuk Iza 1983 Poznań
141. Tomczyk Adam 1982 OLX GROUP TEAM Gowarzewo, Kleszczewo, Poznańs
142. Tomczyk Magdalena 1983 OLX Sport Gowarzewo, Kleszczewo, Poznańs
143. Trómińska-Starczyńska Joanna 1981 Team Aktywny Stęszew Gowarzewo
144. Tuchołka Marta 1985 Loja do tata André Kraków
145. Turski Michał 1993 Komorniki MTB Team Poznań
146. Urban Magda 1982 Małżeński Running Team Gniezno
147. Urban Michał 1984 Małżeński Running Team Gniezno
148. Walas-Gwizdała Barbara 1953 nie dotyczy Poznań
149. Weigt Agata 1998 Poznań
150. Witkowski Jarek 1970 Citizen Poznań
151. Wodecka Agnieszka 1987 OLX GROUP TEAM Poznań
152. Woga Magdalena 1981 Nowak Run Poznań
153. Wojnarowski Michał 1984 Night Runners Poznań
154. Wojtaszek Hanna 1987 Poznań
155. Wojtaszek Maciej 1976 Maruderzy Poznań
156. Woś Maciej 1982 Poznań
157. Woźniak Bartosz 1980 Poznań
158. Woźniak Małgorzata 1976 - Poznań
159. ZeŃczak Tomasz 1981 Plus Timing Poznań
160. Ziemba Daria 1988 Lamki
161. Zimniewicz Agata 1990 Girlpower.cc Poznań
162. Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team Puszczykowo
163. Żurowska Anna 1980 Mosina


Dystans 22 km

lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto ->
1. Adamczewski Tytus 1983 Poznań
2. Adamczyk Rafał 1973 PocoLoco Team Luboń
3. Angowski Andrzej 1983 Poznań
4. Anioła Jakub 1977 LUBOŃ
5. Baraniak Adrian 2000 Mosina
6. Bartoszewicz Przemysław 1967 Mosina
7. Bela Beata 1970 Wrocław
8. Bererzański Filip 1985 Puszczykowo
9. Biernat Patryk 1998 Kościan
10. Błasziewicz Marcin 1987 Poznań
11. Błaszyk Mateusz 1987 Poco Loco Luboń
12. Borzystowski Patryk 1984 Nowa Sól
13. Brychcy Mateusz 1978 Byle do mety Poznań
14. Cerbin Sławomir 1973 Nie mam czasu bo biegam Suchy Las
15. Ciszak Karol 1980 Poznań
16. Czaczyk Łukasz 1988 Poznań
17. Dec Krzysztof 1993 Poznań
18. Devine Anna 1985 Poznan
19. Dębowska Elżbieta 1974 Wartecka Team Środa Wlkp
20. Dolny Oskar 1992 Poznań
21. Domański Łukasz 1981 Mosina
22. Dondajewska Maria 1992 Poznań
23. Frasz Tomasz 1993 Poznań
24. Frydrychowicz Bartosz 1978 Zalasewo
25. Gadziński Robert 1975 KROSINKO
26. Gallas Kamila 1996 Poznań
27. Garcon Mariusz 1995 Opalenica
28. Gerowski Maciej 1975 Sporty Walki Gostyń Gostyń
29. Gluma Bogusław 1973 NETBOX BIEGA Krzywiń
30. Głowinski Filip 1997 komorniki
31. Głowiński Robert 1974 Spec Kable Komorniki
32. Gocyla Dariusz 1966 Poznań
33. Gorzelańczyk Jakub 1991 MKS Siechnice Golęczewo
34. Górczyński Adam 1972 Tyrell Corporation Team Poznań
35. Górczyński Wiktor 1976 Tyrell Corporation Team Dąbrówka
36. Górny Maciej 1982 Poznań
37. Górski Zbigniew 1985 SPEC KABLE Poznań
38. Grabowicz Paweł 1973 Siekierki Wielkie
39. Grabowska Dominika 1993 Poznań
40. Greser Artur 1974 Team Gresery Bogucin
41. Gruchot Waldemar 1975 Pogorzela
42. Grzela Radosław 1978 Poznań
