Lista startowa

Bieg Bitwy Warszawskiej 1920
Grand Prix Historycznych Biegów Piastowa 2018

Piastów 12.08.2018
Dystans: 1920 m


Liczba zgłoszonych zawodników: 166


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Michał 2011 Rozbiegany Piastów
2. Aksamit Rafał 1981 Warszawa
3. Bajorek Jacek 1975 IZBI Konsulting
4. Baniak Anna 1987 Piastów
5. Barańska Malwina 1988 Rozbiegany Piastów
6. Barszczewska Marta 1987 Warszawa
7. Bąk Agata 1984 Bushido Centrum
8. Białobrzeski Maciej 1991 Rozbiegany Piastów
9. Bibik Piotr 1987 Pruszków
10. Bińkiewicz Jakub 1998 Warszawa
11. Borządek Aleksandra 2000 Legia Run Club
12. Brzozowski Paweł 1984 Piastów
13. Buczyński Rafał 1978 Adidas Runners Warsaw
14. Chmielecki Tomasz 1979 Piastów
15. Czapska Magdalena 1989 Piaseczno
16. Dobrzyńska Lidia 1976 Rozbiegany Piastów
17. Domańska Aleksandra 2005 PKS Piastów Piastovia
18. Drzewiecki Damian 1986 Piastów
19. Dziepak Piotr 1980 1 BLTr
20. Dziewulska Henia 1965 Rozbiegany Piastów
21. Gajda Sylwana 1999 Warszawa
22. GaŃska-Karamon Monika 1973 Biegam
23. Gaudyn Marcin 1984 Night Runners
24. Grabarczyk Ilona 1981 Leszno
25. Gryżwald Klaudia 2005 Harcbieg
26. Grzymajło Dominik 2012 Pruszków
27. Harding Simon 1965 Piastów
28. Holoborodko Maryna 2008 SP3
29. Jakóbczyk Ireneusz 1984 KS WOLNI
30. Janiec Katarzyna 1990 PKS Piastovia Piastów
31. Jankiewicz Tomasz 1978 Pierwsi z ostatnich
32. Jaros Arkadiusz 1961 Brwinów
33. Jaworska Natalia 2008 Piastovia
34. Jaworski Mateusz 2004 Sp1
35. Jurczyk Łukasz 1985 Parkrun Pruszków
36. Kaczmarek Izabela 1990 parkrun Pruszków
37. Kakietek Patryk 2006 Harcbieg
38. Kalbarczyk Izabella 1980 Adidas runners warsaw
39. Kiślak Jacek 1977 Laski
40. Kiślak Karol 2010 Laski
41. Kobiałka Konrad 1978 RkAthletics/Pgb/NaprzodMłociny
42. Kołecki Karol 2005 SP KAMION
43. Kornicka Aneta 1974 Pruszków
44. Kornicki Zbigniew 1946 Pruszków
45. Kowalczyk Oliwia 2004 PKS Piastovia Piastów
46. Kozakow Borys 1944 Były zawodnik WKS Lotnik i WKS Legia
47. Kozłowski Witold 1981 Warszawa-Bemowo
48. Krawczyk Sandra 2006 Piastovia Piastów
49. Krochmal Paweł 1993 Rozbiegany Piastów
50. Królczyński Maciej 1980 KS. Wolni
51. Krusiński Mariusz 1976 Piastów
52. Ksyna Boguslaw 1956 OSP Kamion g, Mlodzieszyn
53. Kuć Patryk 1996 Piastów
54. Kujawska Agnieszka 1962 rozbiegany Piastow
55. Kujawska Agnieszka 1962 Rozbiegany Piastów
56. Lewandowska Joanna 2004 Warszawa Bemowo
57. Lutomirska Asia 2010 AZS AWF Warszawa
58. Łuczyński Cyryl 2007 Piastów
59. Łukasiak Adam 1985 Adidas Runners Warsaw
60. Łyjak Adam 2003 Pruszków
61. Łyjak Marek 1977 Pruszków
62. Maciorowska Anna 1985 Rozbiegany Piastów
63. Mackiewicz Agnieszka 1974 1BLTr
64. Macuba Edyta 1990 Kuźnia Triathlonu
65. Magnuski Bartłomiej 1986 Pruszków
66. Majer Jakub 2009 Rozbiegany Piastów
67. Majer Jakub 2009 Rozbiegany Piastów
68. Marchlewski Paweł 1986 Piaseczno
69. Marek Roman 1962 IPN
70. Markowicz Tomasz 1989 Miński Mazowiecki
71. Markowska Dorota 1977 ROZBIEGANY PIASTÓW
72. Markowski Oskar 2008 ROZBIEGANY PIASTÓW
73. Marzoch Zofia 2003 AZS AWF Warszawa
74. Matecka Kamila 2012 Reguły
75. Matyjasek Agata 1975 Piastów
76. Mikoś Robert 1997 Otwock
77. Mikoś Roman 1966 Otwock
78. Mikoś Teresa 1963 Otwock
79. Mikoś Wojciech 1992 Otwock
80. Mirosz Kamil 2002 Sp3
81. Mroczek Magdalena 1978 Gaca Run
82. Mroczek Magdalena 1978 Warszawa
83. Olejnik Filip 2010 RUN Oley
