Lista startowa

GREATKIDS Kórnik 2021

Kórnik 01.08.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 98


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bartkowiak Marianna 2018 Kościan Kids 0
2. Bernard Nel 2018 Beniu Sport Kids 0
3. Czeszak Julia 2018 Nowy Lubosz Kids 0
4. Główczyńska Aleksandra 2018 Szczecin Kids 0
5. Gramsz Aleksander 2018 Kórnik Kids 0
6. Przybył Marcelina 2018 Kórnik Kids 0
7. Zając Jan 2018 LOOKSFERA/M-TRONIC Kids 0
8. Żyto Bernard 2018 kórnik Kids 0
9. Adamusiak Gustaw 2017 BULLET TEAM Kids 1
10. Bachorski Michał 2016 Garby Kids 1
11. Chylińska Wiktoria 2016 Enea Team Kids 1
12. Domaradzki Konstanty 2017 Zgrupka Team Kids 1
13. Dudkowiak Wiktor 2017 Kórnik Kids 1
14. Grzybek Stanisław 2017 Dworzyska Kids 1
15. Grzywarczyk Wiktor 2016 ciacho team triathlon Kids 1
16. Hyży Aleksander 2017 Outlet AGD www.wgniecione.pl/ HYŻY Team Kids 1
17. Jarmuszkiewicza Jacek 2017 UKS Lusowo Kids 1
18. Kotas Józef 2016 GREATMAN / KOTASPORT Kids 1
19. Kotlińska Barbara 2016 Poznań Kids 1
20. Krause Piotr 2017 Wrocław Kids 1
21. Krzemińska Lili 2016 Krzemi team Kids 1
22. Kulesza Paweł 2016 Charłupia Mała Kids 1
23. Lewtak Igor 2016 Poznań Kids 1
24. Mierkiewicz Urszula 2016 Środa Wielkopolska Kids 1
25. Niemczewski Julian 2016 Piast Kobylnica Kids 1
26. Piskorek Kuba 2017 KORONA Kids 1
27. Pol Maja 2016 SZYMANOWSKI TEAM Kids 1
28. Polaczek Maksymilian 2016 UKS Dyskobolia Kids 1
29. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Kids 1
30. Rybarczyk Mikolaj 2016 Kórnik Kids 1
31. Sierzchuła Alicja 2016 Poznań Kids 1
32. Sitko Pola 2016 Poznań Kids 1
33. Smoczyk Pola 2017 UKS LUSOWO Kids 1
34. Stawowy Nikodem 2017 Poznań Kids 1
35. Wasielewski Kosma 2016 Suchy Las Kids 1
36. Bamber Gabriela 2015 KOKORZYN Kids 2
37. Ciesielski Jan 2014 UKS 4 Kościan/Szymanowski Team Kids 2
38. Emilka Giers 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Kids 2
39. Główczyński Jan 2015 Szczecin Kids 2
40. Grzywarczyk Kacper 2014 ŚRODA WIELKOPOLSKA Kids 2
41. Gurdziołek Liliana 2014 UKS LUSOWO Kids 2
42. Kaczmarek Szymon 2015 Kaczmarek Family Team Kids 2
43. Klamka Nina 2014 Poznań Kids 2
44. Kotas Adam 2014 GREATMAN / KOTASPORT Kids 2
45. Kotas Jan 2015 KotaSport Kids 2
46. Leopold Martyna 2015 CityZen Poznań Kids 2
47. Mielcarek Maja 2015 Kids Run Academy Kids 2
48. Podraza Olaf 2015 Borówiec Kids 2
49. Poniedziałek Wojtek 2015 Plewiska Kids 2
50. Saniuta Maria 2015 RYDZYNA Kids 2
51. Wiśniewski Stanisław 2014 Szklary Górne Kids 2
52. Wiśniewski Szymon 2015 Szklary Górne Kids 2
53. Chylińska Patrycja 2012 Enea Team Kids 3
54. Czeszak Maja 2013 Szymanowski Team /UKS 4 Koscian Kids 3
55. Domaradzki Franciszek 2013 Zgrupka Team Kids 3
56. Dymitrowski Iwo 2012 IDMAR RACING TEAM - TRIATHLON DIVISION Kids 3
57. Dzitkowski Aleksander 2013 biocreo Kids 3
58. Główczyńska Ewa 2012 Szczecin Kids 3
59. Górniak Borys 2013 Dąbrówka Kids 3
60. Gramsz Julia 2012 Kórnik Kids 3
61. Grzybek Sławomir 2013 Dworzyska Kids 3
62. Hyży Mikołaj 2013 Outlet AGD www.wgniecione.pl/ HYŻY Team Kids 3
63. Jarmuszkiewicz Jan 2013 UKS Lusowo Kids 3
64. Kapsa Marta 2012 TRISPACE/TREK Kids 3
65. Kłos Franek 2012 unilogo runing taem Kids 3
66. Kotas Aleksandra 2013 KotaSport Kids 3
67. Kozal Milena 2012 FTI Kids Kids 3
68. Krause Jakub 2012 Wrocław Kids 3
69. Kulesza Michał 2013 Charłupia Mała Kids 3
70. Leopold Maja 2012 CityZen Poznań Kids 3
71. Michalska Karolina 2013 Uks 4 Kościan /Szymanowski Team Kids 3
72. Niemczewski Antoni 2013 Piast Kobylnica Kids 3
73. Orlicka Zofia 2013 UKS LUSOWO TRIATHLON Kids 3
74. Przybył Marcel 2012 Kórnik Kids 3
75. Saniuta Borys 2012 RYDZYNA Kids 3
76. Schwarz Zofia 2012 UKS 4 w Kościanie/Szymanowski Team Kids 3
77. Sierzchuła Michał 2012 Poznań Kids 3
78. Sitko Barbara 2013 Poznań Kids 3
79. Skowroński Aleks 2012 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Kids 3
80. Smoczyk Wiktor 2013 UKS LUSOWO Kids 3
81. Wasielewski Tymon 2013 Suchy Las Kids 3
82. Augustyniak Aleksandra 2010 Limonkowo Kids 4
83. Chirk Robert 2011 1LigaTeam Kids 4
84. Dekański Marek 2010 UKSSportowiec Kids 4
85. Gadomska Oliwia 2011 UKS Sportowiec Borowo Kids 4
86. Grzybek Gabriela 2010 proVolte.pl Fotowoltaika Kids 4
87. Kotas Hanna 2010 KotaSport Kids 4
88. Kraśniewska Jagoda 2011 Poznań Kids 4
89. Kubiak Igor 2011 Mosina Kids 4
90. Kuc Antoni 2011 Akademia Urbasia Kids 4
91. Niewiada Jacek 2011 Dopiewo Kids 4
92. Tokarski Witold 2010 SP Sadlno Kids 4
93. Wieczorek Gracja 2011 Mosina-Drużyna Kids 4
94. Dopierała Anna 2009 Achilles Leszno Kids 5
95. Gurdziołek Alicja 2009 UKS LUSOWO Kids 5
96. Julkowski Tymoteusz 2008 Wierzyce Team Kids 5
97. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl Kids 5
98. Podraza Pola 2009 UKS 20 Poznań Kids 5