43. Gulczyński Tomasz 1987 Zielonka
44. Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team Nowy Lubosz
45. Jabłońska Maja 1977 Wolontariat WPN Puszczykowo
46. Jakubowski Rafał 1984 Poznań
47. Jankowska Barbara 1975 Poznań
48. Jankowski Filip 1982 Posnania Poznań
49. Januć Wojciech 1990 Arka Leśna Puszczykowo
50. Jańczuk Marcin 1993 Poznań
51. Jazikowski Paweł 1972 Poznań
52. Jeż Jolanta 1976 Gostyn
53. Jeż Tadeusz 1974 Gostyń
54. Kaczmarek Łukasz 1981 Gostyń
55. Kaczorowska Dorota 1982 Kiełczów
56. Kaczorowska Justyna 1989 Poznań
57. Kafarska Urszula 1993 For Run Team Poznań
58. Kaniewska Marysia 1980 Dąbrowa
59. Kaniewski Kamil 1980 Dąbrowa
60. Kłos Anna 1987 Poznań
61. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA Gostyń
62. Knitter Gustaw 1979 Poznań
63. Koc Krzysztof 1976 Poznań
64. Konik Tomasz 1985 NXO Śrem
65. Korcz Klaudia 1993 Kleszczewo
66. Korcz Mateusz 1988 Śródka
67. Korek Maciej 1988 Poznań
68. Kostecki Patryk 1983 Komorniki MTB Team Komorniki
69. Kośla Przemysław 1984 Poznań
70. Kośniewska Joanna 1977 Kościan Team Kościan
71. Kowalczyk Ewelina 1976 Luboń
72. Kozaczuk Jan 1961 Wiórek
73. Krajewski Tomasz 1979 Mościenica
74. Kufliński Wojciech 1981 Jaraczewo
75. Leonarska Małgorzata 1987 Biegające Krejzole Poznań
76. Lis Stanisław 1967 Puszczykowo
77. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus Luboń
78. Lubik Adam 1986 Centrum Ratownictwa Poznań
79. Łakomy Piotr 1982 Grubscy Biegają Murowana Goślina
80. Łuczak Tomasz 1970 tomluczi.luczak@gmai.com POznań
81. Machnicka Wiktoria 1999 Golęczewo
82. Macias Waldemar 1958 Zielona Góra
83. Maciesza Rafał 1976 Oborniki
84. Majchrzak Marcin 1978 Deloitte Adventure Team Swarzędz
85. Mansfeld Anita 1986 Śrem
86. Mansfeld Krzysztof 1986 Śrem
87. Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki
88. Mańczak Mateusz 1982 KIBOLSKI KS Wiry
89. Matykiewicz Michał 1979 Foxfonna Runners Lusowo
90. Mazurczak Joanna 1980 Poznań
91. Michalak Jakub 1994 FACHOWA ROBOTA Miłosław
92. Michalak Mateusz 1984 Komorniki
93. Michalska Oktawia 1980 Poznań
94. Morawski Filip 1974 KrakowiakUltraTeam Puszczykowo
95. Mruk Dariusz 1978 LUSÓWKO
96. Murawicz Adam 1988 Poznań
97. Napierała Katarzyna 1976 Suchy Las
98. Nitschke Arkadiusz 1976 Chomecice
99. Nowak Andrzej 1984 Samotny knur Dachowa
100. Nowak Hubert 1989 Plewiska
101. Nowak Łukasz 1995 Plewiska
102. Nowak Marcin 1984 Krakowiak Ultra Team Mosina
103. Nowak Mikołaj 1989 Poznań
104. Odija Leszek 1977 Foreście nie odchodź!! Wiry
105. Paciorek Radosław 1978 Poznań
106. Pakulska-Tomza Dorota 1976 Siła Kobiet Suchy Las
107. Parucki Michał 1977 Vege Runners / MJP Druk Poznań
108. Pasieka Grzegorz 1988 Sztywne Kulasy Poznań
109. Pawlak Antoni Jakub 1981 Komorniki
110. Pażucha Wojciech 1977 Lusówko