84. Olejnik Mikołaj 2007 RUN Oley
85. Olejnik Tomasz 1973 RUN Oley
86. Osowski Krzysztof 1981 KS WOLNI
87. Parczewski Tadeusz 1949 parkrun Pruszkow
88. Pawski Wawrzynniec 1984 Olaf Woźniak Team
89. Piasecka Paulina 1999 Warszawa
90. Piasecki Artur 2003 Pruszków
91. Pietras Jolanta 1973 Piastów
92. Pietras Piotr 1968 Piastów
93. Pilarska Katarzyna 1984 Rozbiegany Piastów
94. Pilarska Maja 2011 Rozbiegany Piastów
95. Pilarska Maja 2011 Rozbiegany Piastów
96. Pilarski Paweł 2007 Rozbiegany Piastów
97. Przybylak Bartosz 2010 Rozbiegany Piastów
98. Przybylak Natalia 2009 Rozbiegany Piastów
99. Przybylak Wanda 1955 Rozbiegany Piastów
100. RadoŃska Alicja 2011 Rozbiegany Piastów
101. RadoŃska Kamila 1979 Rozbiegany Piastów
102. RadoŃski Antoni 2008 Rozbiegany Piastów
103. Reisch Bożena 1962 Biegam dla Maćka
104. Reisch Janusz 1956 Biegam dla Maćka
105. Reisch Maciej 1997 Biegam dla Maćka
106. Roguski Daniel 1998 Pruszków
107. Sabała Małgorzata 2004 Piastów
108. Sarzała Bartłomiej 1993 AKS Polonia Warszawa
109. Sarzała Dariusz 1959 AKS Polonia Warszawa
110. Sas Aldona 1961 Rozbiegany Piastów
111. Sas Aldona 1961 Rozbiegany Piastów
112. Siejka Mariusz 1977 KONDYCJA
113. Sienkieicz Robert 1964 Naprzód Młociny
114. Sierecka Dorota 1980 Team ZabieganeDni // wkurw_team
115. Sierecki Zbigniew 1977 Piękni i Bestie
116. Skoczylas Paweł 1983 Piastów
117. Skwarek Wiktoria 2007 Rozbiegany Piastów
118. Skwarek Zofia 2010 Rozbiegany Piastów
119. Smoczyńska Sylwia 1975 Pruszków
120. Sobiech Iza 1991 Żelechów
121. Sobieraj Aneta 1985 UKS MTE Milanówek
122. Sobótka Jakub 2005 Granica
123. Sowińska Lidia 1994 Warszawa
124. Swistak Piotr 1984 Warszawa
125. Szafrańska Aleksandra 1992 Rozbiegany Piastów
126. Szatkowska Julia 2005 Harcbiegacze
127. Szatkowska Oliwia 2005 Harcbiegacze
128. Szczepaniak Julia 2008 SP3
129. Szewczykowska Anna 1980 Team360Stopni
130. Szklarz Aleksander 2007 MKS Znicz Pruszków
131. Szklarz Oliwia 2004 PKS Piastovia Piastów
132. Sznjefus Klaudia 2007 Pruszków
133. Szulc Klaudia 1993 Złotokłos
134. Szuplewski Grzegorz 1961 MOSiR Piastów
135. Szuplewski Kacper 2013 P3 Piastów
136. Szuplewski Łukasz 2010 SP3 Piastów
137. Szymanek Anna 1980 RKATHLETICS/NAPRZÓD MŁOCINY
138. Ślusarczyk Katarzyna 1989 OK!Sport
139. Świrgoń Katarzyna 1989 trenerbiegania.pl
140. Świstak Piotr 1984 Warszawa
141. Świstak Szymon 2011 Warszawa
142. Tomczak Ewa 1982 -
143. Tomczak Ewa 1982 Koci pazur
144. Tomczak Marcin 1980 -
145. Tomczak Marcin 1980 Koci pazur
146. Urban Sylwia 1984 Night Runners
147. Vuco Ivo 1977 UNESCO MARATHON BROTHERS
148. Wagner Jolanta 1966 Warszawa
149. Wałdykowski Maciej 2007 Piastów
150. Wałdykowski Marcin 1977 Piastów
151. Wichniak Paweł 1976 T-mobile running team
152. Wilczyńska Małgorzata 1977 Warszawa
153. Wiśniewski Janusz 1952 WPRunning/parkrun Pruszków
154. Witkowski Mateusz 2004 Kamion Poduchowny
155. Wojtas Dorota 1990 Grażynki OCR
156. Zbrowski Dariusz 1959 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
157. Zbrowski Michał 1982 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać
158. Zbrzeźniak Igor 1995 Raszyn
159. Zglinicka Klaudia 2012 SP3
160. Zglinicka Wiktoria 2007 SP3
161. Zielińska Renata 1957 Piastów
162. Zieliński Damian 2005 Granica
163. Zieliński Maciej 1988 Piastów
164. Zyra Aleksander 2013 Rozbiegany Piastów
165. Zyra Tomasz 1981 Rozbiegany Piastów
166. Żywień Marek 1966 Warszawa