111. Piskorski Łukasz 1983 Poznań
112. Plewa Natalia 1982 Oborniki
113. Pochylski Paweł 1985 Deloitte Adventure Team Poznań
114. Podgórski Bogusz [bopo] 1986 Poznań
115. Posiła Joanna 1979 Krosno
116. Przybylak Michał 1977 WLKP Mountains Ultra Poznań
117. Przybylska Ola 1991 Krosno
118. Przybyła Sebastian 1990 Wolsztyn
119. Putowski Maciej 1988 Night Runners Mosina
120. Rachowska Agnieszka 1983 Getinge Infecteam / Tarnowo Podgórne biega Tarnowo Podgórne
121. Radecki Robert 1975 SimpliCity Run Poznan
122. Ratajczak Łukasz 1981 Night Runners Mosina
123. Ratajczak Marek 1975 ULTRA Głuszyna Swarzędz
124. Ratajczak Tomasz 1980 Poznań
125. Rzepecki Artur 1979 4Fiter Dąbrówka Dąbrówka
126. Rzepecki Łukasz 1978 Luk@Art Konstancin Jeziorna
127. Savva Xenophon 1981 Dr.Me.A Poznań
128. Siennicki Mikołaj 1974 Poznań
129. Silska Sylwia 1972 Atrakcyjne Towarzystwo Potasze
130. Siwkowski Łukasz 1978 Złotniki
131. Skorupinski Darek 1988 Rakoniewice
132. Skrzypczak Tomasz 1986 NoMorePCR Poznań
133. Skwarek Agnieszka 1990 Dzikie Świnie Poznań
134. Smogulecki Michał 1994 Mosina
135. Smorawińska Maria 1986 Za linią mety Poznań
136. Smuga Łukasz 1985 Biegające Krejzole Poznań
137. Sobczyńska Magdalena 1991 Kobiety Biegają Poznań
138. Sobkowiak Marcin 1981 Poznań
139. Sobkowiak Monika 1986 KS Krotosz Krotoszyn Krotoszyn
140. Sołtysiak Marcin 1994 Kościan
141. Stachowiak Marcin 1974 Tępe dzidy Poznań
142. Starczynski Tomasz 1979 Team Aktywny Stęszew Gowarzewo
143. Staszelis Krzysztof 1988 PocoLoco Adventure Poznań
144. Stawiński Michał 1988 Night Runners Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne
145. Steć Magdalena 1983 Poznań
146. Stefaniak Dariusz 1982 PKS Racot Run Racot
147. Stefanski Piotr 1982 Poznan
148. Stodułko Jacek 1983 Radość Biegania Wrocław
149. Szarzyński Paweł 1984 Poznań
150. Szczepanowska-Górczyńska Wiktoria 1982 Tyrell Corporation Team Poznań
151. Szkódliński Bartosz 1979 Naramowice Biegają Poznań
152. Szorcz Paweł 1984 Wiry
153. Szymkowiak Paweł 1986 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Grodzisk Wielkopolski
154. Świstek Lucjan 1972 Netbox Biega Gostyń
155. Tokarski Karol 1979 Poznań
156. Tomczak Przemysław 1987 Night Runners Poznań
157. Urbańska-Dymek Agnieszka 1986 Wkurw_team Stęszew
158. Waberski Przemysław 1989 Muszix team Garby
159. Walkowiak Krystian 1984 Poznań
160. Waloszczyk Jacek 1979 Poznań
161. Wartecka Małgorzata 1975 Wartecka Team Środa Wlkp
162. Wawerka Jakub 1996 Kłodzisko
163. Winckiewicz Marek 1976 - Poznań
164. Wira Barbara 1983 Wrocław
165. Wojciechowski Dariusz 1978 Krakowiak Ultra Team / Góral z Mazur Running Team Krosno
166. Zajączkowski Tomasz 1985 PGB Sportowa Paczka Poznań
167. Zawisza Artur 1986 Zgrupka Team Poznań
168. Zwierzchowski Andrzej 1971 Poznań